Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Zarys rozkładu jazdy 2010/2011
Autor Wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 28-10-2010, 18:25    Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze. "Dunajec" ma być szybkim i tanim połączeniem Nowego Sącza z Tarnowem i Krakowem, przecież z Tarnowa do Krakowa jest dostateczna ilość pociągów regio zatrzymujących się na każdej stacji.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 28-10-2010, 19:20    Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten poranny pociąg WieliczkaR-Krzeszowice powinien jeździć jako REGIO do Kraków Business Park, a dalej jechałby jako pusty podsył do Krzeszowic i potem wracałbym do Krakowa jako REGIO na całej trasie. To bez sensu by do Krzeszowic woził powietrze.

Ten wieczorny coś koło 22-iej też powinien jeździć do Oświęcimia albo do Trzebini a nie do Chrzanowa bo znowu będzie muchy woził. I będzie pretekst do uwalenia.

Jakby jeździł do Trzebini to potem rano mógłby wrócić jako pociąg Trzebinia-Wieliczka R bo ten kibel o 3:13 z Oświęcimia do Wieliczki Rynek wozi muchy na odcinku Oświęcim-Trzebinia, ale z drugiej strony jakby o 22 jechał ten do Chrzanowa to też bez sensu bo za pół godziny jest następny i jedzie jeszcze do Oświęcimia więc ludzie albo poczekają na niego, albo w ogóle zrezygnują z podróży, chociaż to jest teoretycznie bo sam nie bywam na dworcu w Trzebini o tak późnej porze więc mogę się mylić.

Ciekawe czy ten skład do Chrzanowa jechałby na kiblu? I ten do Krzeszowic też? Bez sensu według mnie, o późniejszej porze jedzie do Oświęcimia, a wcześniej puszczają takiego do Chrzanowa bez skomunikowania. Mogliby zrobić tak jak jest teraz i połączyć parę kursów z Czechowicami czego dalej nie zrobili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Masny Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2008

PostWysłany: 28-10-2010, 19:48    Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda rozkład na odcinku Kraków- Kalwaria- Bielsko, Kraków - Kalwaria- Sucha Beskidzka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 28-10-2010, 20:11    Odpowiedz z cytatem

Ogolnie na plus zapełnienie luki do tarnowa, Jaworzyna zastąpiona przez Kosice i jedzie przyśpieszona, dodatkowy pociąg do Sącza przez wydłużenie relacji i 2 wieczorne z Krynicy i Kosic. czyli można powiedzieć , ze rozkład raczej z kosmetycznymi zmianami, zobaczymy co z tego wejdzie w nowy rozkład.

[ Dodano: 28-10-2010, 20:15 ]
Kamil KRK dzięki za info- super robota

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28-10-2010, 21:02    Odpowiedz z cytatem

Jak to jest że do Muszyny są 2 a z Muszyny 3 kursy? Smile
Trzymam kciuki za ten rozkład: zwł. za Koszyce i charakter Dunajca. Podpisuję się pod prośbą rozkładu dla zakopianki, linii Kalwaria-Bielsko oraz dodaję prośbę o Kraków Pł.-Oświęcim Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 28-10-2010, 21:18    Odpowiedz z cytatem

Koszyce to super sprawa, ale jest jeden minus co do drugiego pociągu na Słowację, a mianowicie według zarysu RJ tamtejszej kolei Słowacy zamiast wydłużyć "Skalnicę" do Bratysławy skracają do Cadcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pavlo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2009

PostWysłany: 28-10-2010, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Z tego co widze zero skomunikowań w Krakowie popołudniu na trasie Katowie-Kraków-Tarnów(Rzeszów) -czasy oczekiwania po 50 min.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 29-10-2010, 09:07    Odpowiedz z cytatem

Masny, CottonwoodEN71, "zakopiankę" jak dostanę to z pewnym opoźnieniem w stosunku do reszty, bo tam jest najwięcej problemu (jak zwykle...).

Cytat:
Jak to jest że do Muszyny są 2 a z Muszyny 3 kursy?

Widocznie tak im pasowało ustawić obiegi; ja mam nadzieję, że w Muszynie będzie kibelek do Krynicy skomunikowany z pociągiem do Koszyc Smile

Cytat:
(...) zamiast wydłużyć "Skalnicę" do Bratysławy skracają do Cadcy

Ja w zarysie mam "Skalnicę bez zmian, czyli do Żyliny...

Poza tym przypominam wszystkim, że to jest co prawda "mocny i dość pewny", ale jednak zarys Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-10-2010, 10:28   

pavlo napisał/a:
Z tego co widze zero skomunikowań w Krakowie popołudniu na trasie Katowie-Kraków-Tarnów(Rzeszów) -czasy oczekiwania po 50 min.


PRy chcą na siłę przesadzic ludzi z osobowek do InterRegio, nieładnie Twisted Evil

Co do Dunajca i braku postojow miedzy Tarnowem a Bochnia: czyli z Sacza bedzie wyjezdzal troche pozniej, bo pora przyjazdu do Krakowa - 8:36 nie zmieniła sie chyba? Smile

TYlko jest mała zagadka: skoro ostatni osobowy z Krynicy zostaje zastapiony jakby przez Koszyce, to w takim razie musi ubyć coś w drugą stronę- czyzby z 5 par zostały 4 pary na Krynice? Surprised
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-10-2010, 10:38   

Pułtuś, Kibel w relacji Krynica - Muszyna
Powrót do góry

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 29-10-2010, 10:44    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś, "Dunajec" w drodze do Krakowa będzie przyjeżdżać do Tarnowa o 7:23; może to Ci pomoże jeśli chodzi o kwestię wyjazdu z Nowego Sącza Smile

kryniczanin, kibel Krynica-Muszyna to na razie tylko teoria... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-10-2010, 11:08   

kamil_krk, Ja słyszałem właśnie o skomunikowaniach z Koszycami z kiblem do Krynicy w Muszynie.
Powrót do góry

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 29-10-2010, 11:44    Odpowiedz z cytatem

Na taki ogryzek Muszyna-Krynica najlepszy by był EN81.

Kamil_krk. Co do Skalnicy to ja tą informacje że ma jeździć tylko do Cadcy zdobyłem z zarysu słowackiego i oby ten się nie sprawdził. Do tej pory Skalnica na terenie Słowacji był jako rychlik (pośpieszny), a od nowego rozkładu będzie jako osobowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 31-10-2010, 10:01    Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Brawo, że w końcu trochę pomyśleli. Na trasie Kraków-Trzebinia pociągi do Oświęcimia i Katowic w końcu się uzupełniają a nie jeżdżą jeden po drugim jak teraz. Oby tylko tego nie zmienili. Jednak do oficjalnych wersji, wolę być jeszcze wstrzemięźliwy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 01-11-2010, 08:10    Odpowiedz z cytatem

Po co aż tyle pociągów z Krakowa do Katowic i co godzinę w szczycie?! Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl