Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
Rozklad jazdy 2011/12 - przecieki
Autor Wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 17:16    Odpowiedz z cytatem

^^ Tylko, że ta decyzja jest niedorzeczna, gdyby stodoły nie mogły jeździć przez Wschodni to już dawno by nie jeździły od 30 lat a nie dopiero teraz, bo w kwestii wagonów i peronów na wschodnim nic się nie zmieniło, a może by zacząć zalewać PLK pismami, bo moim zdaniem nie może być tak, że PLK w Polsce terroryzuje swoimi decyzjami całą kolej i wszystkie spółki kolejowe. Mam już potwierdzenie ze swojego źródła, niestety to prawda oba składy będą do/z Gdańskiej w godzinach o jakich pisał poprzednik.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-10-2011, 18:19   

Z całym szcunkiem ale chyba za dużo już gadki o tym jednym pociągu
Powrót do góry

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 18:32    Odpowiedz z cytatem

gryff powiedz to ludziom, który w Warszawie będą mieć skomunikowanie na jedyny pociąg do Chełma, żeby sobie najpierw przejechali z centralnego na gdański. Jeżeli chodzi o ten pociąg do Minska to nie ma aż takiego problemu, bo są inne pociągu z Centralnego do Terespola m.in.wagony do terespola kursują w składzie Poloneza do moskwy ( przez centralny ), choć moim zdaniem tutaj też jest strzał w stope, bo pociąg do minska wyjezdza z Warszawy jako ostatni przed 21, prowadzac grupe wagonów do Terespola szczególnie w piątki jest bardzo oblegany przez studentów. Natomiast jeżeli chodzi o Kiev Express, to jest to jedyny skład który prowadzi doczepkę do chełma/dorohuska i teraz tym ludziom będzie sie fundować przejazdzke z centralnego na gdanski, metrem, tramwajem, czy autobusem. W takiej sytuacji te wagony do Dorohuska moim zdaniem się nie utrzymają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 18:58    Odpowiedz z cytatem

Dyskutujecie tyle na temat Kijów Ekspresa, a przecież z nowym rozkładem UZ całkowicie likwiduje ten pociąg. We wrześniu zlikwidowano wagony do Symferopola, Charkowa, Odessy, a w październiku poleciał Kiszyniów. Obecny KE to cztery wagony Warszawa-Kijów (1xPKP+3xUZ) i krajowe do Dorohuska. Chyba, że nie wiem o zmianie planów likwidacyjnych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 19:02    Odpowiedz z cytatem

SU45-034 Mylisz się Kiev Express bedzie kursował. Moje źródło to potwierdza, a nie korzystałem z tego źródła wcześniej bo myślałem, że Kiev Express będzie normalnie kursował przez Warszawę Centralną, zaskoczyła mnie ta informacja z dzisiaj na tym forum, że Kiev Express ma kursować z Gdańskiego, dlatego zapytałem swoje źródło i dostałem potwierdzenie, zarówno kijów express jak nocny pociąg do minska/moskwy będą kursować z dworca warszawa gdanska pierwszy o 15:50, natomiast mińsk o 20:52. Tak więc nie wiem skad masz informacje o likwidacji tego składu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 19:13    Odpowiedz z cytatem

Źródło:
http://forum.tsi.ru/webboard/message.php?id=504364&tree=on&shbd=&Offset=22

UZ obecnie choruje na manię likwidowania, tną co popadnie.

Na dzień dzisiejszy spełniły się wszystkie plany dotyczące cięć Kijów Ekspresa i Kasztana.

W rozkładzie UZ poc. 67/68 ma również zapis kursuje do 9.12.2011.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mumunek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 19:15    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie...czy macie państwo jakieś przecieki pociągów dalekobieżnych z Bielska???
I czy z Bielska będzie kursował sezonowy do Kołobrzegu i Świnoujścia jako rozdzielany czy osobny...i czy przez Chybie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 19:29    Odpowiedz z cytatem

SU45-034 Dzięki za linka, nie znałem tego wcześniej, widzisz są rozbieżności między polskimi a ukraińskimi źródłami, z drugiej strony zastanawiający jest fakt, czemu niemiecki hafas nie widzi D67/68 po 10 grudnia, podczas gdy widzi inne międzynarodowe pociągi, nie widzi także D51/52 Przemyśl Główny - Kijów mimo iż sypialne wagony ukrainskie UZ Wieden/Praga - Kijów/Odessa sa zaplanowane jako doczepka do D51 z Przemyśla. No patrz a myślałem, że to tylko PIC choruje na manie likwidacyjną. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 19:39    Odpowiedz z cytatem

maciej30 napisał/a:
SU45-034 Dzięki za linka, nie znałem tego wcześniej, widzisz są rozbieżności między polskimi a ukraińskimi źródłami, z drugiej strony zastanawiający jest fakt, czemu niemiecki hafas nie widzi D67/68 po 10 grudnia, podczas gdy widzi inne międzynarodowe pociągi, nie widzi także D51/52 Przemyśl Główny - Kijów mimo iż sypialne wagony ukrainskie UZ Wieden/Praga - Kijów/Odessa sa zaplanowane jako doczepka do D51 z Przemyśla. No patrz a myślałem, że to tylko PIC choruje na manie likwidacyjną. Śmiech


Jak mogą być zaplanowane jeżeli UZ we wrześniu wyciął:

Kijów-Praga
Kijów-Wiedeń
Odessa-Praga
poc.51/52 również, zostawiając wagony bezpośrednie 2xUZ Kijów-Przemyśl oraz dwa nasze Kijów-Wrocław, które na odcinku Lwów-Kijów jeżdżą jako wagony komunikacji bezpośredniej w innych pociągach?

Obecnie UZ w komunikacji przestawczej to:

3xWLABm Kijów-Berlin 4 razy tygodniu;
3 stodoły Kijów-Warszawa codziennie;
2xWLABm Kijów-Przemyśl codziennie;
2xWLABm Kijów-Budapeszt;
stodoła Kijów-Sofia;

Reszta została zlikwidowana, o połączeniach do wschodnich bratnich państw i krajowych lepiej nie pisać, rzeź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 19:46    Odpowiedz z cytatem

SU45-034 tylko o którym Ty rozkładzie piszesz? Bo to, że jest tak teraz to wiem. Piszesz o 2010/2011, czy 2011/2012?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 19:48    Odpowiedz z cytatem

Mój link o planach UZ tych już wykonanych i jeszcze nie wdrożonych informuje wyraźnie, że z końcem obowiązywania naszego rozkładu pociąg 67/68 przechodzi do historii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 19:54    Odpowiedz z cytatem

SU45-034 To byłoby fatalne i to jeszcze w kontekście euro, ale mimo to PLK ma cały czas zamówienie na ten skład. Kasztan jest już w niemieckim hafasie wiec na 100 % pojedzie. "Lwów Express" też pojedzie. A jak wygląda sprawa D51/52 ma jechać czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 20:01    Odpowiedz z cytatem

51/52 to teraz właściwie pociąg Lwów-Przemyśl składający się z samych wagonów bezpośrednich: dwa ukraińskie sypialne Kijów-Przemyśl+dwa polskie sypialne Kijów-Wrocław+mołdawska płackarta Kiszyniów-Przemyśl kursująca co drugi dzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 27-10-2011, 20:03    Odpowiedz z cytatem

SU45 zgadza się, wiem o tym i ten pociąg ma też iść do wycięcia z początkiem RJ 2011/2012?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

SU45-034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Mar 2011
Skąd: qqqqqqqqqq

PostWysłany: 27-10-2011, 20:10    Odpowiedz z cytatem

maciej30 napisał/a:
SU45 zgadza się, wiem o tym i ten pociąg ma też iść do wycięcia z początkiem RJ 2011/2012?


Nie sądzę, aby tak się stało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl