Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych
Autor Wiadomość

rob21 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2009
Skąd: Głogów

PostWysłany: 18-12-2013, 21:18    Odpowiedz z cytatem

Komitet Obrony tylko jeleniogórskich linii Ol....wych. Evil or Very Mad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-12-2013, 14:52   

Co mogę powiedzieć. Facet nie ma honoru by powiedzieć "spartaczyłem sprawę przepraszam za zaistniałą sytuację i wynagrodzę wam ją". Ja na jego miejscu spaliłbym się ze wstydu.

Warto wspomnieć, że po aferze z kasą KODLK został rozwiązany jako grupa głosami większości działaczy na zjeździe w Poznaniu. Wyłamało się dwóch - prezesi T.D. i G.O. Ci panowie zreaktywowali KODLK w okrojonym składzie. Po ich śmiesznej reaktywacji i o ich "walce" o TLK powiadomiono ZZ PR Wrocław - MOZZ Kontra i Solidarność.


Ostatnio zmieniony przez rob21 dnia 19-12-2013, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

teleamigos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2008
Skąd: Gryfów Śl

PostWysłany: 19-12-2013, 15:50    Odpowiedz z cytatem

Ten człowiek jest chory on wogóle nie zdaje sobie z niczego sprawy, widzi tylko czubek własnego nosa. Jeśli chcecie komentować jego wpisy na FB to róbcie to tutaj bo tam panuje totalna cenzura
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-12-2013, 15:53   

Cytat:
Ten człowiek jest chory

Chory to on nie jest. Robi to z pełną świadomością.
Cytat:
Jeśli chcecie komentować jego wpisy na FB to róbcie to tutaj bo tam panuje totalna cenzura

Zaraz wycinane są negatywne na temat "KOJLK" komentarze
Aktualnie "Kumitet Obrony Jeleniogórskich Linii Kolejowych" tworzą:
-Grzegorz O - prezes
- Tomasz D - viceprezes
a rozwiązany został przez większość działaczy.

[ Dodano: 19-12-2013, 16:59 ]
Nowości z KOJLK:
https://www.facebook.com/pages/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych/108483915900559
Pan O. przypisuje sobie sukces reaktywacji połączeń do Lubania Śląskiego od strony Węglińca! Spóźniony zapłon to raz, dwa reaktywowano je głównie dzięki współpracy ex działaczy ze ZZ PR Wrocław!!!
Powrót do góry

Dolnoślązak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Maj 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 19-12-2013, 22:31    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pan O. przypisuje sobie sukces reaktywacji połączeń do Lubania Śląskiego od strony Węglińca! Spóźniony zapłon to raz, dwa reaktywowano je głównie dzięki współpracy ex działaczy ze ZZ PR Wrocław!!!


Virakocha, tak to prawda. Ale ten pan stracił już zaufanie w oczach związków PR Wrocław Exclamation .
Dlaczego Question . Co niektórzy wiedzą co się stało.

[ Dodano: 19-12-2013, 22:34 ]
Cytat:
Po ich śmiesznej reaktywacji i o ich "walce" o TLK powiadomiono ZZ PR Wrocław - MOZZ Kontra i Solidarność.


Virakocha, jest to nie prawda Exclamation . Nawet gdyby tak się stało to zapewniam cię, że zz PR Wrocław nie pomogą panu, który ich zawiódł Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Flanker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Cze 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-12-2013, 01:39    Odpowiedz z cytatem

Virakocha zabawne Very Happy Jeszcze nie tak dawno Ty i wszyscy jego poplecznicy gdy byliście na jego podorędziu skakaliście mi i innym osobom do gardeł za jakikolwiek choćby cień obiektywizmu wobec O., o konstruktywnej krytyce nawet nie wspomnę, a teraz sami go krytykujecie i jego działania Laughing

Mówiłem to już dawno temu i swojego zdania nie zmieniłem, O. przede wszystkim na kłamstwach, manipulacji faktami oraz przy użyciu lokalnych mediów zbudował swoją pozycję jak i rzekome zasługi KODLK, bo przypisywał sobie dosłownie WSZYSTKO co się na DŚ działo co było wierutną bzdurą i kłamstwem. Gdyby nie ZZ i posłanka Machałek to coś takiego jak KODLK nie wyszłoby w ogóle poza ramy internetowych forów czy stronek. Ogromne wsparcie tych dwóch podmiotów przyczyniło się do sławy Komitetu i rzeczywistych sukcesów KODLK, takie są fakty.

Poza tym sami jesteście sobie winni - pozwoliliście komuś takiemu Wami rządzić i czynić burdel, na własne życzenie. Przez to KODLK było postrzegane tylko poprzez pryzmat tego człowieka, bo tylko jego nazwisko i jego wszędzie było pełno, innych członków wcale. Poza tym swoim chamskim zachowaniem, niewyobrażalną agresją, grubiaństwem, pieniactwem i zwykłym buractwem zraził do siebie wiele osób, wiele mediów i wiele wiele spółek kolejowych i przewoźników. Gdyby nie on to z pewnością losy KODLK potoczyłyby się zupełnie inaczej i nie doszłoby do tak wielu negatywnych głosów na temat Komitetu.

Mówiliśmy my Wam, ja i wiele innych osób tutaj na forum i nie tylko z kim się zadajecie i macie do czynienia, konstruktywnie argumentując przy użyciu faktów a nie opinii potrafiliśmy obnażyć wszystkie wady, słabości i złe rzeczy jakie O. czynił i dalej czyni, ale Wy ślepo za nim staliście i nie daliście o nim złego słowa powiedzieć. Zatem tak jak mówiłem - sami sobie jesteście winni Smile

Teraz to już za późno, bo KODLK już nie ma, a może jednak jest? Trudno powiedzieć skoro O. "reaktywował" KODLK wbrew Waszym zebraniom i ustaleniom, no i w końcu skoro ta organizacja nigdy nie była wpisana do KRSu to ciężko powiedzieć by kiedykolwiek oficjalnie (pod względem prawnym) istniała.

Bawi mnie to jak Wasze zdanie się zmieniło o 180 stopni i szczerzę Wam współczuję - mimo wszystko że daliście się tak omamić i przejechać na tym człowieku Wink

Co do KODLK to ja nową nazwę wymyśliłem już dawno temu i prosiłbym nie "gwałcić" oryginału Razz

Cytat:
Po prostu dla mnie wasza nazwa to kpina, mówiłem - zmieńcie nazwę na Komitet Lizania Dupy Jeleniej Górze i bądźcie przynajmniej choć w nazwie szczerzy wobec ludzi.


Czyli KLDJG Very Happy

Dla potwierdzenia link do mojego posta z przed ponad roku jako dowód że to ja już wcześniej wymyśliłem nową, właściwą dla O. i jego działań nazwę Komitetu Very Happy

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=258325#258325

Dobrze że jednak poznaliście się na nim i zrozumieliście z kim się zadawaliście. Mam tylko nadzieję, że pani Machałek została przez kogoś poinformowana by z O. zerwać całkowicie kontakty, bo szkoda by było aby jej kariera, reputacja i wiele pozytywnych, korzystnych działań na rzecz Dolnego Śląska zostały zachwiane bądź też zniszczone przez O. Jeśli jednak nie to ktoś z Was kto ma do niej kontakt powinien to zrobić, generalnie powinniście zadbać o to by wszyscy wiedzieli, nie tylko kolejarze, z kim mają do czynienia i by nie wchodzić z tym człowiekiem w jakiekolwiek kontakty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-12-2013, 11:20   

Cytat:
Virakocha, jest to nie prawda. Nawet gdyby tak się stało to zapewniam cię, że zz PR Wrocław nie pomogą panu, który ich zawiódł

Dzwoniłem do ciebie Roland w tej sprawie.

Cytat:

Virakocha zabawne Very Happy Jeszcze nie tak dawno Ty i wszyscy jego poplecznicy gdy byliście na jego podorędziu skakaliście mi i innym osobom do gardeł za jakikolwiek choćby cień obiektywizmu wobec O., o konstruktywnej krytyce nawet nie wspomnę, a teraz sami go krytykujecie i jego działania Laughing


Fakt Maćku i teraz tego żałujemy. Szkoda tylko, że i wy daliście się podpuścić ex dyrektorowi technicznemu KD i byliście na jego skinienie Laughing

Cytat:
Przez to KODLK było postrzegane tylko poprzez pryzmat tego człowieka, bo tylko jego nazwisko i jego wszędzie było pełno, innych członków wcale.

Sekcja wielkopolska była samodzielna i samodzielnie walczyła o powrót połączeń Gniezno-Jarocin i zwiększenie ilości na ciągu Gniezno/Poznań - Krotoszyn-Wrocław oraz Leszno-Zbąszynek

Cytat:
Bawi mnie to jak Wasze zdanie się zmieniło o 180 stopni

Ciekaw jestem czy by cię Maćku bawiło jakbyś sam został orżnięty przez O.

Cytat:
Mam tylko nadzieję, że pani Machałek została przez kogoś poinformowana by z O. zerwać całkowicie kontakty, bo szkoda by było aby jej kariera, reputacja i wiele pozytywnych, korzystnych działań na rzecz Dolnego Śląska zostały zachwiane bądź też zniszczone przez O. Jeśli jednak nie to ktoś z Was kto ma do niej kontakt powinien to zrobić, generalnie powinniście zadbać o to by wszyscy wiedzieli, nie tylko kolejarze, z kim mają do czynienia i by nie wchodzić z tym człowiekiem w jakiekolwiek kontakty.


Tak, pracownicy biura poselskiego już wiedzą o całej sprawie. O. się tam nie pojawia od czasu tej całej afery. Śmiech
Powrót do góry

Flanker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Cze 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-12-2013, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Virakocha napisał/a:

Fakt Maćku i teraz tego żałujemy. Szkoda tylko, że i wy daliście się podpuścić ex dyrektorowi technicznemu KD i byliście na jego skinienie Laughing

Brednie, brednie, brednie Smile Powtarzam - nie jestem na żadnych usługach KD, nikt mnie tam nie zatrudnia, nie pobieram żadnego wynagrodzenia od nich Very Happy

Cytat:
Ciekaw jestem czy by cię Maćku bawiło jakbyś sam został orżnięty przez O.


Dlatego napisałem że Wam szczerze współczuję, choć jesteście sami sobie winni, bo ostrzegaliśmy Was przed tym człowiekiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-12-2013, 12:57   

Proszę też o nie mieszanie swoich osobistych pobudek z krzywdą ex działaczy KD oraz związkowców z MOZZ Kontra i NSZZ Solidarność PR Wrocław, którą wyrządził im prezesino O.
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-12-2013, 13:07    Odpowiedz z cytatem

No sorry chłopaki, ale Flanker sam sobie wystawił laurkę. Klikał bezmyślnie w "Lubię to!" na tej durnowatej stronie na facebooku i dolewał oliwy do ognia. Wiem kto to zainicjował i kto podjudzał mikoli. Z takim chamstwem ze strony obcych mi osób nigdy się nie spotkałam! Flanker klikaniem w "Lubię to!" firmował to chamstwo swoim własnym nazwiskiem. Gdyby to ode mnie zależało dostałby bana! Bana dostał tylko ten, który stoi za tą stroną i najbardziej pluł jadem, notebene moderator na innym forum kolejowym. Jeśli dotąd nie wiedzieliście dlaczego mam uczulenie na mikoli no to już wiecie.

Wesołych Świąt!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!


Ostatnio zmieniony przez Noema dnia 20-12-2013, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Flanker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Cze 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-12-2013, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Także EOT i wróćmy do tematu KODLK, bo o tym jest ten dyskurs. Rozumiem iż sprawa pomiędzy dawnymi działaczami KODLK, kolejarzami i związkowcami a O. jest dalej nierozwiązana, tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-12-2013, 15:03   

O. do dziś nie opłacił tego co powinien w związku z czym będzie spotkanie w tej sprawie w biurze posłanki Machałek.
Powrót do góry

teleamigos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2008
Skąd: Gryfów Śl

PostWysłany: 20-12-2013, 15:11    Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam jednakże pani poseł została już poinformowana o całej sytuacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sławek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Lip 2009
Skąd: z Zadupia/Wałbrzych

PostWysłany: 20-12-2013, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Ludzie , ludziska , obywatele i towarzysze Very Happy idą święta jest sens obrzucać się obelgami .Może lepiej dać spokój umierającemu KODLK i założyć Organizację ze strukturami , z celami ,efektywną i wizją działania ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-12-2013, 20:38   

Cytat:
Ludzie , ludziska , obywatele i towarzysze

Zaleciało gomułkowszczyzną.

Cytat:
Może lepiej dać spokój umierającemu KODLK i założyć Organizację ze strukturami , z celami ,efektywną i wizją działania ?

Niech oszukuje dalej?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl