Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Naruszenie prywatności
Autor Wiadomość

karass Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2010

PostWysłany: 17-07-2011, 01:01    Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Kilka lat temu spotkałem się z sytuacją że ten sam konduktor jechał w chrobrym od Warszawy aż do Szczecina, pomimo, że zawsze się oni zmieniają w Poznaniu, więc może wszystko jest możliwe.

druzyna konduktorska musi sie zmiescic w 12 godzinach od rozpoczecia do zakonczenia zmiany czyli od wyjazdu z stacji macierzystej do jej powrotu więc to akurat nie jest mozliwe żeby był konduktor z IC musialby byc z Warsu oni jeżdza cala trasę.Lub poprostu ktoś już zle widzial po wielogodzinej podrózy i się konduktorzy mylili Exclamation Question

_________________
DB=Doją Biedaków
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-07-2011, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Albo konduktor zjeżdżał do domu luzem i ktoś myślał, że jedzie dalej w pracy po prostu. A sytuacja opisana z wtargnięciem do toalety i tym, że konduktor jedzie całą trasę jednak chyba nasuwa na myśl opcję, że konduktor był z Warsu. Wtedy co parę minut zdąż przelecieć cały wagon i zamykać okna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 17-07-2011, 21:18    Odpowiedz z cytatem

karass, Nie wciskaj mi że mam problemy z pamięcią. Poza tym nawet Szymek potwierdził.

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-07-2011, 05:28    Odpowiedz z cytatem

Ale umówmy się, nie ma żadnej możliwości żeby konduktor IC jechał ze Śląska nad Morze. To jest po prostu niemożliwe i dość łatwe do sprawdzenia. Także zostaje tylko opcja, że jest to konduktor Warsu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 18-07-2011, 21:53    Odpowiedz z cytatem

Wyslij skan biletu to może ktoś ci uwierzy ,a tak to kolejna bajka a moze bylo za duzo ...

_________________
bert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 20-07-2011, 20:56    Odpowiedz z cytatem

W opisywanej sytuacji skarga jest jak najbardziej uzasadniona jeśli to rzeczywiście tak wyglądało. Co do możliwości zaistnienia takiej sytuacji mam duże wątpliwości. Może toaletę dość długo okupowałaś, może nie byłaś tam sama. Może to Was zdziwi, ale kiedyś w Pobrzeżu para młodych ludzi blokowała ją przez pół godziny, no cóż ile było domysłów...Ale jakoś w opisaną sytuację nie chce mi się wierzyć.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alf1923 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2008

PostWysłany: 25-07-2011, 00:52    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
onduktor władował się w sam środek załatwiania potrzeby, krzycząc, że palę papierosa! Sytuacja była bardzo krępująca i żenująca, tym bardziej, że po żadnych papierosach ani śladu, a ja siedzę, za przeproszeniem, z gołym tyłkiem


Jeśli to prawda, że wszedł do WC i jeszcze miał dziwne pretensje, to rzeczywiście dziwni ludzie żyją i pracują w tym kraju. Takie rzeczy robi się dyskretnie, tak aby (tym bardziej kobiecej prywatności), nie narazić na szwank. Nie dziwię się, że się zdenerwowałaś.

poza tematem.
A wielkim przeciwnikom palenia w miejscach publicznych pokażmy środkowy palec ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arth72 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lip 2011

PostWysłany: 25-07-2011, 10:34    Odpowiedz z cytatem

Witam - to mój pierwszy post i od razu ostry. Smile

Cytat:
A wielkim przeciwnikom palenia w miejscach publicznych pokażmy środkowy palec ;*

Na szczęście skutecznie na takich "kulejarzy" (nie mylić z kolejarzami) jak ty doskonale działa mandat od SOK-u.Smile

Żeby było jasne - ja jestem tolerancyjny, ale nie cierpię, jak przy ławce na peronie albo w wąskim przejściu (jakby nie mógł przejść dalej) ktoś pali i jeszcze gada, że mu jako kolejarzowi wolno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xenocide Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: Opole

PostWysłany: 12-08-2011, 16:23   mandat od SOK-u dla palacza Odpowiedz z cytatem

Chciałbym coś takiego zobaczyć. Na dworcu w Opolu owszem są często sokiści. Tylko że albo jedzą kebaba u dyżurnego ruchu, albo opierają się o barierkę i gapią w ścianę (!) mając peron pełen ludzi (w tym palących) za plecami. Już nie raz zastanawiałem się nad zwróceniem im uwagi, żeby łaskawie zaczęli wykonywać swoją robotę, ale nie mam pewności czy nie obróci się to przeciwko mnie. Jakieś rady?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

twardypt91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2011

PostWysłany: 12-08-2011, 16:38    Odpowiedz z cytatem

Dyktafon w kieszeni,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

l'osservatore Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sie 2011
Skąd: Europa

PostWysłany: 30-08-2011, 13:55    Odpowiedz z cytatem

@ twardypt91

wystarczy zwykły telefon komórkowy nagrywający video z dźwiękiem, a to już ma każdy współczesny model
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl