Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
SKR - z GOP-u na południe

Który termin wybierasz?
3 września
50%
 50%  [ 10 ]
10 września
50%
 50%  [ 10 ]
Głosowań: 20
Wszystkich głosów: 20

Autor Wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 21-09-2011, 08:41    Odpowiedz z cytatem

Kolego @Semaforek - marudzisz jak rozwydrzony bachor, zresztą takiego właśnie Cie poznałem w sobotę Very Happy Patrząc na Twój wiek a mój to uwierz mi, że to nie była moja pierwsza impreza kolejowa tylko tak naprawdę nie wiem która. Na Flocie Wielkopolski 2011 Piękna Helena zatrzymała się tylko na kilku planowych postojach na stacjach, a przejazd trwał prawie 18h...
Poza tym - nie widziałem Cię na kilku ważniejszych tegorocznych imprezach kolejowych więc o czym tu dyskutować.

Było mnóstwo odcinków, na które już nie można wjechać pociągiem pasażerskim, Halemba. Nie wiem jak inni ale ja mam mnóstwo zdjęć Smile i z fotostopów, które były też Very Happy
Pozdrawiam Smile

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-09-2011, 23:17   

No ale ja to nie było fotostopów jak przecież było ich dużo? Smile Ja bym tak wszystkiego na CSMK nie zwalał, nasz kochany zarządca infrastruktury PKP PLK wcale nie sa tu święci. Niejednokrotnie w przeszłości robili nam różne ciekawe i NAGŁE psikusy Wink PZDR
Powrót do góry

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 24-09-2011, 15:05    Odpowiedz z cytatem

Kilka fotek i krótka relacja http://kolejapopolsce.blogspot.com/2011/09/skr-2-z-gop-u-na-slask-cieszynski.html , zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

semaforek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 24-09-2011, 19:15    Odpowiedz z cytatem

Kuba Wie-Wiór napisał/a:

Poza tym - nie widziałem Cię na kilku ważniejszych tegorocznych imprezach kolejowych

Może wybieramy inny typ imprez. W tym roku było tyle imprez że ograniczam się do tych na których można pozaliczać nieczynne linie. Jeśli chcesz o tym podyskutować to wymień te imprezy na których mnie nie widziałeś, a ja się ustosunkuję do tego Smile

Kuba Wie-Wiór napisał/a:
Było mnóstwo odcinków, na które już nie można wjechać pociągiem pasażerskim, Halemba.

Tak, było 6, z czego 3 bardzo łatwo dostępne w ciągu ostatnich 3 lat.

Miluś napisał/a:
Ja bym tak wszystkiego na CSMK nie zwalał, nasz kochany zarządca infrastruktury PKP PLK wcale nie sa tu święci. Niejednokrotnie w przeszłości robili nam różne ciekawe i NAGŁE psikusy Wink PZDR

Że PLK jest betonowe to nie żadna tajemnica, może warto sobie dać więcej czasu? U innych organizatorów tego typu niespodzianki się nie zdarzają, a nawet jeśli to udaje się je zażegnać lub ogłasza odpowiednią informację przed imprezą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-09-2011, 19:33   

No tak, w trakcie imprezy PKP PLK robiła organizatorom "psikusy", a oni o takowych mieli poinformować nas pasażerów przed wycieczką Śmiech Śmiech Śmiech
No ja wiem, że naukowcy ostatnio bawią się cząstkami elementarnymi czy takimi cudami, ale to nie znaczy że są to praktyki stosowane powszechnie od lat Wink

W każdym razie z niecierpliwością czekamy drogi semaforku na kolejową imprezę organizowaną przez ciebie, bądź twoje stowarzyszenie Smile

Mogę się zgodzić, że organizatorzy popełnili kilka błędów, ale była to druga impreza którą organizowali. Teraz nabrali nieco doświadczenia i jestem przekonany, że następną wycieczkę zorganizują lepiej i że lepiej poradzą sobie ze wszystkimi niedogodnościami i PKP PLK Smile
Powrót do góry

semaforek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 24-09-2011, 20:15    Odpowiedz z cytatem

Miluś napisał/a:
No tak, w trakcie imprezy PKP PLK robiła organizatorom "psikusy"

Między innymi poprowadzili pociąg zgodnie z rozkładem jazdy którego CSMK nie przeczytało zbyt uważnie. Dziwnym trafem na żadnej innej imprezie takiego psikusa nie było.


Miluś napisał/a:
Mogę się zgodzić, że organizatorzy popełnili kilka błędów, ale była to druga impreza którą organizowali. Teraz nabrali nieco doświadczenia i jestem przekonany, że następną wycieczkę zorganizują lepiej i że lepiej poradzą sobie ze wszystkimi niedogodnościami i PKP PLK Smile

Też mam taką nadzieję. Jednocześnie mam nadzieję że wezmą sobie rady niektórych ludzi do serca zamiast się obrażać i udawać że wszystko jest OK.

Kuba Wie-Wiór napisał/a:
zresztą takiego właśnie Cie poznałem w sobotę

W którą sobotę? Na imprezie CSMK nie byłem, o czym już wcześniej napisałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba Wie-Wiór Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Sty 2011
Skąd: Katowice Ligota

PostWysłany: 27-09-2011, 09:44    Odpowiedz z cytatem

semaforek napisał/a:
W którą sobotę? Na imprezie CSMK nie byłem, o czym już wcześniej napisałem.


No i właśnie o to dokładnie o to mi chodziło Very Happy - nie byłeś a bzdury w temacie wypisujesz i wyssane z palca opinie bez żadnego pokrycia Smile Jak następnym razem będziesz oceniał jakąś kolejowe wydarzenie to polecam uczestnictwo w nim in persona a nie wirtualnie Śmiech Pozdrawiam.

_________________
...w górach jest wszystko co kocham... - tylko pociągów coraz mniej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

semaforek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 27-09-2011, 11:23    Odpowiedz z cytatem

Po relacji różnych ludzi, uważam że dobrze postąpiłem nie jadąc. Jeśli 7 znajomych (z różnych miast), którzy w jakichś 3 grupach (nie znając się między grupami) mówi to samo, to czemu miałbym im nie wierzyć? Poza tym komentarze na pmk też dziwnym trafem są zbieżne z tym co tu napisałem. Chciałbym też zauważyć że na pmk piszą ludzie którzy pamiętają imprezy takie jak np. "Ganzem po Mazurach", więc mają spore wieloletnie porównanie. Wątpię aby ktoś z tego forum pamiętał tak odległe czasy.

Wrzucam link do dyskusji na pmk:
https://groups.google.com/group/pl.misc.kolej/browse_thread/thread/2fbb6c9821b6db78/84bae05afaaac8b8?hl=pl&lnk=gst

[ Dodano: 27-09-2011, 17:48 ]
Gdyby ktoś się zastanawiał jak mogą wyglądać z porządnej imprezy to niech wejdzie tu:
http://www.wskrajni.pl/articles.php?article_id=7

Jednak jeśli komuś nie zależy ani na zdjęciach, ani na przejechaniu konkretnych odcinków linii kolejowych to będzie zadowolony z każdego przejazdu pociągiem byle gdzie, byle czym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 27-09-2011, 21:22    Odpowiedz z cytatem

Z własnej szczerości i zrozumienia wobec uczestników imprezy SKR II - Z GOP-u na Podbeskidzie pragnę serdecznie przeprosić za całą imprezę która okazała się klapą i naszą wpadką. Była tutaj duża nasza wina ale także były i czynniki pośrednie ( w małej ilości).
Jako członek zarządu CSMK ubolewam nad tym , że Prezes oraz członkowie zwykli CSMK nie poczuwają się do winy ale zwalają ją na PLK.
Starałem się w czasie imprezy zrobić tyle ile mogłem. Sam wszędzie musiałem dzwonić i rozmawiać , kłocić się itp. Z pozostałych moich kolegów z Prezesem włącznie nikt palcem nie kiwnął w czasie moich prób i telefonów.

Mam nadzieję że ta wpadka była naszą ostatnią. Nie mnie to oceniać.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE I Z CAŁEGO SERCA PRZEPRASZAM W TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOIM IMIENIU WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRZEJAZDU.

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

semaforek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 28-09-2011, 19:54    Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że chociaż ty traktujesz sprawę poważnie. Dzięki tobie jeszcze odzyskałem jakąś wiarę w CSMK. Jednocześnie życzę powodzenia, by następną imprezę większość uczestników zaliczyła do udanych.

BTW, wybiera się ktoś na Przechlewo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 28-09-2011, 21:05    Odpowiedz z cytatem

Owszem traktuję to poważnie bo ja jestem po tej imprezie tak zniesmaczony że szok. Mam pretensje do kolegów z CSMK o ich zachowanie , brak dyscypliny i kompletne olewactwo i ciągłe pretensje. Widzisz może i jestem uparty ale uważam że jeżeli działam przy organizacji jakiejś imprezy to chcę aby wszyscy byli zadowoleni. Byłem na wielu kolejowych imprezach i zdaję sobie sprawę że najważniejszą i najcenniejszą rzeczą jest zadowolenie nie własne ale tych którzy biorą w niej udział.

Generalnie jestem zdania że było wiele niespodzianek i niedociągnięć ale w takiej sytuacji trzeba się porządnie zrehabilitować aby takie sytuacje nie miały prawa zaistnieć.

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ecavon Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Cze 2010
Skąd: Inwałd

PostWysłany: 28-09-2011, 21:39    Odpowiedz z cytatem

Główny powodem słabej frekwencji było to że impreza została przesunięta na inny termin i pokryła się z imprezą okolic Wrocławia, na którą niektórzy już zarezerwowali sobie termin.

_________________
2010-2013 na razie 100 178km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

semaforek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sty 2010

PostWysłany: 04-10-2011, 12:20    Odpowiedz z cytatem

nynuś napisał/a:
Byłem na wielu kolejowych imprezach

Notabene wybierasz się na Przechlewo i Koronowo za 2 tygodnie?

ecavon napisał/a:
Główny powodem słabej frekwencji było to że impreza została przesunięta na inny termin i pokryła się z imprezą okolic Wrocławia, na którą niektórzy już zarezerwowali sobie termin.

Tak się składa impreza Sycowska została ogłoszona później. Na obu imprezach wiadomo było że nie będzie fotostopów na szlaku (zaznaczam że na szlaku, bo na stacji to i na Sycowie można było zrobić foty). Ludzie jednak wybrali Syców ze względu na ciekawszą trasę i tabor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 04-10-2011, 12:30    Odpowiedz z cytatem

Niestety nie będę mógł się wybrać. Zależało mi na Koronowie ale nie dam rady ze względu na szkołę.

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ecavon Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Cze 2010
Skąd: Inwałd

PostWysłany: 16-10-2011, 14:02    Odpowiedz z cytatem

A czy może ktoś podliczył ile wyszło km na tej imprezie?

_________________
2010-2013 na razie 100 178km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl