Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47, 48, 49  Następny
Zestawienie i frekwencja w pociągach sezonowych
Autor Wiadomość

Razio1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-06-2011, 22:03    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź napisał/a:
Na stronie PR jest poprawka nakazująca "wykreślic oznaczenie wagon sypialny"...


Mógłbyś podać mi link do tego, ponieważ nie mogę nigdzie jej znaleźć?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-06-2011, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Prosze:
http://www.przewozyregionalne.pl/img_in//SRJP/Zmiany%20do%20SRJP%202010%20-%202011/Zmiana%20nr%20118%20z%20dnia%2016.06.2011.pdf

niewiem o który pociąg chodzi, ale sądzac po numerach to nie jest żaden "kołobrzeski".

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vistavio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2011

PostWysłany: 17-06-2011, 22:50    Odpowiedz z cytatem

Wywalają sypialny z krakowsko/krynickiego łącznika dawnego Monciaka - w sumie słuszne posunięcie bo na trasie KRK - 3miasto będzie tych sypialnych od groma..

_________________
PKP - Droga przez mękę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-06-2011, 23:05    Odpowiedz z cytatem

vistavio, ano racja, bo chyba nawet tego łącznika nie będzie, tylko KKA jadąca szybciej niż pociąg.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu191 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-06-2011, 09:53    Odpowiedz z cytatem

Ktoś wie może jak będzie wyglądało zestawienie 53506 Gdynia - Zakopane ?
Wiem, że to będzie wydłużony sezonowo dawny Asnyk (TLK 15102) aczkolwiek on kursuje na 5 wagonach, więc nie sądzę aby tyle jechało Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sebek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2005
Skąd: Bytom/okolice

PostWysłany: 18-06-2011, 11:52    Odpowiedz z cytatem

Czy pamiętacie w które wakacje po raz ostatni jechał sezonowy, nocny pośp. Kołobrzeg - Łódż Kal/Warszawa Wsch, trasą przez Piłę, Bydgoszcz, Kutno(dzielenie, łączenie składów) ?

_________________
na forum od 2005 roku:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 18-06-2011, 15:34   

Damian Łódź napisał/a:
vistavio, ano racja, bo chyba nawet tego łącznika nie będzie, tylko KKA jadąca szybciej niż pociąg.


Odcinek Stroze-Tarnów jest zamkniety do konca sierpnia, toteż KKA bedzie przez cale wakacje. Szybszy dzieki temu czas przejazdu (autobus ma do przejechania 160 km, pociag 220km) nie kusi jednak ludzi- dzis z KKA za TLK w Saczu wysiadlo 10 osób, dalej na pusto.
Powrót do góry

macieksw79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-06-2011, 19:14    Odpowiedz z cytatem

Faktycznie jest sypialka w 35502 Kraków - Hel Very Happy Niedawno otrzymałem maila z IC, że sypialnego w tym pociągu prawdopodobnie nie będzie więc zarezerwowałem sobie miejsce w innym pociągu z Krakowa do Gdyni, a w Gdyni miałem zamiar się przesiąść na osobowy do Jastarni.
Wczoraj czytam co napisał vistavio, wchodzę na E-IC, patrzę a tu można rezerwować w 35502 sypialny! No więc bilet do Jastarni już kupiony, tamten do Gdyni zwrócony i gra muzyka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vistavio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2011

PostWysłany: 19-06-2011, 14:02    Odpowiedz z cytatem

Witam!
ciesze sie ze moglem pomoc SmileSmile Owszem ciecia w spiochach sa ale nie tak wielkie jak to planowano. Sa nieznaczne bym powiedzial Smile Niestety niepokoi mnie tylko to, ze przewoznik milczy na ten temat... zero informacji - totez podejrzewam ze pierwsze kursy przywroconymi sypialkami beda puste, albo o bardzo malej/slabej frekwencji... no ale coz, widac komus zalezy na tym zeby nie zarobic, albo wykazac ze takie wagony nie maja racji bytu... Smile

Odnosnie pytania sebka to ja pamietam w 2008 roku taki pociag Warszawa/Łódź kal. - Kołobrzeg, ale dzielenie/łączenie składu miało miejsce w Iławie, a nie w kutnie SmileSmile Ten pociag to 18500 - część warszawska jechała normalnie przez Ciechanów, a łódzka przez Jabłonowo, Toruń, Kutno, Zgierz Smile

_________________
PKP - Droga przez mękę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Razio1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-06-2011, 14:34    Odpowiedz z cytatem

Widać to, nawet na sitkolu i rozklad-pkp. Nie będę zdziwiony jak nie zobaczę tych wagonów w przyszłym rozkładzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

luktrez13579 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2010
Skąd: DOKP Szczecin

PostWysłany: 19-06-2011, 18:02    Odpowiedz z cytatem

Witam, koło roku 2004-2005 kursował pociąg w relacji Kołobrzeg - Warszawa Wsch. z wagonami do Łodzi Kaliskiej oraz relacji Kostrzyn - Warszawa Wsch, osobiście co tydzień jeżdziłem tym pociągiem nawet pamiętam jego zestawienie

Lok Bc Bag kl2 kl2 kl1 kl2 kl2 / kl2 kl2 kl1 kl2 / kl2 kl2 kl1 kl2 Wl

pierwsza część Kołobrzeg - Warszawa Wsch.
druga część Kołobrzeg - Łódz Kal. (na stacji Kutno wyłączanie ze środka składu grupy wag. do Łodzi)
trzecia część Kostrzyn - Warszawa Wsch. ( na stacji Piła włączanie grupy wag. z Kostrzynia)

W miarę upływu lat obcięto łącznik z Kostrzynia pózniej przerzucono pociąg na trasę przez Koszalin Gdynię

wielka szkoda ze ten pociąg już nie jezdzi a było to całoroczne połączenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 19-06-2011, 20:57    Odpowiedz z cytatem

było było, potem był nocny osobny Kaliska-Kołobrzeg p. Kutno, potem p.Łowicz.Kutno, potem wydłużyli do relacji Kielce-Kołobrzeg, a potem wycięli :-(

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

macieksw79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-06-2011, 23:48    Odpowiedz z cytatem

To fakt, że na razie jest cisza jeśli chodzi o przywrócone sypialne. Na stronie IC jest ciągle informacja, że w pociągach na półwysep można rezerwować miejsca tylko na leżanki.. W hafasie i na sitkolu także pokazują tylko kuszety.. Naprawdę czasem ciężko zrozumieć o co chodzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

vistavio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2011

PostWysłany: 22-06-2011, 00:20    Odpowiedz z cytatem

No kochani! Już dziś zaczyna się sezon - jestem bardzo ciekaw co PKP nam zgotuje na miłe rozpoczęcie wakacji Smile
Jak ktoś coś zobaczy, dajcie znać, wrzućcie lina na youtube - cokolwiek, tak samo jak w temacie dot. zestawienia pociągów i frekwencji w nich..

_________________
PKP - Droga przez mękę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Razio1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-06-2011, 19:13    Odpowiedz z cytatem

Pierwszy sezonowy do Kołobrzegu (TLK 38502). Nie prowadzi on kuszet i sypialnych od Przemyśla.


vistavio, jak ty zarezerwowałeś miejsce na kuszetę na całą trasę Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 49 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47, 48, 49  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl