Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/11
Autor Wiadomość

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18-09-2010, 13:23    Odpowiedz z cytatem

Jeszcze szynobus z doczepionym wagonem przedziałowym to dopiero miażdżyło by busiarstwo Smile Ehh pomarzyć dobra rzecz Neutral

_________________
Klikaj codziennie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3244
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 13:39    Odpowiedz z cytatem

Chyba nie będzie RE Wośp, ustaliłem obiegi na trasie krakowskiej i wyszło mi cos takiego:
W7:38-KR10:45
KR11:30-W14:42
W15:23-RZ21:00
RZ4:58-W10:36
W13:38-KR16:46
KR18:30-W21:36 OBIEG NA 2 SKŁADY

legenda: W-Warszawa KR-Kraków, RZ-Rzeszów
jak sami widzicie obieg na 2 składy więc jak rozdysponowac 3 wagony Marlboro na 2 obiegi?
Może wagony przejda na Mewę, bo o przetargu na wagony następne nie słychać.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 14:02   

Pewnie RE MEWA też nie będzie, bo przewidziane są IR, nie RE (dogadanie się z IC Question )
Powrót do góry

PiterTarnów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 14:22    Odpowiedz z cytatem

konkretniak - tak, niestety PR przepoczwarza się pomału w PICbis. Myśli tylko o ścganiu się i galopowaniu na trasach na których jest PIC czyli Wrocław,Wawa,Kraków itd. A dla zmydlenia oczu coś tam moze uruchomią do Torunia itd ale tylko pozory bo oni są daleko od tworzenia własnej siatki połączeń- chcą tylko galopować za PICem. Potrzebne są połączenia w zupełnie nowych relacjach. No ale o czym my tu mówimy jak np jazda z Tarnowa do Lublina przez Rzeszów to jakaś farsa 4 przesiadki i czekanie w SWR 2 godziny?! co za kretyn wymyśla takie skomunikowania ?! Oni sami tworząc tak kretyńskie rozkłady jazdy jak np na trasie Rzeszów-SWR-Lublin odstraszają pasażerów tak,aby korzystali z busów Arona. Sieć IR jest równie zbetoniała jak sieć PIC.

_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 14:36   

Do wszystkich moich adwersarzy ja wcale nie psioczę ,tylko z doświadczenia wiem że przecieki nigdy nie pokrywają się z rzeczywistością .Damian Łódz cieszę się ze akurat pociag IR z Gdyni do Warszawy będzie kursował przez Iławe -Toruń ,ciekawe co zrobi IC bo po tej samej trasie w listopadzie przez 4 dni bedzie kursował TLK,moze będa mieli ochotę umiescić taki pociag równiez od nowego RJ?
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 14:39    Odpowiedz z cytatem

gryff, byc może umieszczą taki TLK, ale ten co pojedzie w listopadzie ma delikatnie mowiac popieprzone godziny.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wolfchen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2009
Skąd: Woj. mazowieckie

PostWysłany: 18-09-2010, 15:10    Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał/a:
Bo szynobus? Czy Łódź musi być skazana na PKS-y do Kielc?
Nie. Ale wątpię, zeby potok był tak silny, aby uzasadniał dwie pary szynobusów, które można lepiej wykorzystać.
Urbi napisał/a:
W dodatku ten pociąg miał też reaktywować linie Tomaszów - Skarżysko.
Fajna reaktywacja, bez zatrzymywania się na większości przystanków. Na trasie Łódź - Kielce, to powinno być moim zdaniem tak:
Łódź - Tomaszów na kiblach
Tomaszów - Skarżysko szynobuc
Skarżysko - Kielce na kiblach.

Oczywiście nie wspominam o rozsądnym rozkładzie i zgranych przesiadkach...

_________________
W codziennych podróżach kolei dziękuję, wybieram transport drogowy!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 15:55    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
konkretniak - tak, niestety PR przepoczwarza się pomału w PICbis.


A Ty się w co przemienisz? Może w spokojnego i opanowanego adwersarza.


Cytat:
Myśli tylko o ścganiu się i galopowaniu na trasach na których jest PIC czyli Wrocław,Wawa,Kraków itd.


I właśnie dlatego pojadą do Bolesławca, Stalowej Woli, czy przez Ostrów Wlkp. Poza tym z Warszawy do Krakowa np. są konkurencją dla drogiego EIC, niedostępnego dla przeciętnego pasażera.


Cytat:
busów Arona.


A ile to busów posiada Aron? Jasne, że zdarzają się błędy, ale zamiast wyć na tym forum rusz głową i zaproponuj jakieś sensowne rozwiązania.


Cytat:
Fajna reaktywacja, bez zatrzymywania się na większości przystanków. Na trasie Łódź - Kielce, to powinno być moim zdaniem tak:
Łódź - Tomaszów na kiblach
Tomaszów - Skarżysko szynobuc
Skarżysko - Kielce na kiblach.


Tylko coś takiego nie zachęci pasażerów korzystających teraz z PKS-ów.

Ja generalnie oceniam nowy RJ IR bardzo pozytywnie. To krok w dobrym kierunku, pomimo takich trochę nietrafionych połączeń jak to do SWR. Nie za bardzo rozumiem tylko dlaczego niektórzy wiecznie niezadowoleni ciągle potrafią tylko wszystko krytykować....

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 15:59    Odpowiedz z cytatem

Brakuje w wykazie jeszcze połączenia sezonowego który kursował od dwóch lat w relacji Poznań-Gdynia, bodajże w tym RJ nazywał się Jan Heweliusz. Dziwie się likwidacji IR Stolica-Białystok.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pendolino Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Lublin

PostWysłany: 18-09-2010, 16:02    Odpowiedz z cytatem

Może IR do Białegostoku jak i Chełma są na liście rezerwowej, czyli PLK jeszcze nie wytrasowała ich.

_________________
2012 - 16464 km
2013 - 25289 km
2014 - 03715 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 16:12    Odpowiedz z cytatem

pendolino, być może masz rację, tylko jak to tłumaczyc, przecież na trasie Wawa-Białystok jak i Wawa-Lublin nie odbywają się jakies modernizacje, typu Wawa-Gdynia, żeby nie można było pociągów zmieścic, chyba ze chodzi o tunel średnicowy bo może PIC dużo pociągów zamówił,a jak wiadomo to spółka z grupy PKP, więc po znajomosci dostali trasy o które pisali we wnioskach.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pendolino Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Lublin

PostWysłany: 18-09-2010, 16:32    Odpowiedz z cytatem

Teraz na średnicy pociągi kursują co 5 minut, podczas modernizacji podmiejskiej średnicy pociągi na odstępie jeździły i dało się, więc i teraz też da się, myślę że brakuje tu chęci.

_________________
2012 - 16464 km
2013 - 25289 km
2014 - 03715 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 19:14   

Z tym brakiem RE WOŚP to insynuacja. Pociag przeciez jest w spisie, 4:51 z Rzeszowa, po 7 z Krakowa.
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 21:33    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś, tak zgadza się tylko nie na wagonach Marlboro i nie RE, bo są takie obiegi jak pisałem wcześniej

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-09-2010, 21:44    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Do wszystkich moich adwersarzy ja wcale nie psioczę ,tylko z doświadczenia wiem że przecieki nigdy nie pokrywają się z rzeczywistością

To nie jest jakiś przeciek, tylko oficjalny i najbardziej aktualny projekt rozkładu jazdy interREGIO. Oczywiście do grudnia może się jeszcze zmienić.

Cytat:
Arogancja PR mnie przerosła. Zaczynam już powoli wierzyć w słuszność utworzenie spółki "Koleje Wielkopolskie".

Cytat:
jak widać Patologie Regionalne same nie wiedzą czego chcą

Cytat:
De facto jesteśmy świadkami sytuacji , że Przewozy Regionalne stają się PKP InterCipy-BIS.

Cytat:
Sieć IR jest równie zbetoniała jak sieć PIC.

Niektórzy z was zachowują się jak rozkapryszone bachory. Nie będzie interREGIO w moim mieście lub na interesującej mnie trasie to puszczę focha na PR i poujadam sobie na nich na forum. Macie równo pod kopułą?

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl