Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN
Autor Wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 12-03-2009, 23:45    Odpowiedz z cytatem

Przypominam, że rzekome pomówienie, którego dotyczy zawiadomienie "zarządu" miało miejsce 29.09.2008 r. - cztery miesiące wcześniej. Dlaczego, skoro czuł się pomówiony, nie złożył zawiadomienia zaraz po zamieszczeniu szkalującego go tekstu tylko ograniczył się do zamieszczenia na forum w dniu 5.11.2008 r. "listu do pracowników PKP"? Odniósł się do informacji nadynych 31,10.2008 r. w Wiadomości TVP pod wymownym tytułem "Nepotyzm prezesa PKP", do których wykorzystano materiały i wywiady reporterów telewizji. Do tego momentu prezes Wach nie czuł się pomówiony. Tam to minister Engelhardt nazwał telewizyjną publikację duperelami.

15.01.2009 r. Krycha powiadomiła na tym forum, że zamierza opublikować informacje o powiązaniach niektórych osób z WSI (tak to nazwała) w temacie "Szpion-biznes w PKP Cargo". Poinformowała, że jest zastraszana.

19.01.2009 r. wpłynęło do prokuratury powyższe zawiadomienie "zarządu" dotyczące pomówienia Wacha. Tego samego dnia Krycha zainicjowała temat "Szpion-biznes w PKP Cargo".

W lutym i w marcu nastąpiły przetasowania w zarządzie i na kierowniczych stanowiskach PKP Cargo SA, Trade Trans Sp. z o.o., Cargosped Sp. z o.o. Objęły one osoby przez Krychę opisane. Przypadek, zbieg okoliczności? Remigiusz Adamiak został prezesem Trade Trans w sierpniu 2008 r. Dlaczego pięć miesięcy potem go odwołano, choć był wcześniej oddelegowanym do zarządu PKP Cargo razem z Balczumem członkiem rady nadzorczej, prokurentem zarządu, startował w konkursie na prezesa?

W postanowieniu asesor prokuratury dopytuje się nie tylko o dane użytkownika o nicku Krycha. Dopytuje się także o dane właściciela adresu poczty elektronicznej: krycha@infokolej.pl.


Ostatnio zmieniony przez fury dnia 13-03-2009, 00:35, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 13-03-2009, 00:24    Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że to już ostatnie pomysły obecnego prezesa - lub jego świty - bo tak zachowują się i reagują ludzie (lub grupy), którym pali się pod stołkami.

Masakra z usamorządowieniem, mega straty w spółkach, cięcia w inwestycjach - bajzel w całej grupie PKP i poza - oto sumaryczne efekty działania prezesa i zarządu. Czas aby ktoś, kto się na tym DOBRZE zna złożył doniesienie do prokuratury i odpowiednio je umotywował.

Tzw. prawo jest często tworzone (i służy) prawnikom oraz grupom władzy i nacisku, co wcale nie oznacza że można pozwalać sobie na szkodzenie forum, które akurat - wraz z działalnością pozaforumową - robi spółkom PKP niezłą reklamę na kilku liniach i stacjach. Bo te spółki same sobie jej zrobić nie potrafią.

No cóż, tym posunięciem pan Wach i jego "dwór" - przynajmniej u mnie - kompletnie stracił jakikolwiek szacunek (kiedyś jakiś miał, ale - widać - pomyłki rzecz ludzka).

W razie czego mnie nie musicie szukać przez prokuraturę - a na ewentualnej pokazowej medialnej sprawie sądowej z chęcią stanę za świadka, dając wiele przykładów szkodzenia kolei i PKP przez włodarzy tejże PKP.
Przez swoje decyzje i "zarządzanie" doprowadziliście polską kolej do stanu trzeciego świata i jeszcze wam mało.

Teraz to wszystko trzeba po was będzie naprawiać.

Czekam na zaproszenie - wesprę się zapewne chętnymi niezależnymi ekspertami, którzy mają odpowiednie dane i wiedzę (warto nam również pokryć koszty delegacji, noclegów, hoteli itp).

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
PS. Warto ogłosić konkurs: kto będzie następcą pana W.?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-03-2009, 00:40    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czas aby ktoś, kto się na tym DOBRZE zna złożył doniesienie do prokuratury i odpowiednio je umotywował.

Święta racja!

Niektórzy zarzucają nam (tzn. administracji forum), że poza pisaniem na forum o przekrętach dygnitarzy PKP nic więcej nie robimy. Otóż robimy, tylko nie o wszystkich swoich działaniach informujemy na forum publicznym. Nawet o nagonce prokuratury powiadomiliśmy Was dopiero po dwóch miesiącach...

W redakcji forum nieustannie dużo się dzieje. Nie tak dawno złożyliśmy przecież do CBA zawiadomienie o działaniach Krzysztofa Supy na szkodę PKP:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=49207#49207
opisane tutaj:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=48637#48637

Niedługo potem Supa wyleciał z zarządu PKP Intercity!

Poruszając sprawę upadku PKP Cargo, nad którą pracowaliśmy przez kilka miesięcy, naruszyliśmy interesy wpływowej grupy osób. Beton PKP nie mógł już spokojnie patrzeć na kolejne publikacje Krychy, więc postanowiono ją uciszyć, angażując do tego celu prokuraturę.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 13-03-2009, 01:00    Odpowiedz z cytatem

Zacytuję raz jeszcze prezesa Wacha:

Warszawa, dnia 5 listopada 2008r.

Szanowni Państwo

w miniony piątek, w głównym wydaniu Wiadomości TVP 1, wyemitowany został felieton pt. „Rodzinne interesy w PKP”. W materiale tym poddano w wątpliwość moją uczciwość. Mam świadomość, że wśród osób pracujących w firmie, którą kieruję od 4 lat, tezy postawione w nim mogą zburzyć, budowane od lat, zaufanie do mojej osoby oraz podważać sens dalszej pracy w firmie, której dobre imię w tak obcesowy sposób zostało naruszone przez dziennikarzy TVP 1.
To dla mnie sytuacja bardzo niekomfortowa. Dlatego winien jestem Państwu wyjaśnienia.
Miesiąc temu, w dwóch publikacjach prasowych sugerowano, że firma El-IN, którą od 30 lat kieruje mój brat, mogła nieuczciwie wygrywać przetargi organizowane przez spółki Grupy PKP. Nie mam żadnych wątpliwości co do swojej rzetelności i solidności. Nie toleruję nieuczciwości u siebie i swoich współpracowników. Sprawę tę wyjaśniałem już wcześniej w 2006 i 2007 roku posłom i Ministerstwu infrastruktury.
W 1974 roku mój brat Jan Wach założył Zakład Elektryczny ,,Elektroinstal’’. Od 1996 r. firma ta prowadzi działalność jako Zakład Realizacji Inwestycji Elektroenergetycznych El-IN. Swoją pracę zawodową w PKP rozpocząłem w 1980 roku, a pierwsze stanowisko kierownicze w strukturach PKP objąłem po 7 latach – 14 lat po tym, gdy wymieniona powyżej firma funkcjonowała już na rynku.
Pełniąc funkcję Prezesa Zarządu bądź Przewodniczącego Rady Nadzorczej nie wywieram i nigdy nie wywierałem żadnego wpływu na sposób organizowania oraz rezultaty przetargów, związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych. Wysokich standardów etycznych wymagam nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie.
Zawsze w mojej pracy deklarowałem, że jestem gotów poddać niezależnej kontroli wszelkie działania, związane z moją pracą zawodową . Dlatego teraz, gdy moja uczciwość kwestionowana jest publicznie, mając na względzie dobre imię PKP, zwróciłem się z wnioskiem do Ministra Infrastruktury o poddanie kontroli wszystkich postępowań przetargowych w Grupie PKP, w których uczestniczyła firma El- IN.
Grupa PKP przechodzi obecnie intensywny proces zmian, stanowiących kontynuację restrukturyzacji, zapoczątkowanej w 2001 roku. Tym zmianom bezwzględnie potrzebny jest spokój. Dlatego jestem przekonany, że prowadzona kontrola Urzędu Zamówień Publicznych to jedyna droga jednoznacznej odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości oraz najlepszy sposób na odbudowanie atmosfery wzajemnego zaufania i zakończenie rozpowszechniania niezwykle krzywdzących dla mnie oskarżeń.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Wach


Ani słowa o publikacji Krychy z 29.09.2008 r., ani słowa o publikacji w "Dzienniku" w dniu 1.10.2008 pt. "Zawirowania wokół prezesa PKP", ani w RMF FM pt. "Rodzinny biznes w PKP", ani słowa o publikacji w tygodniku "NIE" w dniu 2.10.2008 pt. "Pociąg brata do brata". Pan prezes poczuł się pomówiony dopiero po publikacji Wiadomości TVP w dniu 31.10.2008 r. pt. "Nepotyzm prezesa PKP". Prokuraturę zawiadomił 19.01.2009, bo cztery dni wcześniej Krycha publicznie wypowiedziała się, że jest zastraszana i zapowiedziała temat: "Szpion-biznes w PKP Cargo". I zacytuję tutaj Pirata:
Cytat:
Poruszając sprawę upadku PKP Cargo, nad którą pracowaliśmy przez kilka miesięcy, naruszyliśmy interesy wpływowej grupy osób. Beton PKP nie mógł już spokojnie patrzeć na kolejne publikacje Krychy, więc postanowiono ją uciszyć, angażując do tego celu prokuraturę.


Dziennikarze TVP przeprowadzili niezależnie od Krychy własne śledztwo. Być może zainspirowani zostali publikacją Krychy i w wymienionych wyżej środkach przekazu. Ale to oni nazwali sprawę nepotyzmem prezesa PKP i spowodowali jego list do pracowników PKP. A czym że jest nepotyzm? - To po prostu wykorzystywanie stanowiska służbowego dla przysporzenia korzyści swoim bliskim, rodzinie... Czyli dokładnie to, co Krycha opisała a prezes nazwał wpływaniem na wyniki przetargu. Może i nie wpływał, ale wystarczy, że jest prezesem PKP SA, która jest spółką matką grupy PKP, że był prezesem PKP Energetyka Sp. z o.o. a wcześniej naczelnym dyrektorem pionu energetyki w PP PKP.


Ostatnio zmieniony przez fury dnia 13-03-2009, 01:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 13-03-2009, 01:31    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wysokich standardów etycznych wymagam nie tylko od innych, ale przede wszystkim od siebie.


Czy podstępne szczucie wolnego forum głoszącego w wolnym państwie demokratycznym, wolne opinie, oparte na konkretnych argumentach i konkretach, to są te "standardy etyczne"???

Pan ściemniasz proszę Pana. A Pana zakłamane "państwo w państwie" wali się na oczach wszystkich. I dobrze. I honoru już też Waść nie masz. I na honorowe traktowanie Waść nie zasługujesz. Przynajmniej u mnie.

Pozdrawiam
RW
PS. Nie chce mi się z Panem gadać Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-03-2009, 09:30   

Czytam sobie to wszystko, co tutaj opisano. Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę. No nie mogę. To, co zrobił zarząd PKP (w świetle wszystkich powyżej opisanych faktów) to nie przelewki. To bardzo poważna sprawa. Bardzo poważna. Mamy tu kilka interesujących wątków. Wniosek do prokuratury w dniu, kiedy zaczął się na forum temat PKP Cargo, działania samej prokuratury.... I w tym momencie prośba do administracji forum: ja nie znam wszystkich faktów. Ale jedno powiedzieć mogę: nie odpuszczajcie w żadnym wypadku. O tym musi się dowiedzieć społeczeństwo. Żyjemy w demokratycznym państwie, a nie w systemie totalitarnym, gdzie człowiek nie ma prawa do wolności opini, wypowiedzi, wolnej prasy (także tej elektronicznej). Próba uciszenia wolnego forum i zdemaskowania tożsamości osoby ujawniającej wiele niewygodnych dla PKP faktów jest ogromnym skandalem. Bo to już chodzi powoli o kondycję naszego państwa. Państwa, które to wszystko toleruje. Państwa, które pozwala, by ludzie w ten sposób działający piastowali takie funkcje. Panie Prezesie A. W. Pora już podać się do dymisji. Naprawdę. Za dużo już tego.
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 13-03-2009, 12:40    Odpowiedz z cytatem

Robert Wyszyński zwraca się do...
Cytat:
Przez swoje decyzje i "zarządzanie" doprowadziliście polską kolej do stanu trzeciego świata i jeszcze wam mało.
Właściwych adresatów znajdzie Pan pod tytułem: "Agenci WSI w PKP" , w którym Krycha 15.01.2009 umieściła wpis:
Cytat:
Dowody jakie zgromadziłam i informacje do jakich dotarłam wskazują na to, że w PKP Cargo zagnieździła się tzw. mafia powiązana ze służbami (w tym z WSI) i z przemysłem zbrojeniowym, który jest opanowany przez te służby.
Dodała w post scriptum:
Cytat:
Proszę w tej sprawie (PKP Cargo) więcej do mnie nie pisać i mnie nie straszyć!
19.01.2009 zgodnie z zapowiedzią z 15 stycznia mimo zastraszania zainicjowała temat: "Szpion-biznes w PKP Cargo" , w którym oprócz wyliczenia nie do końca wszystkich nazwisk napisała:
Cytat:
Wyniki naszego kilkumiesięcznego "śledztwa" wykazały bezwzględny drenaż PKP CARGO przez kilku cwaniaków, za wiedzą i przyzwoleniem prezesa zarządu Wojciecha Balczuna i przewodniczącego rady nadzorczej Andrzeja Wacha. Celem jest doprowadzenie spółki PKP CARGO do upadłości i wyprzedaż jej majątku za bezcen, najprawdopodobniej obcemu kapitałowi (niekoniecznie z UE). Kryzys jest tylko wymówką!
Czy dalej podtrzymuje Pan, Panie Robercie, swoją deklarację:
Cytat:
W razie czego mnie nie musicie szukać przez prokuraturę - a na ewentualnej pokazowej medialnej sprawie sądowej z chęcią stanę za świadka, dając wiele przykładów szkodzenia kolei i PKP przez włodarzy tejże PKP.
Zawiadomienie prokuratury przez Wacha o rzekomym jego pomówieniu przez Krychę jest tylko zasłoną dymną (temat ten powinien mieć inny tytuł). Prawdziwym celem jest:
- wyciszenie Krychy i co bardziej aktywnych użytkowników forum
- ustalenie jej danych osobowych
- ustalenie danych osobowych jej informatorów
- ustalenie danych osobowych tych, co Krychę na tym forum wspierają dodatkowymi informacjami i dowodami - nie tylko potakiwaniem lub zachwytem.
W jakim celu? - Nie trzeba się domyślać. Wach jak zwykle jest tylko przykrywką. Urząd Zamówień Publicznych kontrolę przeprowadził. Nieprawidłowości nie stwierdził, bo i jakie, skoro nie jest organem śledczym, by ewentualnie metodami operacyjnymi udowodnić wpływanie na wynik przetargów. Wach ma dowód w postaci sprawozdania z kontroli, a więc hajda na forum. To, że kolej się wali, to nie zasługa jakiejś tam spółki El-In. Przyczyną jest kryzys. Kryzys jednak nie wziął się sam z siebie jako zjawisko pogodowe - jak powódź, czy zima stulecia. Kryzys został przez złodziei wywołany. Ale na takie zjawiska to forum i wszystkie media w Polsce są za krótkie. Mogą sobie języki strzępić zwiększając nakład. Jak zbytnio się rozgadają, zawsze można z kogoś zrobić wariata, kombinatora, nieudacznika, frustrata, czy chociażby użytkownika nielicencjonowanego oprogramowania...

Ps.
Cytat:
(warto nam również pokryć koszty delegacji, noclegów, hoteli itp).
Koszty zwraca wzywający na przesłuchanie jako świadka sąd lub prokuratura. Przy ogłoszeniu wyroku decyduje kto całość kosztów postępowania pokryje - na pewno nie świadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 13-03-2009, 14:06    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, choć moim hobby nie jest jeżdżenie na rozprawy sądowe - są ciekawsze zajęcia. I na pewno nie będę jeździł bez pokrycia kosztów - poza tym to mój czas i mogę nim dysponować dowolnie.

Jednak ja akurat nie mam informacji dotyczących "mafii cargowskiej", szpionów itp. bo się tym nie zajmowałem, ale mam inne konkretne - m.in. ze swojego podwórka (opolskiego) - co do postępowań PKP na szkodę spółki i na szkodę pasażerów; łamanie prawa przewozowego itp.

Generalnie na punkcie tzw. wolności słowa mam czuły punkt, bo sam niejako w tym robiłem (w pewnym sensie robię nadal) i jest to jedna z podstaw wolności i demokracji w naszym państwie.

Jeśli więc ktoś chce zdusić wolne media w tym kraju - szczególnie wolne media kolejowe - to zareagować trzeba.

Ciekawym - bo nie znam człowieka - czy tę "akcję" inwigilacyjną wymyślił sam Wach, czy też ktoś mu ten pomysł poddał, a on - w swej łaskawości - milcząco się zgodził. Myślę że już po nagłośnieniu sprawy - tu na wolnym forum - u wielu ludzi ten Pan jest niejako mentalnie "skreślony" nie tylko jako szef kolei państwowej, ale jako człowiek prawdopodobnie bez honoru, odwołujący się do "szpiegowskich" sztuczek. W ten sposób traci się ostatki autorytetu.

To się nie uda - tak jak nie udało się z "duperelami", które już na zawsze przylgnęły do ludowego profesora z brukselskimi aspiracjami. Ponadto myślę - że wraz z rozwojem sprawy - warto wysłać "List Otwarty" do wszelkich mediów z opisem i apelem o obronę wolnych mediów internetowych w RP.

Można z tego zrobić pokazówkę medialną dotyczącą tego jak zapadającą się i wyjąca o pomoc publiczną kolej państwowa i jej zarządcy - w akcie rozpaczy - chcą uwalić wolne forum kolejowe, które pokazywało publicznie między innymi to, co ową kolej do upadku (i wycia o publiczne pieniądze) doprowadziły.

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
http://okoko.wordpress.com/

PS. My mamy trochę zajęć w komitecie (nowy rj 2010/ strategia do 2012), ale jeśli dojdzie do rozprawy - i będę potrzebny - to się zgłoszę (także w roli wolnego dziennikarza). Fajnie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 13-03-2009, 14:40    Odpowiedz z cytatem

"mam inne konkretne - m.in. ze swojego podwórka (opolskiego) - co do postępowań PKP na szkodę spółki i na szkodę pasażerów; łamanie prawa przewozowego itp."
Chętnie posłucham...
Ania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-03-2009, 17:09    Odpowiedz z cytatem

W imieniu administracji forum dziękuję wszystkim za deklarowaną pomoc. Na razie takiej nie potrzebujemy i sami sobie jakoś radzimy.

Póki co czekamy na decyzję prokuratury o zamknięciu postępowania. Jeśli nadal będziemy nękani, wtedy podejmiemy odpowiednie kroki, łącznie z wystąpieniem do sądu przeciwko prokuraturze, która sprawę prowadzi. Dziś dowiedziałam się, że nasze zażalenie, które skierowaliśmy do sądu na postanowienie prokuratury za pośrednictwem tejże prokuratury (zgodnie z kpk), do sądu w ogóle nie wpłynęło. Prokuratura nasze zażalenie (pismo do sądu) jakby sobie "przywłaszczyła", po czym wysłała wezwanie na przesłuchanie, podczas którego usiłowała zdobyć dane personalne Krychy.

I jeszcze jedno. Proszę sobie darować głupie e-maile i komentarze, że zajmujemy się tylko biciem piany. Zostaliśmy brutalnie zaatakowani przez najwyższe władze PKP przy wykorzystaniu organów ścigania, więc się bronimy!

Proszę wziąć pod uwagę to, że prezes Wach lub ktokolwiek inny z decydentów PKP w ten sam sposób może zechcieć uciszyć każdego z Was (nie tylko Krychę), kto nieprzychylnie anonimowo wypowiada się na forum na temat PKP. A co wtedy zrobi prokuratura? Zdobędzie wasze namiary i usłużnie poda Wachowi lub prezesowi innej spółki PKP na jego biurko. A wtedy żegnajcie wolne i niezależne kolejowe media, a witajcie jedynie słuszne propagandowe gazetki "Kurier PKP" i "Wolna Droga".

Kiedyś z Krychą sobie żartowałyśmy, że gdyby takie forum było na Białorusi to pewnie już dawno gniłybyśmy (politycznie) w pierdlu. Przez myśl nam nawet nie przeszło, że w wolnej Polsce będziemy szczuci prokuraturą za wolność słowa i za NIEWYGODNĄ prawdę... A jednak.

zażalenie.JPG
Fragment
Plik ściągnięto 330 raz(y) 48.83 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

gabriel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2008

PostWysłany: 13-03-2009, 18:09    Odpowiedz z cytatem

do Ursus Victorius:Zawsze mozna forum przenieść na zagraniczny serwer .Przykładem jest www.czarna lista.com. Od 2 lat próbuje się ją zlikwidować ale mimo to istnieje.. Na zagraniczne serwery wladza PKP nie sięga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Raf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2009

PostWysłany: 13-03-2009, 18:47    Odpowiedz z cytatem

Przenoszenie forum to chyba ostatnia rzecz jaka moze zostac zrobiona.
Nikt nie ma prawa do blokowaia wolnego slowa w panstwie w ktorym jest demokracja. Czy jest on gloszone w formie elektronicznej, czy "papierowej", czy ustnej...

Moim zdaniem prezes PKP S.A. powinien dostac podobne wezwanie do prokuratury celem udzielenia wyjasnien w przedmiotowej i nie tylko sprawie... Obecnie najbardziej zaangazowane osoby w sprawe zostaly postawione do defensywy a nie zapominajmy ze najlepsza obrona jest atak. Uruchomienie prokuratury przez A.W. (brzydze sie przytaczaniem pelnych danych a na "pana" trzeba sobie zasluzyc) jest wlasnie takim krokiem wiec wydaje mi sie ze nie ma co nastawiac drugiego policzka tylko oddac odrazu w oba i jeszcze kopnac w ...

Nie poraz pierwszy ani nie jako jedyna osoba uwazam, ze przedmiotowa sprawa rowniez powinny zostac zainteresowane srodki masowego przekazu o znacznie wiekszej sile przebicia (zwlaszcza TV), o wlasnych dzialch prawniczych i przede wszystkim z doswiadczeniem w walce tego typu.
Chyba nie ma takiej redakcji w PL ktora nie zajelaby sie tak rozwojowym watkiem a to jaka dyskucje wsrod spoleczenstwa moze wywolac ujawnienie tych szwindli latwo zobrazowac patrzac na zainteresowanie tym watkiem wsrod forumowiczow.

PS
Glupie komentarze nalezy traktowac wprost proporcjonalnie do ich jakosci. Lekcewazyc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 13-03-2009, 20:34    Odpowiedz z cytatem

Prezesie Wach, zarządzie PKP S.A.
Absolutnie nie życzę sobie, żebyście wykorzystywali prawników opłacanych przez PKP, czyli przez podatników, do zwalczania niezależnego forum kolejowego, które patrzy wam na ręce. Nie życzę też sobie, żebyście do swoich prywatnych rozgrywek z INFOKOLEJ.PL wykorzystywali prokuraturę, również utrzymywaną z pieniędzy podatników!

Beton

Prokuratorzy!
Zajmijcie się tym co do was należy, czyli ściganiem aferzystów i złodziei, których w centralach spółek PKP nie brakuje, zamiast ścigać i nękać osoby, które te przekręty ujawniają podając wam wszystko niemal jak na tacy (wystarczy poczytać forum). Nie życzę sobie, żebyście za moje podatki zajmowali się zamordystycznym ściganiem uczciwych osób prowadzących niezależny od betonu PKP kolejowy portal. Takie praktyki stosują reżimy Białorusi, Kuby, Chin, Birmy i Korei Północnej!

Beton

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ACR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2008
Skąd: Niemcy

PostWysłany: 13-03-2009, 22:44    Odpowiedz z cytatem

jezeli dobrze prawo rozumiem to prokuratura nie oskarza krychy za nic tylko przez fakt ze krycha w przeciwienstwie do "normalnego" redaktorstwa robi to incognito chca narazie stwierdzic kto za tym stoi. jezeli np. nie kryla by sie swoim identytetem to chyba ten punkt mogl by byc ominiety.

potem sad eventualnie decyduje czy np. prawo medialne zostalo przekroczone i krycha dzialala przeciwko polskiemu prawie.

jezeli krycha trzymala sie odpowiedniego prawa poskiego to i tak jej przeciesz nic nie grozi. jezeli to prawo przekroczyla musi jak kazdy redaktor poniesc skutki.

jezeli krycha robi to jako "hobby" to niestety prawo jest jakie jest i mozna to potraktowac jako cos w stylu "prywatnej-justicji" . np. jezeli ktos przed moim domem jedzie samochodem za szybko to robi cos nie legalnego, jednak nie upowarznia mnie to to tego rzebym go sam ukaral bo od tego sa organy pastwowe.

tak samo tutaj-jezeli pan wach robi przekrety to jest to sprawa organow panstwowych a nie userow na forum.

w tym jest troche pies pogrzebany. moralnie krycha moze miec racje, prawnie obawiam sie ze nie.

jezeli krycha naprawde chce cos polepszyc w polskiej koleji to powinna informacje dawac moze bezposrednio do odpowiednich organow a nie publikowac ich na forum. inaczej mozna to naprawde nazwac pomuwieniem kryjac sie za nikiem w forum.

i tak moim zdaniem polska jest extremalnie liberalnym krajem co chodzi o wyskoki prywatnych osob w internecie. jezeli np. krycha by oskarzala mehdorna na tak otwarty i brutalny sposob w niemieckim forum i to by nabralo skale ze jego stolek oraz wizerunek DB zaczyna sie kiwac, to by miala calkiem inne problemy z niemiecka prokuratura niz to tutaj.

rzycze kryche rzeby nie miala z tego skutkow, ale moze nauczke na czym wolne slowo polega a na czym nie.

to jest tez powod dlaczego ja zawsze krytycznie stoje tutaj do nowych i nowych sensacji tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 13-03-2009, 22:53    Odpowiedz z cytatem

ACR, prokuratura o nic Krychy nie oskarża i nie ma ku temu żadnych podstaw. Prokuratura czyni jedynie ustalenia odnośnie namierzenia Krychy w celu wydania jej Wachowi. Zastanawiam się czy tu GIODO nie miałby pola do popisu - ochrona danych osobowych Krychy! Jeśli Wach pozna nazwisko i adres Krychy, co narazi ją nawet na niebezpieczeństwo (zemsta mafii kolejowej!) można wtedy oskarżyć prokuraturę!

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...


Ostatnio zmieniony przez Arek dnia 13-03-2009, 22:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl