Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kierunek studiów
Autor Wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 05-09-2010, 19:05    Odpowiedz z cytatem

No, czyli wszystko tu jest napisane.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nyczek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Wrz 2010

PostWysłany: 05-09-2010, 21:07    Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje dużo mi wytłumaczyliście:) Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale po DK mogę równie dobrze robić uprawnienia z konstrukcji??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ml2200 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2009

PostWysłany: 05-09-2010, 21:24    Odpowiedz z cytatem

tak bo kończysz BUDOWNICTWO Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-09-2010, 22:41    Odpowiedz z cytatem

Pytanie nie jest o studia ale o szkołę policealną, ale mam nadzieję, że ktoś pomoże. Jakiś czas temu zobaczyłem, że we Wrocławiu można iść na 2-letnią szkołę kształcącą na technika obsługi ruchu kolejowego. Jak to wygląda od strony praktycznej? To znaczy są jakieś szanse później zatrudnienia na kolei( niekoniecznie w PKP)? Dodam, że studiuję na UWr i tą policealną to traktuje jako realizację swoich pasji a nie przymus do uzyskania wykształcenia, raczej chodzi o kontakt z kolejami itd., ale w sumie warto wiedzieć co uzyskanie statusu technika w praktyce może mi dać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

matelservice Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 17 Wrz 2010

PostWysłany: 21-09-2010, 11:41    Odpowiedz z cytatem

A to proszę skontaktuj sie z nr 22 620 67 50 tam uzyskasz sporo informacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 07-10-2010, 23:52    Odpowiedz z cytatem

Ok, może inaczej.
2 strony wcześniej pisałem o tym, że sam zamierzam iść na transport (prawdopodobnie jednak na Politechnikę Radomską). Właściwie wszystko to co teoretycznie o tych studiach wiedzieć powinienem wiem. Jednak miałbym pytanie i prośbę w jednym.
Jakie są właściwie perspektywy po ukończeniu tego kierunku, jaka praca, przede wszystkim na kolei, ale nie tylko? No i jakie są po tym pieniądze. Wiadome, że nie ma co liczyć na starcie na 5000/mc, ale tyle, żeby można było przeżyć bez zasilania od rodziców by sie przydało, wszak nie po to idzie się na studia, żeby biedować (teoretycznie).
Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na powyższe pytania? Cool Będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mannek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2010
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 08-10-2010, 18:30    Odpowiedz z cytatem

ET40 To wszystko zależy od wyboru specjalności . Ja jestem studentem transportu III roku tejże Politechniki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 08-10-2010, 19:08    Odpowiedz z cytatem

Rozumiem więc, że powoli rozglądasz się za pracą (a jeżeli nie Ty, to twoi koledzy), tak więc zapewne jesteś cennym źródłem informacji Smile. Nie wiem na jakiej jesteś specjalności, ale załóżmy, że jeżeli dotrwam do wyboru specjalizacji Smile to wybiorę organizację i technikę transportu kolejowego lub miejskiego. Jaka praca później? I jakiej płacy należy oczekiwać? Czy warto w ogóle studiować transport, który jak na kierunek techniczny cieszy się dość dużym zainteresowaniem?
Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mannek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2010
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 08-10-2010, 20:51    Odpowiedz z cytatem

http://pr.radom.pl/redirect.php?action=setcategory&id=922&subid=923

Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 08-10-2010, 21:03    Odpowiedz z cytatem

To już czytałem Smile . Bardziej chodziło mi o to, jak wygląda to w praktyce, tym bardziej, że kryteria zatrudniania w PKP bywają wiadomo jakie.
Pozdro.

EDIT: @Grygus, stolica nie dla mnie Smile.


Ostatnio zmieniony przez ET40 dnia 08-10-2010, 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grygus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010
Skąd: Otwock

PostWysłany: 08-10-2010, 21:15    Odpowiedz z cytatem

ET40 napisał/a:
Ok, może inaczej.
2 strony wcześniej pisałem o tym, że sam zamierzam iść na transport (prawdopodobnie jednak na Politechnikę Radomską).


O, a czemu nie na Warszawską? Ja studiuję na PW na Transporcie. Z kolejowych specjalizacji mamy tutaj m.in. "Logistyka I Technologia Transportu Kolejowego" i "Sterowanie Ruchem Kolejowym". Pierwsza bardziej teoretyczno-zarządzająca i bardziej prestiżowa, druga bardziej techniczna (elektrotechnika, mechanika w planie) ale cieszy się mniejszym prestiżem. Obiecywali kiedyś że zrobią specjalizację ściśle związaną z infrastrukturą, coś budowlanego, ale jak na razie cisza i pewnie jeszcze dłuuugo tego nie będzie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mannek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2010
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 09-10-2010, 09:18    Odpowiedz z cytatem

W Warszawie mało specjalności do wyboru ... A PR jest uczelnią typowo kolejową. ET40 najpierw trzeba zrobic praktyki po VI semestrze myślę że wtedy bardziej będę zorientowany. Transport jest tak oblegany z powodu logistyki czy spedycji dużo ludzi chce na to iśc , a na mojej Elektroenergetyce Trakcyjnej jest 6 osób. W moim roczniku otworzyli OTTM. Wydaje mi się że szkoda czasu na taką specjalnośc lepiej wziąc techniczną. A obecna sytuacja na kolei krótko mówiąc nie jest ciekawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

WBS DP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2012

PostWysłany: 06-03-2012, 15:14    Odpowiedz z cytatem

Witam,

W tym momencie dla naszego Klienta poszukujemy Kierownika Budowy/Robót SRK.
Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.wbspraca.pl/pl/oferty-pracy/item/84-kierownik-budowy-srk.
Zachęcam do wysłania CV na adres budownictwo@wbspraca.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Martencja Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 07 Mar 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-03-2012, 23:02    Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam pytanie na temat studiów magisterskich. Pracuję na kolei od roku a na chwilę obecną kończę licencjat z turystyki i rekreacji, gdyż moje plany zawodowe były zupełnie inne przed rozpoczęciem studiów. Czy jest jakaś uczelnia, która dopuści mnie do magisterki na kierunku związanym z koleją z marszu? Z tego co wyczytałam do tej pory wynika, że wypadałby mieć ukończony kierunek "kompatybilny" lub chodzić przez rok na wykłady w ramach uzupełnienia wiadomości. Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

JakubWedrowycz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Lip 2011

PostWysłany: 09-03-2012, 17:53    Odpowiedz z cytatem

Zastanów się jaki kierunek studiów II stopnia jest Ci potrzebny/interesuje Cię a następnie pójdź do dziekanatu porozmawiać o możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. Dziekanat zapewne porówna programy studiów i podejmie decyzję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl