Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Sposób na uratowanie polskich kolei
Autor Wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-05-2010, 19:51   

Jedyne co mogę teraz odpowiedź to "Welcome in Poland" Very Happy
Przejdź na dół

Mariusz W.
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-05-2010, 00:11   

ibonek napisał/a:
Mariusz W., czy to co napisałeś cztery posty wyżej nie jest przypadkiem programem jakiegoś kandydata na prezydenta? Albo posła czy senatora? Jakoś mi tak "zaleciało" kampanią wyborczą.
Nie, sam to wszystko wymyśliłem już jakiś czas temu. Wiesz, jeśli w przyszłości będę gdziekolwiek kandydował na szczeblu ogólnopolskim, to być może to wykorzystam. Very Happy
ibonek napisał/a:
  • współpraca ze szkołami w zakresie dowozu uczniów (np. przesyłanie danych dotyczących godzin rozpoczęcia i zakończenia lekcji) - tu dodałbym jeszcze współpracę z zakładami pracy (taki sam cel) i uczelniami
Uczelnie ujęłem wraz z innymi szkołami pod pojęciem ogólnym szkół. Natomiast postulat współpracy z zakładami pracy jak najbardziej słuszny.
ibonel napisał/a:
Monopol pkpu już przerabialiśmy i skończyło się na uwalaniu połączeń, zamykaniu stacji a nawet całych linii.
Ryba psuje się od głowy. Jeśli nikt z rządu nie potrafi panować nad podległym Skarbowi Państwa przedsiębiorstwem, to właśnie tak się dzieje. Gdyby rząd, odpowiedzialny za takie PKP S.A. z przyznanym monopolem potrafił postawić odpowiedniego człowieka na stanowisku prezesa zarządu z jednoczesnym stworzeniem odpowiednich mechanizmów dla niego (nadzór i kontrola, poziom dyscypliny zawodowej wśród pracowników i kadry kierowniczej średniego szczebla), to takie przedsiębiorstwo mogło by normalnie funkcjonować w oparciu o nadrzędny interes pasażera. Przecież te wszystkie działania, o których wspomniałeś, odbywały się za przyzwoleniem rządu.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl