Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Zmiany kadrowe w PR Katowice
Autor Wiadomość

egon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: 08-12-2010, 00:26   Zmiany kadrowe w PR Katowice Odpowiedz z cytatem

Jak donoszą "śląskie jaskółki" w PR Katowice szykują się znowu zmiany kadrowe na szczeblu dyrektorskim.
Pan Gardoń ma zostać odwołany z funkcji dyrektora zakładu.Kto go zastąpi to na razie spekulacje.
Ciekawe tylko czym jest to spowodowane i czy opinia społeczna dowie się prawdy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 08-12-2010, 00:31    Odpowiedz z cytatem

egon, dobre wieści na początek dnia, Lubię takie rzeczy. Smile

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

19WE Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2010

PostWysłany: 08-12-2010, 00:36    Odpowiedz z cytatem

A może pan Biega? Razz

_________________
Ataków na konto (27.01): 21
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 07-02-2011, 13:01    Odpowiedz z cytatem

W innym temacie pisałem już, że dyrektorem prawdopodobnie zostanie osoba, która pracowała na kolei na Śląsku od stanowiska konduktora, a jego inicjały to JJ. Język

[ Dodano: 07-02-2011, 13:27 ]
Poza tym za-ca dyr Barbara Bielawska wybiera się do pracy w centrali PR w Warszawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

arnie2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2009

PostWysłany: 07-02-2011, 19:18    Odpowiedz z cytatem

Banialuki "S"ki którą szlag strzela że nie rządzi w PR Katowice. Póki co dyrektor Gardoń się nigdzie nie wybiera, dyrektor Bielawska również. Proponuje nie rozsiewać sekcyjnych plotek wyssanych z palca.

A.N.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 08-02-2011, 14:07    Odpowiedz z cytatem

arnie2,

Nie był bym taki pewny ruchów w Katowicach. Na razie to Gardoń ma problem z paroma zarzutami prokuratorskimi, a poza tym wczoraj w Katowicach była jakaś narada dyrektorów. Ciekawa jaka. Według mnie mogła dotyczyć dwóch rzeczy.

- Zmiany dyrektora PR Katowice

- Problemu jednego z byłych pracowników ówczesnego przedsiębiorstwa PKP PR zakład w Katowicach, którego była Pani dyrektor Pierzchała zwolniła za coś czego nie zrobił. Facet wygrał sprawę i ponoć sąd zasądził odszkodowanie + wyrównanie średniej wypłaty za 6 lat od kiedy faceta bezprawnie zwolnili. Kwota coś około 170 tys złotych. No i faceta mają jeszcze przywrócić do pracy. O wszystkim wiedzą radcy prawni zakładu w Katowicach. Ciekawie nie powiem.

[ Dodano: 08-02-2011, 14:10 ]
No i nie zapominajmy, że rodzina panującego nam obecnie Przemysław Gardonia nie już nie rządzi w województwie. Nie wiem czy dobrze o uszy mi się obiło, że były marszałek to jakiś wujek Gardonia właśnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Procesor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2011

PostWysłany: 08-02-2011, 14:34    Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem co ma narada dyrektorów do odwołania dyrektora - znowu pierdoły. To chyba centrala. Może znasz szczegóły tych zarzutów bo to bardzo ciekawe... może też kombinował z socjalnym jak niektórzy wszystkim znani Śmiech Do czasu gdy "S" będzie odsunięta od decyzyjności w folwarku to będa takie wpisy na Gardonia. Szkoda tylko że wszystko ze szkodą dla szeregowych pracowników. Na zaoranej ziemi po Śląskim PR Uszok wybuduje AquaPark gdzie związkowcy znajdą pracę przy wydawaniu ręczników Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 08-02-2011, 14:53    Odpowiedz z cytatem

Chodzi dokładnie o przywłaszczanie biletów FIP na których na wycieczki jeździli nie kolejarze. Na te wycieczki jeździła też obecnie panująca biurawa PR Katowice z tymi nie kolejarzami. Nie wiem dokładnie czy cała biurwa, ale na pewno jedna osoba siedząca teraz dość wysoko w katowickiej hierarchii no i chyba musiała wiedzieć, że osoby nie związane z koleją jeżdżą na FIP-kach.
Zarzut przywłaszczenia biletów okazał się bezprawny. Co ciekawsze sprawa tocząca się w jednym z miast województwa śląskiego zmieniła raz Panią prokurator, która sama z biletów korzystała Śmiech
Żeby było śmieszniej zarzut przywłaszczenia tychże biletów podała osoba, która też jeździła na wyżej wymieniona wycieczki. I tak niektórzy mają zdjęcia minionych lat z Włoch, Francji, Hiszpani i wszystko sponsorowane przez byłe już przedsiębiorstwo PKP PR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Procesor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Lut 2011

PostWysłany: 08-02-2011, 14:55    Odpowiedz z cytatem

A co do tego ma Gardoń i jakie są jego zarzuty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 08-02-2011, 15:12    Odpowiedz z cytatem

Do sprawy z FIP-kami nic, tak przy okazji o tym napisałem, bo może o tym była wczoraj w Kace narada.

Ponoć Gardoń ma jakiś zarzut z bonami pracowniczymi czy coś takiego, ale w tym temacie się nie wypowiem, bo nie wiem co to za sprawa i jakie ma "głębsze dno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-02-2011, 09:26    Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie słuchy, że następca dyr. Gardonia jest już namaszczony i forsowany przez lokalnych bossów kolejarskiej "Solidarności". Znam nazwisko namaszczonego, ale obiecałam trzymać mordę na kłódkę. Ciekawa jestem, czy zarząd PR ulegnie naciskom solidaruchów z PR Katowice, bo jak powszechnie wiadomo, nienawidzą oni Gardonia i od początku nieustannie pod nim ryją.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

regioEXPRESS Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2011

PostWysłany: 21-02-2011, 10:46    Odpowiedz z cytatem

Pozwolisz Noema, że Cię wyręczę.
Tak od 1 marca funkcję dyrektora PR Katowice obejmuje JANUSZ JASEK który do tej pory pracował na stanowisku kierownika pociągu w Śląskim Zakładzie PR. Mieszka w okolicach Oświęcimia, a wywodzi się jak się nie mylę z czechowickiej sekcji PR, ale co do tego pewności nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 21-02-2011, 11:34    Odpowiedz z cytatem

regioEXPRESS, nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

montana Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Sie 2010

PostWysłany: 21-02-2011, 20:28    Odpowiedz z cytatem

ludzie o czym wy mówicie! czy naprawdę wierzycie w to, że od 1 marca będzie nowy dyrektor w PR Katowice? równo z wejściem nowego rozkładu? i na dodatek z "S" ? pobożne życzenia macie esowcy, weźcie się w końcu do roboty, a nie knujcie po kątach!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21-02-2011, 22:18    Odpowiedz z cytatem

montana, a jaki związek ma ewentualna zmiana na stanowisku dyrektora z pierwszą roczną korektą rozkładu jazdy? Bo ja tu nie widzę żadnego związku. A że nowy dyrektor miałby być z namaszczenia "S"? Przecież w PKP i PR większość dyrektorów jest z namaszczenia "S".

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl