Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Związkowcy chcą wydłużenia relacji IR
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 25-03-2011, 19:53    Odpowiedz z cytatem

Bartini zawsze wyróżniał się chamstwem podczas toczonych sporów i dyskusji. Jakim cudem pracuje w UMWD bez ukończonych studiów? Studia magisterskie przecież kończy się w wieku 24 lat. Ciekawe czy swoje posty wypisuje w godzinach pracy?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 25-03-2011, 20:03    Odpowiedz z cytatem

@Adams tylko wtedy UMWD musiałby wyrazić chęć dofinansowania takiego połączenia.
A z tym może być różnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Nuter Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2011
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-03-2011, 21:06    Odpowiedz z cytatem

Osobę kryjącą się pod nickiem "Bartini" miałem okazję poznać pewien czas temu i to od jak najgorszej strony pod względem kultury osobistej i poziomu dyskusji...To jest coś niewyobrażalnego że ktoś taki może zajmować takie stanowisko, w dodatku utrzymywane z naszych podatków ! Na temat Pana Krzysztofa Wizjonera na razie się nie wypowiem bo szkoda mi nerwów, ale co nieco o nim wiem i za jakiś czas postaram się podzielić publicznie tą wiedzą. Jednego możemy być pewni "dorzynanie watahy" - dolnośląskiej kolei w regionie, postępuje i będzie postępować dopóki te dwie, z pozoru niewiele znaczące osoby będą zasiadać na swoich stołkach. Dotyczy to także Pana wicemarszałka Łużniaka "wodza" przeciwników rewitalizacji linii kolejowej ze Szklarskiej Poręby do Harachova...

A jeszcze apropo Pana Bartiniego to aktualnie zajmuje się on takim oto projektem(link do pmk): http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,47943.html?group=pl.misc.kolej&tid=1560864&MID=%3C07c00c06-4e3a-4a18-aca0-d961c62685bb%40w7g2000pre.googlegroups.com%3E

Szkoda że tak dobrze jak uruchamianie pociągów specjalnych pod banderą KD nie idzie jemu i Krzysztofowi organizacja normalnego ruchu regionalnego w województwie,i że efektem pracy obu panów jest raczej deorganizacja i stagnacja...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25-03-2011, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Nuter, moze jestem poza tematem, ale kto to jest "Bartini"?

Pozdrawiam

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nuter Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2011
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-03-2011, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź,kilka postów wcześniej Beatrycze napisała :

Cytat:
Niejaki Bartini napisał na pl.misc.kolej, cytuję:

"A widzieliście już rozkład? Bo na moje znowu Marzenka z pryszczersami z KODLK rzucili kolejny nius bez pokrycia w rzeczywistości, przynajmniej na chwilę obecną."

Chcecie wiedzieć kim jest ów Bartini? To żadna tajemnica, a informacje mam z pierwszej ręki. Otóż Bartini to niejaki Bartosz J. (23 lata), pracownik UMWD, przydupas Krzysztofa B. (26 lat). Obaj chłopcy pracują w Dziale Organizacji i Promocji Transportu:
http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument.php?iddok=780&idmp=63&r=o

Bartini wszędzie gloryfikuje KD i Genowefę Ładniak twierdząc, że jest ona świetnym managerem i dzięki niej KD się rozwijają.
Ostatnio chłopcy stwierdzili, że linia do Jakuszyc to wyrzucenie pieniędzy w błoto, fajnie to wygląda, bo można się pochwalić linią w górach, która jest nikomu nie potrzebna.

O Krzysztofie B. (ksywa "Wizjoner z Niepokalanowa") wspomniała Noema w innym wątku:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=186849#186849

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25-03-2011, 21:20    Odpowiedz z cytatem

Nuter, Podziękował. Smile Teraz odkopałem.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-03-2011, 21:26   

Czy to jest temat o IR do Jeleniej Góry, czy o @Bartinim? Pytanie retoryczne rzecz jasna.

EOT!
Powrót do góry

Dolnoślązak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Maj 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-03-2011, 22:13    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"A widzieliście już rozkład? Bo na moje znowu Marzenka z pryszczersami z KODLK rzucili kolejny nius bez pokrycia w rzeczywistości, przynajmniej na chwilę obecną."


Szanowny Panie "Bartini" Exclamation

To co przedstawił internauta Światowid, jest 100 % prawdą Razz .
Dla niedowiarków, proszę jutro przejrzeć, zakupić Gazetę Wrocławską Exclamation .
Tam wszystko będzie jasno ukazane, czy to jest prawda, czy tylko "nius wyborczy Exclamation ".
Pani Poseł M. Machałek, Pan Grzegorz Oleś oraz związek zawodowy Kontra zrobili wszystko, aby Jelenia Góra nie została odcięta od dalekobieżnych pociągów Exclamation Razz Very Happy .
Zaznaczam, że nie jest to żaden chwyt reklamowy Exclamation
Pozdrawiam niedowiarków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25-03-2011, 22:27    Odpowiedz z cytatem

Dolnoślązak, nie kupie bo nie moj teren, moglbys wrzucic/zeskanowac strone z artykułem jutro?

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dolnoślązak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Maj 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-03-2011, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Do swojego postu chciałbym dopisać:

Serdeczne dzięki dla Spółki PR - Pani Prezes, Pani Dyrektor A. Lenarczyk za wyrozumiałość, zaufanie Razz , mimo tak katastrofalnej lini 274, a w szczególności na odcinku Wałbrzych Gł. - Jelenia Góra Hmm .
Panie Prezesie PLK - zróbmy wszystko, aby ta linia odzyskała swoją rzeczywistość przed 20 lat Exclamation

[ Dodano: 25-03-2011, 22:38 ]
Damian Łódź, nie mam takiej możliwości. Poczekajmy do jutrzejszego dnia Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-03-2011, 22:43   

Gratulacje dla JG. To jest niewątpliwy sukces. Smile
Powrót do góry

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 25-03-2011, 22:47    Odpowiedz z cytatem

Jak wyjedzie to dopiero mozna sie cieszyc... Teraz to tylko gadka... Ale niech się spełni...

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Robikon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2008
Skąd: Legnica

PostWysłany: 25-03-2011, 22:47    Odpowiedz z cytatem

Dolnoślązak-po wpisaniu tego do rozkładu rozpoczniemy promocję tego połączenia.Mam nadzieję,że się one przyjmą.Po drugie muszą one być odpowiednio oznakowane na tablicach rozkładowych.pozdrawiam.

[ Dodano: 25-03-2011, 22:51 ]
Jeżeli to wypali to na czerwiec szykujemy kilka niespodzianek. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-03-2011, 23:01    Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dodam od siebie, że Bańkowski vel Wizjoner z Niepokalanowa to piewca DKD. A czym jest DKD? Z założenia dolnośląska kolej regionalna skupiona na liniach dojazdowych do Wrocławia. Reszta lokalnych linii do zaorania!

Zwracam uwagę na to o czym pisała Noema, a co przywołała Beatrycze:

W UMWD wykluł się pomysł, żeby całkowicie zlikwidować pociągi REGIO relacji Wrocław - JG. Pociągi dojadą tylko do Wałbrzycha, gdzie będą przesiadki na szynobusy KD z Kłodzka do JG. Ten rozkładowy absurd ma obowiązywać od grudnia. Na PW służę informacjami, czyj konkretnie jest to pomysł.

No, już wiadomo czyj to jest pomysł.

Likwidację bezpośrednich połączeń z Wrocławia do Jeleniej Góry przez Węgliniec też forsuje Wizjoner z Niepokalanowa. Przypominam, że ezety PR mają dojeżdżać tylko do Lubania, tam przesiadki na szynobusy KD relacji Zgorzelec - Jelenia Góra.

Skończy się na tym, że jedynym bezpośrednim pociągiem z Jeleniej Góry do Wrocławia będzie TLK i ewentualnie interREGIO w sezonie letnim.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.


Ostatnio zmieniony przez Pirat dnia 25-03-2011, 23:11, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Robikon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2008
Skąd: Legnica

PostWysłany: 25-03-2011, 23:04    Odpowiedz z cytatem

Ten pomysł wyszedł z kierownictwa KD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl