Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie o FIP
Autor Wiadomość

mcok Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2009

PostWysłany: 16-04-2017, 18:25   Pytanie o FIP Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie dotyczące FIP, jeśli mam do dyspozycji 6 biletów czyli na 6 zarządów kolejowych to w ramach tych 6 biletów mam 4 kupony dany zarząd kolejowy. Czyli łącznie mogę przebywać 8 dni na danym zarządzie? Proszę o info, czy dobrze zrozumiałem ta ide Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

timaj Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sty 2008

PostWysłany: 17-04-2017, 15:03    Odpowiedz z cytatem

Tak...dobrze myślisz..,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 18-04-2017, 13:57    Odpowiedz z cytatem

To znaczy ze możesz tyle dni podróżować a przebywać .....

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 14-07-2017, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Czy można dostać bilet tylko na członka rodziny pracownika? Jeśli tak, to jak trzeba wypełnić wniosek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 14-07-2017, 22:25    Odpowiedz z cytatem

Można, wypełniając odpowiednio rubryki wniosku

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 16-07-2017, 09:16    Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem że jest tam taka opcja. Smile

Moja żona dzwoniła do zakładu i pani powiedziała, że nie można wziąć biletu dla rodziny jak nie bierze pracownik. Jak w końcu z tym jest?

I jeszcze jedna rzecz. Jak wziąłem w tym roku bilety na Czechy, Niemcy, Włochy to mogę złożyć wniosek o bilety na Czechy, Słowację, Węgry, Rumunie, Serbie, Bułgarię?

Na Czechy można dwa razy w roku? Tu się nic nie zmieniło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 16-07-2017, 10:41    Odpowiedz z cytatem

W tej sytuacji można wziąć bilet tylko na Czechy i Słowacje jako drugi w roku. Niestety wiedza osób przyjmujących wnioski w zakładach pracy jest przeważnie niewielka na temat
.Proponuje skontaktować się z osobą w centrali własnej spółki która przesyła wnioski do PKP S.A .Pozostaje również kontakt z Paniami w Centrali PKP S.A które potrafią wyjaśnić wątpliwości.

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 29-01-2018, 17:59    Odpowiedz z cytatem

bert napisał/a:
W tej sytuacji można wziąć bilet tylko na Czechy i Słowacje jako drugi w roku. Niestety wiedza osób przyjmujących wnioski w zakładach pracy jest przeważnie niewielka na temat
.Proponuje skontaktować się z osobą w centrali własnej spółki która przesyła wnioski do PKP S.A .Pozostaje również kontakt z Paniami w Centrali PKP S.A które potrafią wyjaśnić wątpliwości.


Masz rację. Pierwszy wniosek na co chcesz. Drugi już tylko na CZ i SK nie zależnie czy daną kolej wnioskowałeś w poprzednim wniosku.

PS, Czy coś się zmieniło odnoście biletu na DB AG? W zeszłym roku złożyłem wniosek razem z żoną i oboje dostaliśmy bilety na DB AG, a nie mam przepracowane 11 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sarionn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2015

PostWysłany: 20-07-2018, 09:57    Odpowiedz z cytatem

a ja mam inne pytania o fip i koleje

potrzebuje jak najwięcej informacji o kolejach w bośni, kosowie oraz o serbskiej sagrańskiej ósemce.

1) Kosowo jak rozumiem nie jest w Fip, zgadza się?
2) Na sagrańską ósemkę (wąskotorówka pod granicą serbsko-bośniacką) FIP nie obowiązuje? Te pociągi reklamowane są na stronie narodowgo przewoźnika serbskiego
3) W Bośni mamy dwóch przewoźników. Wszystkie starsze wpisy podają że na obu można liczyć na 50% zniżki na kartę FIP ale ATOC w najnowszych informacjach podaje że są darmowe kupony na ZSR

https://www.raildeliverygroup.com/files/Publications/services/rst/RST_Travel_Tips_For_Europe.pdf

coś o tym wiecie?

Pozdarwiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 23-07-2018, 17:00    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1) Kosowo jak rozumiem nie jest w Fip, zgadza się?

Tak, nie obiwązuje FIP.

Cytat:
2) Na sagrańską ósemkę (wąskotorówka pod granicą serbsko-bośniacką) FIP nie obowiązuje? Te pociągi reklamowane są na stronie narodowgo przewoźnika serbskiego

FIP nie obowiązuje


Cytat:
3) W Bośni mamy dwóch przewoźników. Wszystkie starsze wpisy podają że na obu można liczyć na 50% zniżki na kartę FIP ale ATOC w najnowszych informacjach podaje że są darmowe kupony na ZSR

Tak, jest dwóch. Jeden to ŽRS - Koleje Republiki Serbskiej (Bośnia i Hercegowina) oraz ŽFBH - Koleje Federacji Bośni i Hercegowiny, na obie tylko karta zniżek, a ŽSR to Železnice Slovenskej republiky, czyli Słowacja - FIP obowiązuje i karta zniżek. Zgodnie z zasadami w tym pliku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sarionn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2015

PostWysłany: 26-07-2018, 07:54    Odpowiedz z cytatem

dzięki

ad 3 - literówka - chodziło mi o ŽRS. Mam na 99% potwierdzenie że jednak od tego roku kupony. Na 100% napisze za 2-3 tygodnie.

[ Dodano: 21-08-2018, 06:49 ]
to już na 100% - od tego roku można brać FIP na ŽRS czyli koleje republiki srpskiej czyli... na jednego z przewoźników bośniackich. Mam taki kupon w ręku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl