Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 32, 33, 34  Następny
Bilet podróżnika, weekendowy, turystyczny
Autor Wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 15-11-2014, 13:42    Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że Zbąszynek - Poznań 48zł bo sporo osób tam jeździło gdy bilet kosztował 30zł Very Happy ale nie ma co narzekać, przy planowanym rozkładzie jazdy będzie można jechać czym innym Smile
Mam tylko nadzieję, że będzie można bilety przesiadkowe w końcu też kupować przez internet. Bo niestety, ale faktycznie ten system może być niekorzystny dla pasażera, zwłaszcza jak obsługa w kasie jest taka jak w kasie IC w Zielonej Górze Twisted Evil ile razy chciałem kupić bilet na Zielonogórzanina w wagonie z przedziałami to prawie nigdy się nie udało, "nie ma w wagonie z przedziałami", wsiadłem do 16 i jechałem sam w przedziale do końca mojej podróży, w pozostałych przedziałach w tym wagonie też po 1-2 osoby. Strach pomyśleć co będzie przy kupowaniu bardziej złożonego biletu...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

podjazdy
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-11-2014, 00:49   

danio napisał/a:
Super Bilet z tego co wiem, będzie kontynuowany, natomiast jeszcze nie ma 21 dni przed publikacją nowego rozkładu, więc pewnie z tego powodu nie ma być sprzedaży biletów włączonej.

Oby było jak piszesz, bo aktualnie da się kupić bilet na IR (sprawdzałem tylko te do Poznania z Bydgoszczy, Olsztyna, Warszawy; aby mieć coś na powrót), ale z ofert promocyjnych tylko wgrywa się oferta "połączenie w dobrej cenie". Kilkanaście razy jechałem na kupionych dużo wcześniej biletach z promocji superbilet, w segmentach cenowych za 1 zł, 9 zł, czasem dokupywałem powrotny za 19 zł. Ponadto kilka razy nawet kupowałem na dzień przed wyjazdem bilet za 29 zł, bo podpasował pod wyjazd. Dzięki tej promocji jechałem sobie z rowerem (kolejne 2x 7 zł) na wycieczkę nad morze na weekend, na którą w normalnej taryfie bym się nie wybrał. Nigdy nie miałem problemu z zajęciem miejsca siedzącego, świadczącego o frekwencji 100%. Kilka razy pojechała ze mną ekipa, która zapłaciła pełną stawkę (już wyczerpały się superbilety). Też mieli dobre miejsca siedzące. Pociągi nie jeździły puste, ale też były wciąż widoczne luzy. Superbilety nie powodowały obniżenia komfortu podróży innym pasażerom. Stąd tak ogromne jest moje zaskoczenie wycofaniem tej oferty. To strzał w kolano, bo zysk pasażera w postaci wolnego siedziska na położenie nóg i wysuszenie butów na grzejniku nie przełoży się na większe dochody przewoźnika.
Powrót do góry

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 16-11-2014, 07:06    Odpowiedz z cytatem

A gdzie masz napisane o wycofaniu oferty ?
Tłumaczę kolejny raz. Ciężko sprzedawać bilety, jeżeli nie ma jeszcze rozkładu jazdy pewnego.
Będzie rozkład - będzie wiadomo co z tą promocją. Tylko nie chodzi o badziew na stronie PLK, tylko
o oficjalny RJ.
Nic mi nie wiadomo o likwidacji oferty Super Bilet. Podejrzewam że ruszy ok 14 dni przed nowym RJ, w momencie
gdy PR opublikują go oficjalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alexa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Mar 2012

PostWysłany: 25-11-2014, 21:30    Odpowiedz z cytatem

Witam ,
mam takie pytanie , chce wrócić na pomorze z krakowa na bilecie podróznika wyjazd jest po 17tej a na miejscu będę o 7:24 (poniedziałek) , biorę jak zawsze na 1 klase , mysliecie że jak bym miał takiego pecha że miałbym kontrole między 6-7 to będzie problem jak powiem że chce wysiąść na następnej stacji ? , nie moja wina że tak długo pociąg jedzie nie cchce dopłacać bo wychodzi wtedy 40 zł na tej trasie a nie mam innego transportu , jedynie skm ale on będzie dopiero po 3 godzinach .

Jeśli bym miał pecha i trafił na służbistę to co w takim przypadku ? czy mogę udawać głupa i wysiąść na najbliższej stacji czy od razu dostanie nie wiem mandat za to że pojechałem godzinę dłużej mimo że to będzie 1 klasa to powinno być jakieś przymrożenie oka w końcu . . .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 26-11-2014, 08:58    Odpowiedz z cytatem

alexa, już nie kombinuj bo wyraźnie jest zapisane że bilet jest ważny do godziny 6, to nie przejdzie. W najlepszym razie skonczy sie na sprzedazy biletu w pociagu przez konduktora, jeszcze 10 zł wiecej dopłacisz za wystawienie go w pociagu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nebbud Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 24 Sty 2013

PostWysłany: 27-11-2014, 13:33    Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że jadąc 1 klasą konduktor machnie ręką? Oj, to się mylisz. Jak byś miał złotą kartę IC albo sieciowy roczny na 1 klasę to możesz być traktowany jak na tronie Very Happy
Jakim ostatnim pociągiem jedziesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alexa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Mar 2012

PostWysłany: 29-11-2014, 02:14    Odpowiedz z cytatem

Nebbud napisał/a:
Myślisz, że jadąc 1 klasą konduktor machnie ręką? Oj, to się mylisz. Jak byś miał złotą kartę IC albo sieciowy roczny na 1 klasę to możesz być traktowany jak na tronie Very Happy
Jakim ostatnim pociągiem jedziesz?


Kupiłem jednak zwykły bilet Wink ,jechał bym tym samym tak jak pisałem od godziny 17tej do 7:24 ciągle tym samym pociągiem bez żadnej przesiadki byle by dojechać do domu , ale że oferta pkp jest do ''dupy'' i nie chcą zarobić więcej to kupiłem na 2 klasę z zniżka , nie rozumiem dlaczego na 1 klasy nie ma biletów z promocją wcześniej , jest to śmieszne bo miałem do wyboru bilet za nie całe 60 zł a 121 zł na 1 klasę , zdecydowałem że nie ma sensu wydawać 100% więcej na 1 klasę , rozumiem dopłacić 20-30 no powiedzmy 40 zł więcej ale nie 60 do reszty im mózg zjadło Śmiech . Wolał bym już jechać Polskim Busem za 65 zł który jedzie na tej trasie ok 10 godzin ale za to ma się chociaż prąd .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05-12-2014, 14:55    Odpowiedz z cytatem

Bilet Turystyczny będzie ważny od 31.12.2014 wieczór do 5.01.2014 rano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rozkładowiec
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-12-2014, 15:18   

Elektronik, to jest pewna informacja? Są jakieś wieści co do wydlużenia ważności biletów podróżnika i weekendowego?
Powrót do góry

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 05-12-2014, 18:06    Odpowiedz z cytatem

To jest pewne, ponieważ Przewozy Regionalne wysłały telegram z informacją. A że pracuję na informacji mobilnej to przekazuję dalej info, żeby można było zaplanować jazdę. Very Happy

Co do podróżnika i weekendowego to nic a nic. Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 06-12-2014, 08:26    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co pisze Elektronik Smile
Bardzo długi weekend się szykuje od 31.XII Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

eurek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Wrocław/Nysa

PostWysłany: 17-12-2014, 10:31    Odpowiedz z cytatem

A jak ze Świętami? Będzie turystyk ważny już od 23.12 czy 24.12?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 17-12-2014, 11:56    Odpowiedz z cytatem

Turystyk od 24.12
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EX 3510 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: Poznań

PostWysłany: 19-12-2014, 19:37    Odpowiedz z cytatem

Witam

Czy może ktoś potwierdzić informacje o terminie obowiązywania "biletu podróżnika" w okresie noworocznym? (31 XII - 5.I) Bo oczywiście pani konsultantka w telefonicznej informacji PIC-u nic nie wie a kiedy powiedziałem że konkurencja ma taki termin nabrała wody w usta. Mało tego z całą stanowczością podała termin 3-5.01...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pacy Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lip 2011
Skąd: Gorzów

PostWysłany: 21-12-2014, 16:27    Odpowiedz z cytatem

Jak Intercity nie podało ,że będzie inaczej to podróżnik czy weekndowy może obowiązywać tak :
- 31grudzień od 19:00 do 2 styczeń 7:00 ,
- 2 styczeń od 19:00 do 5 styczeń 7:00

_________________
2016 - 15995 km, 2017 - 12197 km, 2018 - 9460 km, 2019 - 8278 km, 2020 - 9476 km,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 22 z 34 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 32, 33, 34  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl