Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny
Rozklad jazdy 2011/12 - przecieki
Autor Wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 23-05-2011, 10:25   Rozklad jazdy 2011/12 - przecieki Odpowiedz z cytatem

W związku z pojawiającymi się coraz częściej informacjami, dotyczącymi przyszłorocznego rozkładu jazdy, myślę że możemy już na ten temat spokojnie dyskutować. Smile

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TomekM Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: 23-05-2011, 11:12    Odpowiedz z cytatem

W takim razie przeciek ode mnie.

Według "informacji z przedziału" na trasie Lublin - Warszawa rozpoczęto wykup tras.
Na razie mam wstępne info o takich zmianach:
TLK 21104, Lublin - Warszawa, dotychczasowy odjazd z Lublina godz. 4.55, przyjazd do Warszawy Centralnej godz. 7.30, ma odjeżdżać z Lublina o 5.30 i jechać z pominięciem Otwocka.
Kiev Express (D 68) odjazd z Warszawy Centralnej godz. 15.55 ma nie mieć wagonów w komunikacji krajowej.
Zmiany trochę dziwne - TLK 21104 umożliwiał dojazd do pracy na 8, po zmianie będzie to niemożliwe, Kiev Express miał nawet w tygodniu dobre obłożenie - 2 klasa ok 50-60%, w 1 klasie zazwyczaj jedna - dwie osoby na przedział, głównie kolejarze.

_________________
w pociągu:
2010: 28 000 km
2011: 35 000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 23-05-2011, 13:27    Odpowiedz z cytatem

Czyli jeżeli Kiev Express nie będzie miał wagonów w komunikacji krajowej, to jednym słowem- likwidacja wagonów do Chełma?? Sad Tym samym kolejne miasto wyleci z siatki połączeń dalekobieżnych IC.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TomekM Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: 23-05-2011, 13:49    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem. Dzisiaj od znajomej " z przedziału" to usłyszałem a ona z kolei "od znajomego, który układa rozkłady", więc nie ręczę że ta informacja jest w 100% pewna...

_________________
w pociągu:
2010: 28 000 km
2011: 35 000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 23-05-2011, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Myślę, że mieszkańcy Lubelszczyzny, samorządowcy i miłośnicy kolejowi powinni już zacząć węszyć ten problem!! Evil or Very Mad

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23-05-2011, 16:23    Odpowiedz z cytatem

Też mam nadzieję, że to tylko plotki. To już byłaby kpina, żeby Chełm który tak brutalnie został potraktowany w czerwcu ubiegłego roku, gdzie stracił wszystkie połączenia dalekobieżne, utracił to jedno, które z takim trudem zostało wywalczone w grudniu. Doprawdy nie rozumiem co IC przeszkadza to miasto, i cały region. Niech do jasnej anielki zrozumieją, że na 3city, Łodzi, Poznaniu i Krakowie świat się naprawdę nie kończy. Byłem w Chełmie nieraz, potwierdzam, tam też żyją ludzie a nie zwierzęta i Ci ludzie chcą mieć prawo do godnego życia. Tańszego połączenia jeżeli chodzi o utrzymanie i tak nie znajdą, i jeszcze im źle. Jeżeli rzeczywiście to się okaże prawdą, to na to miejsce ma wskoczyć inny TLK. I niech wreszcie tym co ten cały PIC i PLK wyprawia zainteresuje się jakiś Trybunał albo inna instytucja bo to już przechodzi wszelkie pojęcie. Kary żadnej na nich nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-05-2011, 17:19   

Aha, to po to by robili ankiety wsrod podroznych, zeby polaczenie przywrocic, i zaraz skasowac ? Zreszta, takie zrodlo jak jakas baba z pociagu mnie nie przekonuje.
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-05-2011, 05:12   

Likwidacja wagonów z miejscami do siedzenia w Kiev Express jest bardzo dobrą decyzją pod jednym warunkiem - wydłużeniem jakiegoś krajowego TLK do Chełma. Wagony krajowe w Kiev Ex to jest parodia pociągu zwłaszcza w kierunku Warszawy. Ktoś czeka na pociąg, potem 2x przesiadka a tu ding dong "...Kiev Ex jest opóźniony 180min opóźnienie może ulec zmianie...". I nie zapominajmy - idzie Euro 2012 oficjele mniej ważnie nie latają samolotami tylko jadą pociągiem i może myślą o nich np. o doczepieniu dwóch sypialnych kosztem krajowym. Brutta składu nie da się nieskończenie powiększać. A Może nowy trick na przemytników? Żeby nie stać na granicy odcinek Jagodin - Warszawa bez postojów i trzepanie podczas jazdy?
Powrót do góry

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-05-2011, 08:52    Odpowiedz z cytatem

Owszem, jeżeli na miejsce wagonów komunikacji krajowej wskoczy inny TLK do Chełma to proszę bardzo, niech rezygnują z wagonów komunikacji krajowej w "Kiev-Express". Według mnie i grupki zaprzyjaźnionych osób najlepszym wyjściem byłoby, aby Gałek został wydłużony do Chełma. Dzięki temu Chełm zyskałby bezpośrednie połączenie jednocześnie z trzema ważnymi ośrodkami w kraju: Warszawą, Poznaniem i Szczecinem.
A z tymi opóźnieniami to bym nie przesadzał, owszem może kiedyś i się zdarzały. Ale od grudnia odkąd prowadzi wagony komunikacji krajowej z Dorohuska ani razu do Chełma nie przyjechał opóźniony, zazwyczaj przyjeżdża około godz. 4:33-4:35 a więc dobre parę minut przed planowym przyjazdem. Nie wiem czemu ludzie się tak uparli, że ten pociąg musi być opóźniony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawek4 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2011

PostWysłany: 24-05-2011, 18:40    Odpowiedz z cytatem

Pociąg IR "Giewont" Wrocław - Katowice - Żywiec - Sucha Beskidzka - Zakopane - będzie kursował w weekendy w sezonie zimowym i letnim z dodatkowymi postojami - Jeleśnia i Lachowice Centrum (to na trasie pomiędzy Żywcem a Suchą Beskidzką).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PiotrG Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2011
Skąd: Lublin

PostWysłany: 25-05-2011, 13:57    Odpowiedz z cytatem

TomekM
Podobne info dostałem od kolegi. Najprawdopodobniej, któryś z lubelskich pociągów zostanie przedłużony do Chełma. Mogliby przywrócić dawnego Chełmianina chyba, że PKP IC wynosi się już z tego miasta.

_________________
Lubelski kanał filmowy:
http://www.youtube.com/user/PiotrGL2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 25-05-2011, 14:53    Odpowiedz z cytatem

pawek4 napisał/a:
Pociąg IR "Giewont" Wrocław - Katowice - Żywiec - Sucha Beskidzka - Zakopane - będzie kursował w weekendy w sezonie zimowym i letnim z dodatkowymi postojami - Jeleśnia i Lachowice Centrum (to na trasie pomiędzy Żywcem a Suchą Beskidzką).


Oby ta informacja się potwierdziła!

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TomekM Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: 25-05-2011, 15:19    Odpowiedz z cytatem

PiotrG. Pytanie tylko który? TLK 52108, z Bydgoszczy Głównej do Lublina (odjazd z Warszawy Centralnej o 16.55, przyjazd do Lublina ok 19.20) kursuje tylko do 12.10.2011 - sprawdzałem na Sitkol-u, taką informację uzyskałem też na infolinii. Po południu i wieczorem pozostaje tylko pociąg ze Szczecina odjazd z Warszawy Centralnej godz. 17.55. Ew. przedłużenie pociągu o 14.55 z Warszawy Centralnej do Lublina.

_________________
w pociągu:
2010: 28 000 km
2011: 35 000 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 25-05-2011, 15:35    Odpowiedz z cytatem

@TomekM
Już Ci pisałem, że termin do 12.10.2011 to jest błąd hafasa!! Zobacz w drugą stronę na 52109, on ma normalne terminy, to samo jest u mnie z 38101/83100!!

52108 i 38101 będą normalnie kursowały do końca rozkładu a nie tak jak na hafasie widnieje do 12.paź. Już rok temu na tych pociągach był podobny błąd hafasa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 25-05-2011, 16:53    Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku IR "Galicja", który w wakacyjne weekendy pojedzie z Jeleniej Góry do Rzeszowa w roku przyszłym w takiej relacji będzie kursował CODZIENNIE!!!! Mr. Green Brawa


KODLK

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 29 Idź do strony 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl