Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/11
Autor Wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 18-09-2010, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź, a może wszystkie iR zestawione z wagonów na CMK będa obsługiwane Malborasami? zabiora wagony z Mewy, i mamy dwa obiegi.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 21:56    Odpowiedz z cytatem

dyżurny, ano chyba,że tak, już sam nie wiem co myśleć w tym temacie.
byc może powód że te pociągi będą smigały na CMK to może tak wyjść jak piszesz, ale znowu wypadałoby jakiegoś loka na 160.



ps. apropo, może bysmy podziekowali koledze Wolandowi, bo to co ujawnił to nie byle co, ze swojej strony DZIĘKUJĘ, nie wiedziałem że są jeszcze w mojej spolce tacy ludzie jak Woland. Dzięki! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-09-2010, 22:40   

Pirat my mamy równo pod sufitem nie masz racj np w Olsztynie IR są już od ponad roku ,my poprostu dyskutujemy a gdzie mamy dyskutować jak nie na forum?.Uparłeś się tego RJ tak jakby już od jutra miał obowiązywać ,ja mam inne zdanie i mam do tego pełne prawo.Czas pokaże czy jestem w błędzie
Powrót do góry

PiterTarnów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 23:15    Odpowiedz z cytatem

Pirat daruj sobie te uwagi bo od tego jest forum aby krytykować zbetoniałe poczynania zarówno IC jak i PR.

_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-09-2010, 23:21    Odpowiedz z cytatem

PiterTarnów, ale nich to będzie krytyka konstruktywna, a nie język rodem spod budki z piwem. Nerwy i niewybredne epitety na pewno w niczym tu nie pomogą.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-09-2010, 23:35    Odpowiedz z cytatem

Niestety tak jest w istocie. Niektóre posty niczym się nie różnią od tez wygłaszanych przez dworcowych żuli, że pozostaniemy w tematyce kolejowej i niewiele mają wspólnego z konstruktywną krytyką. Jeśli Piter ma swoje pomysły chociażby na skomunikowania niech je zaprezentuje, a nie tylko obraża wszystkich wokół.
Gryff sorry, ale jesteś uparty i tyle. Wybacz, ale Twoja linia nie generuje takiego ruchu i takich dochodów jak inne, stąd by się kalkulowało jeździcie na kiblach. Zdrowa ekonomia, nie zaś jakaś zła wola.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 18-09-2010, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do podziękowań dla @woland-a, jak będziesz miał nowy projekt też wrzucaj! Smile

Wiele bym dał za taki projekt dla TLK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-09-2010, 23:55    Odpowiedz z cytatem

sasho33, niestety ale są ludzie którzy myślą schematem "wiem,ale nie powiem", więc marne szanse na projekt połączeń TLK, choć sam bym się zapoznał, co tam wymyślono.

W projekcie dla IR, mogą się zmienic jeszcze godziny oraz może jeszcze coś wyleciec.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Konkretniak91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 19-09-2010, 09:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niektórzy z was zachowują się jak rozkapryszone bachory. Nie będzie interREGIO w moim mieście lub na interesującej mnie trasie to puszczę focha na PR i poujadam sobie na nich na forum. Macie równo pod kopułą?


Więc mieszkańcy Zamościa, Kłodzka, Zagórza, Kostrzynia, Gorzowa jeżeli mają pretensje o brak połączeń TLK też mają "nierówno pod kopułą" ?

_________________
Komuno ratuj PKP !

W 2009 - 14416 km
W 2010 - 18252 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

QbaOSW Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Lis 2009
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 19-09-2010, 10:43    Odpowiedz z cytatem

Bartuś, Dziwne, że teraz generuje dużą ilość podróżnych do Szczecina, dlaczego zatem po wprowadzeniu łącznika do Wrocławia miałby być z tym problem ?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 19-09-2010, 11:07    Odpowiedz z cytatem

QboOSW - nie do końca rozumiem co miałeś na myśli, czy źle przeczytałeś mój post czy może nie doczytałeś. Ostrów nie jest metropolią żeby wsiadało do każdego pociągu po kilkaset osób, ale jednak uważam puszczenie pociągu iR tą trasą za bardzo dobre posunięcie. Może ja się wyraziłem, w każdym razie dzięki temu pociągowi Oleśnica i inne miasta po drodze do Ostrowa zyskają bardzo dobre połączenie, sam Ostrów wiele nie zyska, i nie wpłynie jakoś znacząco na frekwencję w tym pociągu.

Nie rozumiem czemu się burzysz....

Może skrytykowałem niektóre Twoje propozycje, natomiast nie każdy mój post jest od razu ujadaniem na Ostrów, wystarczy poczytać Smile

dalej nie będę się w ten temat zagłębiał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Emillex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Maj 2010
Skąd: Johannesburg RPA

PostWysłany: 19-09-2010, 11:33    Odpowiedz z cytatem

Pirat: Ciekawe czy też byś się bużył gdyby okazało się że żaden poranny IR nie jest skomunikowany z pociągiem osobowym z twojego miasta, a tak jest w przypadku Wolsztyna, Głogowa, Jarocina, Gostynia i Krotoszyna. My tu krytykujemy poczynania wszystkich przewoźników.
Co do IR Zielona Góra-Warszawa (67 pozycja) to zastanawiam się czy w tym przypadku IC planuje wyciąć EIC Lech, i czy pociąg ten będzie się cieszył dostateczną frekwą. W jakimś RJ kursował taki poranny pospieszny, ale go uwalili. I jeszcze widzę że sezonowy "Delfin" rel. Poznań-Kołobrzeg z przyspieszonego Regio zostanie przemianowany na IR. Nieładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

railman93 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Paź 2008
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 19-09-2010, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Konkretniak91 napisał/a:

Więc mieszkańcy Zamościa, Kłodzka, Zagórza, Kostrzynia, Gorzowa jeżeli mają pretensje o brak połączeń TLK też mają "nierówno pod kopułą" ?


Nie, bo te pociągi są dotowane i powinny tam jeździć, a InterRegio nie.

_________________
ZDUŃSKOWOLSKIE WIEŚCI KOLEJOWE
www.zwk.org.pl
https://www.facebook.com/zwkzdwola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-09-2010, 12:44   

@railman

Zważ Kuba, że w PIC się zwija a nie rozwija segment TLK, więc jedynie mogą tam dojechać EIC
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 19-09-2010, 13:01    Odpowiedz z cytatem

Emillex napisał/a:
Ciekawe czy też byś się bużył gdyby okazało się że żaden poranny IR nie jest skomunikowany z pociągiem osobowym z twojego miasta, a tak jest w przypadku Wolsztyna, Głogowa, Jarocina, Gostynia i Krotoszyna.

Pretensje kieruj to urzędu marszałkowskiego, bo to on odpowiada za rozkład jazdy pociąg regionalnych. Chyba nie oczekujesz, że przewoźnicy będą trasować pociągi IR, TLK i EIC pod pociągi REGIO? Bo jeśli tak uważasz (a z twoich wypowiedzi można wyciągnąć taki wniosek) to zastanów się, czy z twoją głową wszystko jest w porządku.

Emillex napisał/a:
My tu krytykujemy poczynania wszystkich przewoźników.

Krytyka (najlepiej konstruktywna!) a oszołomstwo, które uprawiasz na forum, to dwie różne sprawy.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 40 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl