Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Pasażerka - propagandowa gazecina PKP PR
Autor Wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 20-08-2006, 15:10    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1, z tego co mi wiadomo to Mateusz dostał ostrzeżenie nie za swoje poglądy tylko za "jeżdżenie" po mojej osobie. Zresztą nie on pierwszy i nie ostatni zapewne... Jak dla mnie to może on tutaj wypisywać co tylko zechce, pod warunkiem, że nie będzie prowadził ataków na mnie, na Ciebie, czy na kogokolwiek innego.

Od betonów Mateusza nikt tutaj nie wyzwał, a już na pewno nie ja, więc nie wiem dlaczego się oburzasz.

No i sprawa zasadnicza. Skończ wreszcie z tym gloryfikowaniem jego rzekomych dokonań, bo to jest dla mnie conajmniej śmieszne. Zakładając, że w woj. zachodniopomorskim przewozy regionalne funkcjonują w miarę przyzwoicie nie oznacza, że to zasługa Mateusza. Jest to wyłącznie efekt dobrej współpracy pomiędzy tamtejszym Zakładem PR a Urzędem Marszałkowskim, który nie tylko daje kasę, ale i wymaga od PR normalności, czego brakuje np. na Dolnym Śląsku.

Pozdrawiam! Smile

_________________
Follow me!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przemas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: 20-08-2006, 15:30    Odpowiedz z cytatem

Nie róbcie z Krychy bezwzględnego babsztyla, a z Matusza uciśnioną ofiarę tylko dlatego, że otrzymał ostrzeżenie od moderatora. Admin wiele razy ostrzega przed prywatnymi atakami na inne osoby, a jeśli to nie skutkuje to w końcu są zasłużone ostrzeżenia lub bany. Od tego jest możliwość pisania prywatnych wiadomości, żeby z niej korzystać.

Do MaTe - jesli chcesz się przypodobać naszej władzy (też jestem z PR) to nie w ten sposób, bo stracisz szacunek. O gazetce konstruuj nawet najbardziej skrajne opinie, ale nie intersuje mnie twoje zdanie na temat Krychy, bo nie to jest tematem tej dyskusji.

Do Gurdola - od tego są moderatorzy, żeby pilnować porządków na forum. Jeśli Ci to nie odpowiada to przecież wolna droga... Są inne fora dyskusyjne Wink

_________________
Nie bierz życia na serio
i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-08-2006, 17:18    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1 napisał/a:
Na tym forum wszak polega - w teorii - na wolności słowa polega i na wolności wypowiadania kontrowersyjnych poglądów.

Masz rację i zauważ, że nikt nikomu nie broni tutaj wypowiadać nawet najbardziej kontrowersyjnych poglądów. Jeśli ja kogoś "opieprzyłem" to nie muszisz przypinać łatki całemu PR Forum i jak dziecko obrażać się na nie. Mateusz słusznie dostał ostrzeżenie za odbieganie od tematu i za prywatne animozje do Krychy. Loker też dostał ostrzeżenia i jakoś nikt nie robi z tego afery.

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 20-08-2006, 17:24    Odpowiedz z cytatem

Jest to wyłącznie efekt dobrej współpracy pomiędzy tamtejszym Zakładem PR a Urzędem Marszałkowskim, który nie tylko daje kasę, ale i wymaga od PR normalności, czego brakuje np. na Dolnym Śląsku.


Pana Mateusza nie gloryfikuję. Oddaję tylko szacunek za jawne - pod imieniem i nazwiskiem - poza tym skuteczne przyczynianie się do znacznego POPRAWIENIA oferty dla pasażerów na liniach lokalnych w Zachodniopomorskim. I oddam taką cześć wszystkim znanym mi i nieznanym BUDOWNICZYM kolei - kolejarzom, pasjonatom, dziennikarzom, administratorom, naczelnikom, dyrektorom, prezesom, szeregowym pracownikom biur, biznesmenom, itp. Wszystkim. Każdemu!

Temu forum, Krysze i tak dalej też, bo jest potrzebne, bo jest alternatywne do oficjalnej propagandy, bo jest źródłem niezależnych informacji dla mediów, UM -ów, bo współuczestniczyło i uczestniczy w akcjach uświadamia co i jak.

Natomiast ewenement, który chwalę i podziwiam polega na tym, że Mateusz Żmuda - niegdyś ostro krytykując połączenia, rozkłady w Zachodniopomorskim - zaproponował publicznie własne pomysły, czasy, skomunikowania oraz zupełnie nowe RELACJE bezpośrednie typu Szczecin - Kołobrzeg (tak jak my tutaj proponujemy potrzebne pasażerom relacje bezpośrednie typu Nysa - Brzeg - Wrocław, Wrocław - Drezno, Wrocław - Kudowa/Szklarska czy Opole - Kłodzko, Opole - Jesenik).

Zamiast straszenia, sekowania, braku reakcji - dyr. Andrzej Chańko podjął dyskusję, zaproponował kilka spotkań z szczecińskimi miłośnikami (które się odbyły); potem nastapiło zacieśnienie kontaktów między PR Szczecin, UM a miłośnikami. Wszyscy nowe propozycje konstruktywnie konsultowali ze wszystkimi, a to że Mateusz (w pewnym sensie) zastąpił na pmk i grupach informacyjnie Chańkę, to bardzo dobrze, bo taki dyrektor (czyli dobry dyrektor) ma na głowie zbyt dużo spraw, aby ciągle polemizować na forach. A wiemy - co ciągle podkreślał Prześluga - że na linii PKP - pracownik/pasażer najbardziej brakuje właśnie uświadamiania oraz informacji.
Jak dla mnie i co podkreślam - biorąc pod uwagę polskie stosunki w Pekapie - jest to przykład rewelacyjnej współpracy przy budowaniu (odbudowie) swojej kolei regionalnej.

MARZY mi się taka współpraca na Dolnym Śląsku czy na Opolszczyźnie. Proszę nas zaprosić na spotkania - podobnie jak to uczyniono w Szczecinie - proszę wziąć pod uwagę głos miłośników i kolejarzy przy układaniu lokalnych rozkładów, przy reanimacji zamordowanych wcześniej idiotycznymi decyzjami linii kolejowych. No, chyba się szanowni dyrektorzy nie boicie? Przyjedziemy, podyskutujemy, pokrytykujemy, nawet możemy sobie pokrzyczeć, ale poszukamy rozwiązań. Ale konstruktywnych, a nie w stylu "niedasię". Na Opolszczyźnie - mimo części nadrzędnego betoniarstwa wrocławskiego (i części betoniarstwa opolskiego) też dało się. Daje się w Wielkopolsce, daje się w Szczecinie, nie wspominając o KM, bo to już jakby inna parafia. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że nie tylko samo betoniarstwo w Pekapie siedzi - siedzą też ludzie postępu: budowniczowie kolei i wrzucanie wszystkiego do jednego "betonowego" wora nie ma sensu.

A że bardzo ważna jest również współpraca z UM, to chyba normalka. Ale - na razie - nie na Dolnym Śląsku, gdzie obie strony - PKP i UM - nie potrafią ze sobą rozmawiać, a nawet jeśli robią to przed kamerami np. wrocławskich Faktów, to konwersacja kończy się niemal pyskówką i wzajemnym obrażeniem. Normalnie - dno. W Opolu też stosunki PKP - UM dalekie są od modelowych, ale jakoś idzie to pomału. I obie strony są zadowolone. Kolejarze mają pociągi i pracę, podróżni mają w szczycie CO GODZINĘ pociąg na linii lokalnej z Nysy do Opola i z Opola do Nysy (od 2007 - 9 par!!!) i co pół godziny z Brzegu/Kędzierzyna do Opola (od 2007 rano w szczycie co 15 minut!!!).

Pozdrawiam ciepło
Robert Wyszyńśki
PS. Kilka tygodni temu jechałem w kabinie SA 103 na pięknej linii Opole - Kluczbork i z powrotem. Rozmawiałem z fajnym, światłym, szerokopatrzącym maszynistą w średnim wieku. Oni - Kolejarze - są zadowoleni, że mają coraz więcej pociągów do obsługi (czyli pracę) i z tego, że pasażerowie sobie to chwalą (lepsza atmosfera, także wśród kierowników i konduktorów). A przecież o to nam wszystkim chodzi - żeby większość zadowolona z życia była Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 20-08-2006, 17:45    Odpowiedz z cytatem

Nikt nie umniejsza zasług osób, które przyczyniają się do rozwoju kolei na zachodnim Pomorzu. Jednak ten temat proponuję kontynuować tutaj:
http://pkp.boleslawiec.pl/forum/viewtopic.php?t=881
zaś w tym wątku poprzestańmy na dyskusji o "Pasażerce" i nie powinno być nieporozumień. Nasi admini są trochę wyczuleni na odbieganie od głównego tematu...

A jak ktoś chce pojeździć sobie po mnie to zapraszam na PW lub odsyłam tutaj:
http://pkp.boleslawiec.pl/forum/viewtopic.php?t=772
Wbrew pozorom jestem przyzwyczajona do krytyki. Byłam już w mailach wyzywana od suk, zdzir itp. więc przyjmuję wszelaką krytykę, byle nie w każdym temacie na Forum, w którym zabieram głos, bo powtarzam, że jest to serwis poświęcony Przewozom Regionalnym, a nie mojej osobie.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-08-2006, 14:03    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1 napisał/a:
Albowiem inna część uczestników lub tylko czytelników z wielką ochotą poczytałaby różne wypowiedzi, informacje oraz opinię właśnie pracowników administracji PR - NAWET betonów, jeśliby chcieli pisać.

Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest po prostu niemożliwe. Nikt z betonu PKP PR nie odważy się zabrać głosu na forum publicznym! Wszysycy jesteśmy za bardzo rozgoryczeni sytuacją w przewozach regionalnych i każda rozmowa zamieniłaby się w pyskówkę! Czy wyobrażacie sobie na tym forum Piecha i Pawickiego z DZPR? Krycha (i nie tylko ona) urządziłaby im chyba krwawą jadkę. Wink
Niektórzy forumowicze być może pamiętają gdy na dawnym FIP Forum zarejestrował się Kurpiewski - rzecznik PKP PR. Długo z nami nie porozmawiał, bo jak przystało na rzecznika zaczął wciskać nam ciemnotę. Rolling Eyes
Wracając do "Pasażerki" to poczekajmy z komentarzami do czasu gdy zapoznamy się z treścią tej gazety.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MaTe_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2006

PostWysłany: 21-08-2006, 18:27    Odpowiedz z cytatem

przemas napisał/a:
Do MaTe - jesli chcesz się przypodobać naszej władzy (też jestem z PR) to nie w ten sposób, bo stracisz szacunek. O gazetce konstruuj nawet najbardziej skrajne opinie, ale nie intersuje mnie twoje zdanie na temat Krychy, bo nie to jest tematem tej dyskusji.


Uwierz - nie mam potrzeby przypodobywania się rządzącym tą firmą - co dla niektórych jest nieco dziwne i nie do uwierzenia.
Co do reszty - cóż - o mnie można mówić że "sprzedaje się betonowi" i jakoś nie jest to traktowane jako atak na osoby... no ale cóż - kult jednostki.

[ Dodano: 21-08-2006, 19:28 ]
Lady Makbet napisał/a:

Spójrzmy prawdzie w oczy - to jest po prostu niemożliwe. Nikt z betonu PKP PR nie odważy się zabrać głosu na forum publicznym! Wszysycy jesteśmy za bardzo rozgoryczeni sytuacją w przewozach regionalnych i każda rozmowa zamieniłaby się w pyskówkę! Czy wyobrażacie sobie na tym forum Piecha i Pawickiego z DZPR? Krycha (i nie tylko ona) urządziłaby im chyba krwawą jadkę. Wink


I widzisz, tu jest podstawowy problem. Nie sztuka walczyć efektownymi metodami jak jeżdzenie z góry na dół na forum po wszystkim ( co swojego czasu tez publicznie na pmk robiłem ).. ważne by używana metoda walki była efektywna.. a tego tak jakby tu brakuje...

pozdrawiam
MaTe
Mateusz Żmuda

_________________
MaTe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-08-2006, 18:37    Odpowiedz z cytatem

MaTe_ napisał/a:
o mnie można mówić że "sprzedaje się betonowi" i jakoś nie jest to traktowane jako atak na osoby...

Prześledziłam całą dyskusję i nie padło takie stwierdznie. Myślę, że celowo przesadzasz, albo jesteś przewrażliwiony.

Poza tym dobrze wiesz, że nie z każdym idzie się dogadać. Może do twoich dyrektorów docierają racjonalne argumenty. O zakutych łbach z DZPR nie można tego powiedzieć. Nawet UM ma ich serdecznie dość! Ja zresztą też, podobnie jak cały Dolny Śląsk!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MaTe_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2006

PostWysłany: 21-08-2006, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
MaTe_ napisał/a:
o mnie można mówić że "sprzedaje się betonowi" i jakoś nie jest to traktowane jako atak na osoby...

Prześledziłam całą dyskusję i nie padło takie stwierdznie.


andrev1989 napisał :
Czyżby ktoś się sprzedawał się betonowi ?


pozdrawiam
MaTe
Mateusz Żmuda

_________________
MaTe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-08-2006, 18:52    Odpowiedz z cytatem

Jest to raczej pytanie niż stwierdzenie i raczej w żartobliwym tonie. Zresztą autor tego tekstu to jeszcze dziecko...

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MaTe_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2006

PostWysłany: 21-08-2006, 18:59    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Jest to raczej pytanie niż stwierdzenie i raczej w żartobliwym tonie. Zresztą autor tego tekstu to jeszcze dziecko...


Czyli jednak stwierdzenie było... oczywiście tu już nie było żadnych przesłanek do ostrzeżenia bo niby na jakiej podstawie .
Co do meritum to wybacz - jako żart tego nie odebrałem a wręcz przeciwnie.
Co do pytania - lepper tez w sejmie pytał i jakoś dostał grzywne za to.

Chciałem teraz w formie pytającej testowo zbluzgać kryche i sprawdzić czy to też będze "raczej pytanie a nie stwierdzenie" ale nie będe już niepotrzebnej burzy tu wszczynał bo to i tak niczego nie zmieni.

pozdrawiam
MaTe
Mateusz Żmuda

_________________
MaTe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-08-2006, 19:02    Odpowiedz z cytatem

Proponuję, żebyś nie zmieniał znów tematu, bo ponownie dostaniesz ostrzeżenie od innego moderatora.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 21-08-2006, 19:29   Re: Pasażerka - propagandowa gazecina PKP PR Odpowiedz z cytatem

MaTe_ napisał/a:
Krycha napisał/a:
UWAGA!

"Pasażerka" jest to typowo propagandowa gazecina nafaszerowana kłamstwami i samochwalstwem. Jest ona kolorowa, formatu A-4.

Ta gazecina to prawdopodobnie odpowiedź na nasze niezależne PR Forum. Zarząd PKP Przewozy Regionalne chce aby jedynym wiarygodnym źródłem informacji była właśnie ta śmieszna gazecina.


Droga Krycho !

Obawiam się, że masz straszny przerost poczucia swojej wartości i znaczenia IC Forum. Gazetka ta nie ma nic wspólnego i napewno nie była nim inspirowana. Takie wydawnictwa to naturalna rzecz w dużych firmach i jak całkiem niedawno Pan Jacek zauważył - lepiej by pracowników o tym co sie dzieje w firmie informował managment niż związkowcy, którzy generalnie bajki plotą i 3/4 danych domyślają.

Jeżeli masz problem z dostępem do tego wydawnictwa chętnie odeśle Ci jeden egzemplarz. Szczegóły możemy omówić na mateusz-zmuda@wp.pl.

pozdrawiam
MaTe
Mateusz Żmuda


MaTe posłuchaj ten ładnie nazwany managment swoją gazetką nie informuje a dezinformuje pracowników. Zamieść skany artykułów z tej gazeciny to publicznie skomentujemy i sprostujemy podane w niej informacje. Jest tam sporo kłamstw ! Ja tą gazecinkę widziałem krótko ale sporo zdązyłem przeczytać przed jej zwrotem. Ona nawet nie nadaje się jako zastępstwo papieru toaletowego w sytuacjach kryzysowych - twardy papier. Prezes, który zamiast uważać aby nie ośmieszyć się przed załogą rżnie głupa, godząc się na wydawanie tej gazeciny. Po jej przeczytaniu pracownicy zasłaniają twarz aby nie parsknąć śmiechem (to niestosowne w PR). Obłuda i bezczelne chamstwo ze strony Zarządu PR lub brak kompetencji nie jednego członka zarządu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zed Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: UK

PostWysłany: 21-08-2006, 19:37    Odpowiedz z cytatem

No i wreszcie rzeczowa dyskusja w temacie. Tak trzymać!

_________________

Sponsorem mojej nieobecności na forum jest WizzAir.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MaTe_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2006

PostWysłany: 21-08-2006, 19:49   Re: Pasażerka - propagandowa gazecina PKP PR Odpowiedz z cytatem

Grad napisał/a:

MaTe posłuchaj ten ładnie nazwany managment swoją gazetką nie informuje a dezinformuje pracowników. Zamieść skany artykułów z tej gazeciny to publicznie skomentujemy i sprostujemy podane w niej informacje. Jest tam sporo kłamstw ! Ja tą gazecinkę widziałem krótko ale sporo zdązyłem przeczytać przed jej zwrotem. Ona nawet nie nadaje się jako zastępstwo papieru toaletowego w sytuacjach kryzysowych - twardy papier. Prezes, który zamiast uważać aby nie ośmieszyć się przed załogą rżnie głupa, godząc się na wydawanie tej gazeciny. Po jej przeczytaniu pracownicy zasłaniają twarz aby nie parsknąć śmiechem (to niestosowne w PR). Obłuda i bezczelne chamstwo ze strony Zarządu PR lub brak kompetencji nie jednego członka zarządu.


Wiesz co.. ? Częściowo masz i owszem racje - bo jest tam troche lania wody i chwalenia się ( to naturalne w takich gazetkach ) .. ale kłamstwa mimo wszystko tam nie znalazłem. Jako, że źródła krychy coś jednak są zawodne postaram się sam wrzucić jutro skan.

[ Dodano: 21-08-2006, 20:51 ]
Noema napisał/a:
Proponuję, żebyś nie zmieniał znów tematu, bo ponownie dostaniesz ostrzeżenie od innego moderatora.


Brakuje argumentów i trzeba siły użyć ?
Proponowałbym mimo offtopiczności mojej poprzedniej wypowiedzi zdobyć się na ustosunkowanie do niej - chyba, że argumentów naprawde już nie ma.

pozdrawiam
MaTe
Mateusz Żmuda

_________________
MaTe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl