Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 37, 38, 39  Następny
Połączenia kolejowe Chełma
Autor Wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-07-2013, 09:26    Odpowiedz z cytatem

"Cisy"w kierunku Warszawy powinny mieć moim zdaniem dobrą frekwencję. Z Chełma byłby wyjazd około 6 a to jest bardzo dużo godzina różnicy rano, z Lublina po 7 tak więc to posunięcie jest bardzo dobrym pomysłem.
Odnośnie skomunikowania "Czartoryskiego" z ostatnim Regio do Chełma tu nie powinno być problemów z przesunięciem godziny odjazdu ostatniego Regio bo zawsze te dwa pociągi miały skomunikowanie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

_kamil_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2010
Skąd: Chełm

PostWysłany: 20-07-2013, 23:34    Odpowiedz z cytatem

PKP IC zmniejszyło zestawienie "Kiev Express", co było bardzo nietrafioną decyzją zwłaszcza w weekendy. Dzisiejszy skład:
EU07-2-2/1 + 3 sypialne do Kijowa.
Frekwencja od Warszawy 120%, do Lublina uchowało się ok. 100%. Do Chełma zanotował również bardzo dobre obłożenie. Ostatnio ten pociąg zyskał na popularności, co oczywiście bardzo cieszy. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-07-2013, 00:06    Odpowiedz z cytatem

Frekwencja jest słaba - zwróć uwagę - tłok pojawił się tylko dlatego, bo było 1,5 wagonu dostępnych. Gdyby pociąg składał się z minimum 4 wagonów 2. klasy - świeciłby pustkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 21-07-2013, 22:10    Odpowiedz z cytatem

Hmm, wygląda na to, że wystarczyłoby dodać 1 wagon 2 klasy i byłoby akurat.

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-07-2013, 09:12    Odpowiedz z cytatem

Akurat ostatnio frekwencja w Kiev-Express w kierunku Chełma jest świetna. I to do samego Chełma pociąg dojeżdża praktycznie pełny. Jechałem tydzień temu w sobotę i od Warszawy do Lublina również ponad 100%, a do Chełma spokojnie w granicach 80% było zapełnienie. Po bilet poszedłem w czwartek a ponieważ jechałem ze znajomymi, którzy mieli wcześniej wykupione bilety i gdy poprosiłem o miejscówkę w tym samym przedziale było już to niemożliwe, bowiem były tylko pojedyncze wolne miejsca w niektórych przedziałach. I wtedy były 2 wagony klasy 2 i jeden wagon klasy 1. Także decyzja o skróceniu tego składu jest kompletnie dla normalnych ludzi niezrozumiała. Nie zapominajmy, że w soboty i niedziele nie ma "Kochanowskiego". Następny TLK w kierunku Lublina to "Wieniawski" i tutaj brak miejscówek jest rzeczą normalną, ponadto pociąg ten może łapać opóźnienie i normalne że kto może jechać wcześniej wybierze "Kiev-Express" jako pociąg rozpoczynający bieg w Warszawie. I tutaj nie skracać ale powinno się dołożyć wagonów. W końcu 5 TLK poszło do piachu od 9.VI i chyba problemu z wagonami nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thassos Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Wrz 2009
Skąd: Lyck

PostWysłany: 24-07-2013, 18:50    Odpowiedz z cytatem

we wtorek, 23 lipca pociąg do Warszawy rano punktualnie, w składzie wagonowym: 1/2, 2, 3 ukraińskie sypialki, czyli pięć wagonów..... zapowiedzianych na Chełm Miasto jako pociąg z Jagodina do Warszawy Zachodniej. Frekwencja w kl.2 ok 20% do Lublina, od Lublina max 40-50%. Na dw.Warszawa Wschodnia dobrze skomunikowany z Pobrzeżem do Kołobrzegu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 26-08-2013, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przewozy Regionalne sp. z o.o. w Warszawie, Lubelski Zakład Przewozów Regionalnych w Lublinie informuje, że pociąg IR 26100/1 ŁYSICA relacji Chełm – Wrocław Gł. i IR 62104/5 relacji Wrocław Gł. – Chełm zostaje odwołany na całej trasie przebiegu.

http://www.przewozyregionalne.pl/odwolanie-pociagu-ir-lysica-relacji-chelm-wroclaw-gl-chelm
i tak długo przetrwał...

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 26-08-2013, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Szkoda tej Łysicy. Co prawda godzina odjazdu była chora i mało ludzi tym jeździło ale żeby zabawniej było to więcej pasażerów jechało nim z Chełma i Rejowca niż wsiadało w Lublinie. Przynajmniej takie miałem obserwacje po dwóch podróżach tym pociągiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

_kamil_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2010
Skąd: Chełm

PostWysłany: 27-08-2013, 16:51    Odpowiedz z cytatem

Spodziewałem się likwidacji "Łysicy", frekwencja była naprawdę nędzna. Średnio 10-15 osób z Chełma, zdarzały się nawet piątki, gdy łącznie na Chełm Miasto i Chełm Gł. przyjeżdżało 5 osób. W Lublinie praktycznie zerowe zainteresowanie.
Widocznie pasażerowie woleli godziny iR "Bolko", który codziennie cieszył się bardzo dobrą frekwencją.
"Bolko" musi koniecznie wrócić do Chełma Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 27-08-2013, 17:24    Odpowiedz z cytatem

Mozna było sie spodziewać ze o 3,40 nad ranem mało kto będzie jeździł pociągiem. I taka bieda była aż do Kielc skąd mozna powiedzieć miał już niezła frekwencje a od Katowic do Wrocławia ze 100 %
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

_kamil_ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lip 2010
Skąd: Chełm

PostWysłany: 30-08-2013, 18:40    Odpowiedz z cytatem

PR mogły w zamian za "Łysicę" wydłużyć do Chełma "Prosnę" przez Tomaszów Maz., Radom, wówczas uratowano by dwa pociągi - w relacji Wrocław - Łódź doszliby pasażerowie do Chełma i Lublina. Myślę, że na odcinku Łódź - Lublin/Chełm byłoby sporo zainteresowanych, pojawiało się wiele głosów o potrzebie bezpośredniego połączenia Łodzi i Lublina przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 25-09-2013, 18:33    Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że IR Cisy już nie kursuje, miałem jeszcze zamiar korzystać z tego połączenia. Nikomu nie zależy, żeby wydłużyć kilka dalekobieżnych połączeń i zamiast kończyć bieg w Lublinie mogłyby te pociągi kończyć trasę właśnie w Chełmie. Pomarzyć można.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sebcio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2007
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25-09-2013, 18:37    Odpowiedz z cytatem

IR Cisy kursuje jak kursował.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pt31 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2012
Skąd: Chełm

PostWysłany: 25-09-2013, 22:18    Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, nie wiem dlaczego napisałem Cisy, chodziło mi o IR Łysicę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bieluch Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2011

PostWysłany: 29-09-2013, 16:21    Odpowiedz z cytatem

od 20 października KE w Warszawy Centralnej będzie odjezdzał o 16:50, przyjazd do Chełma 20:11.
W obecnych godzinach kursowania KE bedzie kursował Wieniawski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 39 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 37, 38, 39  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl