Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Szczecinie
Autor Wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 22-10-2009, 21:41   Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Szczecinie Odpowiedz z cytatem

Witam Serdecznie. Czy ktoś może wie jaki jest organ kontrolny ,który potrafi wyjaśnić dziwne działania w PKP Nieruchomości ,Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Szczecinie. Nie chcę pisać do Warszawy ,bo to ta sama firma ; może potrzeba TVN ? Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sabina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 20 Paź 2009

PostWysłany: 23-10-2009, 11:39    Odpowiedz z cytatem

Napisz trochę więcej o tych działaniach, jeśli możesz.

[ Dodano: 23-10-2009, 11:42 ]
Na tym forum jest zainteresowanie tylko WARSEM, PLK itp., a NIERUCHOMOŚCI PKP są chyba poza zasięgiem, bo to Centrala PKP i mogą pozwalać sobie na wiele, a dzieje się tam, oj dzieje, i to od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 23-10-2009, 23:14    Odpowiedz z cytatem

Jeden z przykładów " ciekawych " działań Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Szczecinie : oddział rozsyła do spółek dodatkowy wykaz lokali mieszkalnych ,ostateczny termin składania wniosków 19 czerwca 2009 -zgodnie ze wszelkimi pieczęciami wykaz trafia do IC 17 czerwca 2009 , wszelkie wnioski nasuwają się same ! Nie ma realnej szansy aby nawet z pominięciem drogi służbowej złożyć wniosek w terminie. Kiedy poprosiłem dyrektora o wyjaśnienie ,kazał skierować zapytanie do swojego oddziału albo poszukać sobie w necie- TOTALNA ZLEWKA !Ciekawych przykładów posiadam w zanadrzu oczywiście więcej.Pozdrawiam.

[ Dodano: 24-10-2009, 17:55 ]
W załączeniu przesyłam kopię opisanego dokumentu.

[ Dodano: 26-10-2009, 09:46 ]
Po liczbie odpowiedzi jakie otrzymałem , wnioskuję że tylko centrala w stolicy zainteresuje się tym tematem. Pozdrawiam .

img004.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 1117 raz(y) 54.38 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sabina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 20 Paź 2009

PostWysłany: 30-10-2009, 12:43    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktokolwiek się tym przejmie. Mają ważniejsze sprawy na głowie, niedługo Dzień Kolejarza Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 06-11-2009, 18:22    Odpowiedz z cytatem

Udało mi się spotkać z Dyrektorem oddziału w Szczecinie, tym razem z Panem Jankowskim .Mam wrażenie ,że zostałem potraktowany poważniej niż przez innego dyrektora. Przynajmniej nie owijał w bawełnę !

[ Dodano: 24-11-2009, 22:41 ]
Brawo Panie Dyrektorze ! 19 listopada podpisał Pan "wykaz wolnych lokali ", a już od poniedziałku wisi on w gablocie IC sekcja Szczecin - jestem wręcz zachwycony tym bardziej , że w poniedziałek 16 listopada pani z pod nr.4715618 nie potrafiła nic na ten temat powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl