Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 197, 198, 199  Następny
Cenzura, propaganda i manipulacje w mediach
Autor Wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 23-05-2020, 00:25    Odpowiedz z cytatem

Choć do brodatej pierdoły mu daleko, Wojtek czasami też trochę przynudza.
Niemniej, paru szczegółów o męczenniku spod czarnej listy (czy tam innej polewki), można się dowiedzieć.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-05-2020, 17:38    Odpowiedz z cytatem

Propaganda rządowej TVP nadaje: “broń czarnoprochowa zabija Polaków”

PiSowska telewizja wyemitowała kuriozalny, urągający wszelkim zasadom rzetelnego dziennikarstwa reportaż dotyczący broni czarnoprochowej (“Alarm!”, 20/05/2020). Zaraz na wstępie twórcy tego prymitywnego gniota uraczyli widzów takim oto stwierdzeniem, cytuję:

"Ludzie giną od kul wystrzelonych z broni, którą legalnie można kupić w internecie."

Postanowiłem zrobić risercz i sprawdzić, ilu Polaków faktycznie zginęło w wyniku zabójstwa z udziałem rewolwerów cp na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Czytaj więcej na trybun.org.pl

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27-05-2020, 10:48    Odpowiedz z cytatem

Walka z koronawirusem w Polsce. Naukowiec punktuje hipokryzję niemieckich mediów

Belgijski naukowiec prof. David Engels przeanalizował podejście niemieckich mediów do kwestii środków, jakie podjął polski rząd w walce z koronawirusem. Podkreślił, że choć nie wszystkie niemieckie media „przedstawiają bardzo zły obraz polskich środków”, to czynią tak media głównego nurtu.

Czytaj więcej:
https://www.tvp.info/48243279/belgijski-historyk-o-braku-obiektywizmu-w-niemieckich-mediach-wieszwiecej

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 30-05-2020, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Lewacka cenzura i propaganda w mediach społecznościowych.


_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 07-06-2020, 10:24    Odpowiedz z cytatem

Materiał sprzed dwóch tygodni, ocenzurowany przez tiwipis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07-06-2020, 18:50    Odpowiedz z cytatem

Rzadko oglądam telewizję, ale mam wolny weekend i zaliczyłam główne programy dezinformacyjne dwóch wiodących stacji TV. Czego się dowiedziałam o sytuacji politycznej i gospodarczej naszego kraju? Można to streścić następująco...

Fakty TVN: Jest źle i będzie jeszcze gorzej.

Wiadomości TVP: Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Dwie alternatywne rzeczywistości, dwa światy w odległych galaktykach. I pomyśleć, że są tacy, którzy oglądają tylko TVN i tacy, którzy oglądają tylko TVP. Dwa wrogie, ogłupione przez media obozy.

Młot

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 08-06-2020, 12:37    Odpowiedz z cytatem

Analiza postaci Krzysztofa Bosaka, który od prawie 20 lat aktywnie działa w polityce i trzy techniki oraz ich wykorzystanie na praktycznym przykładzie, jak uniknąć manipulacji oraz prób ośmieszenia w mediach.


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11-06-2020, 16:05    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-06-2020, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Victoria napisał/a:
Rzadko oglądam telewizję, ale mam wolny weekend i zaliczyłam główne programy dezinformacyjne dwóch wiodących stacji TV. Czego się dowiedziałam o sytuacji politycznej i gospodarczej naszego kraju? Można to streścić następująco...

Fakty TVN: Jest źle i będzie jeszcze gorzej.

Wiadomości TVP: Jest dobrze i będzie jeszcze lepiej.

Dwie alternatywne rzeczywistości, dwa światy w odległych galaktykach. I pomyśleć, że są tacy, którzy oglądają tylko TVN i tacy, którzy oglądają tylko TVP. Dwa wrogie, ogłupione przez media obozy.

Podziwiam za cierpliwość.

Ja natomiast obejrzałam wczorajsze „Studio Polska” na TVP Info, zaś teraz słucham w tle „Minęła 20”. Temat wiodący tych dwóch audycji: LGBTQWERTYHUJ. Odnoszę wrażenie, że orientacja seksualna marginalnej grupy społecznej to jedyny, najważniejszy problem społeczno-gospodarczy w kraju nad Wisłą. Nie wiem jak jest u konkurencji (Polsat, TVN), bo nie oglądam, ale słyszałam, że Kolenda-Zaleska pogoniła z anteny posła Żalka za krytykę ideologii LGBT. Mnie na miejscu Żalka chyba by rozstrzelała ta funkcjonariuszka TVN...

https://www.tvp.info/48505163/zalek-w-tvn-lgbt-to-ideologia-nie-ludzie-dziennikarka-wyprosila-go-z-programu

[ Dodano: 14-06-2020, 21:07 ]
Kolejna audycja na TVP Info „W pełnym świetle” i też pieprzą o LGBTQWERTYHUJ. Wyłączam to ogłupiające pudło i idę piec chleb.

PS
To ja zwariowałam, czy świat zwariował?

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-06-2020, 08:55    Odpowiedz z cytatem

Noema, to jest nowy temat zastępczy. Wcześniej była aborcja, teraz jest LGBT. Temat zastępczy z zasady ma przykryć coś istotnego, ale niewygodnego dla rządzących. Skoro TVP nieustannie piłuje temat LGBT to znak, że rząd coś knuje, co wyjdzie po wyborach.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 15-06-2020, 10:00    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skoro TVP nieustannie piłuje temat LGBT to znak, że rząd coś knuje, co wyjdzie po wyborach.

Co znamienne, obecny "sezon" rozpoczął, zdaje się, Adrian.
Ale, nieważne. Ważniejsze, jak bar... tzw. elektoratom żelaznym uświadomić tę, ich kosztem rozgrywaną szopkę?
Póki co, w "ofercie alternatywnej" kolejny pejs i - dla różnorodności, oczywiście - parę drobnych.

Cytat:
To ja zwariowałam, czy świat zwariował?

Pytanie, jak najbardziej na miejscu.
Chwianie posadami postępuje coraz szybciej. Wierchuszka lewactwa już się zdecydowała - teraz albo nigdy.
Pożyteczni idioci są nakręcani.

Naprawdę, czasami marzyły mi się "żółte papiery". Ale takie zbiorowe, dla tych kilkunastu, kilkudziesięciu może, procent nieogłupionych jeszcze rodaków.
Takiej liczby nie dałoby się zamknąć w istniejących psychuszkach. Martwi - nieprzydatni. Trzeba by nam zatem stworzyć rezerwat. Choćby po to, abyśmy myślami zdegenerowanymi nie zatruwali tzw. zdrowej tkanki.
I ok., byle z dostępem do morza. Potrzebę dałoby się uzasadnić - wiadomo: tarczyca, zaburzenia, jod itd., itp.
I niech by to nawet odgrodzili płotem. Pomoglibyśmy słupki stawiać. Smile

Sprawa autonomii takiego tworu - pieśń przyszłych pokoleń.
Ale, i obecnie byłoby tam chyba jakoś normalniej...

I takie oto kombinacje, do niedawna jeszcze, po starej, łysej pale się pętały.
Przeszłość.
Dziś, obserwując rozwój wydarzeń w trochę szerszej, niż grajdoła skali, nie bardzo kojarzę, gdzie można by, jakieś niewzburzone morze znaleźć.
Na Księżycu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-06-2020, 13:42    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Ja natomiast obejrzałam wczorajsze „Studio Polska” na TVP Info, zaś teraz słucham w tle „Minęła 20”. Temat wiodący tych dwóch audycji: LGBTQWERTYHUJ. Odnoszę wrażenie, że orientacja seksualna marginalnej grupy społecznej to jedyny, najważniejszy problem społeczno-gospodarczy w kraju nad Wisłą.

Właśnie jestem na portalu TVP.INFO. Cytuję tytuły głównych dzisiejszych newsów:

1. Prezydent: Stoję pod biało-czerwoną flagą, oni pod tęczową. Ale musimy się szanować
2. Burza ws. małżeństw homoseksualnych. „Trzaskowski jest zakłamany”
3. Budka uciekał od tematu LGBT, sam zadawał sobie pytania. Konsternacja w studiu
4. Potyczka Budki z Giertychem. Tak spierali się o LGBT
5. Fogiel: Trzaskowski ws. LGBT puszcza oko na zasadzie – kto ma wiedzieć, ten wie
6. „Dlaczego jako gej nie mogę mieć własnego zdania?” Spór o ideologię LGBT

To jest jakieś wariactwo. Cała tzw. klasa polityczna jest w LGBT-owym obłędzie! Crazy

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-06-2020, 19:20    Odpowiedz z cytatem

Politycznie poprawne media dyskryminują białych i faworyzują murzynów.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-06-2020, 06:44    Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam tzw. debatę kandydatów. Muszę przyznać, że czegoś tak żenującego nie widziałam odkąd ostatni raz obejrzałam „Wiadomości”. Pytania bez sensu, w dodatku skrojone idealne, żeby Duda mógł odpowiedzieć, a Rafau dostać po dupie. Całość wypadła jak jedna, wielka, nieudolna manipulacja. Kandydaci dopasowali się do poziomu debaty. Oczywiście można by porozmawiać o podatkach, gospodarce i innych zbędnych pierdołach, lepiej jednak rozmawiać o LGBTQWERTYHUJ i przygotowaniu do komunii w szkole. To jest dramat. A poziom TVP spada już nie z roku na rok, a z godziny na godzinę... Jedno co mi się podobało to propozycja programu „Menel+” pana Żółtka. To do mnie przemawia.

https://natemat.pl/312081,zenujace-pytania-adamczyka-do-kandydatow-na-prezydenta-wstyd-tej-debaty

Mamy nową Faszystkę! Zaszczyt ten spotkał niejaką Monikę Jaruzelską córkę Wojciecha. A wszystko dlatego, że na swoim kanale na YouTube „Towarzyszka Panienka” śmiała przeprowadzić wywiad z Grzegorzem Braunem. Braun jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej z ramienia całkiem legalnej partii. Na szczęście istnieje ultra lewackie stowarzyszenie „Nigdy Więcej” (to ci od cenzury książek na Allegro), które publikuje swoją „Brunatną księgę” i postanowiło Jaruzelską tam umieścić. Pani Monice serdecznie gratuluję. To jest całkiem inne życie!

https://tysol.pl/a49648-Monika-Jaruzelska-trafi-do-Brunatnej-ksiegi-Stowarzyszenia-Nigdy-Wiecej

W związku z tym, że w Minneapolis policjant zabił Murzyna, z platform wszelkiego typu zniknęły już „Przeminęło z wiatrem”, „Mała Brytania” czy „Hotel Zacisze” (tu chyba akurat chodzi o jeden odcinek). W dodatku twórczyni legendarnych „Przyjaciół” przeprasza za zbyt małą liczbę Murzynów w serialu. Znany nam świat się kończy, a utopia „Rok 1984” staje się rzeczywistością...

https://dorzeczy.pl/swiat/143117/przeminelo-z-wiatrem-znika-z-platformy-hbo-max-z-powodu-rasistowskich-tresci.html

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/bbc-usuwa-odcinek-hotelu-zacisze-z-powodu-rasistowskiego-jezyka

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-06-2020, 11:45    Odpowiedz z cytatem

„Niemiecka telewizja i jej wizja wyborów w Polsce”. Tak pokazano wyborców

Wybory prezydenckie w Polsce echem odbijają się także w mediach zagranicznych. Niemiecka telewizja publiczna ZDF wyemitowała reportaż, w którym zestawiła elektoraty Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Ubiegającego się o reelekcję prezydenta w materiale przedstawiono jako kandydata, który zbiera głosy na prowincji i pokazano jego„przykładowego” wyborcę. – Nie chcę tu nikogo innego – mówi pan Henryk, wychodząc wcześniej do kamery przez dziurę w płocie i zapinając po drodze koszulę.

Więcej:
https://www.tvp.info/48743153/niemiecka-telewizja-i-jej-wizja-wyborow-w-polsce-tak-pokazano-wyborcow-wideo

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 171 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl