Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Złe traktowanie pracowników WARS-u
Autor Wiadomość

kolega Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2011

PostWysłany: 12-01-2011, 15:56   Złe traktowanie pracowników WARS-u Odpowiedz z cytatem

JADAC pociagiem relacji Szczecin-Warszawa odbywalem swa podroz w WARS-ie. To czego ujzaly moje oczy strach by wyszlo na jaw. Obsluga pijana!!! Fakt nie cala ale jednak!!! Pan obslugujacy klientow "pachnial" ALKOHOLEM!!!! A jak odnosil sie do swoich pracownikow to slow by to okreslic brakuje... Wyzywal ich od niedorozwoiow itd. Dla mnie to jest niedopuszczalne. Powinien byc zwolniony. W dzisiejszych czasach nie jestesmy niewolnkiami!!! Szkoda ludzi!!!! Jak wogole taki czlowiek pracuje z ludzmi??? Co to sie dzis wyprawia?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 12-01-2011, 16:05    Odpowiedz z cytatem

kolega, co Ty się dopiero obudziłeś że takie rzeczy się zdarzają w Warsie?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 12-01-2011, 16:09    Odpowiedz z cytatem

Ale pijany "szef kuchni" to chyba nie codzienność? Chyba nie, bo jak ja niegdyś korzystałam z usług Warsu (firma ze Szczecina), to żarcie było całkiem przyzwoite, a obsługa bardzo kulturalna.

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 12-01-2011, 16:12    Odpowiedz z cytatem

Nie napisałem że codzienność,ale sie zdarza i nie rzadko. A był taki jeden Warsiarz ze Szczecina, w 2008 miał Barbakana tylko że ten był chamowaty. Natomiast o dziwo do warszawiaków nic nigdy nie miałem.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rysio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2009

PostWysłany: 12-01-2011, 16:37    Odpowiedz z cytatem

Jak kogos razi ze ktos jest pijany, zawsze mozna zglosic policji, na pewno poskutkuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

muzyk50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2010

PostWysłany: 12-01-2011, 16:44    Odpowiedz z cytatem

Mozesz Kolega napisac jaki to byl pociag czy TLK czy EIC,oczywiscie jezeli masz ochote to zrobic,chamstwo trzeba tepic porzadni ludzie nie dostali relacji ,a pijak o chamskim zachowaniu pracuje,Napisz nazwe pociagu i date przejazdu.

[ Dodano: 12-01-2011, 16:50 ]
kolega, Witam jezeli mozesz napisz mi prywatnie date podrozy,nazwe pociagu i godz bede wdzieczny pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolega Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2011

PostWysłany: 12-01-2011, 17:44    Odpowiedz z cytatem

Pociag "CHROBRY"...pijany był pan Józef P. czy jak mu tam... Ludzie to sie w pale nie miesci co jego pracownicy musza znosic pracujac z nim. Czesto jezdziłem z tym oto panem z Poznania innym pociagiem który niestety juz nie jezdzi przez Poznan i dlatego korzystam z usług "CHROBREGO" i tam tez zauważyłem, ze ten człowiek był pod wpływem alkoholu niekiedy nawet w stanie upojenia. Co zrobić by pomóc jego pracownikom?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rysio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2009

PostWysłany: 12-01-2011, 17:46    Odpowiedz z cytatem

Policja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12-01-2011, 19:25    Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie wezwa policje z trasy tak by na najbliższej stacji czekała...A ha i lepiej może nie zawiadamiac załogi konduktorskiej bo ta może ostrzec...Tak to szczyt chamstwa porządnym albo odbierają wagony nie słusznie bądż na czyjeś zlecenie, tak by mieli ich najlepsi Warsowscy kumple >> patrz przykład w zeszłym roku Krakowianka, albo w przetargu nie dostają wagonów a te stare mendy kolesie Buczkowskiego i Supy mają najlepsze pociągi i do czego doprowadzają....I pytam sie za co Wars dostaje nagrody...to śmiech i farsa....i kpina z podróżnych...Nagłośnijcie te sprawę z P. ...taki cham nie ma prawa miec wagonu i to w takim pociągu! Jego miejsce jest z miotła na ulicy! A pracownicy o ile ktoś z nich czyta to forum...niech pomyślą nad zbiorowym donosem do PIP-u. Bo zapewne o umowach też tylko mogą śnic....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

muzyk50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2010

PostWysłany: 12-01-2011, 21:04    Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Ci Kolega prawdopodobnie bedzie mial ladny ambaras, masz raje Pawcio, przydupasy Buczkowskiego moga robic co chca od Urygi z Gdyni,do Klimczuka z Warszawy i inni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolega Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2011

PostWysłany: 13-01-2011, 10:13    Odpowiedz z cytatem

Tak z tym trzeba cos zrobic... Powinien zapanowac porzadek... Ale gdzie zgłosic te sprawe? Gdzie doniesc na pana P....? Do jakiej dyrekcji???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 13-01-2011, 14:44    Odpowiedz z cytatem

Poniewaz od razu nie wezwano policji, to właściwie teraz jest już "po ptokach". A ponieważ jechałes IC (?) to ja na twoim miejscu napisałabym do IC z opisem sytuacji (tylko nie "wydzieraj" się tak w liście stawiając milion wykrzykników i pytajników, bo nie wezmą twojego listu serio) i żądaniem albo reakcji, albo kontaktu do firmy odpowiedzialnej za obsługę WARS-u w tym pociągu. Ta droga przynajmniej mnie wydaje się najwłaściwsza.

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolega Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2011

PostWysłany: 13-01-2011, 15:46    Odpowiedz z cytatem

Jasne tylko która firma jest odpowiedzialna za obsługe pracujaca w Warsie? Z tego co sie orjentuje to ten człowiek kazdego dnia jest pod wpływem alkoholu w czasie pracy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

syrenka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 30 Sie 2008
Skąd: Wielka Polska

PostWysłany: 13-01-2011, 16:29    Odpowiedz z cytatem

A przeczytałeś to co napisałam? Napisz do IC, dowiedz się. Może uda ci się to załatwić telefonicznie. Oni przecież najlepiej wiedzą, komu wynajmują wagon...

_________________
Póki co tańczmy w rytmie karmanioli
Nim mały Jarek obwoła się Cesarzem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

muzyk50 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2010

PostWysłany: 13-01-2011, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Kolega wyslalem Ci prywatna wiadomosc co gdzie i jak masz robic przeczytaj ja wreszcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl