Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Hejterzy i trolle internetowe
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 28-02-2020, 21:48    Odpowiedz z cytatem

martin_303E, ja to już dokładnie prześledziłam. Pisałam o tym we wcześniejszych postach w tym wątku, do których odsyłam, pisały też moje koleżanki:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=377665#377665

Pytasz o wspólny mianownik. Mam swoją teorię. Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że gros mikolstwa to sodomici geje. Nie twierdzę, że wszyscy. Przynajmniej większość mikoli, których znam to geje. Wielu zalazło mi za skórę. Nie interesują mnie upodobania seksualne innych osób, ale skoro ktoś usilnie interesował się moją osobą to w odwecie ja zainteresowałam się tymi osobami. Stąd moja wiedza w tym zakresie.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=347799#347799

W KD od zarania tej spółeczki jest wręcz sitwa gejowska! A trzeba dodać, że wielu mikoli pracuje w KD. Ciekawą rzecz, którą potwierdzam, przed laty napisała Lady Makbet:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=208312#208312

A jakich rzeczy nasłuchałam się od znajomych z KD na przestrzeni lat... Szok! Przykładowo: jeden konduktor rzucił żonę dla innego konduktora, zaś inny konduktor został przyłapany na seksie w szynobusie z maszynistą podczas nocnego postoju. Istna Sodoma i Gomora.

Gej-mikole z natury rzeczy (a raczej wbrew naturze) nie mają swoich rodzin, dzieci, domowych obowiązków jak każdy normalny człowiek. Stąd tym starym koniom po prostu odpierdala z nadmiaru wolnego czasu i pieniędzy, które wydają tylko na siebie. Żyją tylko koleją, trollowaniem i hejtowaniem...

Ot, i cała tajemnica wiary.

A co do dwóch wrogich obozów, tzn. KD - PR i opłacanych trolli, chcę zwrócić uwagę na pewien fakt. Otóż jeden z portali kolejowych bardzo ujada na PR. Czepiają się już takich bzdur, że to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Na temat KD oczywiście złego słowa tam nie przeczytacie. Redakcja tego portalu raczej nie lubi naszego forum, bo tutaj KD się krytykuje (PR zresztą też), jeśli sobie zasłużą. Kiedyś nie chcieli usunąć bzdur rozsiewanych w komentarzach przez mikolstwo na temat sądowego konfliktu administracji naszego forum z prokuraturą i zarządem KD. A więc akceptowali fejkniusy! Taka ciekawostka: osoby prowadzące ten portal to... Dolnoślązacy.

A jeszcze inną ciekawą kwestię, ale dotyczącą KD i for kolejowych poruszyła Victoria. Ot, ciekawostka:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=378085#378085

I to by było na tyle.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

martin_303E Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 17 Lut 2020

PostWysłany: 10-03-2020, 12:57    Odpowiedz z cytatem

To faktycznie, bardzo szlachetne środowisko jest. Tylko pozazdrościć. Niezły łańcuszek swoją drogą - jeden drugiego w dupsko ładuje jak w ludzkiej stonodze Very Happy A jak mówiłem że ta cała firemka to banda nieudaczników to nikt w to nie wierzył. Cóż - czerwona koszula zobowiązuje! Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sceptykk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Paź 2017

PostWysłany: 18-03-2020, 12:42    Odpowiedz z cytatem

tcytat "eoria nr 1:
Są to nieudacznicy, którzy nie dostali się "na kolej" i jedyny sposób w jaki są związani "z koleją" to aparat, stanie przy torach i łojenie browarów."

Myślę, że coś w tym jest . Nie mam pewności co do tych browarów ale reszta bardzo prawdopodobna. Co ciekawe bardzo porozrzucani po kraju. Np. Wrocław, Zielona Góra czy Lubawka lub Lwówek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 30-03-2020, 11:37    Odpowiedz z cytatem

Budka, Brejza, Gajewska... Długa lista polityków PO w grupie SokzBuraka.

Oprócz posłów Cezarego Tomczyka i Sławomira Nitrasa w grupie na Twitterze z SokiemzBuraka byli też szef PO Borys Budka, Izabela Leszczyna, Krzysztof Brejza, Kinga Gajewska, Monika Wielichowska, Marcin Kierwiński – napisał były dziennikarz Marcin Dobski. Pokazał też nagranie, które ma być dowodem na takie zarzuty.

Więcej:
https://www.tvp.info/47336950/budka-brejza-gajewska-dluga-lista-politykow-po-w-grupie-sokzburaka-wideo

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-04-2020, 23:54    Odpowiedz z cytatem


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 08-04-2020, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Sprawa SokuzBuraka. Prokuratura przesłuchała kolejnego świadka.

Warszawska prokuratura bada sprawę powiązań osób odpowiedzialnych za SokzBuraka z politykami Platformy Obywatelskiej. Jak ustalił portal tvp.info, zeznania w tej sprawie złożyli już m.in. ludzie związani z hejterskim profilem.

Więcej:
https://www.tvp.info/47479069/sprawa-sokuzburaka-prokuratura-przesluchala-kolejnego-swiadka

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-05-2020, 14:00    Odpowiedz z cytatem

bystrzak2000 napisał/a:
Noema napisał/a:
Okazuje się, że ten gnojek kopiuje moje komentarze z forum i po przeróbce wkleja je na innych portalach pod moim nickiem (inne forumowe nicki też są używane!).

Ten człowiek podszywa się także pod innych ludzi i prowadzi zażarte dyskusje sam ze sobą, bo nikt rozsądny nie ma na to ochoty...

Portal inforail.pl wyłączył komentarze, ze względu na trolle i hejterów, prawdopodobnie ze względu na tego typa, o którym mówicie. Ponoć policja już go namierza.

Więcej tutaj:
http://inforail.pl/tymczasowo-wylaczamy-komentarze_more_124023.html

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 16-05-2020, 14:35    Odpowiedz z cytatem

Ralny, bardzo dobry ruch, niestety spóźniony o parę lat. Szambo w komentarzach na portalach kolejowych (w tym na inforail.pl) wybija od dawna i przez długi czas moderatorzy tudzież administratorzy praktycznie nic z tym nie robili. Przykłady można mnożyć! Sama sukcesywnie robiłam screeny i publikowałam je na forum. Kto chce może przejrzeć moje archiwalne posty sprzed 2-4 lat. Z tego względu przykładowo „Rynek Kolejowy” dorobił się w pełni zasłużonego miana „Rynsztok Kolejowy”. Smaczku sprawie dodaje fakt, że redaktorzy „RK”, którzy przez lata ignorowali hejt na swoim portalu, sami padli ofiarą hejtera. Ich akurat wcale nie żałuję, bo poniekąd sami wyhodowali tego hejtera przez swoje wieloletnie zaniechania. Jako jedyna publicznie apelowałam o zrobienie z tym porządku, ale to był głos wołającego na puszczy. Administracje niemal wszystkich portali kolejowych z możliwością pisania komentarzy w dupie miały moje apele i teraz wszyscy są hejtowani przez hejtera, którego wyhodowali na swym łonie.

Tak, w tym miejscu publicznie oskarżam właścicieli i administratorów portali kolejowych (nie wszystkich, tylko trzech konkretnych) o wieloletnie rażące zaniechania w dziedzinie tępienia hejtu i eliminowania trolli. Nie byłoby tego wieloletniego hejtu, gdyby nie wasza pobłażliwość względem hejtera. Obudziliście się z ręką w nocniku, o kilka lat za późno! Ocknęliście się z letargu dopiero wtedy, gdy zaczęto hejtować was i waszych kolegów. Ale gdy na waszych portalach hejtowano nasze forum i mnie osobiście, udawaliście ślepych i głuchych. Brawo WY !!!

Ale wróćmy do inforail.pl. Mam nadzieję, że wreszcie trafiła kosa na kamień, albowiem portal ten współredaguje Karol Wach, który jest doktorem prawa. Ma nawet w Warszawie kancelarię prawną, którą można wygooglować gdyby ktoś był zainteresowany jego usługami.

Liczę na to, że dane osobowe i adresowe tego trolla i hejtera, po namierzeniu przez policję lub prokuraturę, zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym osobom, które przez kilka lat były przez niego pomawiane i znieważane w internetowych komentarzach. A są to m.in. użytkownicy naszego forum, dziennikarze branżowi, nawet były prezes KD. Sama chętnie wytoczę mu proces cywilny i puszczę z torbami, bo jedną z najbardziej hejtowanych przez niego osób byłam ja. Dowody dla sądu mam.

A jak wygląda jego kilkuletnia internetowa twórczość? Jeden z setek przykładów jest w komentarzach pod tym artykułem (99% tych komentarzy to jego dzieło):

https://gazetawroclawska.pl/koleje-dolnoslaskie-kupuja-nowe-pociagi-to-szansa-takze-dla-rozbudowywanej-kolei-aglomeracyjnej/ar/c1-14788484

Swoją drogą, ciekawe czy potwierdzą się moje typy? A mam ich trzy, z czego dwóch kolaborowało z betonem KD przeciwko administracji naszego forum. Rolling Eyes

A na koniec zagwozdka. Jak to jest, że na INFOKOLEJ, które jest typowym forum dyskusyjnym składającym się z samych komentarzy internautów, trolli i hejtu nie ma, a na portalach kolejowych, na których komentarze są tylko dodatkiem do artykułów, szambo w komentarzach wybija po sam sufit? Odpowiedź jest prosta. Na tym forum hejt jest eliminowany w zarodku, a trolle są bezzwłocznie banowani. A gdy na fejsbuku mikolstwo pluło jadem na administrację forum, zostało namierzone i pociągnięte do odpowiedzialności. Do czego przyczyniła się wyśmiewana w kawałach blondynka – i tu będę nieskromna – w mojej osobie.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=389291#389291

Reasumując, gdyby nasze forum miało wsparcie portali kolejowych w walce z mikolskim hejtem, nie byłoby tego całego szamba w komentarzach pod wszystkimi artykułami dot. kolei na Dolnym Śląsku. A przypominam, ze ten hejt trwa już chyba z 5 lat, jeśli nie dłużej... Skala hejtu i intelektualne szambo jakie przez ostatnie lata wylewa się w komentarzach już dawno przebiło dno i puka w nie od spodu. Bardzo dobrze, że jeden z portali kolejowych wreszcie zablokował komentarze i podjął kroki prawne. Lepiej późno niż wcale...

http://inforail.pl/tymczasowo-wylaczamy-komentarze_more_124023.html

PS
Odsyłam do paru moich postów sprzed kilku lat ukazujących mikolską hejterską perfidię. Na forum jest dużo więcej załączników ze screenami hejt-komentarzy, ale nie chce mi się ich szukać. Mniej więcej od 2018 roku przestałam czytać komentarze, a nawet zaglądać na portale kolejowe, które trolli i hejt tolerowały, jednak od innych forumowiczy wiem, że w tym czasie hejtu na moją osobę i nie tylko tam nie brakowało.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=357766#357766
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=366505#366505

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-09-2020, 17:29    Odpowiedz z cytatem


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Stella Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 19 Lis 2005
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 21-11-2020, 18:07    Odpowiedz z cytatem

Komenda Główna Policji na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nagrała spot profilaktyczny o tematyce związanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży. Spot skierowany jest głównie do rodziców.

https://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/YiL/stop-hejtowi


_________________
Stella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31-01-2021, 15:49    Odpowiedz z cytatem

Tak się haruje na rosyjskiej „farmie trolli”. Były pracownik wszystko opowiedział

Nasza norma to 120 komentarzy dziennie – mówi były pracownik rosyjskiej „fabryki trolli”. W rozmowie z Radiem Swoboda wyjaśnił, że w biurze są różne działy: na przykład odpowiadające za Facebooka i YouTube. – U Orwella jest napisane, jak to działa. Myślałem, że to antyutopia, a to w rzeczywistości tak wygląda – przyznał. Pracuje się 11 godzin dziennie i zarabia około 40 tys. rubli, co w przeliczeniu oznacza około 2 tys. zł.

Więcej:
https://www.tvp.info/52062709/rosyjska-farma-trolli-byly-pracownik-agencji-fan-nasza-norma-to-120-komentarzy-dziennie-facebook-twitter-i-youtube-tvp-info

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-03-2021, 15:02    Odpowiedz z cytatem

Internetowe trolle PiS ruszyły do akcji. Szarża w obronie Obajtka wbija w fotel

"Ależ w mediach i na opozycji pojawił się jazgot i skowyt!" – po ujawnieniu tzw. taśm Obajtka na kilkunastu facebookowych profilach obserwowanych łącznie przez ponad 2 miliony kont, pojawiły się posty o identycznej treści, zażarcie broniące prezesa Orlenu.

Więcej:
https://innpoland.pl/166387,tasmy-daniela-obajtka-internetowe-trolle-ruszyly-bronic-szefa-orlenu

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-07-2022, 00:17    Odpowiedz z cytatem

Jesteś ubezpieczony od hejtu?

Dowiedziałem się parę dni temu, że według norweskich naukowców, ludzkość głupieje w zastraszającym tempie. Średnio 7 proc. na pokolenie. Wcześniej podobne wyniki osiągnęli Brytyjczycy, więc nadzieja umarła na zawsze, jak Anglia po Brexicie. Ale jeśli myśleliście, że to najgorsze co mogło mi się przydarzyć, i Wam w sumie też, musicie doczytać do samego końca…

Czytaj więcej na trybuna.info

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ryk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2021

PostWysłany: 24-01-2023, 20:11   Nękanie w internecie za inną opinię Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór. Jakoś po głowie cały czas chodzi mi dziwna myśl, a mianowicie czy macie czasami problem z osobami w internecie (chodzi tutaj o fora, czy portale dyskusyjne), gdzie ktoś kiedyś was nękał za to, że macie inne zdanie niż popularnie jest coś przyjmowane (ma tu na myśli sytuacje prawdziwe dotyczące np: polityki Polski albo najpopularniejszych celebrytów świata lub fikcyjne będące uniwersum jakieś gry, książki lub filmu).

W przypadku prawdziwych sytuacjach o których teraz wiele mediów piszę tutaj chciałbym też się zatrzymać i zadać inne ważne pytanie:
Czy osoba, która lubi Białoruś i Rosję albo taka, która ma do nich neutralny stosunek może być nękana przez to i prześladowana i obrażana przez to nawet jeżeli w tym wypadku lubi lub ma neutralny stosunek do Ukrainy?

Czy prześladowanie i atak na kogoś za taką sympatię lub neutralny stosunek jest przestępstwem? Pytam, ponieważ nie wiem czy należy kogoś prześladować za to, że lubi Rosję i Białoruś, lub ma do nich neutralny stosunek nie określając ich w ogóle jak najgorszego zła świata i molochu?

Czy również spotkaliście się z wyzywaniem kogoś od ruskiego agenta i propagandy tylko dlatego, że zwraca uwagę na problemy Ukrainy i mówi jakie armia ukraińska ma problemy aby wygrać i odbić wschodnie ziemie od okupującej je Rosji?

W przypadku popkultury, czy mieliście sytuację, że ktoś was gnębił za to, że na przykład lubicie nowe części Gwiezdnych Wojen i oceniacie je tak samo dobrze jak starsze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Stella Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 19 Lis 2005
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 05-02-2023, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Jak bronić się przed internetowymi anonimowymi hejterami?


_________________
Stella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl