Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
Strajk Przewozów Regionalnych

Czy popierasz strajk Przewozów Regionalnych?
TAK
49%
 49%  [ 84 ]
NIE
44%
 44%  [ 75 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 11 ]
Głosowań: 170
Wszystkich głosów: 170

Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 12:41   

psim, Jest w mieście gdzie nie uświadczy własnego pociągu regionalnego z dotacją więc mogą myśleć "jest super, jest super więc o co ci chodzi?". Niech się przeniosą do choćby Olsztyna i wyniosą na amen z Warszawy.
Przejdź na dół

Worms
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 12:44   

Pawel_15, po 1 : Twoja wypowiedź ma się nijak do Twojego podpisu,po 2 : nikt nikogo nie zmusza do jazdy pociągami,po 3 : blokowanie drzwi dyrekcji było przerabiane ( w innej spółce ) i nie przyniosło żadnych efektów.Tym u góry to na rękę bo nie muszą przed ludźmi się spowiadać a tak w przypadku ogólnopolskiego strajku trzeba będzie.I pieniądze się o wiele szybciej znajdą.
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 01-07-2011, 12:59    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, ubzdurałeś sobie koncepcję i teraz trzymasz się jej jak pijany płotu. To nie jest rozwiązanie żadnego problemu, to jest wyłącznie Twoje widzimisię. A z widzimisię trudno dyskutować.

Worms napisał/a:
Tym u góry


Ale konkretnie - komu?

Worms napisał/a:
I pieniądze się o wiele szybciej znajdą.


A więc wyszło szydło - jednak chodzi o pieniądze, a nie żaden tam komfort pasażerów. To po co to mydlenie oczu? Wszyscy jesteśmy dorośli Śmiech


Ostatnio zmieniony przez psim dnia 01-07-2011, 13:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Worms
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 13:01   

psim, władzom spółki.Podwyżki to na pewno priorytet.


Ostatnio zmieniony przez psim dnia 01-07-2011, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 01-07-2011, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Worms, i sądzisz że uruchomią drukarnię i dodrukują Kazimierzów, Włodków, Zygmuntów, skolko ugodno?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 13:03   

psim, Boli jak choć troszkę chce się zreformować firmę i zdecentralizować ? To nic że woj. Mazowieckie ma swoją kolej - siedziba musi być u nas! Nie nie musi być. To jest rozwiązanie kilku problemów m.in. kosztów biurwy w Warszawie.
Powrót do góry

Worms
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 13:07   

psim, skoro na swoje częste nagrody (nie wiem za co ) mają pieniądze to dlaczego dla szeregowego pracownika ma nie być?Tym bardziej po takim okresie bez podwyżek?Wcale się pracownikom nie dziwię że chwytają się takiego sposobu przeprowadzenia strajku.
Powrót do góry

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 01-07-2011, 17:41    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, wysłałbym Ci PW, bo moja odpowiedź dla Ciebie nie nadaje się na forum publiczne, ale niestety mam zablokowaną możliwość wysyłania PW, i nic z tego Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 17:56   

psim, Napiszę ci tylko tyle oby tak dalej kilka central w tym główna w województwie które jawnie nie korzysta ponad pół dekady z usług PR. To jest droga do trumny.
Powrót do góry

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 01-07-2011, 18:44    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem żeby ograniczyć biurwę wcale nie muszą się z Warszawy wynosić. Cóż z tego że się przeniosą do Katowic, Krakowa czy Ostrowa, skoro w dalszym ciągu będą "karmić" panie i panów siedzących za biurkami, których praca polega na piciu kawy i gadaniu o głupotach.

Niech centrala spółki zostanie tam gdzie jest, tylko z okrojoną ilością etatów biurowych. Nie dość że się zaoszczędzi pieniądze przeznaczone na pensje zbędnych biurokratów, to jeszcze pomieszczenia po nich można wynająć, z czego będą kolejne zyski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-07-2011, 18:56   

Adams, Koszty wynajmu w mniejszych miejscowościach typu Olsztyn są dużo niższe niż w Warszawie, zobaczą jak wyglądają ich przewozy. O redukcji w biurwie o choćby minimalne 60% zapomnij - Śląski PR pokazał to przy ostatniej wiadomości o zwolnieniach grupowych.
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 01-07-2011, 19:18    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak się nie podobają warunki pracy to fora z dwora, przyjdzie ktoś inny(młody) i z pocałowaniem ręki będzie pracował.

Tak się składa, że w obecnej sytuacji pracuje na podobnych zasadach. Nikt się mnie nie prosi o to abym pracował w firmie w której jestem zatrudniony. Jeśli nie podobają mi się warunki pracy to się zwolnij i szukaj czegoś innego. Dla mnie to proste jak drut. Może to wynika z innej kultury pracy ;-) Ja sobie swoją prace cenie, a pracodawca ceni mnie za zaangażowanie i lojalność niema tutaj żadnej filozofii...

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 02-07-2011, 11:19    Odpowiedz z cytatem

Zapowiedziany na wtorek 5 lipca strajk pracowników Przewozów Regionalnych nie jest jeszcze przesądzony - poinformował PAP rzecznik spółki Piotr Olszewski. Mimo to zarówno przewoźnik, jak i związkowcy przygotowują się do dwugodzinnego protestu.

Jak wyjaśnił Olszewski, rozmowy przedstawicieli spółki ze związkowcami zostały zaplanowane na poniedziałkowe popołudnie. Związkowcy domagają się głównie podwyżki płac. Obie strony zapewniają, że są otwarte na rozmowy.

Strajk ostrzegawczy miałby się odbyć we wtorek między godz. 7 a 9 rano i polegałby na zatrzymaniu pociągów Przewozów Regionalnych - największego polskiego kolejowego przewoźnika pasażerskiego. Przewodniczący Konfederacji Kolejowych Związków Zawodowych Leszek Miętek powiedział PAP, że związkowcom zależy, by strajk był jak najmniej uciążliwy dla pasażerów. Dlatego pociągi nie będą zatrzymywane w polu, a na stacjach węzłowych, gdzie mają się odbywać akcje protestacyjne.

Związkowcy wydali ulotkę dla pasażerów, w której przedstawiają swoje motywy i proszą ich o wsparcie. "Liczymy na zrozumienie, że działamy nie tylko we własnym interesie, ale również w interesie podróżnych" - czytamy.

Przewozy Regionalne zwróciły się do pasażerów, by w miarę możliwości zaplanowali podróż w innym terminie. O ewentualnych utrudnieniach wynikających z akcji protestacyjnej pasażerów mają informować pracownicy spółki. Rzecznik przewoźnika powiedział PAP, że jeżeli ktoś zechce zwrócić bilet jednorazowy na wtorek, to może to zrobić i otrzyma pełny zwrot ceny.

źródło: Niezależna.pl

_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kostuch Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2011

PostWysłany: 02-07-2011, 13:00    Odpowiedz z cytatem

To ta ulotka.

Ulotka - Strajk Ostrzegawczy w PR.pdf
Pobierz Plik ściągnięto 298 raz(y) 37.02 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

anas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: kalisz

PostWysłany: 02-07-2011, 14:24    Odpowiedz z cytatem

Wszyscy pracownicy mają niskie uposażenie zasadnicze ,ale pisanie w ulotce że maszynista zarabia 1400-1600 złotych to mydlenie oczu osobom czytającym tę ulotkę.Kolejny dowód jak kłamliwych argumentów używają osoby podpisujące się pod ulotką.Ja osobiście nie wierzę w powodzenie tej akcji ,po rozmowach z pracownikami PR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 44 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl