Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Prezydent Bielska Białej zabrał się za pociągi
Autor Wiadomość

Hrabonszcz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2010
Skąd: Wawa [x] KrK [ ]

PostWysłany: 09-09-2010, 11:26    Odpowiedz z cytatem

najlepsze jest to że jeżeli udałoby się przywrócić ciapongi na trasie Bielsko - Cieszyn - Czechy to będą One miały tylko kilka postojów...w grę wchodzi Bielsko Biała Wapienica, Skoczów, Goleszów, Cieszyn - wydaje mi się że to bardzo dobra alternatywa dla pociągów turystycznych, bo jako normalny REGIO postojów ma zbyt mało...

_________________
hej tu IC_Ondraszek, usunąłem / zablokowałem sobie konto i nie wiem jak Śmiech poprzedni nick to Alive23
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-09-2010, 11:57   

3 pary Bielsko Biała-Kraków w przyszlym rozkladzie to tez zasluga dzialan Prezydenta miasta?
Slyszalem tez o zwiekszeniu ilosci polaczen do Wadowic- ekstra, moze uda sie kiedys wytepić busiarstwo na tej linii, moim zdaniem jest to calkiem osiagalne.
Powrót do góry

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-09-2010, 15:56    Odpowiedz z cytatem

mk1992 napisał/a:
Świetna postawa prezydenta BB!

prezes napisał/a:
Tylko pozazdrościć takiego prezydenta. Widać że gość ma jaja!

Na ostudzenie emocji myślę, że warto pokazać prawdziwe oblicze prezydenta Bielska-Białej, zwłaszcza że wybory samorządowe już za dwa miesiące:

Bielsko-Biała: Pikiety w obronie kobiety pozwanej przez prezydenta miasta

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

J 123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Paź 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Czcza gadanina. Ciekawe czy tylko gada Question Czy działa Question

Victoria, No niestety Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

qwerty188 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Wrz 2010

PostWysłany: 20-09-2010, 17:17    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Slyszalem tez o zwiekszeniu ilosci polaczen do Wadowic- ekstra, moze uda sie kiedys wytepić busiarstwo na tej linii, moim zdaniem jest to calkiem osiagalne.

Się wytępi gdy ceny biletów będą porównywalne. A skoro na tej trasie jest tak mało połączeń, a busy jeżdżą co 15 minut i przede wszystkim są sporo tańsze "busiarstwo" się szzerzy. Jeśli ktoś jeździ codziennie i nie ma dla niego znaczenia czy robi to pociągiem czy busem, dlaczego ma nie wybrać tańszego transportu? Jak już pisałem w innym wątku, cena busa z Andrychowa do Bielska jest porównywalna z ceną pociągu z Andrychowa do Bielska Wink Mieszkający w Andrychowie mają szczęście i korzystają z niezłej promocji jadąc do Bielska Wink Ale mieszkańcom okolicy jazda pociągiem po prostu się nie opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 19-11-2010, 13:57   Re: Prezydent Bielska Białej zabrał się za pociągi Odpowiedz z cytatem

IC_Ondraszek napisał/a:
[..] Od spółki Przewozy Regionalne dostaliśmy zapewnienie [..] o weekendowym wydłużeniu pociągu Inter Regio Wrocław - Bielsko Biała do Żywca.


I co z tym wydłużeniem? Będzie wydłużony? Bo usilnie staram się znaleźć odzwierciedlenie tych słów w nowym RJ i nie mogę tego znaleźć. Proszę o pomoc, zależy mi na tej informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

okrutny69 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2010
Skąd: Bytom

PostWysłany: 25-01-2011, 21:35    Odpowiedz z cytatem

A takie moje pytanie: gdzie się podział IR do Żywca ? Bo w hafasie go nie wyświetla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl