Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Automaty biletowe PR
Autor Wiadomość

1762 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-01-2011, 10:14    Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nie miały (przynajmniej te we Wrocławiu) takiej opcji.
Można tylko w danym dniu, tylko od danej stacji (np. powrotnego nie kupisz) i tylko na bezpośredni pociąg.
Jeśli chodzi o kupno biletu na pociąg bezpośredni to jest jeszcze możliwość taka - na przykład są pociągi Wrocław-Jelenia Góra przez Węgliniec. Więc w bazie we wrocławskim automacie jest np. Gryfów Śląski. Jeśli akurat pasuje ci REGIO do Węglińca i przesiadka na REGIO do Gryfowa Śląskiego to można taki bilet kupić.
I jeszcze coś odnośnie automatów - ostatnio jak korzystałem, to nadal nie można płacić kartą - a już przecież chyba z pół roku będą liczyć automaty.

_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lewypl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-02-2011, 13:43    Odpowiedz z cytatem

Miałem dziś wątpliwą przyjemność kupować bilet w automacie, potrzebowałem kupić bilet z Wrocławia do Leszna Górnego i o dziwo w spisie stacji Leszna i Małomic brak!!! Trzeba było wziąć do Żagania, poza tym nie ma możliwości kupienia biletu kombinowanego np IR/R. W ogóle nie dziwię się ludziom że nie chętnie z nich korzystają. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-02-2011, 16:04    Odpowiedz z cytatem

Dlatego trzeba te automaty trochę usprawnić. Głównie o możliwość zakupu biletu na inny dzień i dla posiadacza REGIOkarty oraz o ikonę "opcje zaawansowane".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

sebico Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2008

PostWysłany: 12-02-2011, 10:19    Odpowiedz z cytatem

Ale i tak o tyle, dobrze, że można już kupować w relacjach z przesiadkami (domyślam się że nie wszystkich, ale jednak..)

Kiedyś potrzebowałem biletu z ulgą nauczycielską, i za cholerę nie mogłem znaleźć takiej opcji.... Ostatecznie poszedłem do kasy, ale np tak na przyszłość. czy jakbym wziął zamiast niej ulgę uczniowską (taki sam wymiar), czy konduktorzy robiliby problemy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 12-02-2011, 16:08    Odpowiedz z cytatem

Ostatnio pewien konduktor próbował mi wmówić nieważność biletu. Na szczęście po pewnym czasie odpuścił. Wcześniej bilet sprawdzało 3 innych i żaden nie zwrócił uwagi. Znajomi z którymi podróżowałem, znają go i ponoć zawsze ma jakiś "problem". W razie poważniejszych kłopotów, jakie mam prawa? Co mogę zrobić, jeśli ewidentnie "szuka dziury w całym"? Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Edik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2010

PostWysłany: 13-02-2011, 12:16    Odpowiedz z cytatem

@sabatnik: Kładź na niego lachę i powiedz, żeby wezwał policję, jak mu bilet z ich automatu nie pasuje Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl