Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Wracają Expressy!
Autor Wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 31-01-2012, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednak dla najlepszych wagonów powinni zostawić EIC. Jestem zdania, pewnie jak znaczna część osób, że polskie wagony typu 158a itp. są zdecydowanie wygodniejsze w podróżowaniu niż Pendolino.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OLDSKUL Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2012

PostWysłany: 31-01-2012, 21:13    Odpowiedz z cytatem

A Pendolino to wszędzie będą śmigac gdzie EIC I Ex czy tylko Kraków - Wwa - Gdynia i Poznań ewentualnie, no i co z BWE - skład czy pendolino?

_________________
TE CHWILE PKP, PIĘKNE K**** PIĘKNE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DarekP Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Wrz 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 01-02-2012, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Pendolino będą przez jakiś czas skazane na trasy Gdynia-Kraków/Katowice z ewentualnymi wydłużeniami typu np. Bielsko Biała, Wrocław.
BWE to BWE, mają swoje składy i nic nie słychać o jakiś zmianach w tym zakresie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 01-02-2012, 15:18    Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że obecne składy do Wrocławia tj. Górnik, Korfanty, Odra i Ślęża, zostaną zastąpione Pendolino?
Czy raczej Pendolino pojadą tylko do Katowic i Bielska B oraz Krakowa.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sunseed Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Lip 2011
Skąd: Bruxelles

PostWysłany: 01-02-2012, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Było już X razy mówione, pendolino będzie tylko na trasie GDYNIA - KRAKÓW i GDYNIA KATOWICE, przynajmniej na początku. Husarze z CMK zostaną skierowane na inne linie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OLDSKUL Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2012

PostWysłany: 01-02-2012, 17:20    Odpowiedz z cytatem

To Taurusy polecą pewnie na EIC do Wrocławia przez P-Ń.

_________________
TE CHWILE PKP, PIĘKNE K**** PIĘKNE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

calsberg Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Lis 2010

PostWysłany: 23-02-2012, 09:16    Odpowiedz z cytatem

Co z poc. EX Słowacki? Wraca? coś cicho o tym, a ponoć od 1 marca miał być już na torach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 23-02-2012, 09:23    Odpowiedz z cytatem

Na rozkładach jazdy pociągi Słowacki oraz Klimczok i Lajkonik(odcinek Gdynia - Warszawa), są zaznaczone, że od 1.04 wyjadą, ale czy to realne, skoro zaczną kolejne etapy remontów na wszystkich ważniejszych trasach.

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 24-02-2012, 09:39    Odpowiedz z cytatem

calsberg, kursowanie pociągu Ex Słowacki stoi pod dużym znakiem zapytania, podobną sytuację od Września/Grudnia br. dot. poc. EIC Fredro. (zw. z zamknięciem na odc. Mosina - Czempiń)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

skubi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Paź 2007

PostWysłany: 02-03-2012, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje sie jak wygląda dostępnosc biletów last minute w EX Tatry z Krakowa do Zakopanego , jadę 20marca wtorek i zastanawiam sie czy dostane je.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

epikie Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Gru 2009

PostWysłany: 08-03-2012, 11:59    Odpowiedz z cytatem

Drodzy forumowicze, czy ktoś z Was może wie jak to jest z Expresem Klimczok. Czy on jeździ czy będzie jeździć? Chciałbym nim pojechać z malborka do zawiercia 1 kwietnia. Wg internetowej wyszukiwarki kursuje wtedy. Od początku marca poluję na super bilet na ten pociąg. W internetowej sprzedaży biletów ten pociąg pojawia się zaraz po przerwie technicznej tj po godz 1:30 w nocy, gdy chcę go kupić to wyskakuje błąd, potem w ciągu dnia tego pociagu wogóle nie ma w internetowej sprzedaży. WTF??.

_________________
"Pociąg przyśpieszony z Częstochowy do Łodzi Fabrycznej odjedzie o godz. 11:48. Dla nieznających się na zegarku: LASECZKA, LASECZKA, KRZESEŁKO, BAŁWANEK!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 09-03-2012, 09:17    Odpowiedz z cytatem

Dostępność wygląda tak, że prosisz o miejsce przy oknie. Jechałem dwa razy i były po 2-3 osoby w przedziale, ale to w tym wagonie co dostałem bilet, a w innym wagonie (też 2 klasy) prawie cały pusty to tam siadłem (bo nikt nie każe siadać na wyznaczonym miejscu jeśli są inne wolne). Może w jakieś popularne weekendy by było więcej ludzi ale w tygodniu masz 100% pewności że będzie miejsce. Tylko bądź 30 minut wcześniej bo te babki z kasy to nie wiem czy złośliwe czy głupie, nie potrafiła jedna przez 15 minut tego wstukać do kasy i musiała przeglądać teczki z ofertami i pytać dwóch koleżanek, ledwo zdążyłem. Innym razem zamiast LM dostałem zwykłą miejscówkę, nie popatrzyłem co mi dali a potem się ledwo wytłumaczyłem z tego konduktorowi.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10-03-2012, 10:43    Odpowiedz z cytatem

@Epikie: jeżeli chodzi o Ex "Klimczok" we wspomnianej przez Ciebie relacji. W rozkładzie rocznym rzeczywiście było zaplanowane kursowanie tego pociągu do Gdyni od 1.III, potem to się przesunęło na 1.IV, ale w związku z obecną sytuacją na E65, może być tak że pociąg ten w ogóle w tym rozkładzie nie zostanie przedłużony do Gdyni. Tym bardziej,że mówi się coraz głośniej o całkowitym zamknięciu tej linii tuż po EURO, w celu jak najszybszego dokończenia remontu. I zapewne nikt do końca nie wie co będzie z tym pociągiem na odcinku Warszawa Wsch.-Gdynia i stąd problemy z zakupem przez Ciebie Super Biletu. Po prostu odcinek Warszawa-Gdynia nie został wprowadzony do systemu internetowej sprzedaży biletów. A to że jest w wyszukiwarce połączeń to tylko kolejny raz dowodzi bałaganu jaki panuje w IC i PLK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

epikie Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Gru 2009

PostWysłany: 10-03-2012, 12:52    Odpowiedz z cytatem

pawelu, dzięki-już teraz widzę w internetowym rozkąłdzie, że wyjechanie na tory Klimczoka do Gdynia przesunięto na... czerwiec, ale teraz chociaz wiem dlaczego Wink

_________________
"Pociąg przyśpieszony z Częstochowy do Łodzi Fabrycznej odjedzie o godz. 11:48. Dla nieznających się na zegarku: LASECZKA, LASECZKA, KRZESEŁKO, BAŁWANEK!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

skubi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Paź 2007

PostWysłany: 12-03-2012, 18:14    Odpowiedz z cytatem

Dzięki snajper za info.A czy doją poczęstunek przy bilecie last minute?I jak tak to co?dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 20 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl