Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Tajny rozkład jazdy pociągów regionalnych
Autor Wiadomość

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 03-12-2010, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Ale nędza ten rozkład w Małopolsce Sad R+ Mościcki wykasowany znowu w ciągu dnia wielkie dziury w rozkładzie, Jaworzyna kaput, Koszyce kaput, nędza... interREGIO się zwija...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-12-2010, 07:39   

Nie ma TLK Wawa - Nowy Sącz Odwołana!!!
Powrót do góry

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 04-12-2010, 16:32    Odpowiedz z cytatem

Nie ma jeszcze wszystkich tabel, w tym m.in. Katowice-Kraków. Czekam z niecierpliwością także na Cieszyn...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paradoks Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Wrz 2009

PostWysłany: 04-12-2010, 17:30    Odpowiedz z cytatem

W żadnym kraju nie praktykuje się takich dziur rozkładowych jak u nas. Albo jest normalna ilość połączeń w określonych odstępach czasowych albo po prostu nie ma rozkładu i linii.

_________________
https://www.facebook.com/KolejBeskidzka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-12-2010, 19:34   

Moscicki jezdzil w czasie bliskim WOŚPowi, i mial frekwencje. Teraz WOSP jedzie 2 godziny pozniej, a Moscickiego nie ma.

Dno,żenada, żal.
Powrót do góry

Desiro Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04-12-2010, 20:37    Odpowiedz z cytatem

To co wyprawiają PR oraz PIC to totalne dno i kpina z ludzi -tAK DENNEGO rozkładu jazdy jeszcze nie przerabialiśmy !!! nie dość że TLK wylatują (po kiego buca PIC mami wcześniej projektem który nijak ma się do rozkładu) to jeszcze Zamość od marca dopiero?! Żylina skrócona do Czadcy , a ja pytam co z tymi Koszycami?! na słowackim PDF-ie już miesiąc temu je widziałem a teraz co,uwalili je betoniarze z Krakowa? do k..nedzy ja dziekuje za tak denny rozkład jazdy. A poranny PSEUDO-regioPlus Rzeszowianin który de facto to zwykła osobówka staje na każdej stacji i wyjeżdża o chorej (5:54) godzinie...ręce opadają!!

_________________
1.12.2008-Początek upadku przewozów pospiesznych w POlsce.
STOP DEGRADACJI KOLEI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 04-12-2010, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Tab. 141 SKAWINA - OŚWIĘCIM
Ostatni wieczorny pociąg z Krakowa Gł. do Oświęcimia jest przesunięty, odjazd z KG o godzinie 19:15. Do Oświęcimia kursować będzie 5 par, natomiast z powrotem 6. oto godziny przyjazdów do Krakowa Gł.: 5.38, 7.05, 8.27, 15.10(D), 17.43, 19.48

Z mojej strony: Linia ta ma potencjał. A kolej popełnia błąd: nie potrafi trzymać rozkładu jazdy dłużej niż rok. Przesuwanie odjazdu o ponad godzinę spowoduje że Ci przekonani do kolei odejdą i znów trzeba będzie zdobywać nowych. A pamiętajmy że jeden niezadowolony klient zrazi dziesięciu, w czasie gdy jeden zadowolony zachęci dwóch.

Tab. 139 KALWARIA LANCKORONA - BIELSKO BIAŁA
Wadowice - Bielsko Biała: 4 pary, wszystkie rano, 2 w (D), z powrotem do Wadowic po południu, w (D) dwie pary
Kraków Gł - Bielsko Biała: odj. 13.35, kursuje w (D) Exclamation
Kraków Gł - Bielsko Biała: odj. 17.32, kursuje w (5)
Kraków Gł - Bohumin przez Bielsko Białą, odj. 14.30, na odc. Kalwaria L. - Bielsko B. zatrzymuje się na wyznaczonych stacjach i p.o., kursuje codziennie oprócz 25 XII, 24 IV.
Powrotne do Krakowa:
9.51 z Bielska B., w (D)
10.43 z Bohumina, oprócz 25 XII, 24 IV
20.48 z Bielska B., w (7).
Na tej linii zmiany nie są kosmetyczne. Rozumiem, że niektóre kursy były mało obłożone, ale likwidując je zmniejszamy prawdopodobieństwo pojawienia się pasażera na pozostałych kursach. Dla tej linii powtarza się schemat działań jaki zastosowano w przypadku odcinka Trzebinia - Wadowice: do różnych powodów by nie korzystać z pociągu dokłada się jeden, ale poważny: brak dobrej oferty, co z beznadziejnymi godzinami i długim czasem przejazdu napędzi spiralę kolejnych odwołań.

Proszę by ktoś, kto zna się na linii tarnowskiej oraz sądeckiej opisał zmiany w podobny sposób. Miejmy to w jednym miejscu. Ku pamięci.
Aż się boję co wykombinowali z Zakopanem i Suchą.
I mam nadzieję, że te tabele jednak to jakieś wersje wstępne, że to jakiś błąd czy co... (tak, jestem w fazie niedowierzania!).
A jak to prawda, to ponawiam prośbę o wysadzenie decydentów z całym ich bajzlem w daleki kosmos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 04-12-2010, 21:55    Odpowiedz z cytatem

CottonwoodEN71, na Wadowice dać szynobusa Exclamation Wiem, że nie ma możliwości, zszedłem na Ziemię Smile

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-12-2010, 09:39   

To co robi MZPR jest przerażające...
Powrót do góry

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 05-12-2010, 12:00    Odpowiedz z cytatem

Czas zapoznać się z rozkładami busów i innych przewożników Crying or Very sad w sobote do kursu o 10 z Chrzanowa na Kraków wsiadło 30 osób , a od nowego rj kursy o 10,11,12 tylko w D .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-12-2010, 14:12   

Podsumowanie na E30:


-Moscicki uwalony
-jaworzyna podzielona na dwie częśći: nazwa uwalona
-IR pocięte- terminy, część wylatuje
-niektore osobowki Krakow-Tarnow jada już 1,5 godziny, do N.Sacza 3,5 godziny
-nie ma Koszyc

IC:

-od 1 stycznia wylatuje Bilet Fioletowy.

To był najlepszy rok jesli chodzi o polaczenia Przemysl/Rzeszow-Krakow/Wroclaw. Dlaczego? Jeśli chodzi o liczbe polaczen, to mielismy TLKi+ pełny zestaw IR. Do tego Bilet fioletowy IC, a IR były mega tanie przed podwyzkami cen (dwie w bardzo krotkim odstepie czasu). Od nowego rozkladu, nie dosc ze nie ma biletu fioletowego, to IR sie zwija, do tego mamy pogorszenie czasów przejazdu. To był ostatni dobry rok polaczen dalekobieznych na E30... teraz czekają nas kolejne podwyzki, kasowanie polaczen i zwiekszanie czasow przejazdu. Busiarze, do dzieła !
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-12-2010, 15:34   

Pułtuś, A liczba Regio z D...
Powrót do góry

rufio198 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Z Doliny Muminków

PostWysłany: 05-12-2010, 15:52    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-nie ma Koszyc


Nie tylko Koszyc, ale nie ma nic przez granice. Czyżby efekt obcięcia dotacji przez MI na połączenia międzynarodowe PR, kosztem zwiększenia rzeczonej dla IC? Mam brzydkie wrażenie że tak

_________________
www.fotokolej.waw.pl <--- zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-12-2010, 16:17   

No i co, ktoś jeszcze twierdzi, że oszalałem głosząc od ponad roku konieczność natychmiastowego odwołania pana Ryszarda Rębilasa, dyrektora MZPR (właściwie MZPB), oraz pani Ireny Cebuli, dyrektor departamentu transportu i komunikacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego? Jeszcze kilka miesięcy ich "rządów" i nie będzie już co ratować w Małopolsce.

Apeluję do wszystkich - piszcie, informujcie przede wszystkim media, wszem i wobec pokazujcie, co ci Państwo robią z małopolską koleją (za publiczne pieniądze) i kogo tak naprawdę swoimi działaniami wspierają!

Za taki rozkład w normalnych spółkach i urzędach wylecieliby w trybie natychmiastowym. Jeszcze tego samego dnia po upublicznieniu rozkładu.
Powrót do góry

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 05-12-2010, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Ech bez komentarza... Gorzej już byc nie mogło
Rebi oby out!!!!!

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010


Ostatnio zmieniony przez kris123 dnia 05-12-2010, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl