Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zemsta betonu PKP za aferę z EL-IN
Autor Wiadomość

ACR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2008
Skąd: Niemcy

PostWysłany: 13-03-2009, 22:55    Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, prokaturatura robi tylko to co kazdy "normalny" redaktor robi od siebie. daje podpis kto stoi za artykulem...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 13-03-2009, 22:59    Odpowiedz z cytatem

ACR, zadaniem prokuratury nie jest podpisywanie anonimowych publikacji tylko ściganie przestępców!

Ostrzegam zarząd PKP S.A., że jeśli nie wycofa z prokuratury swego absurdalnego zawiadomienia to będzie z tego nie burza a tornado! Rozprawimy się wreszcie raz a porządnie, dając pożywkę wszelakim mediom!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 13-03-2009, 23:31    Odpowiedz z cytatem

Naczelnik, może trzeba było to już dawno zrobić, zebrać wszystkie "brudy" na zarząd i uderzyć cała siłą, a mielibyśmy krok w stronę normalności na PKP Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 13-03-2009, 23:36    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli stroną w sprawie jest zarząd PKP to w każdej chwili wszyscy członkowie zarządu mają prawo wglądu do akt sprawy, a co za tym idzie każdy z nich może przeczytać imię i nazwisko Krychy, bo oskarżenie nie jest przeciwko jakiemuś internaucie tylko przeciwko konkretnej osobie. Czyli ta konkretna osoba ma imię i nazwisko zapisane w aktach. Tu nie tylko chodzi o ukaranie, ale przede wszystkim o namierzenie Krychy. W czym jak widać prokurator pomaga. To, że to jest asesor to też nie jest przypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 13-03-2009, 23:58    Odpowiedz z cytatem

Anna, w aktach sprawy nie ma żadnych namiarów na Krychę, a jeśli takowe się pojawią to natychmiast występujemy do sądu przeciwko prokuraturze i ściągamy na nią media!

Oto fragment zażalenia na postanowienie prokuratury, które (jak wspomniała wcześniej Wiktoria) do sądu z prokuratury nie dotarło:

zażalenie2.JPG
Plik ściągnięto 308 raz(y) 57.48 KB


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 14-03-2009, 00:06    Odpowiedz z cytatem

Wiem, próbuję tylko wytłumaczyć tym, którzy próbują wmówić, że to normalna procedura i prokuratura MUSI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 14-03-2009, 09:28    Odpowiedz z cytatem

Mam pytania do Naczelnika, od którego prokuratura na mocy postanowienia domaga się ujawnienia osoby o nicku Krycha i zapewne widział zawiadomienie "zarządu PKP":
- czy napisane w nim było, że to "zarząd PKP" zawiadamia?
- czy przywołano w zawiadomieniu uchwałę zarządu, na podstawie której zawiadomiono prokuraturę?
- kto podpisał zawiadomienie: Wach, pozostali członkowie zarządu czy pełnomocnik prawny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Naczelnik Płeć:Mężczyzna
Administrator


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Polska

PostWysłany: 14-03-2009, 10:23    Odpowiedz z cytatem

fury, to nie ja byłem przesłuchiwany w charakterze świadka tylko osoba, na którą zarejestrowana jest domena infokolej.pl - tylko tyle prokuratura zdołała ustalić. Ja tu jestem tylko "wynajęty" do administrowania tym serwisem, ale w myśl zasady jaka obowiązuje w redakcji forum "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" traktujemy to jako zamach zarządu PKP S.A. na nasze forum, a przede wszystkim na informatorów ujawniających przekręty na kolei, którzy burzą spokój władz PKP.

Z tego co wiem, zawiadomienie wpłynęło od członków zarządu PKP S.A. i tak też stoi w postanowieniu prokuratury:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=60081#60081

Nie wiem, czy właściciel domeny jako świadek w sprawie ma prawo wglądu w akta sprawy.

Osobiście uważam, że jest to inicjatywa samego prezesa Wacha, któremu Krycha swoimi publikacjami wielokrotnie zdołała nadepnąć na odcisk. Kilka przykładów:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=47198#47198
I najgłośniejsza sprawa, czyli afera z El-In, z którą udało nam się przebić do mediów ogólnopolskich i zaangażować w to ABW i CBA:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=5353

Wiem również, że dzięki ostatniej publikacji Krychy Szpion-biznes w PKP Cargo stosowne służby węszą w sprawie PKP Cargo. Stąd zapewne ostatnia fala dymisji w tej spółce, gdzie przewodniczącym rady nadzorczej jest... prezes Wach.

To prezes Wach ma największy interes w uwaleniu Krychy jak i naszego forum! Krycha stanowi dla niego duże zagrożenie i stąd ten cały cyrk.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sielawa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: 14-03-2009, 11:15    Odpowiedz z cytatem

a sprawdzaliście jak wygląda możliwość skargi na czynności prokuratora do przełożonego lub organu nadrzędnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anna Skibniewska Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sty 2009

PostWysłany: 14-03-2009, 12:32    Odpowiedz z cytatem

Tylko strony postępowania mają wgląd do akt. Świadek nie jest stroną. Skargę należy napisać do prezesa prokuratury udowadniając stronniczość lub nieudolność prokuratora prowadzącego sprawę. Wiadomo, ze nic to nie da... Ale administratorzy wiedza co robią.

[ Dodano: 14-03-2009, 12:41 ]
Jeśli dziennikarz podpisuje się pseudonimem, a na przykład rozpocznie sie proces w sprawie jego tekstu, to nie musi on nawet stawać przed sądem, jeżeli redakcja szanuje jego anonimowość. I sąd tego nie może wymagać, chyba że zagrozone jest dobro państwa. Nie raz brałam udział w takich rozprawach, gdzie broniłam moich anonimowych kolegów, a do końca rozprawy nikt nie znał prawdziwego nazwiska autora, ani nigdy osobiście ich nie poznał. Co prawda nigdy nie byli skazywani, ale gdyby byli to tez nie imiennie! Niech nikt mi nie tłumaczy prokuratora! Przegiął! Ale to normalka w tym srodowisku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-03-2009, 12:58   

Szczerze mówiąc to ja już nie wiem, kto tu przegiął w tym wszystkim. Cała rzecz dotyczy pewnych metod działania. Nie pochwalam zarówno partyzantki jak i działań prokuratury i Wacha. Myślę, że do czasu wyjaśnienia całej sprawy i poznania wszystkich dokumentów nie ma co ferować wyroków. Co nie zmienia tego, co twierdziłem w poprzednich postach: Wach nie ma moralnego prawa być dalej na czele PKP.

// Zmoderowano. ~Noema
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 14-03-2009, 13:04    Odpowiedz z cytatem

26.10.2008 r. umieściłem w temacie "Prezes PKP SA syci rodzinę kolejową kasą" post pod tytułem "Kreatywna księgowość, czyli zwykłe oszustwo", który zrekapitulowałem wnioskiem:
Cytat:
- prezes Krzysztof Celiński i zarząd PKP PLK SA prowadzą kreatywną księgowość
- prezes Andrzej Wach kreatywną księgowość zaleca
- wyborcy zostali oszukani
Zrobił się z tego odrębny temat "Kreatywno-pokraczna księgowość w PKP" . Takich demaskatorski tematów na tym forum w samym tylko dziale Administracja jest 98. Wiele z nich dotyczy działań zarządu PKP SA i prezesa Wacha osobiście. Wach wybrał jednak temat, w którym oskarżono go o nepotyzm. Nic takiego, bo nawet Pawlak wie, że rodzinę należy popierać. Taka jest chłopska mentalność żywcem przeniesiona z gminy. Wyposażony przez Urząd Zamówień Publicznych w stosowny glejt, który niczego nie wyjaśnia, Wach w te pędy po zaanonsowaniu przez Krychę tematu "Szpion-biznes w PKP Cargo" zaangażował prokuraturę dla zamknięcia jej ust. Nie udało się. Krycha temat rozpoczęła, łby poleciały nie tylko w Cargo, Trade Trans i Cargosped. Zrobiono rotację w pozostałych spółkach zależnych grupy PKP, a przede wszystkim w PLK.

Można by powiedzieć, że coś tam nowego to forum do PKP wniosło. Wszyscy zrozumieli łącznie z nadzorującymi PKP służbami. (Bo nadzorują - nieudolnie, ale nadzorują.) Teraz trzeba wyjść z tego z twarzą. Skupiono się na tym, co dopiero miesiąc po rozpowszechnieniu podjęła TVP. Kreatywno-pokracznej księgowości i zarzutów w pozostałych 96 tematach - niektóre jak "Wieści z Warsu" rozbudowanych - jednak nikt się nie wyparł. Nie ma papieru z Urzędu Zamówień Publicznych. Są natomiast do niektórych z nich protokoły kontroli NIK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-03-2009, 14:11    Odpowiedz z cytatem

Nie dała wam rady PKP Informatyka to teraz beton wysługuje się prokuraturą!

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-03-2009, 15:11    Odpowiedz z cytatem

fury napisał/a:
Wyposażony przez Urząd Zamówień Publicznych w stosowny glejt, który niczego nie wyjaśnia, Wach w te pędy po zaanonsowaniu przez Krychę tematu "Szpion-biznes w PKP Cargo" zaangażował prokuraturę dla zamknięcia jej ust.

Myślę, że UZP nie ma tu nic do rzeczy. O aferze z EL-IN mówiły różne ogólnopolskie media (prasa, telewizja, radio), więc idąc tym tokiem rozumowania prezes Wach powinien wystąpić do prokuratury nie tylko przeciwko naszemu forum, ale również przeciwko Wiadomościom TVP czy tygodnikowi "NIE", a sprawdziliśmy, że nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego prezes Wach nie oskarża o "pomówienie" dziennikarzy mediów ogólnopolskich, którzy nagłośnili sprawę na całą Polskę lecz uwziął się tylko na Krychę i na to forum? Odpowiedź chyba wszyscy znamy...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 14-03-2009, 15:22    Odpowiedz z cytatem

Może również dlatego, że po całej aferze na stronie TVP zostało tylko to:

http://www.tvp.pl/nowytvpinfo/wiadomosci/polska/nepotyzm-w-pkp-prezes-rozdaje-kontrakty-firmie-swego-bratanka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl