Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Wróżka na etacie w PKP S.A.
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-10-2009, 22:16   Wróżka na etacie w PKP S.A. Odpowiedz z cytatem

W załączniku screen strony internetowej PKP S.A., wykonany dzisiaj, tj. 13 października 2009 o godz. 23:00.

Na stronie www.pkp.pl czytamy:

W związku z wykolejeniem się pociągu PKP Intercity na trasie Kraków - Świnoujście, do którego doszło w nocy z 13 na 14 października na odcinku Wrocław - Oborniki Śląskie...

To już wiedzą, że w nocy wykolei się pociąg?

pkp.JPG
Plik ściągnięto 186 raz(y) 111.31 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 13-10-2009, 23:08    Odpowiedz z cytatem

Czytając to przypomniał mi się taki dowcip, akurat świetnie nawiązujący do tematu:

Prezydent ZSRR zwołał nadzwyczajne spotkanie w celu zlikwidowania stref czasowych.
- Musimy zlikwidować strefy czasowe! To tylko wprowadza niepotrzebne zamieszanie. Ot powiem tak. Dzwonię do Chin i składam wyrazy współczucia dla ofiar trzęsienia ziemi, a oni mi mówią, że to wczoraj... Dzwonię do USA i składam takie same wyrzy współczucia dla ofiar rodzin zamachu terrorystycznego, a oni mnie pytają JAKI ZAMACH?!

Może była jakaś zmiana stref czasowych, albo PKP odwiedziło wróżkę Jowitę co za dwie dychy przyszłość przepowie Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl