Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Rębilas musi odejść, czyli pomysły na uzdrowienie kolei!
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 17-02-2012, 13:14    Odpowiedz z cytatem

Jasne ktoś gdzieś coś powiedział...Podaj konkretne nazwiska tych osób, po kątach to i przekupki na rynku potrafią narzekać. Niestety nie masz racji, krytyka Rębilasa wynika głównie z jakiś osobistych fobii i urazów i jest rażąco niesprawiedliwa jak to słusznie zauważono w liście. Nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, cieszę się, że ktoś wreszcie przeciwstwił się tej tandentnej propagandzie uprawianej przez przecwiników Rębilasa pozbawionej nawet pozorów obiektywizmu.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 17-02-2012, 17:53    Odpowiedz z cytatem

Sheva błagam Cię.. skończ tymi wypocinami albo chociaż przyznaj się ile Ci Rębilas płaci za pisanie tutaj pięknych tekstów na jego temat. Każdy zwykły pracownik powie Ci to samo: nigdy wcześniej nie było w MZPR takie bajzlu i przekrętów jak są teraz. Wszelkie wtopy i problemy są zatajane, a potem wysyła się takiego matoła jak Ty sheva aby rozpowiadał jak to jest super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 18-02-2012, 14:01    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:
Jasne ktoś gdzieś coś powiedział...Podaj konkretne nazwiska tych osób, po kątach to i przekupki na rynku potrafią narzekać. Niestety nie masz racji, krytyka Rębilasa wynika głównie z jakiś osobistych fobii i urazów i jest rażąco niesprawiedliwa jak to słusznie zauważono w liście. Nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji, cieszę się, że ktoś wreszcie przeciwstwił się tej tandentnej propagandzie uprawianej przez przecwiników Rębilasa pozbawionej nawet pozorów obiektywizmu.

buhahahaha sheva wiesz to że inni jadą po tobie na tym forum ,strałem się przemilczeć ale teraz jak napisałeś o podanie nazwisk to powiem tak :po pierwsze nie pytam moich rozmówców o nazwiska a nawet jakbym wiedział to takiemu KONFIDENTOWI nigdy bym nie zdradził tym bardziej że jak wiesz dane osobowe bez wiedzy ich właścicieli na forum publicznym nie mogą być podawane...
Na tym forum wiele osób zna mnie osobiście, wie że nie tworze bajek czy jakiś pomówień nieraz razem ze mną są przy spotkaniach w urzędach,rozmowach z kolejarzami czy z prasą...Ja swoją działalnoscią na pewno nie obijam się po kątach a nawet o pewnej akcji w radiu zet w pewnych okolicach wśród władz było nawet z tego co mi mówili dosyć głośno:)))(pewni forumowicze wiedzą o co chodzi:)))
Starałem się być kulturalny i bierny wobec wyzwisk na twoją osobę na tym forum ale od kiedy bezprawnie i niesłusznie podważyłeś przedstawione przeze mnie FAKTY dołączam się do innych forumowiczów i napiszę to z całą przyjemnością że takich przydupasów i włazidupów jak ty nie powinno tu być...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-02-2012, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Nikt mnie nigdzie nie wysyłał. Panowie to nie komuna, każdy może mieć swoje zdanie. Wiem, że Wam bardziej odpowiadają czasy a la PRL gdzie obowiązuje oficjalna doktryna i jedno stanowisko z góry narzucone. Obrażacie, bluzgacie na wielu porządnych ludzi, linczujecie Bogu ducha winnego Rębilasa. Często też wobec niego byłem krytyczny, ale to co tutaj wyprawiacie to zwyczajne chamstwo. Poniżacie i pozbawiacie godności kogoś kto ma odwagę myśleć inaczej niż Wy...Nie jest to łatwe, ale mam odwagę przeciwstawić się tej całej błazenadzie i linczowaniu szefa MZPR. A teraz rozpracujmy wartość merytoryczną wypowiedzi adwersarzy.

Kolega Janosik w skrócie twierdzi, że Rębilas jest zły bo jest zły Very Happy. I treści byłoby na tyle. Aha i jeszcze jedno...Jak ktoś myśli inaczej musi być obcym, złym najemnikiem Very Happy . Zaiste klimaty rodem z Krzyżaków Sienkiewicza Very Happy.

Kolega Bardi rozpisał się na kilkanaście wersów a treści jakby jeszcze mniej. Rozłóżmy tą niezwykle światłą wypowiedź na czynniki pierwsze.


Cytat:
sheva wiesz to że inni jadą po tobie na tym forum


Bez przesady. Mam na tym forum spore grono zwolenników, no fakt w małopolskiej przybudówce ostatnio dominują sfrustrowani- możliwe, że bezrobotni przeciwnicy Rębilasa. Tak jak już pisałem już nie raz nie przyszedłem tutaj dla poklasku. Miałem odwagę protestować, gdy PKP chciało wykosić IR mam odwagę i teraz, gdy- poniżacie tak człowieka - który również ma swoją godność tylko dlatego, że ma odwagę mieć inne zdanie.


Cytat:
napisałeś o podanie nazwisk to powiem tak


Dyskusja w stylu ktoś coś gdzieś powiedział nie ma sensu. Nie ma żadnych dowodów, że te opinie nie są tylko Twoim wymysłem. Pod swoimi słowami trzeba mieć odwagę się podpisać, pokątne narzekania nikogo nie interesują. Tymczasem ktoś może miał gorszy dzień, coś tam pomarudził a Bardi już zrobił z tego aferę.


Cytat:
jak ty nie powinno tu być...


Cóż niestety w dyskusji na argumenty leżycie kompletnie. Nie panujecie nad nerwami, macie problem z jasnym formułowaniem myśli. Nie przyszedłem tutaj dla żadnego poklasku jak już pisałem więc będę tutaj prostował te wszystkie pomówienia i insynuacje. Obrażać siebie też nie pozwolę i jeśli pewna granica- utrwalona zresztą w orzecznictwie- zostanie przekroczona porozmawiamy już inaczej. Ciekawe czy będziesz wtedy taki cwany Very Happy?
Nie miałem zamiaru sięgać po tego typu argumenty,ale to chamstwo, ten jad, tą nienawiść trzeba zastopować. Wy tak szczerze nienawidzicie Rębilasa, że aż boję się co w Waszych głowach siedzi...Na pewno nie argumenty, w Waszym przypadku to już obsesja połączona z obłędem. Opamiętajcie się, tak rozmawiać się nie da i jeśli komuś możecie zaszkodzić to tylko sobie. A swoją drogą to szkoda, że w małopolskiej mutacji forum dominują teraz tak ,,światli'' użytkownicy...Niestety jeszcze raz potwierdziła się stara zasada, że gorszy pieniądz wypiera lepszy. Jest pewien poziom idiotyzmu wypowiedzi, który w tej Waszej chorobliwej nienawiści już dawno został przekroczony. Fajnie jest wydawać cudzą kasę i kreślić na mapie gdzie i jak powinny jeździć pociągi. Niech jeden mózg z drugim założy choćby budę z kebabem a tak mamy frustratów nie spełnionych w życiu osobistym, bez większych perspektyw w pracy wylewających swój jad na forum. Panowie weźcie się za siebie. Naprawdę problem nie leży w Rębilasie a w Was samych, w Waszej frustracji...
A co do poparcia.....Są użytkownicy, którzy z Wami boją się albo już nawet nie chcą rozmawiać. Argumentów z Waszej strony za grosz, nie znacie nawet realiów i roli Marszałka w realizacji polityki transportowej przelewając swoją złość na Rębilasa. Byłby wybory, wybraliście tak a nie inaczej to zamiast marudzić ruszcie tyłki następnym razem, namówcie znajomych a nie ględźcie tak, że czytać się tego już nie da. Mimo wszystko, pozdrawiam zachęcam do spaceru, może do przejażdżki PR-ami. Może wtedy nieco obiektywniej spojrzycie na czarno- białą dotychczas dla Was rzeczywistość.

I aby było jasne wiele rozwiązań w MZPR mi się nie podoba, ale o tym tutaj nie da się rozmawiać....Przecież wszystkiemu jest winny Balcerowicz, no nie tym razem Rębilas Razz.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 18-02-2012, 17:12    Odpowiedz z cytatem

sheva masz wielkie grono wielbicieli:)))ja jestem kompletnie wyluzowany nawet miałem telefon przed chwilą od pewnej osoby z branży kolejowej na temat twoich wypowiedzi -przyznam oboje żeśmy się uśmiali:)))
Argumentów już przytoczyłem tyle przez ostatnie tygodnie że każda osoba umiejąca średnio język polski jest w stanie je odczytać-jak widać tobie ciężko idzie pojmowanie najprostszych argumentów więc nie zamierzam się powtarzać ale ty idziesz utartą drogą wprost w ramiona obłudy i braku logiki...

A i sheva nie strasz mnie orzecznictwem-moja żona jest prawnikiem i wiem co moge a co nie-NIGDY!!!nie użyłem publicznie słów uznane za obelżywe wobec imiennych podmiotów rozmowy a jeżeli juz pisałem coś dosadnie-to i tak bez przekleństw i starałem sie aby podmiot mojej wypowiedzi był prawnie nie do określenia...Smile
...a tobie jak widzę brakuje już argumentów bo zaczynasz grozić...słabniesz sheva....slabniesz...
...a i jeszcze piszesz że pod swoimi słowami trzeba mieć odwagę się podpisać-a kto tu na forum się podpisuje???
Tak gdzie trzeba to się podpisuje a tobie nic do tego...Kolejarzjeden z drugim który źle mówi o swoim dyrektorze po podaniu inicjałów nie popracowałby długo-dziecko o tym wie-ale...jak widac ty nie...pokazuje to w jakim wyimaginowanym świecie żyjesz-obudź się-to jest Polska!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-02-2012, 17:57    Odpowiedz z cytatem

Miło mi, że moje wypowiedzi są już komentowane przez znamienite osoby z branży Very Happy . Opowieści o argumentach z Twojej strony są jak opowiadania o potworze ciasteczkowym Very Happy . Cieszę się, że masz mądrą żonę, to na pewno cieszy. Twoja żona nie jest zapewne sędzią SN by wyznaczała linię orzeczniczą w tym kraju, ale na pewno podpowie Ci jak możesz się na tym forum wypowiadać by nikogo nie obrażać a jednocześnie wyrazić swoje zdanie. Na pewno taka lekcja Ci nie zaszkodzi Very Happy .
I w żadnym razie Bardi Ci nie grożę. Nie wyrażam jedynie zgody na bluzganie i zachowanie rodem z rynsztoku, na to zgody nie będzie, tyle i tylko tyle. To jak wypowiadacie się o Rębilasie to zbiór insynuacji i pomówień, mnie po chamsku o obrażacie tylko dlatego, że mam odwagę przeciwstawić się tej bezpardonowej połajance w stosunku do Rębilasa pozbawionej jakichkolwiek argumentów. Za swoje słowa musimy odpowiadać, granice naszej wolności nie są nieograniczone, tą granicą jest wolność innej osoby. Tymczasem wam puszczają nerwy i niestety szczególnie Ty Bardi zapędzasz się w swoich wypowiedziach za daleko...Rębilasa nie lubisz, ale czy to uzasadnia tak skandaliczne zachowanie z Twojej strony? W żadnym razie...
Bardi zejdź na ziemię. Myślisz, że na forum jesteś anonimowy, że Twojej tożsamości nie da się ustalić, że możesz bluzgać na kogo Ci się podoba. Sprowadzę Cię na ziemię, rzeczywistość jest zupełnie inna i w każdej sferze życia odpowiadamy za swoje czyny i słowa. Może Twoja żona z pewnością ceniony prawnik Ci to uświadomi skoro jeszcze nie masz o tym pojęcia. A w wypowiedzi w stylu ktoś coś gdzieś powiedział zwyczajnie nie wierzę. Ja i znane mi osoby mają odwagę by zachować się jak należy a nie plotkować po kątach jak stare przekupki- zdaje się coś takiego Ci odpowiada. Skoro związkowcy mają odwagę wystąpić w obronie Rębilasa przeciwko tej tandetnej propagandzie może i druga strona sporu wykaże się jakąś odwagą?
Pewnie będą milczeć w pracy a na skargi latać do Bardiego, który tutaj na forum w ich imieniu ulży cierpiącym pracownikom Very Happy . Jak już skończysz z Rębilasem zajmij się też kryzysem w strefie euro, potem sytuacją w Iranie a na koniec pojedziesz z misją do Kambodży. Nie no Bardi poprawiłeś mi dzisiaj bardzo humor. Aha jak tak rozwiązujesz problemy to daj znać- możesz na tym sporo dorobić. BARDI- CUDOTWÓRCA Very Happy . SZYBKO, TANIO I SKUTECZNIE ZNISZCZĘ KAŻDEGO KTO STANIE NA MOJEJ DRODZE Very Happy . Szczególnie liczę na wszelkie anonimy i donosy. No właśnie anonimy, donosy, plotki....Gdzie Ty żyjesz człowieku?
I dziwić się, że takie osoby gnoją potem Rębilasa. No na kimś trzeba się wyżyć. Rębilas błędów popełnił trochę, ale to co się tutaj wyprawia to stanowcza przesada. Czas najwyższy Bardi zacząć i napiszę to dla Ciebie drukowanymi literami ROZMAWIAĆ. Nie tylko zresztą rozmawiać, ale i uznać, że druga strona sporu ma prawo do własnego zdania. Każdy ma do niego prawo, szanujmy się różniąc, ale nie narzucajcie języka, który kogoś niszczy, bo siłą rzeczy do tego języka muszą przystosować się inni. Kiedyś na tym forum dot. Małopolski dyskutowano i zaciekle i ostro, ale takiego dna nie osiągnięto nigdy. Bardi merytorycznie leżysz, także pracuj nad kolejną odpowiedzią. Masz trochę czasu, bo widzisz mam sporo pracy a czas na rozrywkę- rozmowa z Tobą Very Happy - się zakończył. No cóż Ty w wolnych chwilach możesz iść na ploty albo wysłuchać kolejnych donosów, tak chyba lubisz najbardziej spędzać czas Very Happy ?

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 18-02-2012, 18:28    Odpowiedz z cytatem

sheva gdzie moje zachowanie jest rodem z rynsztoku i gdzie ja bluzgam komuś z władz "ulubionego" zakładu w małopolsce ?konkrety!!!
Przestań mnie wkładać do jednego wora z bluzgającymi na dyrektora-to że uważam że nie powinien pełnić tej funkcji i wskazuje błędy nie daje ci prawa do przyszywania mi plakietki że bluzgam i moje zachowania są z rynsztoka!!!
Które moje wypowiedzi posunęły się za daleko-żądam przykładów!!!
Nie pouczaj mnie o ustalaniu tożsamości -ja o tym doskonale wiem że po IP to zaden problem dlatego jak zauważyłem nie używam słów obelżywych a jedynie posiłkuje się faktami...jeżeli piszesz że szczególnie ja zachowuję się skandalicznie to jak umiesz używać komputera popatrz co inni piszą...
Poza tym nie będziesz mi mówił co mam robić(ja kryzysu nie odczuwam-odnośnie zajęcia się kryzysem w strefie euro ) bo za malućki na to jesteś....
Niestety zdyskredytowaleś się publicznie na oczach forumowiczów wmawiając mi bluzgi wobec dyrektora których nigdy nie było z mojej strony a poza tym widzę że uciekając się do spraw Iranu i Kambodży kończą ci się argumenty...Smile
Twojej pół wypowiedzi że nie wolno mi tego czy tamtego to mogłeś sobie darować gdyż jak jeszcze raz napisze umiesz używać komputera to sprawdzisz że ja Bardi 78 nigdy nie napisałem żadnych słow uznanych za obelżywe wobec jakichkolwiek władz...
A i odnośnie argumentów-jak chcesz ja mam czas ci tłuc-napisałem je wszystkie w dotychczasowej dyskusji od poczatku forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-02-2012, 22:07    Odpowiedz z cytatem

Ja twierdzę że jak w końcu umrą bezdennie głupi ludzi z dawnej epoki trzymające się jedynie stołka(…)

(...) i napiszę to z całą przyjemnością że takich przydupasów i włazidupów jak ty nie powinno tu być...

The best of Bardi Very Happy.

Cóż dodać, cóż ująć? Dalej śledzić Twoich postów mi się nie chce, chociaż rzeczywiście przyznam pomyliłem się- w bluzganiu nie jesteś jednak tutaj najlepszy, ale idzie Ci całkiem całkiem....

Poważnie mówiąc czas przyjąć do wiadomości, że mamy ws. Rębilasa różne stanowiska. Ja uważam, że obecna sytuacja to bardziej wina Marszałka i stanu infrastruktury, no cóż część osób całe zło usosabia z Rębilasem i Ty w tej grupie jesteś jednym z bonzów Very Happy. Poprzedni post był niezbędny, cóż o pewnych rzeczach wypada przypomnieć. Wypada się tutaj szanować i zdawać sobie sprawę, że nie jesteśmy w hyde parku...I aby było jasne- też nie jestem ideałem, ale gdy trzeba za swoje wypowiedzi potrafię przeprosić...
Co do argumentów....W przypadku Bieszczad wypowiadałeś się dość sensownie, ws. Rębilasa niestety nie zachowujesz moim zdaniem obiektywizmu. Popatrz na jego osobę obiektywnie i zastanów się czy odpowiada za modernizację szlaków, za działania Marszałka, za kryzys i mizerię finansową. Popełnia też sporo błędów, część zmian mnie wkurza- np. rozwalenie R+- ale na inflację i wzrost cen energii wpływu nie ma.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 18-02-2012, 22:23    Odpowiedz z cytatem

1. a twierdzę że jak w końcu umrą bezdennie głupi ludzi z dawnej epoki trzymające się jedynie stołka(…)

2.(...) i napiszę to z całą przyjemnością że takich przydupasów i włazidupów jak ty nie powinno tu być...


1.Taka jest prawda-obecnie ludzie nie mają honoru i pomimo błędów(-w czym sam przyznałeś mi racje że sam twierdzisz że dyrektor popełniał błędy)-nie potrafią się publicznie przyznać i odejść w związku z tym emerytura lub smierć ze starości powoduje że stanowisko się zwolni...gdzie doszukujesz się tu bluzgi,oczerniania lub materiału na sprawe sądową?

2.Drugi cytat nie był skierowany jak zauważasz odnośnie osoby dyrektora a wobec Twojej osoby ponieważ podważasz moje fakty które mogę przysiąc na wykrywaczu kłamstw(kiedy padnie pytanie czy większość drużyn i mechaników z którymi rozmawiałeś, niepochlebnie wypowiadają sie o sytuacji i władzach w wiadomym zakładzie) jak już tak bardzo będziesz chciał mnie sadzić, a poza tym pomawiasz moją osobę o przekleństwa i bluzgi wobec dyrektora co jest nieprawdą i obrażasz mnie klasyfikując moje zachowanie do rynsztokowego...

Ja jednak nie zamierzam nikogo skarżyć ani straszyć a twoje obelgi przemilcze...
Zgadzam się również że marszałek i jego najbliżsi współpracownicy są odpowiedzialni nawet więcej niż w połowie za stan kolei w małopolsce i nigdy tego nie podważałem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 18-02-2012, 22:44    Odpowiedz z cytatem

1. Świetnie odwracasz kota ogonem. Cytat o bezednnych głupkach jest skandaliczny i niestety dowodzi owego rynsztokowego języka z Twojej strony. Te bezdenne głupki pracują dla Rębilasa, świetnie wpisałeś się w klimat obrażania i samego Rębilasa i MZPR.
2. Nie lubię plotkarstwa a w tym się chyba specjalizujesz. Niestety w pracy trzeba się wykazać odwagą. Przykro mi, że tak Cię irytuje próba weryfikacji gdzieś podobno przez kogoś wypowiedzianych plotek.
3. Cieszę się, że nie uznajesz już Rębilasa za zło absolutne.
4. Nigdy Cię nie straszyłem jedynie Cię ostrzegłem czy grozi brak hamulców w sieci Very Happy .

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 19-02-2012, 01:59    Odpowiedz z cytatem

1.Jeżeli bezdenny głupek dowodzi mojego rynsztokowego języka to daj ci Panie tylko takiego rynsztoka doświadczyć w życiu...obawiam się jednak jak inni napiszą dosadniej czy czasem nie pęknie błona...Smile
2.Na szczęście nie muszą udowadniać ci czy jestem plotkarzem-ci ktorzy mnie znają i byli nie raz przy moich rozmowach z kolejarzami wiedzą jaka jest prawda, a w pracy to trzeba sie przede wszystkim kierować dobrem innych i rozsądkiem i nic tu ma odwaga bo nie znam tych kolejarzy a gdybym znał i podał na forum publicznym ich dane narazilbym ich jak juz ci pisałem na strate posady jak również siebie na proces za ujawnienie danych bez zgody wlaściciela więc mnie nie podpuszcaj jakimiś mizeriami o odwadze bo nie dam się wciągnąć w maliny...i jeszcze głupszą gadkę...poza tym co by ci dało jakbym powiedział jakie drużyny i którzy mechanicy mówili niepochlebnie...chyba nie jesteś szpiclem?Prośba weryfikacji mnie nie irytuje a rozśmiesza...-jak nie rozumiesz wróć ten sam punkt 2.Czytaj dotąd dopóki zrozumiesz...
3.Co znaczy "nie uznajesz już"-ja nigdy nie uznawałem go za cale zło-jak już wspomniałem władze województwa także przyczyniają się do obecnej sytuacji kolei w małopolsce i nie będe już tego powtarzał po raz enty...
4.Wiem co moge w sieci...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-02-2012, 02:23    Odpowiedz z cytatem

sheva17, Bardi78, pyskówki uskuteczniajcie sobie na PW, a nie na forum publicznym.

Wasze posty niemające nic wspólnego z tematem będą usuwane!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 19-02-2012, 12:19    Odpowiedz z cytatem

Witam Koledzy Pan Dyr. Rębilas ratuje nas od grupowych zwolnień nie widzę obecnie osoby która zastąpić ,jest to jedyny człowiek na tym stanowisku w dobie obecnego kryzysu . Ale skończy się ratowanie etatów nie długo problem ze Sląska zawita i do małopolski szczegóły.... http://www.rynek-kolejowy.pl/30959/Ciecia_polaczen_na_Slasku_Zniknie_sto_pociagow.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 19-02-2012, 18:04    Odpowiedz z cytatem

sheva to że akurat rover odrzuca moje stanowisko to tylko świadczy dobrze o mnie patrząc na to co wypisuje rover:)
ty natomiast powtarzasz się po raz kolejny chyba 4 o przekupkach więc jak to napisalem argumenty dawno ci się skończyły...a biorąc pod uwagę ile osób na tym forum podważyło moje teorie(do tej pory nikt poza tobą) a jakie ty masz grono wielbicieli i co o tobie tu się naczytałem zostaje mi tylko satysfakcja:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 19-02-2012, 18:30    Odpowiedz z cytatem

Bardi nie płacz już, bo aż żal mi serce ściska Very Happy . Niestety w dyskusji wypadłeś bardzo słabo, nie potrafiłeś sensownie odpowiedzieć na moje tezy, podpierasz się bliżej nieokreślonymi danymi, które niestety w rzeczywistości są tylko plotkami. Tak jak pisałem nie jestem tutaj dla poklasku, ale nawet na forum małopolskim jest wiele osób, które zupełnie nie zgadza się z Waszymi fobiami w stosunku do Rębilasa a na pewno nie akceptują tego języka- w toku dyskusji okazało się, że To niestety miałeś na tym polu naganne wyczyny. Nie mam zamiaru z Tobą dalej dyskutować, zgadzam się z Roverem a Ty zamiast na forum wypisywać idź trochę poplotkuj, bo to Ci zdecydowanie najlepiej wychodzi. Szkoda mi tylko Twojej żony, bo z takim facetem plotkarą to ciężko wytrzymać. Więcej czy to nie objaw Twojego zniewieścienia Very Happy ? Pozdrawiam. Miło było podyskutować, ale plotkować jakoś nie mam zwyczaju. Jedno jest pewne- nie mam nic przeciwko sensownej krytyce Rębilasa, ale sensownej uwzględniającej rolę PLK i Marszałka, nie będzie natomiast zgody na plotkarstwo i rynsztokowy język. Cóż mogę Ci Bardi życzyć. Dyskusja Ci nie wychodzi, ale za to w plotach jesteś świetny to i dowiedz się paru kolejnych sensacji, może tym razem natury towarzyskiej?
A co do liczby fanów Very Happy...Małopolskie forum stało kiedyś na bardzo wysokim poziomie, niestety teraz każdy widzi jakich mamy tutaj użytkowników. Gorszy pieniądz wyparł lepszy.
Przepraszam moderatora za ten wywód, ale nie może być zgody na sytuację w której plotki jak się okazało, nie żadne udokumentowane fakty są przyczyną chamskiej krytyki Rębilasa na tym forum, nie rzetelnej, ale właśnie chamskiej.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl