Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 44, 45, 46  Następny
Stan epidemii
Autor Wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 16-10-2021, 10:08    Odpowiedz z cytatem

Noema, Rząd nie jest zainteresowany rzetelną analizą sytuacji. Rząd zajmuje się straszeniem czwartą falą, szczuciem na niezaszczepionych i naganianiem do szczepień, przy czym w grze jest już trzecia dawka podawana pół roku po drugiej. A tymczasem w krajach o wyższej wyszczepialności niż w Polsce liczba zakażeń bije ubiegłoroczne rekordy. Dlaczego? Tego też nie wiemy. Może już pora, żeby zakończyć to szaleństwo i zacząć traktować kowid jak grypę?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-10-2021, 14:34    Odpowiedz z cytatem

Relacja Pana Policjanta – to trzeba przeczytać!

Dziś całą robotę odwala za mnie Pan Policjant. Nie opublikowałbym poniższej treści, gdyby pochodziła z anonimowego źródła, ale Pan Policjant się przedstawił i podzielił tym, co się w środku dzieje, jednocześnie prosił o zachowanie anonimowości. Wiem, że nie brakuje ludzi, którzy oczekują od innych heroizmu, otwartej przyłbicy i tak dalej, ale dla mnie, to są informacje bezcenne i tak jak namawiałem do racjonalnej walki z obłędem, tak jestem pod wrażeniem, że komuś się chciało i autentycznie przejął się tym, co się dzieje. Dla mnie też dodatkowa satysfakcja, bo dokładnie tak sobie to wyobrażałem i przedstawiałem wielokrotnie. Oto co dzieje się w samym środku systemu.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/relacja-pana-policjanta-to-trzeba-przeczytac/

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-10-2021, 16:45    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Dziś jesteśmy mądrzejsi i powtórka z ubiegłorocznej wiosny jest niemożliwa. Polacy nie są tak głupi jak narody tzw. Zachodu.

Ja od początku tej paranoi nazywanej "pandemią" kompletnie lekceważę zakazy i nakazy władzy. Tak, mili Państwo, od początku. Maseczkę noszę wyjątkowo i tylko tam, gdzie naprawdę muszę. W domu nie siedzę. Szczepić się nie zamierzam. Wszystkie "obostrzenia" władzy mam z góry w głębokim poważaniu. Widzę wokół siebie, że coraz więcej ludzi reaguje podobnie.

Ale... No właśnie, jest w tym wszystkim jedno "ale". Otóż tego rodzaju postawy, choć absolutnie niezbędne dla zachowania osobistej higieny psychicznej, niszczą państwo. Państwo rozumiane jako wspólnotę interesów, jako system organizacji narodu. Obecnie, aby przeżyć, musimy lekceważyć decyzje organów państwa, które zostały utworzone po to, aby działały w naszym interesie. Zatem w owej "pandemii" weszliśmy w spiralę obłędu. Ludzie oraz instytucje, które wybraliśmy (lub powstały) po to, aby ułatwić nam życie, stają się dla nas największym wrogiem i przeszkodą w życiu. Więc musimy to państwo omijać, albo niszczyć.

A kogo uważam za wroga? Tych, którzy podtrzymują i pielęgnują covidianizm oraz gnębią ludzi, którzy w tym covidiańskim wariactwie usiłują żyć normalnie. Czyli polityków, dziennikarzy, lekarzy, policjantów i sokistów. Te organy (rząd, media, "służba zdrowia", policja, SOK) zostały utworzone po to, aby działać w naszym interesie, ale działają przeciwko niemu. Dlatego też obecnie my, aby działać we własnym interesie, musimy działać przeciwko tym organom.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 18-10-2021, 09:46    Odpowiedz z cytatem

Modliszka, świetnie to ujęłaś. Ale muszę jednak coś uściślić. Spośród wrogów zdrowej umysłowo tkanki narodu wymieniłaś SOK. Zgadzam się i niebawem odniosę się do tego w kontekście koronazajoba (będzie ostro!). Dziś tylko przypomnę, że SOK to jednostka organizacyjna PKP PLK, a sokiści są etatowymi pracownikami PKP PLK. Tak więc naszymi wrogami de facto są kolejarze z PKP PLK. Oczywiście nie wszyscy, a tylko ci w mundurkach, którym nierozważny rząd dał nad nami trochę milicyjnej władzy.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 18-10-2021, 13:16    Odpowiedz z cytatem

Nie mają tej władzy znów tak wiele.
W zasadzie, są organizacją przestępczą, która nie ma uprawnień oskarżyciela publicznego, ale składa donosy do sądów tak, jakby miała.
Oczywiście, kasta czarnych szmat nie zauważa tych drobnych uchybień i wyłudza po kilkaset złotych od każdego, kogo zadenuncjują.

Właśnie zaczynamy zbierać do kupy, ludzi poszkodowanych przez tę bandę Merchela.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 18-10-2021, 19:41    Odpowiedz z cytatem

Skoro już tutaj rozmawiamy na temat SOK-istów, to proponowałbym, żeby dla tych wpisów Admin wydzielił odrębny temat pod tytułem "Straż Ochrony Kolei".
Z całą pewnością będzie o czym pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-10-2021, 01:25    Odpowiedz z cytatem

Olaf Skurvensen, nasze forum ma już prawie 16 lat. Jest tutaj kilka oddzielnych tematów poświęconych tej najbardziej upierdliwej i nielubianej (nawet przez kolejarzy) służbie mundurowej w Polsce. Jeden temat nawet sam założyłeś. Zainteresowanych odsyłam:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=9226
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=19778
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=22666

wodkangazico napisał/a:
W zasadzie, są organizacją przestępczą, która nie ma uprawnień oskarżyciela publicznego, ale składa donosy do sądów tak, jakby miała.

Dla twojego i mojego dobra radzę zważać na słowa. Za nazwanie SOK organizacją przestępczą należy liczyć się z konsekwencjami. Ciebie może ścigać policja i/lub prokuratura na wniosek komendanta głównego SOK, a ja będę musiał użerać się z policją i/lub prokuraturą, żeby chronić przed nimi twój adres IP. Bieganie na przesłuchania już mi się znudziło. Victorii też. Tak więc proszę o rozważne dobieranie słów.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 19-10-2021, 09:18    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bieganie na przesłuchania już mi się znudziło.

Eeeh, wszyscy się starzejemy... Smile
Serio zaś, nikt nikogo, w kłopoty wpędzać nie ma zamiaru. Wręcz przeciwnie, apeluję o przykładną, obywatelską współpracę z tzw. organami. To może przyspieszyć zakończenie bezprawnego procederu.
A zatem, niniejszym proszę Was uprzejmie o przekazanie adresu IP, kiedy tylko nastąpi taki wniosek.
Możecie również poinformować wnioskodawcę, że oszczędzi sobie trudu występowania do operatora i uzyska moje bardziej szczegółowe dane, zwracając się o nie tutaj, jawnie, w temacie albo przez PW.

Pisząc "zorganizowana", głównego sokoła miałem na myśli przede wszystkim.

W wolnej chwili postaram się rzecz uzasadnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 19-10-2021, 11:49    Odpowiedz z cytatem

Najgorsze za nami – wirus się zużył

Nie ma w tej tytułowej diagnozie ani przesadnego optymizmu, ani myślenia życzeniowego, tylko jeden najważniejszy fakt. Najmodniejszy na świecie wirus ledwie zipie i jedzie na oparach, jak każdy biznes, który ma swój początek, apogeum i koniec. Gołym okiem widać, że jesteśmy po drugiej stronie, nomen omen, krzywej. Zjeżdżamy w dół i to w każdym zakresie. Poziom emocji siada z dnia na dzień, realny strach przed samą infekcją dotyczy zdecydowanej mniejszości ludzi i to takich, co to się zawsze i wszystkiego boją albo wierzą, że Adam Michnik jest demokratą. Jeszcze większe zużycie i zmęczenie występuje wśród „ekspertów”, których słuchaj już tylko inni „eksperci” i „dziennikarze”. Jeśli się 1000 razy klepało te same frazesy, nijak nie przystające do rzeczywistości, to musiało nastąpić zmęczenie materiału i to obu stronach: nadajnika i odbiornika.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/najgorsze-za-nami-wirus-sie-zuzyl/

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-10-2021, 16:26    Odpowiedz z cytatem

Modliszka napisał/a:
Wszystkie "obostrzenia" władzy mam z góry w głębokim poważaniu. Widzę wokół siebie, że coraz więcej ludzi reaguje podobnie.

Ja zachowuję się podobnie, ale mieszkam w Warszawie. Nie wiem czy istnieje miasto w Polsce o podobnie dużym zagęszczeniu kowidoparanoi jak Warszawa?

Wczoraj kasjerka w Auchan odesłała mnie z całym wózkiem zakupów do kasy samoobsługowej, bo byłam bez maski. I tak sobie myślę, że robią ci kowidianie sami sobie na złość, tylko jeszcze o tym nie wiedzą. Ja bardzo chętnie obsłużę się sama. W swoim tempie, bez kolejki zapakuję spokojnie zakupy. A miejsce pracy kasjerki po roku, max dwóch do redukcji. Ale tak dalekiego horyzontu myślowego pani kowidianka nie ma i jej wyobraźnia tak daleko nie sięga. Jak zresztą wszystkich, którzy dali zrobić z siebie niewolnika na długie czasy, bo to ma się nie skończyć nigdy. W końcu zawsze będzie jakiś wirus. Teraz podobno coraz groźniejsza robi się grypa...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 19-10-2021, 19:44    Odpowiedz z cytatem

@Pirat
Dzięki za te dwa wcześniejsze linki na temat SOK, bo o nich nie wiedziałem. O założonym przeze mnie oczywiście pamiętam, jednakże nie chciałem na nim wykraczać poza sferę legitymowania na dworcach.
A'propos SOK - pamiętam czasy, kiedy na większość stanowisk na kolei było wymagane wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe (skąd inąd dobra szkoła zawodowa jest moim zdaniem lepsza od jakichkolwiek studiów "pseudohumanistycznych" czy im podobnych), a na SOK-istę był wymóg wykształcenia podstawowego. Oczywiście były też niektóre stanowiska robotnicze, gdzie wystarczyła podstawówka np. zwrotniczy, monter nawierzchni kolejowej, robotnik stacyjny itd. A skąd wiem, że na SOK-istę wystarczyła podstawówka? Bo pamiętam ogłoszenia z ówczesnej prasy brzmiące mniej więcej tak: "Dyrekcja Rejonowa Kolei Państwowych w ... przyjmie do pracy na stanowisko strażnik Służby Ochrony Kolei" i dalej - wymagane wykształcenie podstawowe. Myślę, że gazety z tamtych lat można znaleźć w Narodowym Archiwum Cyfrowym ewentualnie w jakiejś bibliotece.
A dla tych, którzy nie pamiętają tamtych lat króciutkie info. Były w strukturach PKP takie twory jak Dyrekcja Rejonowa Kolei Państwowych, a w tamtych czasach formacja SOK-istów nosiła nazwę Służba Ochrony Kolei ...

W temacie epidemii, pewnie już wiecie, że od dzisiaj znowu wprowadzają zmiany w obostrzeniach, o czym można poczytać poniżej
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-zmiany-w-obostrzeniach-od-19-pazdzierni,nId,5591447
I tak się ten świat kręci
Pozdrawiam wszystkich 🙂
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-10-2021, 12:28    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Rząd nie jest zainteresowany rzetelną analizą sytuacji. Rząd zajmuje się straszeniem czwartą falą, szczuciem na niezaszczepionych i naganianiem do szczepień, przy czym w grze jest już trzecia dawka podawana pół roku po drugiej.

Ta cała pandemia została wykreowana podobnie jak inwazja Marsjan w słuchowisku "Wojna światów" Orsona Wellesa z 1938 roku. Bez testów, liczenia "chorych", ciężarówek z Bergamo, masek, lockdownów i ograniczeń prawie nikt by nie wiedział, że mamy do czynienia z jakąś zarazą. To wszystko miało na celu zagonienie ludzi do punktów szczepień. To szczepionki są clou tego całego przedstawienia.

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-10-2021, 18:03    Odpowiedz z cytatem

Ralny napisał/a:
Ta cała pandemia została wykreowana podobnie jak inwazja Marsjan w słuchowisku "Wojna światów" Orsona Wellesa z 1938 roku.

Mamy do czynienia z pandemią, ale nie covida tylko szaleństwa i powszechnej utraty rozumu.

Ralny napisał/a:
To wszystko miało na celu zagonienie ludzi do punktów szczepień. To szczepionki są clou tego całego przedstawienia.

To nie jest szczepionka tylko eksperymentalna genetycznie modyfikowana biotoksyna mRNA.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 13 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-10-2021, 20:12    Odpowiedz z cytatem

Główny cel wprowadzenia tej „szczepionki” to były certyfikaty, czyli po prostu roczna subskrypcja praw obywatelskich oraz uzależnienie wszystkiego od łaski (nie)rządu. Im nie zależny na naszej krwi tylko na naszym posłuszeństwie i władzy bo to władza jest celem.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 23-10-2021, 09:16    Odpowiedz z cytatem

Lady Makbet napisał/a:
Mamy do czynienia z pandemią, ale nie covida tylko szaleństwa i powszechnej utraty rozumu.

Niestety, coraz powszechniejszą i przez to coraz groźniejszą.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl