Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Bilety DB bahn
Autor Wiadomość

smalec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2010

PostWysłany: 04-10-2011, 12:13    Odpowiedz z cytatem

Czy jest szansa żeby kupić bilet Poznan - Dortmund za 49euro? Jesli tak, to czy w kasie międzynarodowej czy przez internet? (wyjazd 4 listopada)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 04-10-2011, 15:05    Odpowiedz z cytatem

smalec,
w tej chwili za 49 euro dostępne jest następujące połączenie:

Poznan Gl. Pt, 04.11.11 odjazd 17:35 EC 42 Berlin-Warszawa-Express, przyjazd Berlin ostbanhof 20.03

Berlin Ostbahnhof Pt, 04.11.11 odjazd 20:56 7 ICE 540 Intercity-Express

Dortmund Hbf So, 05.11.11 przyjazd 00:48 16

[ Dodano: 04-10-2011, 16:04 ]
Ww połączenie ze strony DB

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

smalec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2010

PostWysłany: 04-10-2011, 17:19    Odpowiedz z cytatem

Dzięki bardzo. Takie połaczenie bardzo mi pasuje.
Jeszcze dodatkowe pytanie. Czy często zdarza się że BWE ma opóźnienie w drodze do Berlina? 50min na przesiadkę to sporo, ale jak wiadomo w Polsce nie zawsze się uda zdążyć na kolejny pociąg. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xenocide Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: Opole

PostWysłany: 17-10-2011, 10:36   Opole-Lepzig w dobrej cenie Odpowiedz z cytatem

Szanowni forumowicze! Czy ktoś może udzielić mi rady w kwestii zakupu biletu z Opola do Lipska w Saksonii (i z powrotem)? Czy mam po prostu kupić bilet międzynarodowy CIV, czy też istnieje możliwość skorzystania z jakiejś promocji w związku z faktem, że DB Regio funkcjonuje na trasie Wrocław-Drezno? Przejazd w 2 osoby, piątek-sobota.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 17-10-2011, 17:00    Odpowiedz z cytatem

Bilety w ofercie TY i Raz, Dwa, Trzy z Opola do Zgorzelca, a dalej w automacie w pociągu SachsenTicket. To chyba będzie najlepsza opcja.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

casterr Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2011

PostWysłany: 19-10-2011, 11:03    Odpowiedz z cytatem

komfort jazdy pociągami niemieckimi jest nie do porównania z naszymi dla samego tego faktu warto się przejechać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 19-11-2011, 14:44    Odpowiedz z cytatem

Cztery pytania, bo mało rozumiem po niemiecku a nie chcę w opcym kraju się zastanawiać co i jak:

1. Czy Na bilecie "Sachsen Ticket":

http://www.bahn.de/regional/view/regionen/sachsen/freizeit/sachsen_ticket.shtml

za 29 E możemy w niedziele jeździć całą naszą grupą (4 osoby dorosłe) cały dzień pociągami RE IRE RB po całej Saxonii??

2. Automaty biletowe w NRD przyjmują tylko banknoty 10 E w przeciwieństwie do automatów w RFN które przyjmują różne. Prawda to czy jakaś głupota (wyczytałem gdzieś w necie)??

3. Ten sam bilet w kasie lub u konduktora 2E drożej ??

4.W drodze powrotnej jadąc pociągiem z Drezna do Wrocławia, niczym się nie martwimy bo mamy Turystyka który pozwala wjechać do stacji granicznych, a kolega który nie ma (bo ma zniżkę 50% to się nie opłaca) to ma kupić przejściówkę za 7 zł u polskiego konduktora ??

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

melocot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 20-11-2011, 16:04    Odpowiedz z cytatem

Ad.1 Tak. Nie tylko w Saksoniii ale także w Turyngii i Saksoni-Anhalt - w sumie w trzech Landach.
Ad.2 Większej bzdury nie czytałem. Generalnie automaty biletowe nie służą do rozmieniania pieniędzy, a więc za bilet w cenie 16 EUR automat dopuści banknoty o nominale do 20 EUR.
Ad.3 Tak, pod warunkiem, że jest dostępny inny "kanał" zakupu biletu - automat, kasa. Jeśli jest inaczej opłata +2 EUR nie jest pobierana.
Ad.4 Przecież niemieckie bilety landowe są ważne do polskich stacji granicznych - zasada wzajemności.

PS. Co to znaczy "opcy"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

WaldiG Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 22 Lis 2011

PostWysłany: 22-11-2011, 22:20    Odpowiedz z cytatem

Witam
na Święta wybieram się do Niemiec - na 5 dni. Poszukuję połączenia kolejowego na linii Frankfurt Flughafen - Berghausen (przystanek: Am Stadion). Czy Szanowni Forumowicze, ze swoich doświadczeń, mogliby podpowiedzieć najtańsze rozwiązanie? DB.de pokazuje mi ofertę w postaci 29 EUR w jedną stronę. Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-11-2011, 09:25   

Poszukuje tanego biletu z Warszawy do Berlina na 25 grudnia. Chce pojechac tylko do Poznania, ale dzis dowiedzialem sie, ze dzieci do lat 12 jada za darmo na trasie do Berlina, wiec chcialem skorzystac. Na stronie bahn.de rzeczywiscie za 2 maluchow ( 5 i 8 lat) mam za darmo, ale dorosli juz jak za zboze:-) czyli 97, 5 euro plus 3.5 euro za wystawienie biletu. Intercity. pl oczywiscie zlewka.Wiec sie nie kalkuluje. Pytanie o bilety za 29 euro, kiedys byly a teraz na razie czy juz nie ma na 25 grudnia?? Ktos moze poradzic. Oczywiscie wiem, ze moge TLK lub IR, ale probuje cos znalezsc, ze by bylo z pewna miejscowka a i cenowo do przelkniecia.
Powrót do góry

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 25-11-2011, 09:59    Odpowiedz z cytatem

miko frustratus napisał/a:
Poszukuje tanego biletu z Warszawy do Berlina na 25 grudnia. Chce pojechac tylko do Poznania, ale dzis dowiedzialem sie, ze dzieci do lat 12 jada za darmo na trasie do Berlina, wiec chcialem skorzystac. Na stronie bahn.de rzeczywiscie za 2 maluchow ( 5 i 8 lat) mam za darmo, ale dorosli juz jak za zboze:-) czyli 97, 5 euro plus 3.5 euro za wystawienie biletu. Intercity. pl oczywiscie zlewka.Wiec sie nie kalkuluje. Pytanie o bilety za 29 euro, kiedys byly a teraz na razie czy juz nie ma na 25 grudnia?? Ktos moze poradzic. Oczywiscie wiem, ze moge TLK lub IR, ale probuje cos znalezsc, ze by bylo z pewna miejscowka a i cenowo do przelkniecia.

To nie jak za zboze tylko normalna cena. Jesli nie ma biletow za 29 EUR lub 39 EUR to znaczy ze sie skonczyly.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-11-2011, 10:47   

ok, tylko nie bylem pewny, czy sie skonczyly, czy jeszcze nie wprowadzili. Mam wrazenie, ze jednak druga opcja jest wlasciwa, poniewaz chyba intercity jeszcze nie sprzedaje biletow, przynajmniej przez net. Jestem ciekaw czy te bilety promocyjne sa/byly mozliwe do kupienia przez internet zarowno w db jak i intercity?
Powrót do góry

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 25-11-2011, 11:25    Odpowiedz z cytatem

Jest opcja z Poznania ( dorosly, dziecko 5, dziecko 8 ) z przesiadka we Frankfurcie za 33,60 euro.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2008

PostWysłany: 25-11-2011, 15:45    Odpowiedz z cytatem

miko frustratus napisał/a:
. Jestem ciekaw czy te bilety promocyjne sa/byly mozliwe do kupienia przez internet zarowno w db jak i intercity?

W DB na pewno. O Intercity sie nie wypowiadam, reczyc za nich to szukac sobie klopotow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kAtowice.23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2007

PostWysłany: 27-11-2011, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba kupować biletów DB na stronach niemieckich od poł roku są kasy DB kolejowe w Polsce. Nikt otym nie mówi głośno ponieważ jest to nie na rękę przewoźnikom. Kasy są w całej Polsce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl