Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Polska - Bar
Autor Wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 25-06-2012, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Bajemba napisał/a:

Czy nie problemu z zakupem biletu i rezerwacji do Baru w Belgradzie w dniu wyjazdu?


Jest. Z Belgradu pociągi wyjeżdżają pełne nawet poza sezonem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 25-06-2012, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Skolmi to juz chyba nie istotne bo Bajemba strone wczesniej pisal ze zarejestrowal sie na stronie kolei serbskich i sobie kupi co mu trzeba ale tak jak maciek napisal na Serbow i ich goscinnosc trzeba uwazac bo jak zaczna polewac to sie na bocznicy w Barze mozna obudzic Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Okid2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2011
Skąd: Rzeszów/Zagórz

PostWysłany: 27-06-2012, 10:03    Odpowiedz z cytatem

Thank you for your inquiry!

The one-way ticket from Budapest to Bar costs 97,6 EUR/person for 2nd class. There is a discount price return ticket, called Montenegro Special: it costs only 66 EUR/person for 2nd class.
The additional fares for place reservation are the following:
- 6 person couchette: 9,4 EUR/person/way
- 4 person couchette: 14 EUR/person/way
- 3 person sleeper*: 15,4 EUR/person/way
- 2 person sleeper*: 23,1 EUR/person/way.

* Running only on Tuesdays and Fridays from Budapest (till the 7th of September).


In our international ticket offices you can pay for the tickets in Euro or in Hungarian Forint too. The actual currency rate is the following: 1 EUR = 295 HUF.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej49 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2010

PostWysłany: 27-06-2012, 10:23    Odpowiedz z cytatem

Prawie codziennie widzę ten pociąg odjeżdżający z Novi sad. Nie jest zatłoczony w dnie powszednie. Wiecej przed wykend w piątek na sobotę ma 11 wagonów plus autowoz. Ten omija Belgrad ale te zaczynające trasę z Belgradu ponoć są bardziej zatłoczone/tak słyszałem/ ale już nie tak jak kiedyś gdyż Czarnogóra stała sie mniej atrakcyjna dla Serbów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lecho Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Mar 2012
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27-06-2012, 10:56    Odpowiedz z cytatem

@Okid2

Taniej wyjdzie, jeśli kupisz oddzielnie z Budapesztu do Belgradu za 15 euro i z Belgradu do Baru (2. klasa z miejscówką za 110zł.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 27-06-2012, 12:42    Odpowiedz z cytatem

Dodam do tego co napisal poprzednik ze bilety Budapeszt - Belgrad bez problemu kupisz w kasie w Budapeszcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-04-2013, 20:39    Odpowiedz z cytatem

Witam, Próbuje zarezerwować sobie miejsce na pociąg dzienny z Belgradu do Baru i spowrotem. . Z Belgradu do Baru nie ma problemu, ale na pociąg wyjeżdzający z Baru o 9.00 pokazuje mi niedostępność. Próbowalem wszystkie mozliwe daty w maju i nic. Czy ktoś móglby pomóc to wyjasnić. Nie wierze, że TAM, miejscówki są prawie codziennie, a spowrotem w całym maju ani jednej !!!!

[ Dodano: 15-04-2013, 21:38 ]
Ok, juz sobie poradziłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009

PostWysłany: 16-04-2013, 07:06    Odpowiedz z cytatem

Trzeba spróbować na kolei z Czarnogóry ' jechałem tym pociągiem przed sezonem 'bardzo duża frekfencja , ale i dużo wagonów, nie rezerwowałem miejsc. Wspaniałe widoki ,jedna z piękniejszych tras.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej49 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2010

PostWysłany: 16-04-2013, 11:31    Odpowiedz z cytatem

Przerabiałem temat z Polski do Baru. Wyjazd był w sezonie letnim planowany. Do Budapesztu Chopinem i tam bilety do Baru . Cena biletu w kasie miedzynarodowej.per6 to 66Euro w dwie strony. W sezonie letnim w okreslone dnie bezposredni wagon z Budapesztu do Baru. http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=START&cislo=273&rok=2013. Wagony te beda po drodze jeszcze przeczepiane w Suboticy i Novym Sadzie gdzie bedzie składany zupełnie nowy pociąg do Baru.Tak że gdybysmy nie otzrymali kuszetki w Budapeszcie od reki warto mieć przygotowane niecałe 10 euro i sprobować w Suboticy gdzie bedą dokładane kuszetki lub w Nowym Sadzie i z tych wgonow powstanie zupełnie nowy skład do Baru.http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php?zeme=ZS&cislo=1137&rok=2013 razem z wagonami z Budapesztu. Warto się przespać bo widoki zaczynają się dopiero od świtu a warto popatrzeć.Kto ma słabsze nerwy niech lepiej prześpi całą trase???.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-04-2013, 14:37    Odpowiedz z cytatem

Na serbskiej stronie spokojnie kupiłem bilet z Belgradu do Baru. Ale nijak nie mogę kupic powrotu. W okienku FROM - Bar nie rozwija się z listy. Proszę o pomoc bo mam już bilety WAW-BUD-WAW i BEL-BAR. Z Budapesztu do BELGRADU i spowrotem kupie sobie Belgrad Special. Ale z Baru nie mogę?!!!

[ Dodano: 16-04-2013, 15:44 ]
Co ciekawe, rezerwację miejsca z Baru do Belgradu mozna zrobić bez problemu, ale już kupić biletu NIE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

radziunio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2010

PostWysłany: 16-04-2013, 22:02    Odpowiedz z cytatem

sam myślę nad wyjazdem do Baru dlatego napisałem do czeskiego i słowackiego przewoźnika zapytanie o najlepszą cenę, poniżej odpowiedzi:

Dear Mr. Radek,


you can buy CityStar ticket the farthest to Prijepolje and then ordinary international return ticket from Prijepolje to Bar.


Price of City Stra ticket for the route Kuty – Prijepolje is :
- 102 euro; for 1 adult in the 2. class
- 153 € for 2 adults in the 2. class
- 204 € for 3 adults in the 2. class
- 255 € for 4 adults in the 2. class
- 306 € for 6 adults in the 2. class


Price of return ticket for the route Prijepolje – Bar is 52,40 € for an adult in the 2. class. This price must be multiplied by number of travellers.


On this trains there will run through coaches :
- price of a couchette in 6-places compartment is 9,40 € per person and train
- price of a couchette in 4-places compartment is 14 € per person and train
- price of a berth in 3-places compartment is 15,40 € per person and train.


If you have got any next questions, please, contact us again (info@slovakrail.sk).

Sincerely yours,


oraz

praga bar

Dear Radek,

return ticket with CityStar discount for 4 person costs 12909 CZK/ 490,90 EUR, for 5 person 15728 CZK/598 EUR. It is necessary to buy ticket with discount CityStar no lonber then 3 dyas before departure. Couchette supplement costs 248 CZK/9,4 EUR per person per way in cabin for 6 person, 369 CZK/14 Eur in cabin for 4 person. Sleeper complement costs 406 CZK/15,4 EUR per person per way in cabim for 3 person. Yes, we have direct train.

Have a nice day
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej49 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2010

PostWysłany: 16-04-2013, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Serbia i chyba Czarnogóra maja jakąś umowe kolejowa z Węgrami, ktora daje 60% tańsze bilety gdy się kupuje u nich na ich trasie?????? i jak zwykle taniej gdy powrotny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jasiu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2010
Skąd: z betonu

PostWysłany: 17-04-2013, 19:02    Odpowiedz z cytatem

Najtańsza wersja, jeśli komuś nie zależy na bezpośredniej leżance, to zakup oddzielnych biletów na poszczególne odcinki:
Budapeszt - Belgrad 15E tam /26E tam-powrót (zakup na dworcu lub przez elvira.hu i odbiór w automacie na Keleti)
Belgrad - Bar 21E tam/42E tam-powrót (podobno można kupić na stronie ZS)
Niestety nie znalazłem info, czy jest taka promocja na trasie Subotica-Bar. Ogólnie warto pamiętać, że na Bałkanach (ale nie wiem, czy w Czarnogórze też) w przewozach międzynarodowych wystawia się bilety w "SET tarifie", ok. 50% taniej niż wynika ze SCIC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-04-2013, 09:21    Odpowiedz z cytatem

jasiu napisał/a:
Belgrad - Bar 21E tam/42E tam-powrót (podobno można kupić na stronie ZS)


Można tu: http://w3.srbrail.rs/eticketing/?lang=en Trzeba sie zarejestrować. Tyle że mnie udało się kupić bilet z miejscówką tylko w 1 stronę czyli Belgrad - Bar. Spowrotem nie umiem.

[ Dodano: 18-04-2013, 10:42 ]
A więc wszystko jasne. Otrzymałem odpowiedź z kolei serbskich:
"it is not possible to buy train ticket online to relation Bar - Belgrade."
Zamieszczam, by zainteresowani wiedzieli, że bilet z Baru do Belgradu nalezy sobie kupić w Barze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19-03-2014, 08:25    Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja (rodzina pracownika) będziemy mieć z żoną (pracownik PLK) bilety FIP na Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Czarnogórę. Planujemy jechać w czerwcu do Baru z naszym pupilem. Mały piesek waży około 8 kg. Trasa:
EC 131 Varsowia (Katowice - Budapeszt),
D 341 BEOGRAD (Budapeszt - Belgrad),
IC 431 TARA (Belgrad - Bar)

Powrót:
D 1136 (Bar - Subotica)
EC 272 AVALA (Subotica - Kolin),
EN 445 (TLK 406) CHOPIN (Kolin - Katowice)

W których z tych pociągów wymagane jest wykupienie miejscówki?

I najważniejsze. Istnieją jeszcze przejściówki? Pani w kasie w Katowicach powiedziała mi że polska ekipa sprawdza bilety do Zebrzydowic a potem od Bohumina sprawdza czeska ekipa. Tak, więc teoretycznie odcinek Zebrzydowice - Bohumin można przejechać bez biletu? Pytam ponieważ koszt biletu dla psa jest dosyć duży, wiec zastanawiam się czy nie mogę kupić sobie biletów dla psa na poszczególne odcinki w danym kraju? Wychodzi zdecydowanie taniej. Teoretycznie to mogę pojechać tydzień przed wyjazdem i kupić bilety dla psa na poszczególne odcinki. Tylko czy konduktorzy to uznają?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl