Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Bilety DB bahn
Autor Wiadomość

krkonoš Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Wrz 2010

PostWysłany: 21-07-2012, 20:59    Odpowiedz z cytatem

Pociągi te pewnie są skomunikowane ze sobą, a w Niemczech jeżdżą bardzo punktualnie. Ale oczywiście możesz wyjechać wcześniej z Drezna i np. rzucić okiem na Saską Szwajcarię (np. podejść z Kurortu Rathen na Bastei albo zwiedzić bardzo ładne Bad Schandau). Z tego co kojarzę, bilet Labe - Elbe ważny jest także na promy na Łabie (choć chyba nie wszystkie - trzeba to sprawdzić).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 21-07-2012, 21:02    Odpowiedz z cytatem

Chłopie to jest DB a nie PKP, tam jeden pociąg czeka na drugi. Minus jest taki że jeden pociąg czasem powoduje opóźnienie pięciu ale przynajmniej nikt nie zostaje na peronie i nie ogląda tylnych świateł odjeżdżającego pociągu którym miał jechać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 21-07-2012, 21:07    Odpowiedz z cytatem

Uff koszmary PKP na chwile mi przyslonely oczy Smile zreszta tak samo jest w Czechach tez sa skomunikowane . Pytanie troche inne czy byliscie w Eisbahnmußeum w Dreznie ? Fajne to ?

[ Dodano: 21-07-2012, 21:12 ]
Krkonos to co na zdjeciach dales jest fajne ale ja mam dosc szczegolny feler - niecierpie gor Smile to dlatego ze jak bylem maly od 2 r.z do mniej wiecej 16 rodzice w KAZDE wakacje ciagali mnie a to w Bieszczady a to w Tatry i od tego czasu w gorach moge byc max 10 minut Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcel Hans Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2011

PostWysłany: 31-07-2012, 15:27    Odpowiedz z cytatem

Czy jeśli kupię bilet DB przez internet i wydrukuje w domu relacji Katowice-Berlin, to będzie uznawany po polskiej stronie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

melocot Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 31-07-2012, 18:13    Odpowiedz z cytatem

Internetowy system sprzedaży biletów DB nie dopuści opcji samodzielnego wydrukowania biletu na przejazd Katowice - Berlin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcel Hans Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lis 2011

PostWysłany: 01-08-2012, 13:44    Odpowiedz z cytatem

Niestety też to zauważyłem. Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 01-08-2012, 21:17    Odpowiedz z cytatem

Marcel Hans wprawdzie moje doswiadczenia z DB sa zadne ale strone wczesniej masz spis punktow sprzedazy DB w Polsce . Mozesz tam kupic bilet na to polaczenie z tym ze bylem u rzeszowskiego posrednika i tam owszem taki bilet wystawia ale do ceny zakupu dolicza sie 50 zl kurierskiej za dostarczenie biletow pod wskazany adres (pani wyjasnila mi ze te bilety jada z Poznania gdzie jest jakis glowny punkt sprzedazy)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 01-08-2012, 22:58    Odpowiedz z cytatem

To już chyba lepiej zamówić na stronie DB z wysyłką do Polski, o ile jest możliwa w tym przypadku, bo 3,5 euro to jednak mniej niż 50 zł, a bilet przychodzi priorytetem w kilka dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 13-08-2012, 20:15    Odpowiedz z cytatem

Ciekawa informacje zdobylem za posrednictwem pewnego forum podrozniczego ktora dotyczy DB :


Bardzo ciekawa oferta pojawiła się ostatnio w znanym niemieckim serwisie L'Tur. Dzięki współpracy z Deutsche Bahn, serwis sprzedaje bilety kolejowe last minute w dwóch opcjach:
- 25 EUR - bilety na połączenia w ramach Niemiec
- 35 EUR - bilety na połączenia z Niemiec do Polski, Czech i na Słowację (póki co dostępne tylko: Warszawa, Poznań, Gdańsk, oraz Praga i Bratysława)
Najlepsze: oferta obejmuje także pociągi dużych prędkości ICE (po Niemczech do 300km/h Smile dla zainteresowanych mapka najszybszych odcinków http://goo.gl/OZAUa )

Link do oferty: http://bahn.ltur.com/?omnin=DB-DE

Warunki:
- stacja początkowa zawsze musi na terenie Niemiec (zatem odpadają połączenia z Polski do Niemiec)
- bilety dostępne nie wcześniej niż na 7 dni przed odjazdem (choć można znaleźć pojedyncze bilety nawet na 14 dni przed)
- płatność tylko kartą kredytową (zakup oczywiście online)
- oferta dostępna w pociągach ICE, IC i EC; możliwe przesiadki w ramach jednego biletu
- brak możliwości zwrotu i wymiany biletu

zrodlo : http://fly4free.pl/forum/deutsche-bahn-bilety-last-minute-25-euro-kraj-35-euro-do-polski,35,17531
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 22-10-2012, 15:57    Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Jesteśmy autoryzowanym agentem DB Bahn (znajdziecie nas na liście pod linkiem w jednej z wiadomości na 5. stronie tego wątku).
Oferujemy wszystkie produkty DB Bahn na podróże po całej Europie (zniżki, bilety grupowe, karty rabatowe BahnCard itd.).
Wysyłamy bilety m.in. kurierem za jedyne 23,-zł.
Chętnie odpowiemy na pytania, pomożemy w zaplanowaniu podróży.

Zapraszamy.

Pozdrowienia,
Jarek

PS - Prywatnie dwie osoby z naszej firmy - Jeffrey i Jarek - są też miłośnikami kolei i modelarzami kolejowymi. Uczestniczymy m.in. w spotkaniach Toruńskiej Makiety Modułowej (zdjęcie grupowe z poprzedniej imprezy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Polrail Service Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Paź 2012

PostWysłany: 19-11-2012, 08:39   Jubileuszowa karta rabatowa DB Bahn - Jubilaums-BahnCard 25 Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

Poniżej zamieszczam szczegółowy opis oferty specjalnej DB Bahn na zakup karty rabatowej Jubilaums-BahnCard 25 wydanej z okazji jubileuszu 20-lecia kart rabatowych BahnCard. Mam nadzieję, że może to Was zainteresować, szczególnie, że 25% rabatu można otrzymać również na zakup biletów w ruchu z/do Polski i Niemiec nawet od cen promocyjnych np. na pociągi Berlin-Wraszawa Express i Berlin-Gdynia Express. Warto policzyć. A dodatkowo jest jeszcze kilka innych korzyści, o których przeczytacie poniżej.
Zainteresowanych zapraszam na prv lub do kontaktu tel.

= początek oferty =
Jeszcze do 30. listopada można zamawiać specjalną jubileuszową kartę rabatową Jubilaums-BahnCard 25 wydaną przez DB Bahn z okazji 20-lecia kart rabatowych BahnCard.
Wydając jedynie EUR 20,- oszczędzaj 25% na przejazdach 2. klasą przez 4 miesiące.
Idealna oferta dla podróżujących okazyjnie.
Jubileuszowa karta rabatowa Jubilaums-BahnCard 25 zapewnia wszystkie korzyści standardowej karty rabatowej BahnCard 25: 25% rabatu od normalnej ceny na wszystkie bilety DB Bahn z możliwością łączenia z innymi promocjami cenowymi, dzięki czemu jeszcze taniej można podróżować pociągami dalekobieżnymi i międzynarodowymi. Koszt zakupu Jubilaums-BahnCard 25 może się zwrócić już od pierwszej podróży.
Po upływie 4 miesięcy ważność jubileuszowej karty rabatowej Jubilaums-BahnCard 25 automatycznie przedłuży sie o kolejny rok na zasadzie abonamentu dla regularnej karty rabatowej BahnCard 25. Jeżeli nie jesteś zainteresowany przedłużeniem, to pamiętaj, aby złożyć rezygnację na 6 tygodni przed końcem ważności jubileuszowej karty rabatowej.
Ważne dla zainteresowanych przedłużeniem ważności jubileuszowej karty BahnCard 25 o kolejny rok:
Jeżeli należysz do jednej z poniższych uprawnionych grup, prześlij razem ze swoim zamówieniem na jubileuszową kartę BahnCard 25 (przejazdy 2. klasą, za okazaniem uprawnienia) dowód uprawnienia, a kartę BahnCard 25 na kolejny rok otrzymasz za jedyne EUR 39,- (zamiast 59,-).
Uprawnieni:
- Osoby od 6 do ukończenia 17 roku życia, uczniowie, stażyści i studenci do ukończenia 26 roku życia.
- Osoby po ukończeniu 60 lat.
- Renciści z pełnym inwalidztwem.
- Niepełnosprawni od 70% stopnia niepełnosprawności.
Jubileuszowa karta rabatowa Jubilaums-BahnCard 25 nie posiada zdjęcia właściciela. Dla celów kontroli w pociągach proszę mieć przy sobie ważny dokument identyfikacyjny ze zdjęciem. Podróżnym poniżej 16 roku życia wystarczy legitymacja szkolna. Ważne, aby dokument identyfikacyjny zawierał nazwisko, datę urodzenia i zdjęcie właściciela.
Dalsze warunki:
- Jubileuszowa karta BahCard 25 obowiązuje podczas podróży pociągami podmiejskimi, regionalnymi, dalekobieżnymi (rabat również na oferty promocyjne) i międzynarodowymi w ruchu do/z Niemiec (rabat również na oferty promocyne i dla oferty RAILPLUS) kolei DB oraz licznych innych przewoźników kolejowych i autobusowych.
- Początek ważności jubileuszowej karty BahnCard 25 najpóźniej 30.11.2012.
- Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują za darmo w towarzystwie swoich rodziców/dziadków posiadających jubileuszową kartę BahnCard 25, pod warunkiem poinformowania o tym podczas kupna biletu przed wyjazdem (Proszę zwrócić uwagę, że w różnych firmach przewozowych mogą obowiązywać w tym zakresie różne regulacje).

Dodatkowe korzyści:
- Program bahn.bonus - jako posiadacz jubileuszowej karty BahnCard 25 możesz w łatwy sposób uczestniczyć w programie bonusowym bahn.bonus i zbierać swoje punkty bonusowe. Poinformuj przy każdym zakupie biletu DB Bahn, że zbierasz pukty bonusowe, a za każde wydane 1 Euro zostanie Tobie przyznany jeden punkt. Punkty bonusowe możesz również gromadzić kupując usługi u partnerów DB Bahn (np. wypożyczalnie aut, hotele).
- Darmowe przejazdy City-Ticket - kupując bilet DB Bahn z jubileuszową kartą BahnCard 25 na przejazd pociągiem dalekobieżnym (trasa powyżej 100km) możesz za darmo dojechać do celu podróży korzystając z transportu publicznego (autobus, kolej podmiejska, metro, tramwaj) w ramach strefy miejskiej City-Ticket.
= koniec oferty =

Pozdrowienia,
Jarek
Polrail Service
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jaro85 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2011

PostWysłany: 21-11-2012, 16:11    Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Zamówiłem i opłaciłem bilety na EN Jan Kiepura 9 grudnia w relacji Utrecht-Poznań przez bahn.de. Było to w zeszłym tygodniu w czwartek tj.15 listopada a jutro mija tydzień a bilety nadal do mnie nie doszły. W statusie zamówienie jest napisane "opracowane". Ktoś wie ile się średnio czeka na przesyłkę i czy bilety dostarcza kukier czy Poczta Polska?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21-11-2012, 16:52    Odpowiedz z cytatem

Bilety dostarcza Poczta Polska. Ja już chwilę tam nie zamawiałem biletów, ale z tego co pamiętam, nigdy nie czekałem na nie dłużej niż tydzień. Na pewno powinieneś je otrzymać w tym tygodniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 21-11-2012, 18:24    Odpowiedz z cytatem

Jak zamawiałem w zeszłym roku przez bahn.de to dotarły bardzo szybko. Zamówione w sobotę, w środę dotarły zwykłym listem priorytetowym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

artus56 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2012

PostWysłany: 01-12-2012, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Kupiłem online bilety DB na trasie Monachium-Innsbruck. Przy rejestracji nie zauważyłem,że system nie akceptuje polskich dowodów osobistych, podałem polski adres i numer dowodu.Podczas zakupu już nie było informacji,że swój dowód podałem jako niemiecki, tylko sam numer,otrzymałem więc wydruk z imienie m,nazwiskiem,numerem dowodu i literkami DEU.
Czy ktoś wie jaka jest praktyka niemieckich konduktorów?
Czy w ogóle kontrolują dowód?
Czy przepuszczą w/w czy każą kupować nowy bilet z karą?
Na czym szczegółowo polega ta kontrola?
Rozumiem,że czytają kod z biletu i mają wgląd w datę ważności i urodzenia, które też podałem. Nie uśmiecha mi się wymiana za dopłatą. Crying or Very sad
Ktoś pisał tu,że jako potwierdzenie można użyć własnej karty debetowej a nie jak chcą kredytowej. Czy to sprawdzone?
Nawiasem to skandal,że nie honorują polskich dowodów zwłaszcza,że np OBB nie wymaga żadnych potwierdzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl