Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
HAFAS - uwagi, błędy itp.
Autor Wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 16-12-2008, 23:04    Odpowiedz z cytatem

Być może jak zwykle czasowy "zmieniony rozkład" - w Katowicach na dworcu w przejściach znowu wisi żółta karteczka z info o czasowej zmianie rozkładu niektórych (całe szczęście tylko kilku) pociągów - heh, nowy rozkład jazdy od 14 grudnia a już od tego dnia zmiany czasowe Very Happy
PKP - Pewnie Komfortowo Punktualnie... Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dexter Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Paź 2006
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-12-2008, 20:40    Odpowiedz z cytatem

Kolejny tajemniczy pociąg z Wrocławia do Węglińca. Hafas nie uwzględnia wydłużonego piątkowego pociągu nr 525 Wrocław Gł. - Bolesławiec, który właśnie w piątki dojeżdża do Węglińca (z Bolesławca odjeżdża 3 minuty po przyjeździe ze zmienionym numerem jako pociąg Bolesławiec - Węgliniec). Co dziwne po wpisaniu relacji Bolesławiec - Węgliniec już wyskakuje to połączenie.
Przyjazd do Węglińca daje możliwość przesiadki na pociąg do Jeleniej Góry (odj.17.34). Idealny weekendowy pociąg dla studentów wracających w stronę Lubania.

_________________
Moderatorzy niedowidzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-12-2008, 09:22   

Tydzień mija wprowadzenia nowego rozkładu jazdy a w internetowym rozkładzie nadal nie ma wielu połączeń . np . na linii 181 pomiędzy Herbami Nowymi a Wieluniem kursuje według rozkładu w necie tylko jeden pociąg pośpieszny , a wszystkie osobowe gdzieś zniknęły ...Gratuluje takiej "informacji " dla podróżnych . Na pewno wielu potencjalnych pasażerów jest jasnowidzami i domyśli się ,że jednak coś na tej linii jeździ . Napisałem kilka dni temu maila z reklamacją ale jak na razie cisza...
Powrót do góry

Mózg Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Wrz 2007
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 07-01-2009, 15:46    Odpowiedz z cytatem

W zeszłorocznej wersji Hafasu mozna było sprawdzić cenę biletu, w aktualnym nie widze takiej mozliwości, byc może nie zauważyłem. wiecie moze coś o tym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-01-2009, 16:40   

W obecnym rozkładzie internetowym nie ma uwzględnionych połączeń z Katowic do Wielunia Dąbrowy (mimo, że takie pociągi fizycznie kursują) a Tobie marzy się jakaś tam cena biletu...? Wink
Powrót do góry

domi_1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2008

PostWysłany: 07-01-2009, 17:45   cena Odpowiedz z cytatem

można sprawdzić cenę pociągu bo sam robiłem to kilkakrotnie. Nie można tylko sprawdzić dla połączeń arrivy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-01-2009, 20:47   

Przeglądałem sobie tego naszego cudownego hafasa, no i tak:

- pociągi relacji Katowice-Janinów mają się dobrze
- brak informacji o kursowaniu połowy pociągów z Bytomia do Gliwic tylko do 10 stycznia, dla porównania ktoś potrafił poinformować pasażerów, że pociąg numer 64940 z Kluczborka do Katowic, w dniach 5-7 stycznia, ze stacji początkowej odjeżdżać będzie o 17 minut później!
Powrót do góry

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 07-01-2009, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Widzę że poprawili wreszcie cholerną Szklarkę z Poznania do Szklarskiej/Kudowy z 10.00 na 9.36 (cośmy namordowali się z tym pociągiem!), ale przestrzegam wszystkich udających się w podróż TLK z Poznania do Warszawy. Ten który widnieje o godz. 18.22 w rzeczywistości odjeżdża 18.48 (od początku rozkładu jazdy) i nie ma w Kutnie żadnych skomunikowań!!!

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-01-2009, 16:57   

mk1992 już dwa razy pisałem maila z reklamacją w sprawie braku połączeń w internetowym rozkładzie dla linii 181 -ale nadal cisza...
Powrót do góry

glowa Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 09 Lis 2008
Skąd: Łuków

PostWysłany: 09-01-2009, 14:51    Odpowiedz z cytatem

Pociągi posp. Kasztelan i Podlasie /Terespol-Warszawa Zachodnia i relacja przeciwna/. W Hafasie widnieje informacja, że skład jest złożony z EZT /2 klasa/. Jednak normalnie jeżdżą wagony i lok.

Przyznam, że pierwszego dnia obowiązywania NRJ poleciałem na dworzec, bo myślałem, że faktycznie pojadą EZT /nie wiem co Intercity przejęło od PKP PR, może jakieś EZT też/.
Mr. Green

Do której spółki należą obecnie ED74?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-01-2009, 18:33   

Z tego co widzę w internetowym rozkładzie jazdy, to pociągi Bytom-Gliwice-Bytom są już oznaczone, że kursują tylko do 9 stycznia 2009 roku...

[*]
Powrót do góry

zawias Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2008
Skąd: z kibla osobowego

PostWysłany: 17-01-2009, 17:04    Odpowiedz z cytatem

Co do błędów, to widziałem na stacji Kraków-Łagiewniki pisze w pociągu do krakowa o 9:00 że zatrzymuje się tylko na wyznaczonych stacjach i przystankach, a w internecie piszą, że na wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-01-2009, 19:58   

Nie chciałbym być natrętny, ale zaczynają mnie drażnić pociągi do Janinowa zamiast do Wielunia Dąbrowy... Evil or Very Mad
Powrót do góry

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-01-2009, 10:30   

mk1992 już trzy razy pisałem reklamację w tej sprawie i nic - miesiąc od wprowadzenia rozkładu mija a nie potrafią wprowadzić danych!!! Chyba ktoś za to bierze kasę , a odstawia taka fuszerkę. Na pewno taki rozkład "informuje" potencjalnych pasażerów- chyba tylko o tym ,że na tej inii nie kursują pociągi albo ,że np. z Krzepic do Wielunia Dąbrowy jedzie z kilkoma przesiadkami do tego przez Tarnowskie Góry i 15 godzin (!!!)- bo takie połączenia pokazuje wyszukiwarka-gdzie normalnie podróż trwa ok.pół godziny. Może ma ktoś jakiś pomysł gdzie jeszcze napisać w tej sprawie ,żeby się ktoś obudził i żeby rozkład nie dezinformował podróżnych?
Powrót do góry

Cherry Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Ireland

PostWysłany: 19-01-2009, 16:00    Odpowiedz z cytatem

Rozklad jazdy pociagow HAFAS
- to jest cos czego nigdy nie moge pojac.
Jak mozna wpakowac w internet tyle blednych informacji, lub po prostu wiele informacji pominac?
Nie dosc, ze ukazuje sie to to bardzo pozno, to jest jeszcze przez wiele tygodni a nawet miesiecy ciagle poprawiane.
Trzeba miec duzo odwagi aby zaufac information podawanym w tym " Internetowym Rozkladzie Jazdy Pociagow"

_________________
Greets all
Cherry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl