Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 177, 178, 179  Następny
Pytania dotyczące połączeń dalekobieżnych
Autor Wiadomość

pawelW Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2009
Skąd: Legnica

PostWysłany: 14-07-2010, 16:41    Odpowiedz z cytatem

Czy jest jakieś IR z Wrocławia na Suwałki lub Olsztyn ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pauliiii22 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Lip 2010

PostWysłany: 14-07-2010, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Iktorn a wczesniej tzn kiedy??Smile miesiac wczesniej juz moge?? Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 14-07-2010, 19:33    Odpowiedz z cytatem

Chyba 3 miesiące wcześniej można w Polsce kupić bilet (czy tam 60 dni na przód).

Radze Tobie 2 tygodnie przed. W pociągu nocnym z Gdyni do Zakopanego (dawny "Monciak") to w piątki, nawet w listopadzie czy w marcu, to tanich kuszetek nie ma w dzień wyjazdu i dzień przed, a w wakacie to tydzień na przód może nie być miejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pauliiii22 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Lip 2010

PostWysłany: 14-07-2010, 22:40    Odpowiedz z cytatem

a czy na stacji to beda miec jakas info. ile miejsc jeszcze zostało??? i czy do tej kuszetki to roumiem ze musze odrazu bilet zakupić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 14-07-2010, 22:47    Odpowiedz z cytatem

W kasie na stacji możesz poprosić o konkretne miejsce. Najszybciej schodzą miejsca na dole, potem na środku, najmniej lubiane są miejsca na górze, gdzie trzeba włazić po drabinie. Jak kasjerka powie, że jest tylko góra, to albo bierz od razu, albo licz na szczęście i próbuj złapać siedzące "w walce o ogień".

Kuszetka to tak jakby miejscówka, płacisz 25 zł za zarezerwowanie miejsca. Skoro płacisz za rezerwację, to do niej potrzebny jeszcze bile, prawda? Do taniej kuszetki trzeba bilet 2 klasy, na taki bilet przysługują wszystkie ulgi (typu szkolna/studencka, rodzina z PKP IC, kolejowa 80%/99% itp).


Ostatnio zmieniony przez Iktorn dnia 14-07-2010, 22:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rysio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2009

PostWysłany: 14-07-2010, 22:47    Odpowiedz z cytatem

Na stacji nie beda wiedziec ile miejsc zostalo, system przydzieli miejsca jesli beda albo nie jesli nie bedzie. Kuszetke mozna kupic tylko z biletem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pauliiii22 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Lip 2010

PostWysłany: 14-07-2010, 23:00    Odpowiedz z cytatem

aha..czyli ja miejsce kupie a potem sie okaze ze i tak jest zajete.. ?? lipa....straszna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 14-07-2010, 23:04    Odpowiedz z cytatem

...nie kumam. Kupisz miejsce i masz pewność, że jedziesz w wagonie X na miejscu Y. Nikt Ci go nie zajmie (z kuszetką, to ja słyszałem o czymś takim, że jak masz miejsce do leżenia i nie zajmiesz go w ciągu 30 minut od stacji, od której masz miejsce, to konduktor Warsu może je sprzedać innej (pierwszej) osobie, która się do niego zgłosi.

pauliiii22, idź do kasy, zapytaj i zobaczysz, że to wcale nie jest takie trudne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 14-07-2010, 23:16    Odpowiedz z cytatem

tomiKG napisał/a:

druga sprawa i podobne pytanie, tym razem pociąg TLK 18105 rel. Białystok - Szczecin na stacji Olsztyn Gł. - jak tu z frekwencją w kl. 2 w niedzielę? (skład wg strony IC - 7 dwójek, jedynka i bar)


frekwencje on nabiera już od Ełku, sklad to 5x2kl i 1x1kl na bar nie licz.


pewelW napisał/a:
Czy jest jakieś IR z Wrocławia na Suwałki lub Olsztyn ?

chyba Wroclaw-Olsztyn jeździ, na Suwalszczyzne IR nie dojedziesz co najwyżej IR do Olsztyna potem TLK badz do Białegostoku IR a potem R bądz TLK

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pauliiii22 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Lip 2010

PostWysłany: 15-07-2010, 19:09    Odpowiedz z cytatem

juz wszystko wiem Smile wolalam sie dokladnie upewnic zeby mi potem pani wielka kasjerka powiedziala ze nie ma takich opcji.... u nich roznie bywa Smile jutro ide takze mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic Smile uprzejmie dziekuje za pomoc Smile Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fiaa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2009
Skąd: Powodowo

PostWysłany: 15-07-2010, 19:38    Odpowiedz z cytatem

Mam pitanko. ;-) Wybieram się w trzy osoby w podróż pociągami Regio i TLK. Jedna osoba ma poniżej 26 lat, żadna nie studiuje, ja mam zniżkę nauczycielską. Pomoże ktoś w ustaleniu, jak najkorzystniej rozwiązać problem biletów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kaszub Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Kwi 2009
Skąd: Kaszuby/Lębork

PostWysłany: 15-07-2010, 20:54    Odpowiedz z cytatem

Ktoś coś wie na temat tych połączeń:
Kaszub napisał/a:

- TLK 82504 Kołobrzeg - Lublin,
- TLK 15516 Suwałki - Warszawa (16:45) - Wrocław,
- TLK 35500 "Orange..." Zakopane - Gdynia,
- TLK 35202 Zakopane - Gdynia.

?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dylan-Gogolin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2010

PostWysłany: 15-07-2010, 22:19    Odpowiedz z cytatem

Czy pociąg TLK Orange Kino Letnie na odcinku Kraków - Zakopane jest zatłoczony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

epikie Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Gru 2009

PostWysłany: 16-07-2010, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się tylko upewnić. Chcę jechać ze Szczecina do Krakowa, z przesiadką w Poznaniu. Do Poznania wyświetla mi się w rozkładzie pociąg o godz 6.45 jako RegionalExpress, domyślam się że jest to wspomniana tu Regioexpress Mewa? Potem z Poznania do Krakowa mam interREGIO. Zatem pewnie mogę sobie kupić na te dwa pociągi wspólny "kombinowany" bilet ze zniżka na Regio Kartę??

_________________
"Pociąg przyśpieszony z Częstochowy do Łodzi Fabrycznej odjedzie o godz. 11:48. Dla nieznających się na zegarku: LASECZKA, LASECZKA, KRZESEŁKO, BAŁWANEK!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

blablabla Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 16 Lip 2010

PostWysłany: 16-07-2010, 14:51    Odpowiedz z cytatem

witam, z góry przepraszam, moje pytanie może być nie do końca na temat ale niestety muszę uzyskać szybką odpowiedź i nie mam czasu przegrzebywać połowy forum w poszukiwaniu odpowiedniego wątku, po pierwsze, a po drugie w tym temacie jest ciągły ruch.
Więc do rzeczy.
Co roku mniej więcej w połowie sierpnia jeżdżę jednym pociągiem do Czech- pociąg relacji Warszawa- Kłodzko. Jest to połączenie na czeski festiwal, jadą nim ludzie z Białegostoku, Warszawy, Krakowa, Katowic, co roku jest straszny ścisk i tłok ale dajemy radę. Jednakże w tym roku dowiedzieliśmy się że połączenie oczywiście jest ale są tylko 2 wagony sypialne. Tak więc moje pytanie- czy dałoby radę jako wpłynąć na PKP aby doczepili chociaż jeden normalny wagon? Jakaś petycja czy coś w tym guście. Da się to załatwić? Czy PKP rozpatruje w ogóle takie propozycje? Proszę o szybką odpowiedź, naprawdę zależy mi na czasie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 179 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 177, 178, 179  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl