Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/11
Autor Wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-09-2010, 19:46    Odpowiedz z cytatem

Emillex, przestań bredzić jak jakiś nawiedzony MK, tylko wbij sobie do głowy, że to RJ pociągów REGIO ma być dostosowany do interREGIO, a nie na odwrót, więc pretensje kieruj do swojego urzędu marszałkowskiego, który jest wrogiem interREGIO, a nie do centrali PR.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Emillex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Maj 2010
Skąd: Johannesburg RPA

PostWysłany: 17-09-2010, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Lady Makbet, nawiedzony to ja nie jestem. Na tym forum, długo przed opublikowaniem tejże rozpiski pojawił się projekt RJ dla Wlkp. Ja się więc pytam, czy mimo wszystko, mimo walki UMWW z PR, tak trudno wprowadzić minutowe zmiany w czasie odjazdu IR? Skoro UM układa późną godzinę przyjazdu regionalnych osobówek to czemu mimo wszystko IR nie pojedzie trochę później? PR wychodzi pasażerom na przeciw czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wolfchen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2009
Skąd: Woj. mazowieckie

PostWysłany: 17-09-2010, 19:57    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kielce jak Kielce ale nie ma żadnego IR Łódź-Warszawa

Remont między Skierniewicami a Zachodnią zdaje się.

A tego Łódź - Kielce niezbyt żal... I tak byłby to tylko szynobus.

_________________
W codziennych podróżach kolei dziękuję, wybieram transport drogowy!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 17-09-2010, 20:06    Odpowiedz z cytatem

Bo szynobus? Czy Łódź musi być skazana na PKS-y do Kielc? W dodatku ten pociąg miał też reaktywować linie Tomaszów - Skarżysko.

Ten pociąg dla Łodzi jest potrzeby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-09-2010, 20:08   

Mam nadzieję, że pociągi IR Podkarpacie jak i IR w relacji Gliwice - Stalowa Wola Rozwadów zostaną puszczone przez Bytom i Chorzów Miasto, tak jak napisano w odpowiedzi na mój wniosek dotyczący przetrasowania jednego z pociągów tejże kategorii w relacji Rzeszów - Wrocław na odcinku Katowice - Zabrze - Gliwice na Katowice - Chorzów Miasto - Bytom - Gliwice: http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=150679&highlight=#150679

Pańska propozycja warta jest rozważenia w przypadku pociągów rozpoczynających i kończących bieg na terenie aglomeracji katowickiej. W przypadku wprowadzania zmian w rocznym rozkładzie jazdy 2010/11 będziemy brali pod uwagę możliwość uruchomienia pociągu interRegio Gliwice - Bytom - Chorzów Miasto - Katowice - ... lub od Wrocławia do Katowic przez Bytom - Chorzów Miasto.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 20:18   Zasłyszane... Odpowiedz z cytatem

Brat rozmawiał pare minut z jakimś kolegą z PLK, i ta lista jest aktualna, ale jest jeszcze lista rezerwowa z liczbą 26 IR, ale nie pytajcie jakich, bo ani ten z PLK nie wie, ani moj brat, ani ja. Podobnież że zawiera pociągi,które nie mają jeszcze konkretnego wytrasowania, bo rzekomo PLK nie może gdzieś ich zmieścic.

ps. szkoda ze wycieli ten drugi IR Warszawa-Gdynia, o frekwencję bym się nie martwił.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 20:29    Odpowiedz z cytatem

Emillex napisał/a:
Fajnie; Ostrów dostał, Stalowa Wola dostała, Zielona Góra dostała, Bolesławiec dostał, Wolsztyn oberwał. Chciałem z tego miejsca szczerze pogratulować Przewozom Ragionalnym za tak fantastycznie ułożony rozkład InterRegio na RJ 2010/2011 polegający na totalnym rozkomuniowaniu osobówek z Wolsztyna (w stronę Poznania), Wągrowca, Krotoszyna, Gostynia (razem z Jarocinem), Głogowa (w stronę Leszna) niemalże każdy poranny IR


to standard..wszędzie tak jest...
Już nawet nie ma sensu sprawdzać np. dojazdu z Zagłębia na pociąg z Katowic w góry. albo bezpośredni(Czantowia) albo lepiej jechac do Katowic autobusem. Gorzej jak ktos np. z Zawiercia, takich klientów PR nie chce w ogóle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-09-2010, 21:43   

Do grudnia ta te tabelki nie będą pokrywały się z rzeczywistością w 50% taka jest prawda
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 21:53    Odpowiedz z cytatem

gryff, powiem ci ze nie w 50% prawdy w tym jest, a 80%.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 17-09-2010, 21:53    Odpowiedz z cytatem

Bardzo jestem ciekawy tego IR Poznań - Bydgoszcz przyjazd 19.24. W tych godzinach obecnie jeżdzi osobówka, przyjeżdżająca 9min po odjeździe osobówki na Trójmiasto.
Kuj-pom oczywiście prośby o skomunikowanie olał ciepłym moczem (wg.marszałka osobówki na E65 mają się dostosowywać do szynobusów na Grudziądz - Laskowice).

szkoda tego IR elblag - szczecin. Gdynia dostala na odczepnego Warszawe (pewnie przez Bydgoszcz , Toruń, Kutno - wystarczyłby łącznik do Brdy) , a w kierunku na zachód/południowy zachód nadal wiatr hula. Toruń-Szczecin odjeżdża kilka godzin za wcześnie dla 0.5mln mieszkańców 3city...

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 21:55    Odpowiedz z cytatem

geordi, ten IR Gdynia-Warszawa przez Malbork, Iława, Toruń, Kutno pośmiga.
sory to mialo byc do kolegi gryff

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.


Ostatnio zmieniony przez Damian Łódź dnia 17-09-2010, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 22:04    Odpowiedz z cytatem

gryff napisał/a:
Do grudnia ta te tabelki nie będą pokrywały się z rzeczywistością w 50% taka jest prawda


Człowieku, ogarnij się. Zawsze coś Ci nie pasuje. Jak ktoś nie wrzuci na forum, psioczysz. Jak ktoś zdobędzie i wrzuci na forum projekt, psioczysz. Jak są projekty nowych połączeń, psioczysz. Jak ich nie ma, też. Bez komentarza.. Rolling Eyes

Ja tam sie cieszę z tego projektu i uważam go za dość dobry, licze że się spełni maksymalnie jak to możliwe. Chociaż wg mnie trochę niepotrzebnie nagrzebali z godzinami w Poznaniu, np. Portowiec ze Szczecina za późno. Do Szczecina z kolei zbyt wcześnie. Te godziny, jakie były w poprzednim projekcie, były lepsze w mojej opinii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 22:06    Odpowiedz z cytatem

sasho33, mnie sie zdaje ze godziny Portowca w nowym RJ są lepsze, a poza tym teraz jezdzi na 2 obiegach a od nowego RJ na jednym wiec chyba o to chodzi.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 22:07    Odpowiedz z cytatem

Emillex napisał/a:
Lady Makbet, nawiedzony to ja nie jestem. Na tym forum, długo przed opublikowaniem tejże rozpiski pojawił się projekt RJ dla Wlkp. Ja się więc pytam, czy mimo wszystko, mimo walki UMWW z PR, tak trudno wprowadzić minutowe zmiany w czasie odjazdu IR? Skoro UM układa późną godzinę przyjazdu regionalnych osobówek to czemu mimo wszystko IR nie pojedzie trochę później? PR wychodzi pasażerom na przeciw czy nie?


@Emillex, na pewno to dograją i będzie Regio skomunikowane. Nie ma co się martwić.
U mnie też np. wychodzi, że wieczorny IR Szczecin-Poznań będzie we Wronkach ok. 19:25-30 podczas, gdy w projekcie UMWW o 19:26 ma jechać Regio z Wronek do Poznania. Tym bym się nie martwił na razie.

[ Dodano: 17-09-10, 23:14 ]
Damian Łódź napisał/a:
sasho33, mnie sie zdaje ze godziny Portowca w nowym RJ są lepsze, a poza tym teraz jezdzi na 2 obiegach a od nowego RJ na jednym wiec chyba o to chodzi.


Tobie się zdaje i masz do tego prawo. Lecz jak ja zbiorę wszystkie projekty i SENSOWNE przecieki z IC, wychodzi mi nieco BEZSENSOWNE to rozwiązanie. Gdyby Portowiec jechał tak jak w pierwotnym projekcie ze Szczecina (przyjazd do Poznania ok. 16:00), to nie dublowałby się raczej z niczym. To samo w drugą stronę (odjazd z Poznania ok. 12:00).
Jeżeli natomiast miałoby być tak, jak teraz, to odjazd z Poznania ok. 11:00 w kierunku Szczecina skutkować będzie dublowaniem z Regio na odcinkach Poznań-Krzyż i Krzyż-Szczecin (osobno, bo osobne regio).
Z kolei przyjazd do Poznania ze Szczecina o 16:40 to możliwe dublowanie się z planowanym TLK 83206 Szczecin-Kraków by CMK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PiterTarnów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2009

PostWysłany: 17-09-2010, 22:23    Odpowiedz z cytatem

jak widać Patologie Regionalne same nie wiedzą czego chcą - co z pociągami Kielce-Łódź?? już im się odechciało?co z Szczecin-Elbląg ? też im nie pasi?? szkoda gadać takiej hu...ni się nie spodziewałem! IR z Wawy/Przemyśla do Węglińca powinien być podciągnięty do Zgorzelca no ale PR nauczyło się od PICu że na spalinie - nie, a feee!!

_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl