Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet turystyczny + Czechy
Autor Wiadomość

troszki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Sie 2008
Skąd: Wadowice

PostWysłany: 28-05-2011, 10:17   Bilet turystyczny + Czechy Odpowiedz z cytatem

Przewozy Regionalne wprowadziły ofertę bilket turystyczny + Czechy.Przy korzystnej ofercie cenowej można zaliczyć wiele ciekawych tras z pogranicza posko-czeskiego.Ciekawy jestem czy ktoś już z tej oferty korzystał i jakie ma wrażenia.

Mam pytanie. czy bilet turystyczny + czechy można kupić w każdej kasie PR i czy są potrzebne jakieś dokumenty przy zakupie biletu,i czy bilet można nabyć wcześniej na konkretny weekend czy tylko bezpośrednio przed samym wyjazdem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 28-05-2011, 11:48    Odpowiedz z cytatem

@troszki, tak jak każdy bilet sieciowy (Podróżnika,Turystyczny,RegioKarnet) możesz go kupić o każdej porze dnia i nocy.Zadne dokumenty nie są potrzebne, jednynie duuuuuużo czasu przy kasie bo panie z PR (z IC tym bardziej) często nie mają zielonego pojęcia o tym jak taki bilet sprzedać i dzwonią do innych kas, co czasami zajmuje nawet do 20 minut( np.stacja Tarnów,rzecz nagminna, jedynie co umieją sprzedać bez problemu to Podróżnik,na regiokartę i Regio Karnet. Bilet typu WSPÓLNY PRZEJAZD to już Himalaje i murowane 30 min stania przy kasie).. Ja z niego nie korzystałem (Tur+Czechy) bo wiele lepszy jest przejazd do granicy,a potem SONE+ (dla dwóch osób to się opłaca jeśli chce się pojeździć po Czechach, dla jednej już nie bardzo.). O ile wiem w TurCzechy nie można jeździć Rychlikami,IC/EC tak więc to spore utrudnienie bo w Czechach to podstawa w podróżowaniu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

troszki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Sie 2008
Skąd: Wadowice

PostWysłany: 29-05-2011, 07:33    Odpowiedz z cytatem

Wg oferty przewozów regionalnych bilet turystyczny + Czechy na terenie Czech obowiązuje w 2 kl.wszystkich pociągów uruchamianych przez CD zarówno Os,Sp.Rychliki,EX i IC tylko w tych z obowiązkową rezerwacją wymagana jest miescówka,Czy ktoś już jeżdził i czy miał jakieś problemy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adam M. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2007
Skąd: Katowice

PostWysłany: 29-05-2011, 10:01    Odpowiedz z cytatem

Podczas majówki odwiedziłem Czechy na tym bilecie, jeździłem różnymi pociągami EX, R, Os, Sp i nie było żadnych problemów z tym biletem. Jak jest jakiś problem z konduktorem po polsku bez problemu powinieneś się dogadać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl