Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilety SparNight w EN Jan Kiepura
Autor Wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 12-07-2011, 12:52   Bilety SparNight w EN Jan Kiepura Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam pytanie odnośnie tych biletów. Otóż chcę sobie wraz z początkiem września wyjechać do Niemiec i tu moje pytanie - czy mam jakieś szanse na te promocyjne bilety kupując je nie 2 miesiące przed jak to max można a miesiąc~ przed? Czy one raczej od razu wychodzą jak tylko się pojawią. Tj 14 sierpnia już nie ma biletów na 14 października? Bo jak nie mam na co liczyć to już się będę musiał nastawić na inny środek transportu.
Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 12-07-2011, 13:36    Odpowiedz z cytatem

Przedsprzedaż rozpoczyna się na 60 dni przed datą wyjazdu. Jest branie na te bilety, lecz zależy to głównie od daty wyjazdu. Z tego co pamiętam to nawet na tydzień przed potrafiły jeszcze być ostatnie bilety z tego kontyngentu.

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-07-2011, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Krzysztof, tego nie przewidzisz, zależy od dnia tygodnia, pory roku itd, itp. Spróbować podejść do kasy zawsze można i sie zapytać, to przecież nic nie kosztuje. Poza tym pula tanich biletów po 29Euro obowiązuje w każdym z 4 pociągów EC "BWE" które codziennie kursują w relacji Warszawa Wsch.-Berlin Hbf-Warszawa Wsch, tak więc w razie jakbyś nie dostał na "Kiepurę" to możesz na nie polować. W razie gdybyś nie miał u siebie blisko kasy międzynarodowej to zawsze możesz sprawdzić w internecie na stronie DB, i to zarówno na "Kiepurę" jak i na wspomniane "BWE". Nawet jeżeli jedziesz gdzieś dalej poza Berlin to może bilet po 29 Euro na "BWE" + bilet już tam na miejscu na pociąg do konkretnej miejscowości może Ciebie wynieść taniej niż autobus czy samolot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 06-08-2011, 18:10    Odpowiedz z cytatem

Żeby nie robić śmietnika to zapytam tutaj: o co chodzi w tej tabeli cennika z tym szczeblem I (29E), II (39) i III (49)?
http://intercity.pl/pubfile/taryfa/miedzynarodowe/kiepura/warunki_spar_night_en_jan_kiepura_2011.pdf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

odol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2010
Skąd: Teresin

PostWysłany: 07-08-2011, 11:52    Odpowiedz z cytatem

W kazdym szczeblu jest okreslona pula biletow, sprzedaz zaczyna sie od szczebla 1, kiedy bilety z tej puli zostana wyprzedane, to kolej na bilety drozsze ze szczebla 2 potem 3 a na koncu to juz pelna cena.

Z wlasnego doswiadczenia nigdy nie udalo mi sie kupic w Polsce biletow po 29 euro, z reguly placilem 39, natomiast na stronie DB nie mialem z tym zadnych problemow i choc na Kiepure kupilem tak dopiero dwa bilety to za obydwa placilem po 29 euro plus przesylka 3.50 bodajze. Tak wiec polecam Ci strone DB zamiast kombinowanie przy kasach w Polsce zeby bylo jak najtaniej Wink

[ Dodano: 07-08-2011, 14:03 ]
Kupowalem zawsze w miare wczesnie ale raczej nigdy zaraz po rozpoczeciu sprzedazy na dany dzien (to jest chyba na 60 dni przed data wyjazdu).
Zreszta przed chwila sprawdzilem na stronie DB i na 8 wrzesnia sa jeszcze bilety po 29 euro, wiec proponuje od razu klikac tam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pavlo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2009

PostWysłany: 07-08-2011, 15:32    Odpowiedz z cytatem

Czy bilety DB przesłane listem z Niemiec są normalnie honorowane w Polsce jak zaczynamy podróż u nas?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 07-08-2011, 16:33    Odpowiedz z cytatem

Nie ma biletów na 8 września za 29, bo byłem w kasie... Poza tym na tej stronie DB BAHN są najtańsze bilety za 43 Euro i nieważne jaką datę wpiszę to najtańsze są za 43E albo za 50~ileś.

@edit:
no faktycznie są, ale w relacji Poznań-Amsterdam.... A jak ja chcę jechać w relacji Poznań-Dortmund to niestety. Zawsze mi wyskakuje najtańszy za 43.. choć sprawdzałem na tej stronie kiedyś we wcześniej wspomnianej relacji i były za 29... a teraz w ogóle. Nawet na wyjazdy za 2 miesiące.

lol nie rozumiem z czego to wynika.. no teoretycznie mógłbym jechać do Amsterdamu i wysiąść sobie w Dortmundzie, ale dlaczego w kasie pani powiedziała, że brak biletów a na stronie BAHN wyskakuje rownież do Dortmundu brak biletów (a do Amsterdamu czy Utrechtu są).

Choć nie wiem w którym momencie stwierdzasz, że bilety są, bo jest napisane "sprawdź dostępność", więc zapewne dopiero po wpisaniu numeru karty,adresów itp wyskoczy czy są bilety Wink czyż nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

odol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2010
Skąd: Teresin

PostWysłany: 07-08-2011, 23:57    Odpowiedz z cytatem

Przed wpisaniem numeru karty czyli de facto dokonywania platnosci powinines znac kwote jaka placisz, czyz nie? Wink
Tak wiec spokojnie "sprawdz dostepnosc" i wszystkiego sie dowiesz, tam bedziesz mial taka tabelke z cenami na miejsca siedzace, kuszety itp, i tam dopiero zaznaczasz jaki bilet chcesz i po zatwierdzeniu swojego wyboru jestes kierowany na strone platnosci.
Po wszystkim bilety przyniesie listonosz, w ciagu kilku dni roboczych (wysylka z Hamburga), zabierasz je ze soba i w droge Wink

[ Dodano: 08-08-2011, 00:03 ]
pavlo napisał/a:
Czy bilety DB przesłane listem z Niemiec są normalnie honorowane w Polsce jak zaczynamy podróż u nas?


Gdzie bys nie zaczynal to sa honorowane, ja nawet raz z biletem przyslanym od DB zaczynalem podroz w Londynie, jedyne co zrobila obsluga Eurostara to wymienila mi go na taki z paskiem magnetycznym, zebym mogl przez bramki przejsc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 23-11-2011, 00:29    Odpowiedz z cytatem

Czy od nowego rozkładu będą jakieś zmiany co do biletów SparNight na Kiepurę? Czy nadal to samo: 60 dni przed najwcześniej, 29E do Amsterdamu i tylko w kasie międzynarodowej /nie p. internet/??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

odol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2010
Skąd: Teresin

PostWysłany: 23-11-2011, 12:35    Odpowiedz z cytatem

W kasie i przez internet (tyle ze na bahn.de) bilety nadal po 29euro, ja juz mam na 5 stycznia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 24-11-2011, 20:21    Odpowiedz z cytatem

A to trzeba naprawdę już równo 60 dni przed odjazdem kupować te za 29E czy jak będę 59 dni przed to też się uda... bo nie wiem dokładnie jak oni to liczą te 60 dni więc się mogę o ten 1 dzień machnąć... a po prostu muszę mieć te tanie bilety Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

odol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2010
Skąd: Teresin

PostWysłany: 24-11-2011, 21:23    Odpowiedz z cytatem

Zalezy na jaki dzien, ja mam na 5 stycznia no i jako, ze jest to poczatek dlugiego weekendu w Polsce to bilety szybko sie rozchodza. Szybko tez rozejda sie bilety Piatkowe czy Sobotnie reszta powinna byc ok, ja w zeszlym roku kupowalem na 5 dni przed wyjazdem i zalapalem sie na pule po 39 euro ale to byl styczen i srodek tygodnia.
Zreszta najlepszym rozwiazeniem i tak jest kupno na bahn.de ale jezeli zrobisz to dokladnie na 60 dni przed odjazdem to i w kasie w PL nie powinienes miec problemu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl