Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Nowy cennik Arrivy
Autor Wiadomość

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 09-12-2010, 12:03   Nowy cennik Arrivy Odpowiedz z cytatem

Tańsze bilety w pociągach Arriva RP od 12.12.2010 na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego

Szanowni podróżni,

Dział Marketingu i Sprzedaży Arriva RP informuje, iż z dniem 12.12.2010 roku zostaje wprowadzona specjalna taryfa "kujawsko- pomorska" obowiązująca w pociągach objętych rekompensatą w ramach umowy z Kujawsko - Pomorskim Urzędem Marszałkowskim.


Najważniejsze postanowienia związane z wprowadzeniem nowej taryfy:

W pociągach przewoźnika Arriva RP uruchamianych na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego ograniczonymi stacjami wymienionymi w kpt. 4 każdy podróżny może nabyć bilet zgodnie z cennikiem według taryfy specjalnej K-P.
2. Według taryfy K-P sprzedawane są bilety jednorazowe jak i okresowe.
3. Do taryfy "kujawsko-pomorskiej" stosuje się tylko i wyłącznie ulgi ustawowe 37%, 49%, 78%, 95% oraz 100%.
4. Do taryfy "kujawsko-pomorskiej" nie stosuje się ulg handlowych.
5. Granice obowiązywania taryfy "kujawsko-pomorskiej" wyznaczają odpowiednie stacje:
- Sierpc
- Toruń Gł.
- Bydgoszcz Główna
- Chojnice
- Bąk
- Czersk
- Kwidzyn
- Brodnica

Taryfa "kujawsko-pomorska" nie łączy się z innymi ofertami i promocjami taryfowymi. Bilety wg taryfy "kujawsko-pomorskiej" będą dostępne w kasach Arriva RP oraz w kasach Przewozów Regionalnych, a także na pokładzie pociągu. Na stacjach z czynnymi kasami Arriva RP oraz Przewozów Regionalnych za wydanie biletu w pociągu z taryfy "kujawsko-pomorskiej" będzie pobierana dopłata 5 złotych.

W załączniku znajdą Państwo tabele opłat za bilety jednorazowe oraz odcinkowe imienne miesięczne wg taryfy "kujawsko-pomorskiej".

źródło i szczegóły: strona Arrivy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 09-12-2010, 12:20    Odpowiedz z cytatem

uff, czyli mozna tez jezdzic na starej taryfie.

Swoja droga kopernik, moglbys sprobowac dowiedziec się o absurd ze skomunikowaniem w Jabłonowie o 7.30 na interregio z Olsztyna? W niedziele dasie, a caly pozostaly niedasie Razz

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 09-12-2010, 12:41    Odpowiedz z cytatem

geordi napisał/a:
uff, czyli mozna tez jezdzic na starej taryfie.


Po czym wnosisz? Moim zdaniem wyrażenie "obowiązująca w pociągach" znaczy, że inne taryfy (REGIO, RAZEM...) nie pozwalają na przejazd takim pociągiem.

Podoba mi się budowa taryfy, jest prokliencka, dostosowana do maszynowego wystawiania biletów - poszczególne zakresy cenowe mają szerokość 1 km. Dobry kierunek. Abstrahuję od cen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 09-12-2010, 13:24    Odpowiedz z cytatem

Wg jakich zasad będzie sprzedany bilet relacji Malbork-Toruń(trasa w całości obsługiwana przez Arrivę)?Czy będzie tak,że z Malborka do Kwidzyna dostaniemy jeden bilet,a od Kwidzyna drugi?Jeśli by tak miało być to oznacza to,że będzie drożej. A poza tym pewnie RegioKarnety i Turystyki już nie będą ważne. Hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-12-2010, 17:49   

A ile ja zapłacę jak mam ulgę handlową 50% ,wychodzi na to że tą ulgę którą kupuje mi mój pracodawca to Arriva będzie miała ją teraz w d....

[ Dodano: 09-12-2010, 17:54 ]
Ja już pisałem o tym skomunikowaniu w innych tematach i otrzymałem odpowiedz na maila od Arrivy i jak się okazuje w niedzielę też nie da się bo IR DRWĘCA nie kursuje w (7)co nie oznacza że to jest kur....skandal ale tu ja bym winił PR-y
Powrót do góry

pstrzyzewski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2010

PostWysłany: 09-12-2010, 18:34    Odpowiedz z cytatem

gryff napisał/a:
A ile ja zapłacę jak mam ulgę handlową 50% ,wychodzi na to że tą ulgę którą kupuje mi mój pracodawca to Arriva będzie miała ją teraz w d....


Tyle ile do tej pory w taryfie REGIO.

Ludzie, Wy nie widzicie jakie pierdoły piszecie? Aż odechciewa się czytać...


Ostatnio zmieniony przez pstrzyzewski dnia 09-12-2010, 18:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 09-12-2010, 18:40    Odpowiedz z cytatem

Skoro promocje z innych taryf nie będą honorowane to znaczy, że mogę zapomnieć o kółeczkach na turystycznych z Arrivą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pstrzyzewski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2010

PostWysłany: 09-12-2010, 18:45    Odpowiedz z cytatem

ET40 napisał/a:
Skoro promocje z innych taryf nie będą honorowane to znaczy, że mogę zapomnieć o kółeczkach na turystycznych z Arrivą?


Źle zrozumiałeś. Będą jednocześnie dwie taryfy: REGIO i K-P, więc turystyczny nie znika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 09-12-2010, 18:49    Odpowiedz z cytatem

No to moje niedopatrzenie Smile. Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 09-12-2010, 18:54    Odpowiedz z cytatem

A ja mam tylko taką sugestię ale to raczej poprzez pośrednictwo Arrivy do PR - Dlaczego na REGIO karnetach nie było przez ROK informacji że jest nieważny na Arriva Express na odcinku Kościerzyna - Gdynia ? O jakimś posranym express balice można było napisać ale już o AE nie ? Ostatnio pozwoliłem sobie zaliczyć AE i czekała mnie i kumpla niemiła niespodzianka podczas sprawdzania biletu. Na szczęście kierownik pociągu okazał się sympatycznym człowiekiem, wyjaśnił nam co i jak i nie było żadnego problemu. REGIO karnety drukują cioty z IC (Nie polecam kasy w Sopocie bo tam nie wiedzą co to jest za bilet Very Happy ) oraz PR. Ciężko było dopisać że nie dotyczy Arriva Express ? Albo za wyjątkiem Arriva Express ? Nie mam pretensji do Arrivy, ale czy nie można było tego z PR jakoś wyjaśnić ?

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET40 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Stolyca województwa.

PostWysłany: 09-12-2010, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Co tu się w ogóle dzieje, do tego, że na porządku dziennym jest przekręcanie nazwy Intercity na różne sposoby już zdążyłem się przyzwyczaić, ale z tymi "ciotami z IC i PR" to już za dużo na moje. Gdzie jest admin?
Onet tutaj kwitnie nie od dziś, ale chyba wypada coś z tym robić zamiast cały czas wycinać i blokować krytykę Przewozów Regionalnych.

@Pawel_15, te 15 w nicku to wiek? Bo takie odniosłem wrażenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 09-12-2010, 21:35    Odpowiedz z cytatem

ET40, masz rację. Ten prezent na Dzień Kolejarza był fajny, ale nie wszyscy na niego zasłużyli, mimo wszystko pracują sobie na kolejne ostrzeżenia.
Do rzeczy:
Pociąg Arriva Express jest pociągiem, w którym obowiązuje taryfa specjalna, więc REGIOkarta może być nie honorowana.

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 09-12-2010, 22:16    Odpowiedz z cytatem

@ET40, tak się składa że Administrator by się przydał tylko w przypadku twojej osoby. Nie śledzę z dużą uwagą reszty tego szanowanego (poza Wachem i spółką) forum, ale zdążyłem zauważyć że twoje posty to pieprzenie trzy po trzy. Jesteś jakimś pokręconym wewnętrznie sympatykiem PKP IC który odreagowuje nieudolność ów spółki na tymże forum. I właśnie dzięki tobie kwitnie tutaj onet którego ja sobie na tym forum nie życzę. Jak będę chciał obejrzeć cyrk albo przeprowadzić analizę braku intelektualnego to wejdę na wspomniany onet albo włączę na naszych żenujących polityków.

Byłem, jestem i będę przeciwnikiem PKP IC. To że w Sopockiej kasie ów spółki można nabawić się traumy, ataku nerwowego czy zgonu psychicznego wiem nie tylko ja i nie od dziś. Pracują tam niekompetentne osoby które nie mają pojęcia po co tam się znajdują i jest dla nich problemem gdy klient prosi o kombinowany bilet lub o Regio karnet. Wybacz ale inaczej ów stanu rzeczy nazwać nie potrafię.

PR też tutaj nie są bez winy, przeczytaj i przeanalizuj mój post to może zrozumiesz o co mi chodzi.

Ta 40 w nicku to rozumiem poziom IQ, bo takie wrażenie odnoszę oglądając twoją twórczość na tym forum.

@PKPowiec - Wiem że Arriva Express jest objęta taryfą specjalną. Ubolewam nad tym że na bilecie nie znajduje się o tym JAKAKOLWIEK informacja, choć jest miejsce aby zamieścić stosowne parę literek. Całe szczęście że kierownik pociągu okazał się człowiekiem pozytywnie nastawionym i nie szukał od razu konfliktu tylko grzecznie i na spokojnie wytłumaczył co i jak. Ja nie jestem skory do szukania zaczepki, chyba że ktoś do mnie pierwszy z ryjem wyskakuje tak jak latem zrobił jeden przerośnięty burak z IC, który gdyby nie był potężnie zbudowany to by zarobił po pysku za swoje chamskie i niekulturalne zachowanie.

Dobra, o co mi właściwie chodziło - Dlaczego na biletach REGIOkarnet nie było notki że bilet nie jest ważny na AE i moją opinię na temat osób pracujących w kacie PKP IC w Sopocie.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-12-2010, 22:50   

A ja dla odmiany krytykuję wszystkie spółki jeśli na to zasłużą ,ale nie jestem przeciwnikiem żadnej .W podpisie mam logo Arrivy chociaż też jej czasami nie oszczędzam w krytyce .Nie mam reklamy IR pod awatarem bo uważam że nie powinno być masowej darmowej reklamy. Zgadzam się z ET40co do słownictwa niektórych użytkowników na tym forum .Wracajmy do tematu
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 10-12-2010, 01:53    Odpowiedz z cytatem

pstrzyzewski napisał/a:
Ludzie, Wy nie widzicie jakie pierdoły piszecie? Aż odechciewa się czytać...


Wynika to wyłącznie z niejednoznacznego sposobu ogłoszenia nowej taryfy. Po takiej (dez)informacji mamy prawo mieć wątpliwości, szeregowi pasażerowie - tym bardziej będą je mieli.

Widzisz tam gdzieś napis "dotychczasowe taryfy pozostają w mocy we wszystkich pociagach"? Trudno go dodać? Nietrudno, prawda? Więc dlaczego go nie ma? (myśli sobie psim i nadal ma wątpliwości)

Pawel_15 napisał/a:
Byłem, jestem i będę przeciwnikiem PKP IC.

Proszę Cię bardzo, ale można się przy tym zachowywać kulturalnie. Na przykład określenie:
Pawel_15 napisał/a:
niekompetentne osoby

jest dużo bardziej rzeczowe i konkretne, niż jakieś wieloznaczne "cioty", prawda? I nikt się na to nie oburzy, bo każdy sam dobrze wie, jak jest Wink

Zgadzam się z uwagą o braku adnotacji dot. AE. Czy w sezonie gdy zauważyłes problem, napisałeś o tym krótkiego maila do PR lub IC?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl