Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 57, 58, 59  Następny
Rozkład jazdy 2020/2021
Autor Wiadomość

Rufi1302 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 23-05-2020, 17:55    Odpowiedz z cytatem

Myślałem,że po to jest to forum,aby każdy mógł spytać i uzyskać odpowiedź,a wątpię,aby mi na email odpisali. Tak znakomici miłośnicy kolei są tutaj i myślałem,że posiadają jakieś informacje. Każdy,każdemu jakoś odpowiada na zadane pytania,a jam mam sobie emaile pisać...no trudno. Dzia za zlewę!!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miecio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2020
Skąd: Sulechów

PostWysłany: 23-05-2020, 19:51    Odpowiedz z cytatem

Coraz większy tłok w pociągach IC. Rezerwacje z co drugim miejscem to fikcja.System potrafi nawet 4 osoby do przedziału 6 osobowego przypisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejorz91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013
Skąd: Warmia i Mazury

PostWysłany: 23-05-2020, 20:08    Odpowiedz z cytatem

Radek napisał/a:
Ciekawe, czy po zakończeniu remontu Olsztyn Główny - Olsztyn Gutkowo będzie w końcu ZKA z Iławy do Olsztyna (remont i całkowite zamknięcie stacji Ostróda)?


Nie zamkną całkowicie. Będzie dostępny sąsiedni tor dla utrzymania ruchu wszystkich pociągów. Linia jest dwu torowa , nie jedno torowa by wstrzymać całkowity ruch pociągów. Głupotą było by całkowite zamknięcie stacji. Modernizację będą przeprowadzać etapami , po pół stacji w remoncie. Tak jak to się odbywa np na stacji Łowicz Główny, jest utrzymany ruch, lecz z ograniczoną przepustowością. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kryczens Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Sie 2015

PostWysłany: 23-05-2020, 20:22    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś posiada Informację czy jakieś Połączenie z Przemyśla/Krakowa/Katowic pojedzie do Kołobrzegu przez Opole,Brzeg, Wrocław? bo słyszałem o TLK Krakowianka ale niby przez ostrów wlkp?
IC Malczewski to będzie Historia ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 24-05-2020, 01:38    Odpowiedz z cytatem

Plan jest taki, że stacja Ostróda ma być zamknięta na czas remontu (wymiana urządzeń sterowania - obecnie semafory kształtowe, całkowita zmiana układu torowego - tory główne po obu stronach peronu 2 + trzeci tor przy peronie 3, budowa nowego przejścia podziemnego dostępnego całą dobę, rozbiórka zabytkowej nastawni przy peronie 2 i jej odtworzenie od strony peronu 3). Z tego, co wiem Wagon Service Ostróda ostro negocjował możliwie krótkie całkowite zamknięcie.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jasio49 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lis 2018

PostWysłany: 24-05-2020, 13:20    Odpowiedz z cytatem

rozkłady jazdy PKP IC,plakatowe,sitkol są niewiarygodne.chcę wrócić z Krynicy do W-wy 14 czerwca i nie mogę dojść do ładu nie mówiąc o kupnie biletu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 24-05-2020, 14:10    Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że tych pomyłek jest więcej bo nagle "wyparowała" szumnie zapowiadana osobówka Katowice - Gdynia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 24-05-2020, 21:48    Odpowiedz z cytatem

IC SZYNDZIELNIA w całorocznej relacji Ustka - Poznań - Wrocław - K.Koźle - Rybnik - Bielsko-Biała - Żywiec

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Masny Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: 26-05-2020, 21:30    Odpowiedz z cytatem

Napiszę odnośnie województwa Podlaskiego
Może by tak w końcu pomyśleć o bezpośrednim połączeniu Bialystok- Hajnówka
Skoro pociągi bezpośrednie kursują do Czeremchy więc część z nich mogła by spokojnie jechać do Hajnówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

RepBes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2019
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-05-2020, 10:13    Odpowiedz z cytatem

Czy Wam MI również odmówiło udzielenia informacji w sprawie rozkładu, ze względu na to, że prace się nad nim jeszcze nie zakończyły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kolejoman2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2010
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: 29-05-2020, 10:20    Odpowiedz z cytatem

Tak, właśnie miałem pisać, że takie coś dostałem. Albo za dużo ludzi zaczęło do nich pisać albo to wszystko co do tej pory było tu publikowane można wsadzić do kosza...

_________________
Pozdr.
Grzesiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 29-05-2020, 12:45    Odpowiedz z cytatem

Raczej to jest spowodowane nagłymi zmianami planów remontu. Coś się nie dokończyło gdzieś jest opóźnienie i nie wiedzą jeszcze jakie pociągi będą

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 29-05-2020, 15:52    Odpowiedz z cytatem

U mnie dokładnie to samo. Cała strona A4 lania wody, że prace nad rozkładem nadal się toczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 29-05-2020, 17:51    Odpowiedz z cytatem

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało nas, że dla stacji Jelenia Góra zaplanowano następujące połączenia (informacja z 26 maja):

IC KARKONOSZE Szklarska Poręba- Białystok p. Węgliniec, Legnicę, Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Łódź, Warszawę codziennie z Jeleniej Góry a w sezonie że Szklarskiej Poręby
TLK SZCZELINIEC Jelenia Góra- Warszawa Wschodnia p. Wałbrzych, Kłodzko, Nysę, Opole, Częstochowę, Piotrków Trybunalski codziennie
IC MEHOFFER Jelenia Góra- Przemyśl p. Wrocław, Opole, Częstochowę, Kraków, Rzeszów
TLK PIAST Jelenia Góra- Gdynia Główna p. Wałbrzych, Wrocław, Leszno, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk codziennie
IC ORZESZKOWA Szklarska Poręba- Lublin p. Wałbrzych, Wrocław, Opole, Częstochowę, Piotrków Trybunalski, Warszawę, Dęblin codziennie
TLK SUDETY Jelenia Góra- Kraków Główny p. Wałbrzych, Świdnicę, Nysę, Kędzierzyn Koźle, Katowice codziennie
IC ŚNIEŻKA jak obecnie w weekendy Szklarska Poręba- Warszawa p. Wałbrzych, Wrocław, Opole, Częstochowę
TLK ROZEWIE Jelenia Góra- Gdynia p. Wałbrzych, Wrocław, Ostrów Wielkopolski, Poznań, Bydgoszcz.

EIP Jelenia Góra - Warszawa kursuje 1-6 A w relacji powrotnej 1-5 I 7

Co do Podsudeckiej pociągi mają obsłużyć lokomotywy SU4210 z zakładów we Wrocławiu i w Katowicach.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 29-05-2020, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Mawel wiesz może jakie pociągi będą kursowały przez stacje Gorlice Zagórzany i Biecz? Chodzi mi o przewoźnika PKP IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 59 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 57, 58, 59  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl