Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 177, 178, 179  Następny
Pytania dotyczące połączeń dalekobieżnych
Autor Wiadomość

Kuba MK Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Gru 2010
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07-08-2011, 14:37    Odpowiedz z cytatem

PKPowiec, a ty myślisz że ktoś tego zakazu przestrzega ? No ty chyba pociągami w ogóle nie jeździsz Happy

_________________
01.12.2008 - początek końca przewozów dalekobieżnych w Polsce - przejęcie pospiesznych przez IC.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 07-08-2011, 15:57    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A dlaczego nie zakaże się spożywania piwa w pociągach?

Napisałeś, więc Ci odpowiedziałem, że taki zakaz jest i obowiązuje.
Co innego to, że jest problem z jego przestrzeganiem Happy, o którym wiem i obserwuję go codziennie.

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 08-08-2011, 10:25    Odpowiedz z cytatem

jakie ostatnio zestawienie kursuje na tym pociągu?? jadę w czwartek z Gdyni do Zakopca, mozna spodziewac sie jakiś zdeklasowanych jedynek?? tudziez bezprzedziałwoek z klima?? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Raelag Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 08 Sie 2011

PostWysłany: 08-08-2011, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam pytanie dotyczące pociągu TLK82500 relacji Kołobrzeg ---> Lublin . Chciał bym wejść do niego w Gdyni Gł i moim pytaniem czy dużo ludzi jeździ nim , czy będą miejsca w 2 klasie?? Wyjazd planuję na 10 sierpnia czyli wypada to w środę o godzinie 22.55.

I pytanie jeszcze jedno czy można dokupić do bilety ,którego już mam , bilet na kuszetkę ??

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 08-08-2011, 12:50    Odpowiedz z cytatem

Raelag, Jeśli będą wolne miejsca to chyba można dokupić nie orientuję się, ale chyba tak dopłatę u konduktora wtedy się robi.

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-08-2011, 09:15    Odpowiedz z cytatem

O tym, że zakazy palenia papierosów i picia alkoholu w pociągach nie są przestrzegane to jedno, ale że są to bardzo dobre. Jak ktoś bardzo chce palić, to proszę prywatny samochód sobie wziąść. Na całym świecie w pociągach jest CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA w pociągach i jakoś inne narody z tego powodu nie płaczą. I co mi się podoba, że tam kary za jego nieprzestrzeganie są tak wysokie, rzędu kilkunastu pensji przeciętnego człowieka. Miejmy nadzieję, że w Polsce też jeszcze dożyjemy takich wysokich kar. Nie wiem gdzie tu jest powód do dumy, że nie przestrzega się zakazu który został wprowadzoiny dla dobra drugiego człowieka. Tylko sobie dajesz świadectwo. Jeżeli chodzi o picie piwa w pociągu, to niestety Polacy pić alkoholu nie umieją, i ten zakaz też mi się podoba. Pociąg to miejsce publiczne, i nie może być tutaj tolerancji dla czyiś nałogów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 09-08-2011, 18:54    Odpowiedz z cytatem

mkfilmykolejowe napisał/a:
Raelag, Jeśli będą wolne miejsca to chyba można dokupić nie orientuję się, ale chyba tak dopłatę u konduktora wtedy się robi.

Oczywiście, można u konduktora. Można też w kasie - w miarę wolnych miejsc najpóźniej 2 godziny przed odjazdem pociągu ze stacji początkowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dancen__ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2009

PostWysłany: 09-08-2011, 19:56    Odpowiedz z cytatem

@jubikej: jakim jedziesz do Zakopca, tym o 16:50 czy 18:28
ja też jadę w czw o 18:28 :-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 09-08-2011, 20:58    Odpowiedz z cytatem

16:50 - chce byc na miejscu wczesniej zeby gdzies polezc w gory od razu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 09-08-2011, 21:40    Odpowiedz z cytatem

@Kuba MK,
mało mnie to obchodzi, że ktoś przez całą podróż nie zapali papierosa.
Przeciez to jest szkodliwe dla innych - chcesz się truć - ok, ale rób to tylko sobie, a nie innym....
ale zgadzam się z Tobą - powinny być przedziały dla palących w ostatnim wagonie w składzie, choć w chyba w państwach w Unii jest zakaz palenia w pociagach;
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba MK Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Gru 2010
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10-08-2011, 01:28    Odpowiedz z cytatem

pawelu, Twoja wypowiedź jest nie dość że śmieszna, to jeszcze zalatuje w niej 100-procentowym egoizmem. Kto pali i gdzieś musi jechać, to samochód. A może tak pomyślałbyś o tych ludziach, których na samochód/benzynę nie stać? Polski do innych narodów nie porównuj, bo tam każdego stać na samochód. Na szczęście żyjemy w takim Państwie, że przynajmniej jeszcze przez kilkanaście lat takie zakazy nie będą przestrzegane, z czego bardzo się cieszę. Uważam tak jak obiezykraj, , że na końcu składu powinno być po prostu kilka przedziałów dla palących. Koniec tematu.

_________________
01.12.2008 - początek końca przewozów dalekobieżnych w Polsce - przejęcie pospiesznych przez IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 10-08-2011, 11:06    Odpowiedz z cytatem

Nie stać ich na samochód i benzynę a stać na fajki?
Policzmy zatem:
paląc 1 paczkę dziennie - dajmy 10 zł (chociaż kosztują więcej 11-12!) to daje prosty rachunek 3650 zł rocznie. W dwa lata niepalenia mamy 7300 zł: wystarczające na początek auto za ok. 5 000 zł, zarejestrowanie 1000 zł, ubezpieczenie jeżeli początkowe to może być i 1000 zł, i jeden pełny bak paliwa.

Do bajek Kubusiu z powrotem !

Palący z własnej winy (bo z czyjej? zaczynasz palić - jesteś świadomy tego wyboru!) są ważniejsi niż wiele tysięcy w tej chwili ludzi-alergików, którzy są nimi nie ze swojej winy, a wiadomo wszem i wobec że ponad 3/4 alergików jest również astmatykami i może dostać ataku od dymu tytoniowego? Czym się to kończy?
Tak właśnie sądzisz? To pozdrawiam, dorosłe podejście, nie ma co!

Jak ktoś pali to tylko i wyłącznie z własnej winy, niech więc nie zatruwa innych ludzi bo wtedy oni już wyboru nie mają wdychając gorsze smoliste niż on wciąga z fajki!

Przez 1500 postów na tym forum nigdy nie czepiałem się wieku. Ale w tym momencie dokładnie pokazałeś, żeś gówniarz i gówniarskie podejście masz (liczy się tylko palący a nie wielu ludzi z otoczenia których on może zatruć).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 10-08-2011, 14:50    Odpowiedz z cytatem

Raelag, ja jechałem wczoraj tzn. (nocą 9/10 sierpnia) TLK 82500. Sytuacja z frekwencją nie jest tak tragiczna, jak ostatnimi tygodniami. Wsiadałem jeszcze dalej (w Gdańsku Głównym) i z moich obserwacji miejsca wolnego w zupełności wszystkim wystarczyło. Słyszałem nawet krzyki ludzi o tym, że "są wolne przedziały". Co do kuszetki to raczej nie kupisz tam miejsca, bo w większości tych pociągów wolnych miejsc po prostu nie ma. Ja swoje kupowałem 30 dni przed wyjazdem, a kilka dni później już wszystkie zostały wyprzedane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba MK Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Gru 2010
Skąd: Poznań

PostWysłany: 10-08-2011, 16:26    Odpowiedz z cytatem

sasho33, Twoja wypowiedź jest żenująca, a w dodatku wulgarna. Została zgłoszona do administratorów tego portalu, jako że bezpodstawnie chamsko wyzywasz innego użytkownika Infokolej. Strona ta jest do kulturalnej dyskusji, za omawianiem faktów za i przeciw. Ty widzę tylko potrafisz wyzywać od gówniarzy.

_________________
01.12.2008 - początek końca przewozów dalekobieżnych w Polsce - przejęcie pospiesznych przez IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stargard_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 10-08-2011, 17:24    Odpowiedz z cytatem

KubaMK, a czy Twoja wypowiedź nie była gówniarska? Litości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 81 z 179 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 177, 178, 179  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl