Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Zniżki dla doktorantów tak jak dla studentów
Autor Wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-07-2011, 17:06    Odpowiedz z cytatem

Tomasz, nie bardzo rozumiem Twój wpis, o byli doktorzy i ksero. Za ksero każdy płaci z własnej kieszeni, nie wiem gdzie jest punkt ksero za darmo, powiedz to się wybiorę. A zniżki dla kolejarzy a zwłaszcza ich rodzin dawno powinny być zniesione, bo tego żaden, nawet najbogatszy budżet nie wytrzyma. A ze zniżek dla doktorantów bardzo się cieszę. Wreszcie zaczątek normalności w tym kraju i szansa, że się zacznie doceniać rolę nauki i inwestować w nią.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 04-07-2011, 18:44    Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo ja mogę oddać swoją zniżkę jako kolejarz ale pod warunkiem że uczeń szkolny otrzymuje taką samą ulgę jak studencik czyli 51%. Z jakiej racji studencik ma mieć 51% a uczeń już nie? W czymś jest lepszy? A swoją drogą kolej to nie jest instytucja charytatywna żeby jeszcze zniżki doktorantom dawać. Co kogo obchodzi że On jest doktorantem?
Uczniowie szkolni i studenci mają takie samo prawo jednakowej wysokości ulgi a nie żeby 90% -cio procentowe cwaniactwo i leserstwo płaciło mniej niż uczeń szkolny. Niech studenciki mniej chleją to im więcej kasy zostanie. A doktoranci to nie są już w zasadzie studenci więc sorry ale kolej to nie dobry wujek sponsor.

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kierownik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2007
Skąd: raciborz

PostWysłany: 04-07-2011, 19:01    Odpowiedz z cytatem

Mądrze napisane bardzo trafna uwaga co do ulg to nie dobry duszek kolej na 10 ludzi jeden ma normalny bilet to chyba jakaś przesada

//nie pisz WIELKIMI literami. Nie mam czasu tego poprawiać.~Iktorn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-07-2011, 14:48    Odpowiedz z cytatem

Nynuś, na drugi raz przeczytaj to co napisałeś, zanim wyślesz. Nie obrażaj ludzi, którzy chcą zdobyć wiedzę, wyzywając ich od leserów, cwaniaków i alkoholików. Widać nie wiesz, jakim problemem dla niektórych rodzin jest dzisiaj wykształcenie dziecka, i nie wiesz jakim dramatem jest kiedy ktoś się chce uczyć nie może tego robić, bo go na to nie stać. Nie mówię w tym momencie o sobie, bo ja szczęśliwie ukończyłem już studia jak i doktorat, ale mam znajomych, i oczy szeroko otwarte, i wiem jak nierzadko studenci czy doktoranci liczą każdą złotówkę zeby móc sobie pozwolić na wyjazd do rodzinnego domu na weekend. Może jak będziesz miał kiedyś własne dzieci to co nieco zrozumiesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

susan Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Lip 2011

PostWysłany: 06-07-2011, 20:40    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem doktorant jest w dużo trudniejszej sytuacji, niż uczeń, bo uczniów zwykle utrzymują rodzice, a doktorantów rzadko. Dlatego popieram te zmiany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hello Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 31 Paź 2011

PostWysłany: 31-10-2011, 14:09    Odpowiedz z cytatem

Szymek napisał/a:
alf1923
Poza tym doktoranci zdaje się że dostają jakieś pieniądze od uczelni...? i chyba nie są to małe pieniądze? Czy ktoś może napisać jaka to jest kwota?


Ogarnij się człowieku!!!!
Stypendium doktoranckie jest w wysokości nie niższej niż 60% minimalnego wynagrodzenia zasadniczego asystenta co w praktyce oznacza np. na Politechnice Radomskiej 1044 zł !!!!
Wyżyj za to przez miesiąc po zrobieniu opłat, jedzenie i jeszcze bilet m-s. !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 31-10-2011, 20:02    Odpowiedz z cytatem

pawelu napisał/a:
wiem jak nierzadko studenci czy doktoranci liczą każdą złotówkę zeby móc sobie pozwolić na wyjazd do rodzinnego domu na weekend.


Pewnie.. po tygodniu picia piw, i siedzeniu w wynajętej kawalerce muszą odkładać grosz do grosza.. a dla kolejarzy nic.. najlepiej im zniżki zabrać, bo oni obowiązków i rodzin też nie mają hm? .. temat rzeka.. jednej i drugiej stronie w żaden sposób się nie dogodzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 31-10-2011, 20:07    Odpowiedz z cytatem

hello, No i właśnie te pieniądze są min. na ten bilet, a nie na życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 01-11-2011, 18:50    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każda nowa ulga, która może przynieść kolei nowych podróżnych nie zaszkodzi.
Ale jeśli podwyższają studentom, dają doktorantom, to czemu nie wyrównają uczniom?
Uczniowie są gorsi?

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 01-11-2011, 18:57    Odpowiedz z cytatem

Uczniowie nie mają praw wyborczych.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-11-2011, 19:04    Odpowiedz z cytatem

Dawno nie przeczytałem nic tak odkrywczego Śmiech
Każdy kto uzyskał pełnoletność ma czynne prawo wyborcze, dotyczy to też uczniów i słuchaczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 01-11-2011, 19:20    Odpowiedz z cytatem

Ale większość "uczniów" właśnie nie przekroczyło granicy pełnoletniości. A włada kochana obdarza przywilejami kogo chce. Logiki czasem w tym nie dojrzysz.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

alf1923 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2008

PostWysłany: 02-11-2011, 20:10    Odpowiedz z cytatem

Może to mało błyskotliwe, dla nie których chamskie, ale właśnie nasz system emerytalny, w jakiejś tam mierze upada, przez studentów i doktorantów. Może to jest w temacie, albo i nie, ale nie bardzo "widzi" mi się, aby moje podatki szły na 30 letnich chłopów, którzy pracują, albo i nie, i pobierają jeszcze stypendia(tak właśnie ostatnio była kłótnia w pociągu z 28 letnim doktorantem, który domagał się ulgi 51%, i który narzekał na niskie stypendium)-brzmi "tabloidycznie" ale taką sytuację miałem. Ulga 51% tak ale dla uczniów. W ostateczności dla studentów. Bo 16 latek zarobić może, ale na truskawkach. A reszta won do pracy! No ale jak Premier szuka wyborców to tylko bić brawa za pijar. Czy jak to nazywają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-11-2011, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Kolego alf1923: przez kogo upada system emerytalny to ja Co mogę powiedzieć, ale nie na tym forum, bo to nie jest miejsce. Doktoranci na pewno się do tej grupy nie zaliczają. Powtórze raz jeszcze: zniżki dla doktorantów to bardzo dobry pomysł, nie mieszajmy w to polityki, i bardzo dobrze, że zostaną one wprowadzone.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 03-11-2011, 20:15    Odpowiedz z cytatem

pawelu napisał/a:
zniżki dla doktorantów to bardzo dobry pomysł


Skoro to tak dobry pomysł to dlaczego nasi kochani rządzący nie wprowadzą zniżek dla matek z dzieckiem? albo dla wspomnianych uczniów.. uczniowie powinni dostać 51% zniżki na bliet..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl