Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
REGIOkarta - tańsze bilety
Autor Wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 13-05-2011, 19:57    Odpowiedz z cytatem

Dziś kumpel pokazywał mi swoją "zużytą" REGIOkartę, zużytą, czyli nieważną, po toku. Zdjęcie jest w połowie zniszczone, kruszy się nadruk - proponuje ludziom w PR wprowadzić folię ochronną. Nosząc kartę w portfelu albo w kieszeni, są różne warunki - jest podwyższona temperatura, większa wilgoć, tarcie i nadruk się ściera. Pomyślcie o tym, bo po około pół roku taka REGIOkarta wygląda jak szmata (w sencie jej czytelność).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

thenatanaell Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009
Skąd: Chojnów

PostWysłany: 13-05-2011, 22:27    Odpowiedz z cytatem

Czy nie wiecie może kiedy będzie można dostać kod promocyjny na REGIOkartę???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sylwiaQ2 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Gru 2010

PostWysłany: 13-05-2011, 23:49    Odpowiedz z cytatem

Mi z kartą się w ciągu roku nic nie stało... nie wiem czemu macie takie problemy..

_________________
Ilość km przebytych w 2010 pociągami: 15tyś. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 14-05-2011, 07:58    Odpowiedz z cytatem

Zależy, jak je przechowujesz. Jak byłem w szkole jeszcze, to część z nas miała takie ochronne folie na legitymacje szkolne, a część uczniów nosiła je w tylnych kieszenie spodni (wtedy mało kto z uczniów nosił portfel, bo i tak nie miał co do niego włożyć Smile ) I taka legitymacja noszona w kieszenie po kilku miesiącach wyglądała jak szmata, zdarzało się nawet, że kanar w autobusie kwestionował jej ważność.
Podobnie jest z REGIOkartą, lepiej wprowadzić taką folię ochronną, żeby była zawsze jak nowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 14-05-2011, 15:46    Odpowiedz z cytatem

I dalej żadnej sensownej promocji nie widać? Niestety przy obecnej cenie REGIO KARTY w relacji Warszawa- Kraków- Warszawa, zdecydowanie bardziej opłaca mi się jeździć na REGIO KARNECIE.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kubanowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009

PostWysłany: 14-05-2011, 23:52    Odpowiedz z cytatem

no to fajnie, że możesz jeździć na Regio Karnecie. Nie rozumiem Twojego problemu. Jeden kupuje Regio Kartę, a jeden kupuje Regio Karnet, inny jeździ na jednorazowych, a inny jeździ rowerem. Są osoby, którym opłaca się kupować Regio Kartę i są takie, którym się nie opłaca. Mnie się nie opłaca i nie jestem z tego powodu w żaden sposób niezadowolony. Mówi się trudno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sylwiaQ2 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 19 Gru 2010

PostWysłany: 14-05-2011, 23:57    Odpowiedz z cytatem

Przecież regiokarta jest sztywna, jak dowód... nie wiem jak mogła się "zużyć"

_________________
Ilość km przebytych w 2010 pociągami: 15tyś. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2007

PostWysłany: 19-05-2011, 15:48    Odpowiedz z cytatem

Wg informacji z dzisiejszej konferencji prasowej, w czerwcu REGIOkarta ma być oferowana 20% taniej.
http://www.przewozyregionalne.pl/img_in//NEWS/Prezentacja%20korekta%20czerwcowa2011.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 19-05-2011, 22:13    Odpowiedz z cytatem

sheva Ty sie lapiesz przeciez na lojalnosciowa promocje, czyli 135 zamiast 169.

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bungi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2010

PostWysłany: 29-05-2011, 12:14    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W czerwcu 2011 r. REGIOkartę można kupić w promocyjnej cenie! Normalnie półroczna karta kosztuje 99 zł, a roczna 169 zł. Od 1 do 30 czerwca kartę półroczną można kupić już za 79 zł, a roczną za 135 zł.


PRy sobie znowu jaja robią... a co z przedłużeniem karty? nadal tyle samo? PRowscy majketingowcy miotają się od lewej burty do prawej nie wiedząc co zrobić z RK...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 31-05-2011, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Czort wie. Ja zamówiłem prolongatę, a po dwu dniach dowiedziałem się o zniżce od czerwca. To wszystko jest na jakichś wariackich papierach robione.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 31-05-2011, 17:30    Odpowiedz z cytatem

bungi napisał/a:
PRy sobie znowu jaja robią... a co z przedłużeniem karty? nadal tyle samo? PRowscy majketingowcy miotają się od lewej burty do prawej nie wiedząc co zrobić z RK...

Sam się motasz. Promocja na nową REGIOkartę trwa tylko w czerwcu. Natomiast ulgę lojalnościową za przedłużenie REGIOkarty masz przez cały rok. Co w tym jest niezrozumiałego? Że w obu przypadkach REGIOkarta kosztuje tyle samo? A cóż w tym dziwnego?

Ja rozumiem, że teraz jest w modzie dysleksja i cały szereg innych dys..., ale zanim napiszecie coś, zastanówcie się dobrze co komentujecie i co chcecie napisać. Przede wszystkim czytajcie ze zrozumieniem!

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

bungi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Cze 2010

PostWysłany: 31-05-2011, 20:12    Odpowiedz z cytatem

Bez osobistych wycieczek, dobrze?

Ulgi 'lojalnościowej' nie mam przez cały rok, bo została wprowadzona niedawno i nie wiadomo ile potrwa. Obudzi się któryś majketingowiec w PR i zlikwiduje. Tak samo na nowe w czerwcu.

W lutym (12, 13 i 14) była promocja na drugą kartę 50% taniej. Fajna, bo wychodziło mniej niż dwie przedłużane (jakieś 22 pln różnicy, zawsze coś).

Dla mnie niezrozumiałe jest traktowanie użytkownika starego na równi z nowym, ale to obserwuję nie tylko w PR, również w innych branżach starego klienta ma się gdzieś. Zwłaszcza, że w PR i tak pojedzie i tak pojedzie jak ma jechać.


Na formularzu zamówienia jest opcja wzięcia karty dla drugiej osoby, obie przychodzą pod ten sam adres. Ponieważ to PR pokrywa koszt przesyłki to jeszcze zarabia w sytuacji gdy wezmę dwie karty dla rodziny. Ot, biznes.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31-05-2011, 20:23    Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar wystąpić do władz PR o pulę kodów promocyjnych dla użytkowników naszego forum. Łaski robić nie powinni - w końcu robimy im darmową reklamę. Ciekawe jaka będzie ich reakcja, bo oficjalnie kolejowy "salon" nie przyznaje się do jakichkolwiek związków z naszym forum. Wszak i kadrze kierowniczej PR wielokrotnie nadepnęliśmy na odcisk i zapewne jeszcze nie raz nadepniemy...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 31-05-2011, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
sheva Ty sie lapiesz przeciez na lojalnosciowa promocje, czyli 135 zamiast 169.


Dobra to teraz policzmy jaka jest różnica pomiędzy biletem z ulgą 30% na IR na odcinku Warszawa- Kraków a ceną jednego przejazdu na REGIO KARNECIE. W moim przypadku REGIO KARTA obecnie to fatalny wybór.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl