Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Ratowanie stacji Ruda Czarny Las
Autor Wiadomość

eu07-223 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lut 2011
Skąd: Chorzów

PostWysłany: 21-02-2018, 20:58   Ratowanie stacji Ruda Czarny Las Odpowiedz z cytatem

W sierpniu ub. roku zaangażowałem się w uratowanie układu torowego stacji (dawnej) Ruda Czarny Las z nastawnią dysponującą oraz układu torowego kop. Pokój w R. Śl. Wirku z nastawnią (nazwijmy ją - wykonawczą) "Jan Karol" (obie nastawnie kompletne z urządzeniami). W niedalekiej przyszłości także linii 187. Kiedy się do tego zabierałem niewiele osób (dysydentów i nie tylko) wierzyło, że cokolwiek z tego wyjdzie, nawet ja sam miałem wątpliwości. Dziś sprawy są już na tyle dopięte, że weszło w to m-to Ruda Śl. i planowana jest impreza rozpoczynająca działalność na układach torowych w/w 28, 29-04-2018 tj. uruchomienie drezyn kolejowych. Udało mi się przejść pomyślnie (na razie) SRK, PGG, PKP PLK, UM R.Śl.
Problemem, z którym nie sądziłem że się zetknę, jest brak ludzi. Nie ogłaszałem się wcześniej, bo nie chciałem też zrażać potencjalnych współpracowników, czy pomocników. Teraz są osoby potrzebne na już, bo za chwilę wiosna, a utrzymanie dwu nastawni z kompletem wajch mechanicznych zajmuje trochę czasu. Oprócz tego bieżące utrzymanie terenu też zajmuje czas.
Jeżeli ktokolwiek miałby ochotę pomóc w utrzymaniu, w przygotowaniu, to serdecznie zapraszam, a widzę że z Górnego Śląska są tu osoby nawet z ościennych miast. Również jeżeli ktoś miałby pomysł gdzie można zawiadomić MK o takiej inicjatywie to z góry dziękuję.
Zdaję sobie sprawę, że wszystkiego tutaj nie ująłem, ale jak ktoś będzie chciał więcej szczegółów, to w miarę możności je tu przedstawię.

Umieściłem ten post w infrastrukturze, ale jeżeli administracja stwierdzi, że to zły dział, to proszę przenieść.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl