Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 32, 33, 34  Następny
Bilet podróżnika, weekendowy, turystyczny
Autor Wiadomość

piotr102n Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2013

PostWysłany: 28-03-2013, 21:41    Odpowiedz z cytatem

Kupiłem dziś bilet dodatkowy do Biletu Podróżnika ze wskazaniem miejsca. Pani z okienka znała kod promocji, z pamięci wstukała numer TLK i zgodnie z życzeniem znalazła miejsce w wagonie bezprzedziałowym.

Za bilet tam i z powrotem zapłaciłbym 120 zł i pewnie w sobotę tez gdzieś pojadę, więc zaoszczędzę 46zł w poniedziałek, a sobota będzie za free. Very Happy

IMG_4314 (534x800).jpg
Bilet Podróżnika
Plik ściągnięto 126 raz(y) 251.91 KB

IMG_4316 (800x532).jpg
Plik ściągnięto 130 raz(y) 224.6 KB

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dziz Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Sie 2011
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 29-03-2013, 06:49    Odpowiedz z cytatem

piotr102n nie wiesz jaki jest kod na bezpłatna miejscówke do podróżnika?Smile bo na zdjęciu niedowidzę, a wole się zabezpieczyć przed swoja podróżą za 2tygodnie Smile (akurat u mnie panie w kasie często nie znają numerów ofert i jest nerwówka przy okienku;/)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piotr102n Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2013

PostWysłany: 29-03-2013, 08:11    Odpowiedz z cytatem

Nie ma kodu, przynajmniej na miejscówce nie mogę znaleźć, choć Pani w okienku tez nic nie wstukiwała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 29-03-2013, 08:30    Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy kasy IC bez problemu sprzedadzą podróżnika z 30 dniowym wyprzedzeniem oraz rezerwację żeby mieć pewność miejsca siedzącego. Podróżnik na długi wekend majowy 2 - 6.05 i miejscówkę na TLK Pogoria 2/3 maj. Jak pójde do kasy powiedzmy 3-4 kwiecień, to chyba nie będzie problemów z przedsprzedażą, żeby od razu kupić podróżnika + rezerwacje. Obawiam się, że im bliżej wekendu majowego, to może braknąć miejsc siedzących w niektórych TLK.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 29-03-2013, 10:24    Odpowiedz z cytatem

Piszecie o kodach, chcecie pouczać kasjerki, które wydają bilety od kilkunastu lat, a sami nie wiecie o podstawach. W przypadku miejscówek w których wskazujemy miejsca, nie ma takich kodów jak przy biletach. Po prostu miejscówkę wydaje się z "innego" systemu niż kiedyś bilet, a obecnie w komunikacji krajowej wszystkie miejscówki są bezpłatne. Nie ma więc możliwości wystawienia płatnej miejscówki na jakiś zwykły pociąg TLK...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 29-04-2013, 09:54    Odpowiedz z cytatem

witam

czy w najbliższy weekend 4/5 maja bilet podróżnika będzie wazny od godziny 19 2 maja? Piątek jest dniem swiatecznym i wg. regulaminu taki bilet powinien obowiazywac w termini od 19.00 2 maja do 6 rano 6 maja.

Wole się jednak upewnić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 29-04-2013, 11:24    Odpowiedz z cytatem

jubikej, Bedzie ważny od 2 maja od godz. 19 .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 29-04-2013, 13:16    Odpowiedz z cytatem

Z kolei turystyczny będzie ważny albo od 30.04 (18:00) do 2.05 (6:00) albo od 2.05 (18:00) do 06.05 (6:00). Trochę szkoda Rolling Eyes

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 29-04-2013, 13:30    Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą fajna sprawa z tym podróżnikiem i darmowymi miejscówkami Smile Podróżowałem w połowie kwietnia na w/w bilecie, i w moich zbiorach przybyło łącznie 18 miejscówek, co więcej wszystkie zdublowane. Tzn nie trzeba okazywać biletu przy pobieraniu miejscówek, co daje możliwość do nadużyć, i pobierania dwóch obok siebie dla większej wygody przejazdu. Oczywiście kasjerzy nie zawsze są rozgarnięci, i nie potrafią wystawić miejscówek nawet na pociąg który odjeżdża z ich stacji (chociażby w Płaszowie nie chciano mi wystawić miejscówki na Nosala), obsługa ciągle uważa że do podróżnika są obowiązkowe miejscówki (w Pogori, Sukiennicach i Monciaku kierownik próbował mi wmówić że muszę je mieć). Ale są również pozytywne aspekty jak choćby kasjerka w Łodzi, której na karteczce dałem listę pociągów na które chcę miejscówki, i bez gadania wydała mi 18 świstków. Także generalnie dużo ciekawiej się podróżuje Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 29-04-2013, 14:07    Odpowiedz z cytatem

Taka przydatna informacja dla kupujących w przedsprzedaży, bo sam kupowałem ostatnio bilety z wyprzedzeniem i byłem ciekawy jak z terminami wcześniejszego zakupu.

Bilet podróżnika na TLK - 30 dni wcześniej,
Regio Karnet za 75zł - 7 dni wcześniej

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

koliber2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2010

PostWysłany: 06-06-2013, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Czy bilet weekendowy na TLK w razie opoznienia pociagu >60 tez jest traktowany jako normalny bilet a przez co- teoretycznie mozna uzyskac jakas czesc wartosci biletu? W normalnych problemu nie ma- sprawa jest jasna, alej jak to jest z biletami weekendowymi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 07-06-2013, 00:14    Odpowiedz z cytatem

koliber2, oczywiście że nie. Nie jest to bilet na konkretna trasę, i konkretny pociąg, a więc zwrot wartości biletu możesz dostać tylko przy jego zwrocie przed rozpoczęciem jego ważności.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fajek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2013

PostWysłany: 12-06-2013, 13:38    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko. bilet podróżnika działa od piątku od 19.00. wyjeżdżając pociągiem o 18.00 z Jarosławia powinienem kupić bilet normalny do Rzeszowa, a tam od 19.00 mogę już kupić bilet podróżnika? będę jechał tym samym pociągiem cały czas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 12-06-2013, 14:34    Odpowiedz z cytatem

fajek, tak bez problemu możesz zakupić bilet podróżnika i jechać dalej tym pociągiem.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 12-06-2013, 15:00    Odpowiedz z cytatem

fajek, Kup w Jarosławiu bilet do Rzeszowa i Bilet Podróżnika w kasie od razu. Po co Masz płacić 10 zeta więcej w pociągu za Bilet Podróżnika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 34 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 32, 33, 34  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl