Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
PKP opublikowało już rozkład 2010/2011
Autor Wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07-12-2010, 18:33    Odpowiedz z cytatem

Pabianiczanin, to że pasażer chce to wiesz... jego sprawa, najwazniejsze jest wydoicc jak najwięcej. Smile

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 07-12-2010, 18:46    Odpowiedz z cytatem

Tak wiem dla PKP się liczy wsiadasz i jedziesz nawet trochę na około.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07-12-2010, 18:50    Odpowiedz z cytatem

Pabianiczanin, zobacz jeszcze w zestawienia wagonów WL i Bc, sporo tych wagonów w skladzie Kraków-Kołobrzeg, więc ciekawe ile bedzie siedzialnych, może i 4-5.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomiKG Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 07-12-2010, 23:45    Odpowiedz z cytatem

taa super... rozkład podali, zniknął nawet napis, że nie jest to wersja ostateczna, czyli teoretycznie można zaufać, że w końcu jest on kompletny. Tymczasem w porównaniu z tym, co widziałem dziś rano, przed chwilą zaobserwowałem kilka zmian dotyczących Kołobrzegu. Co ciekawe zauważyłem je tylko na rozklad-pkp.pl, na sitkolu i tabelach na stronie PR dalej jest tak jak było.

Oto te zmiany:

- TLK 83108 Kołobrzeg (odj. 4:26) - Kraków Płaszów: opóźniony przyjazd do Krakowa ponad godzinę, termin kursowania do 9.sty, dalej brak
- Regio Gryfice - Kołobrzeg (odj. 6:15) - Koszalin: zniknął
- Regio Kołobrzeg (odj. 8:12) - Poznań Gł.: zniknął
- Regio Kołobrzeg (odj. 15:54) - Szczecinek: zniknął
- Regio Koszalin - Kołobrzeg (odj. 19:32) - Gryfice: zniknął
- TLK 83202 Kołobrzeg (odj. 19:34) - Kraków Płaszów: opóźniony przyjazd do Krakowa o 12 minut, termin kursowania do 9.sty, dalej brak

Ciekawe czy to tylko błąd systemu, czy naprawdę pozbawiają mnie i wiele innych osób najlepszego i najtańszego dojazdu na uczelnię...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 07-12-2010, 23:47    Odpowiedz z cytatem

tomiKG, z tymi terminami np. do 9sty, to może chodzi o rozkłady zamknięciowe.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomiKG Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: 08-12-2010, 00:06    Odpowiedz z cytatem

rozumiem, tylko, że po tym 9.sty już tego pociągu nie ma...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 08-12-2010, 00:07    Odpowiedz z cytatem

tomiKG, pewnie bedzie, jak PLK poda rj zamknięciowy, im sie nie spieszy... Mr. Green

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gerhard Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2009

PostWysłany: 08-12-2010, 00:38    Odpowiedz z cytatem

Zmiany są cały czas. PKP nie może się namyśleć, czy dawny pociąg do Lublina będzie jeździł z Katowic, czy z Wrocławia. Wg "njusów" sprzed 10 minut będą jeździły dwa jednocześnie...
http://img146.imageshack.us/img146/6571/lublin1.jpg
http://img89.imageshack.us/img89/1650/lublin2.jpg

Dziwi mnie, że cały czas nie podanych IR w rozkładzie... A jak są (pojawiają się i potem znikają), to jakieś szczątki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek-Gliwice
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-12-2010, 09:13   

Hafas podaje totalne głupoty apropo osobowych jeżdżących pomiędzy Gliwicami a Katowicami, najbardziej oblegana trasa na Śląsku. Pierwszy pociąg osobowy do Katowic 4:47, następny 11:52 w dzień powszedni 23 grudnia. ????????????????Jezu co to jest????????????? Przecież to jakiś koszmar!!!
GLIWICE-KATOWICE!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
21 ,20 GRUDNIA TO SAMO!
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-12-2010, 09:25   

Nie panikujcie. Spece z TK pewnie jeszcze wklepują pociągi do hafasa. Logicznym jest, że najbardziej oblegana linia w woj. śląskim nie będzie aż tak okrojona z pociągów - pomyślcie czasem, zanim coś napiszecie.
Powrót do góry

lukasz83j Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2010

PostWysłany: 08-12-2010, 09:29    Odpowiedz z cytatem

Póki co jest ogólny bałagan jeśli chodzi o rozkład na www.rozklad-pkp.pl
Jeszcze wczoraj był tam pociąg Poznań 16:40 - Słupsk (RADEW) a dziś już nie ma...
Tak naprawdę, to chyba dopiero 12.12 okaże się jak naprawdę wygląda nowy rozkład, bo teraz hafas sobie, tabele PR sobie i tabele IC też sobie żyją własnym zyciem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

audrin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Cze 2010

PostWysłany: 08-12-2010, 15:58    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was orientuje się czy R 5628 (Toruń Gł - Wrocław Gł.) będzie jeździł na wagonach czy EN57?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 08-12-2010, 17:05    Odpowiedz z cytatem

Czy w tym tygodniu jest szansa na pojawienie się na stronie PKP IC zestawienia składów EIC, EC i TLK czy jeszcze poczekamy na to dłuższy czas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 08-12-2010, 17:24    Odpowiedz z cytatem

sebek:Raczej na zestawienie pociągów poczekamy dłużej.Oczywiście może być parę zestawień ale to wątpliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 08-12-2010, 17:30    Odpowiedz z cytatem

Zestawienia pociągów z rezerwacją miejsc muszą byc podane do publicznej wiadomości, mozna podciagnac do tego TLK-i z uwagi na to, że jest tam RF.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl