Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 79, 80, 81  Następny
Nieudolność Kolei Dolnośląskich
Autor Wiadomość

PasazerRE Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2014

PostWysłany: 09-03-2015, 00:00    Odpowiedz z cytatem

Po uwaleniu pociągów RE i zostałem zmuszony cześciej jechać pociągami KD

Czy jakikolwiek kurs pociągu Wrocław - Węgliniec, albo Wrocław - Lubań Śl zakończył się przyjazdem o czasie?
KD prowadzą statystki punktualności swoich pociągów?

Jak to możliwe że każdy kurs jest opóźniony, czasem 3-4 minuty a czasem więcej.
Ktoś panuje w ogóle nad tym, czy rozkład jazdy jest po to by był, a pociągi i tak jeżdżą jak chcą?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 09-03-2015, 00:13    Odpowiedz z cytatem

PasazerRE, w ten weekend dostałam dwa SMS o opóźnieniach (30-40 minut) pociągów KD na trasie Węgliniec - Wrocław. Niby z powodu awarii. Niestety awarie taboru zdarzają się dość często (kilka razy w tygodniu), a te są przyczyną opóźnień i odwołań pociągów. A ponieważ obiegi Impulsów są dość napięte, pojawiają się także opóźnienia wtórne.

Gdybym musiała być we Wrocławiu na konkretną godzinę w ważnej sprawie, nie zaryzykowałabym podróży pociągiem KD "na styk". Pojechałabym samochodem.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 09-03-2015, 00:26    Odpowiedz z cytatem

Do tego dochodzą jakieś ograniczenia w ruchu np. ostatnio jechałem i spieszyłem się do Wrocławia z kier. Legnicy na osławionego Polskiego Busa w kier. Katowic no i do Żernik jechałem idealnie a przed Żernikami stanął w jakimś szczerym polu i dopóki 10min później nie minął nas jakiś inny impuls to staliśmy....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 09-03-2015, 07:56    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w okolicy godziny 18 we Wrocławiu widziałem jak długi impuls ściąga krótkiego, na pociągu 69587 jechał zmodernizowany kibel, jechał w miarę w planie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kizior11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-03-2015, 13:54    Odpowiedz z cytatem

Widziałem mijali mnie w Opolu to był uszkodzony 36WEa -012 i 31We- 005 też uszkodzony , zapewne jechali do N.Sącza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 09-03-2015, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorne KD miały jakieś opóźnienie, bo "kibice" w Impulsie wybili szyby. Coś takiego słyszałem, nie wiem ile w tym prawdy, w każdym razie.. EOT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dienekes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2012

PostWysłany: 10-03-2015, 17:08    Odpowiedz z cytatem

Akurat jechałem tym pociągiem do Legnicy i nie był to impuls a ostatni pociąg z Wroclawia do Żar o 20.59 w okolicach Grabiszyna wybito szybę w długim szynobusie i w połączonym z nim krótkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

viking87 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2012
Skąd: Wrocław/Brzeg Dolny

PostWysłany: 10-03-2015, 19:13    Odpowiedz z cytatem

To ta firemka będzie miała czym jeździć czy połowa kursów będzie odwołana? Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 10-03-2015, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Z PR-em nie było takiego problemu, zdarzył się defekt - a już z grupy się kolejny kibel podstawiał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 10-03-2015, 22:06    Odpowiedz z cytatem

amadeoen57., takich problemów z udziałem PR to mogę duzo wymieniac i nie przesadzaj...

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-04-2015, 22:48    Odpowiedz z cytatem

Zauważyliście może, że KD sukcesywnie zastępuje jednostki 31ew jednostkami 36 ew? Prawie cały tydzień wieczorny pociąg z Wrocławia do Gryfowa jedzie na krótkiej jednostki, a co za tym idzie zapełnienie jest dość spore. Standardem jest brak miejsc do siedzenia. Ciekawe co będzie po 26 kwietnia kiedy pociągów KD ubędzie ze względu na remont na grabiszynie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kefalos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2010
Skąd: Legnica

PostWysłany: 30-04-2015, 11:34    Odpowiedz z cytatem

Mogę skwitować to tylko w jeden sposób. Lepiej nie będzie na pewno. A czy gorzej? Zobaczymy. Pracownicy już mają przesrane. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marianek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Cze 2010
Skąd: Legnica

PostWysłany: 30-04-2015, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Kefalos, a czemu przesrane? Znów się coś dzieje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-05-2015, 11:48    Odpowiedz z cytatem

Wczorajszy Wrocław (odj 20.14)- Gryfów Śląski był obsługiwany przez krótką jednostkę 36we. Czy ktoś w ogóle myśli w KD? W okresie największych wyjazdów puszczać tak krótki skład? Ludzie ledwo weszli do pociągu w Leśnicy. Do samych Malczyc był mega ścisk, a żeby ktoś ze środka pociągu mógł wysiąść połowa ludzi musiała wyjść z pociągu. W Wielkanoc było możliwe puszczenie nawet podwójnych składów, teraz nie. Ta spółka zaczyna być coraz bardziej chora. Wieczne opóźnienia, zablokowana możliwość kupna biletów w przedsprzedaży, arogancja nowoprzyjętych konduktorów, brak informacji i opóźnieniach na sms czy przez megafony, teraz skracanie składów. Czy prezes Rachwalski już zupełnie stracił kontrolę nad KD? Jego szumne wypowiedzi o tym, że będzie lepiej okazały się zwykłym chwytem marketingowym i próbą zamydlenia oczu pasażerom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-05-2015, 13:12   

black, z zestawu który opisałeś jestem w stanie się zgodzić jedynie z przepełnieniami na linii zgorzeleckiej. Faktycznie zdarza się że zamiast dłuższych 31WE kursują krótsze 36WE. Spowodowane jest to jednak brakami taborowymi. Część 31WE jest w naprawie i przez to jest taki stan rzeczy.
Jednak opinie o nieuprzejmych drużynach są tworem wyobraźni i chorobliwej nienawiści do KD panującej na tym forum.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 47 z 81 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 79, 80, 81  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl