Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Kołobrzeg - drużyny konduktorskie
Autor Wiadomość

bb Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 09-09-2010, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Pendolino weź się lepiej do pracy jak chcesz mieć przedłużoną umowę, a nie pierdołami się zajmujesz Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów na polu zawodowym ,jak jeszcze będziesz miał okazję
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pendolino76 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Wrz 2010
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 09-09-2010, 17:59    Odpowiedz z cytatem

wow bb widzę,że Cię prawda bardzo ruszyła Very Happy Ciekawe czy Pan Prezes również będzie poruszony kiedy przy tak dużej stracie spółki dowie się jaką prywatę odstawia mu kierownik zespołu w Kołobrzegu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wilk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 09-09-2010, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Trzeba , było przyjść w delegacje do kołobrzegu i zobaczyć na własne oczy , co jest i jak , a nie pisać głupoty.Jakoś całe 2 miesiące byli tutaj kontrolerzy i to różni , i nie stwierdzili nadużyć , a komuś opnię można szybko zepsuć i potem jest ciężko się do tego przyznać .Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 10-09-2010, 21:43    Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jak tak czytam te wasze wpisy to aż przykro się robi ,że jakieś brudy wyciągacie a jesteście pracownikami jednej firmy .Co do drużyn w Kołobrzegu to życzę serdecznie pozostałym takiego przygotowania do pracy. Może nie jesteśmy idealni , ale jakoś kontrolerzy nie mają do nas zastrzeżeń. W gnieżdzie gdzie pracuje 12 osób nikt nie może robić jakichkolwiek numerów bo popsuje życie pozostałym.
A jeżeli chodzi o mieszkanie kolejowe to owszem otrzymałem przydział , ale wyłącznie na zdrowych zasadach bez walizki funtów Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

albatros997 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2010

PostWysłany: 11-09-2010, 21:20    Odpowiedz z cytatem

ale poruszenie... zadałem pytanie, dostałem odpowiedz a wy reszte sobie wyjaśnijcie. pamiętajcie, że niedługo będą nas wywalac, więc oszczędźcie sobie, bo po co pod kimś dołek kopac zwłaszcza jak wszyscy jedziemy na jednym wózku, pozdrawiam i do zobaczenia w trasie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

GRYF Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Wrz 2010
Skąd: B W S

PostWysłany: 13-09-2010, 17:09    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W gnieżdzie gdzie pracuje 12


wg. diagramu 10 osób (bez osób czasowo delegowanych ze Szczecina)

10pracowników: 58400, 58401, 58402, 58403, 58404, 58405, 58900, 58901, 58903, 58904.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-09-2010, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Jakie w ogóle Kołobrzeg "robi" pociągi? To znaczy jak patrzyłem w rozkład to poza sezonem to kiepsko wygląda, chyba nawet żadnej nocnej służby nie robią?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13-09-2010, 22:10    Odpowiedz z cytatem

mateusz123, głowy nie dam ale chyba robią Krakowianke i Ustronie bodajże do Gdyni, ale niech się wypowiedzą wiecej kumaci Very Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

freelander Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 15-09-2010, 08:30    Odpowiedz z cytatem

GRYF nie dopisałeś jeszcze Pani Konduktor 58905 , jak mogłeś ?! Pewnie jest jej bardzo przykro ! Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PoCaHoNtAs Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 09 Wrz 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 16:00    Odpowiedz z cytatem

EEEEEjjjjj, Freelander bardzo dziękuję za troskę i pamięć o moim numerze Razz hi hi hi uwierz, że w ogóle nie jest mi przykro Razz pozdrawiam wszystkich i róbcie tak dalej jak robicie drogie koleżanki i koledzy to nawet nie zobaczycie kiedy a z Kołobrzegu zostaną wspomnienia! Proponuję iść na miesiąc do "prywaciarza" i może docenicie to co macie... Mad P.S. A bezdomnych zapraszamy do pokoju Brata Alberta Laughing ha ha ha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 16:07    Odpowiedz z cytatem

PoCaHoNtAs, jakie macie obecnie służby, jeżeli mozna Very Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wilk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Wrz 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 17:47    Odpowiedz z cytatem

Zajmijcie się swoimi problemami , jak już to"gryf " wypisuje numery służbowe , to niech napisze wszystkich , a swój na czele ,o ile jest ze Szczecina to też można dużo napisać o drużynach!!! , może w Kołobrzegu nie ma za dużo pociągów , ale obsługa podróżnych jest profesjonalna i jakiś b..... nie będzie psuł opinii . Pozdrawiam Wszystkich z info kolej .Wilk .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CzarnyBohater Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Lip 2009
Skąd: Cała Polska

PostWysłany: 17-09-2010, 20:22    Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że im dalej od koryta (władzy) tym lepiej się pracuję. Kołobrzeg jest tego przykładam. To że jest tam cicho i spokojnie i kontrole nic nie wykazują to kwestia zgrania i załatwiania spraw po cichu między sobą... Bo wiadomo bałagan panować może wszędzie poza papierami Smile Jak pokazuje sytuacja która ma miejsce w Szczecinie gdzie przez jednego pana przewodniczącego związku siany jest wiecznie zamęt cierpią zwykli pracownicy... Wszak wiadomo jak się robi kontrole zawsze się coś znajdzie nikt nie jest idealny... Kazdy popełnia błędy... A przysłowie mówi dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie... Pozdrowienia dla ludzi z Kołobrzegu... Pamiętajcie sielanka nie trwa wiecznie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-09-2010, 12:28    Odpowiedz z cytatem

A mi to wygląda na chęć rozróby jakiegoś frustrata....Akurat cała ekipę kołobrzeską znam i powiem szczerze dziwie sie temu komuś że sra do własnego gniazda...ale idzie zima więc w własnym gnieżdzie z własnym gównem będzie mu cieplej...nieukrywam że wiem że KG ma tam dobrze ale to głownie dzięki temu że sami o to wszystko sobie zadbali i potrafili sobie stowrzyc taki swoj eden....do którego wdarła sie jakaś parszywa owca ktora chce to wszystko rozpieprzyc....no cóż zasada obowiązuje nadal...jak ja mam żle to czemu inny ma miec dobrze! Niech też ma źle...Pozdro dal wszystkich normalnych z KG (38102/83103...ale to już historia:P..kumaci zgadną o co kamaaaan:P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-09-2010, 14:18   

No a mi szczena opadła ;-) sory wszyscy razem pracujecie - więc po co na siebie nawalać i nawet dawać na forum ogónym numery służbowe... Zastanówcie się nad tym co robicie bo faktycznie wygląda to tak, ja powiedział Pawcio, jak sranie we własne gniazdo.

Moim zdaniem w obecnym czasie wszyscy pracownicy powinni trzymać się razem a nie wyciągać rzeczy, które wyciągniete być nie powinny...

Pozdrawiam i apeluję o spokój ;-)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl