Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Matera, Kołodziejczyk i ich przekręty w PR Katowice
Autor Wiadomość

jóśko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: 06-12-2008, 18:06    Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje że zakładu IC w Krakowie nie będzie, na razie zostawią dyrektora a potem gdy przycichnie dokończą dzieła.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 06-12-2008, 20:03    Odpowiedz z cytatem

jóśko, we wtorek dyr. Szkaradek jedzie na dywanik do Warsewicza. Myślę, że sprawa przeniesienia zakładu do Katowic jest już zaklepana. Wiadomo, Grymel, Matera i "S"itwa... Warsewicz swój prezesowski stołek zawdzięcza przecież Solidaruchom i przyszła pora na spłatę długu wdzięczności.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 07-12-2008, 10:34    Odpowiedz z cytatem

No to mamy ciekawą walkę wewnątrz tego samego związku. Grzegorz Szkaradek to też "S". Niejaki Andrzej Szkaradek jest członkiem prezydium zarządu Regionu Małopolska. Miło popatrzeć, choć obstawiać nie będę. Ktoś tam w kwietniu tego roku umieścił na tym forum List otwarty do dyrektora IC Kraków .

Warsewiczowi jest wszystko jedno gdzie jego dyrektor zakładu będzie pracował i kto nim będzie. Kraków od Katowic dzieli raptem 78 km i trochę tylko ponad 1,5 godziny jazdy pociągiem. To lokalne lobby solidarnościowe chcą decydować o siedzibie zakładu. Jakąkolwiek decyzję Warsewicz podejmie, będzie ona błędna dla jednej ze stron. Jak znam życie będzie krakowskim targiem, trochę tu, trochę tu... Jak w Cargo. A potem z tym bagażem na giełdę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jóśko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: 07-12-2008, 17:34    Odpowiedz z cytatem

Racją jest , że jest rozgrywka Grymel-Sikora i musimy pamiętać, że tak naprawdę rozpoczęła się batalia o stołek Przewodniczącego sekcji kolejarzy a wybory już niedługo - półmetek minął. Sikora ma wielkie aspirację podobne do Koguta a może nawet większe i wie jeżeli teraz odpuści Grymlowi może byc powoli odstawiany na boczne tory. Pikietę pod kasami IC w Krakowie sprytnie zaaranżowali wspólnie ze swym kolegą z federacji posługując się podstępem zwabienia blokujących w tym dniu tory kolejarzami których w liczbie ok 200(nie zaniżam ale raczej odwrotnie ). I tu pierwsze rozczarowanie -uczestnicy blokady słysząc komunikat o zakończeniu blokady i zaproszenie o przejście pod kasy IC większość zignorowała to wezwanie nie rozumiejąc celu dalszej manifestacji gdyż jadąc na blokadę byli święcie przekonani że będą walczyć o słuszne prawa do wcześniejszych emerytur. Najbardziej wkurzyła się grupa katowicka, która ie mogła zrozumieć jak Sikora i Knapik mają czelność wykorzystywać ich w rozgrywkach personalnych oraz co powiedzą na Śląsku kiedy koledzy zobaczą ich w przekazach telewizyjnych jak walczą przeciwko własnemu regionowi. Z grupy 200 osobowej zostało kilkadziesiąt i co najistotniejsze nieliczni to pracownicy PKP IC, za to było mnogo naczelników wszelkiej maści, biurowców i etatowych działaczy "S" i ZZK . Ne było maszynistów, drużyn konduktorskich czy też kasjerek i co najdziwniejsze jeżeli byli jacyś mundurowi to w mundurach PR i PLK ale i w tym przypadku należy z rezerwą podejść czy to nie byli przebierańcy którzy mundur włożyli tylko wyłącznie na tą okazje i w związku z tym że nie mieli innych zakładali co mieli jak np Knapik któremu umundurowanie nie przysługuje a paradował w pełnej gali.
Ale wracając do tematu Warsewicz nie przestraszył się Sikory i Knapika wiedząc że nie mają możliwości siłowego rozwiązania sporu oraz że załoga głęboko ma gdzieś, gdzie będzie siedział dyrektor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniello241 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008

PostWysłany: 21-12-2008, 09:49   Referendum Odpowiedz z cytatem

W połowie stycznia zapowiedziane jest referendum w zakładzie Południowym. pracownicy będą mieli szanse się wypowiedzieć gdzie chcą aby była siedziba zakładu. Mam nadzieję iż wyniki nie zostaną z fałszowane. Załoga wybierze lokalizacje i jest to słuszna decyzja zarządu PKP Ic. To Nas pracowników Zakładu Południowego najbardziej dotyczy sprawa lokalizacji a nie Wacha i gamoni z "S".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-12-2008, 13:55    Odpowiedz z cytatem

Kto będzie głosować w tym referendum? Załoga IC Kraków?

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

daniello241 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008

PostWysłany: 22-12-2008, 12:18    Odpowiedz z cytatem

Załoga Zakładu Południowego. Kraków czy Katowice bez znaczenia, oby bez Matery i Kołodziejczyka.
Faktycznie zapomniałem dodać gamoni z ZZK, za co sorki Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fisch Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 16 Mar 2008

PostWysłany: 22-12-2008, 19:32    Odpowiedz z cytatem

PO CO REFERENDUM ? Po środku jest, no cooooooooooooooo ???
JAWORZNO SZCZAKOWA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jóśko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: 22-12-2008, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Kampania wyborcza w Solidarności ruszyła pełną parą Grymel kontra Sikora a teatrem wojny jest Zakład południowy IC i kto wygra tą bitwę bierze wszystko czyli fotel szefa kolejowej Solidarności oto cała prawda.W swoje gierki uwikłali szeregowych pracowników powołując się na ich zdanie, rzekome zaangażowanie w bitwę o stołki, nie brzydzą się wykorzystywać szczytnych celów jak walka o emerytury czy też pociągi łącząc pikiety ale nie informują wcześniej protestujących że po jednej pikiecie muszą błaźnić się o stołki dyrektorskie, żenada i tchórzostwo. W referendum proponuję oddać głos typu " mam to daleko w d...."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 22-12-2008, 21:13    Odpowiedz z cytatem

fisch napisał/a:
PO CO REFERENDUM ? Po środku jest, no cooooooooooooooo ???
JAWORZNO SZCZAKOWA.


No niezupełnie!
Po środku to jest Trzebinia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zwiadowca Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Lis 2008

PostWysłany: 25-12-2008, 12:21    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy Warsewicz to sam wymyślił ? To totalna głupota,władza robi sobie igrzyska.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SzwagierPKP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Białystok

PostWysłany: 05-01-2009, 14:38   Róbmy dalej swoje Odpowiedz z cytatem

KRYCHA - nie przejmuj się Grzechotką. Solidarnościowy beton PKP potrafi tylko knuć i głośno ujadać. Rzeczywistość zaś jest inna - nawet ta prawna:

"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji." / Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , Art.. 54 ust.1 /

"Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji władz publicznych i bez względu na granice państwowe." / Europejska Konwencja Praw Człowieka, Art.10 p. 1 /

"Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice." / Europejska Konwencja Praw Człowieka, Art.19 /

I zawsze można powołać się na najwyższe autorytety:

"Prawo, którego celem nie jest wspólne dobro, nie jest już prawem i nie należy go przestrzegać." Papież Leon XIII encyklika Libertas.

KRYCHA - nie przejmuj się nagonką i pamiętaj "W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem." George Orwell

Jak możesz to również pomóż to wyjaśnić: http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=52754#52754
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 05-01-2009, 20:50    Odpowiedz z cytatem

SzwagierPKP, ależ ja związkowo-dyrektorskim betonem PKP w ogóle się nie przejmuję, a ich groźby spływają po mnie jak woda po kaczce.

Zresztą w marcu odchodzę z PKP i mogą mi skoczyć! Niech lepiej się modlą, żebym książki nie zaczęła pisać! Śmiech

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SzwagierPKP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Białystok

PostWysłany: 06-01-2009, 00:51    Odpowiedz z cytatem

KRYCHA - smutno mi się zrobiło. Nie odchodź - weź kawałek etatu!

Mam nadzieję, że w styczniu 2009 r. przyjedziesz do Białegostoku? Serdecznie zapraszam. Powiem też szczerze, że nie będziesz miała zbyt dużo wolnego czasu na zwiedzanie miasta - w PR Białystok za dużo się działo i teraz się dzieje, oj za dużo!

A co się tyczy ewentualnego pisania książki - chętnie pomogę - mam sporo ciekawych materiałów.

Miejscowy beton związkowo-dyrektorki już się odzywa na forum i bacznie śledzi co piszę, ale może przyzwyczajać się do "gęsiej skórki" na stałe. Wbrew pozorom oni też są tylko ludźmi Śmiech ale czasami wstyd, że nimi są Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 06-01-2009, 05:29    Odpowiedz z cytatem

SzwagierPKP, nie mam czasu (podjęłam studia) ani ochoty (beton śni mi się już po nocach) na pracę w PKP, którą od jakiegoś czasu i tak traktuję bardziej jako hobby niż źródło utrzymania (rozwijam własny interes). Gdyby nie to forum to zwolniłabym się już rok temu, ale trwały przekręty przy modernizacji E-30 Legnica - Zgorzelec i chciałam przy tym być do końca. Zebrany materiał może kiedyś się przyda, więc drżyj betonie IR Wrocław i EZ Wrocław, bo nie znacie dnia ani godziny...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl